4,5



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Country's Best GOLD 4 MINI Mix - 20 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
442,99 zł
22,15 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Country's Best GOLD 4 Mix - 20 kg
21,80 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
8,52 zł/1kg
213,00 zł
Sprzedawca: boni-shop

Country's Best GRA-MIX Ardenner Mischung - 20 kg
21,55 zł/1kg
430,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Country's Best GOLD 4 Mix - 5 kg
79,80 zł/1kg
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Country's Best GOLD 4 MINI Mix - 5 kg
80,00 zł/1kg
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg karmy Lyra Pet® na ściółkę
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Country's Best GRA-MIX Junghennen & Fasane Mischung - 20 kg
21,70 zł/1kg
433,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg ściółki Lyra Pet® wykonanej z 29 składników
21,44 zł/1kg
535,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

5 kg Karma dla larw muchówek, takich jak mączniki Karma dla ptaków, pokarm dla ryb
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

25 kg czarnego słonecznika Lyra Pet®
21,20 zł/1kg
529,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Country's Best GOLD 2 Pellet - 20 kg
287,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Country's Best Grit + - 1,5 kg
364,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Country's Best FARM 1 & 2 Mash - 5 kg
14,58 zł/1kg
291,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Classic 4 seasons - 20 kg
458,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Colombine Optimal-Start 25 - 5 kg
367,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Beduco Canarini Premium 4 kg
25,90 zł/1kg
103,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

20 kg Lyra Pet® Kardisaat
26,75 zł/1kg
534,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prestige Muschelsand Marine - 25 kg
17,60 zł/1kg
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mieszanka drobnoziarnista z granulatem nieśnym 2 mm dla bantamów Mieszanka GOLD 4 MINI to kompletna karma dla bantamów od 18 tygodnia życia i przez cały okres nieśności. Ta przyjazna dla użytkownika karma składa się z drobnoziarnistej, wysokiej jakości mieszanki zbożowej i specjalnego granulatu nieśnego 2 mm. Zawiera wszystkie składniki, minerały i witaminy potrzebne do regularnego znoszenia jaj i uzyskania twardej skorupy. Drobne ziarna i małe granulki sprawiają, że jest idealna dla kur bantamek. Calcium Plus Optymalne połączenie wapnia, fosforu i witaminy D3 gwarantuje twardą skorupę jaja i zdrowy szkielet. Czyste produkty bez kokcydiostatyków, dla naturalnej nieśności.
Skład Kukurydza, pszenica, mąka pszenna paszowa, węglan wapnia, groch, śruta poekstrakcyjna słonecznikowa, śruta poekstrakcyjna sojowa (produkowana z genetycznie modyfikowanej soi), otręby pszenne, produkt przetwarzania zbóż i nasion, Pozostałości z przesiewania ziarna zbóż, proso, siemię lniane, włókno sojowe, sorgo, makuch z ziaren palmowych, nasiona słonecznika, gluten pszenny paszowy, lucerna, chlorek sodu, fosforan jednowapniowy, olej sojowy, olej rzepakowy Składniki analityczne Białko surowe 13,0%, tłuszcz surowy 4,0%, popiół surowy 9,5%, włókno surowe 4,5%, Metionina 0,34%, lizyna 0,65%, fosfor 0,50%, wapń 2,50%, sód 0,20% Dodatki/kg Dodatki żywieniowe 3a672a witamina A 10000 IU, 3a671 witamina D3 2500 IU, 3a700i witamina E (cały octan rac-alfa-tokoferylu) 30 mg, 3b103 żelazo (siarczan żelaza(II), Jednowodny) 30 mg, 3b202 jod (bezwodny jodan wapnia) 2,00 mg, 3b405 miedź (pięciowodny siarczan miedzi(II)) 10 mg, 3b502 mangan (tlenek manganu(II)) 75 mg, 3b603 cynk (tlenek cynku) 70 mg, 3b801 selen (selenin sodu) 0,30 mg Dodatki zootechniczne 4a32 6-fitaza (EC 3.1.3.26) 500 FTU, 4a1617 endo-1,4-β-ksylanaza (EC 3.2.1.8) 1500 EPU Dodatki technologiczne E310 galusan propylu 5 mg, E321 butylohydroksytoluen (BHT) 11 mg, E562 sepiolit 900 mg, 1a330 kwas cytrynowy 14 mg, 1k284 propionian amonu 720 mg Dodatki sensoryczne 2a161g kantaksantyna 1,8 mg, 2a161b ekstrakt bogaty w luteinę 3,7 mg Stosowanie - okres: od pierwszego jaja (+/- 18 tygodni).
- Rodzaje paszy mogą być podawane kurom nioskom według uznania. Całkowite spożycie zależy oczywiście od wieku i wielkości rasy, do 110 g/dzień - Należy unikać jednoczesnego stosowania z wodą pitną, do której dodano chlorek choliny - Jednoczesne stosowanie różnych kwasów organicznych lub ich soli jest przeciwwskazane, jeśli maksymalny dozwolony poziom został osiągnięty lub prawie osiągnięty dla jednego lub więcej z nich. Wskazówki - Zawsze należy zapewnić żwirek dla dobrego i szybkiego trawienia. Żwirek ma również pozytywny wpływ na szkielet i tworzenie skorupy jaja - Zawsze zapewniaj wystarczającą ilość czystej wody pitnej - Jeśli masz normalne lub duże kury nioski, możesz podać GOLD 4 Mix, mieszankę ziarna i 3 mm granulatu dla niosek.
Beeztees Premium Parinca - Hundeleine - Rund - Nylon - Rot - 180x1 cm
Beeztees Premium Parinca - Hundeleine - Rund - Nylon - Rot - 180x1 cm
- Waga
- 20000 g
- Zawartość
- 20 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 20 kg
- EAN
- 5410340510100
- Numer producenta
- 451010
- Producent
- Versele-Laga NV
- Numer zezwolenia
- --
- Waga
- 20000 g
- Zawartość
- 20 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 20 kg
- EAN
- 5410340510100
- Numer producenta
- 451010
- Producent
- Versele-Laga NV
- Numer zezwolenia
- --
Pasuje również do tego

10 kg Lyra Pet® larwy muchy żołnierza
61,40 zł/1kg
613,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

5 kg Karma dla larw muchówek, takich jak mączniki Karma dla ptaków, pokarm dla ryb
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Harrison's Adult Lifetime Coarse - karma bytowa dla dużych papug 2,27 kg
285,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga NutriBird A21 800g - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
82,49 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
6,46 zł/1kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Versele Laga NutriBird A21 3kg - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Oropharma Calci-lux 500g wysokojakościowe wapno dla ptaków
175,98 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Supravit, posiekane orzechy ziemne dla ptaków, 2,5 kg | Bogate w tłuszcz posiekane ziarna orzechów ziemnych dla ptaków | Posiekane orzechy ziemne jako pokarm tłuszczowy | Naturalne i niesolone
174,40 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Organiczna karma dla papug z granulatem - Top's By Marlene Mc'cohen 1,13 kg
134,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

deuka NG mączka dla niosek bez GMO 25 kg
482,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prestige Tauben - Turteltauben - 4 kg
79,30 zł
Sprzedawca: TR8

Lafeber NutriBerries Tropical Cockatiel - Pokarm: ziarno z owocami tropikalnymi w kształcie kuleczek dla średnich i małych papug 284g
71,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Karma dla ptaków ogrodowych (1 kg) | Karma dla ptaków ogrodowych marki GEVO
391,64 zł/1kg
393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hagen Hari Tropican Parrot Lifetime Granules - Zbilansowany pokarm premium do codziennego karmienia dla dużych papug (amazonek, żako, kakadu, konury,ary) 1,8kg
131,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
30,72 zł/1kg
30,72 zł
Sprzedawca: VISO

TIVO Babka Szerokolistna - Naturalne Suszone Zioło dla Papug 100 g
131,90 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

NEKTON Sugar Glider - karma uzupełniająca dla lotopałanek 500g
158,54 zł
-4,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,60 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Erdtmanns 030021, Mieszanka, 1 kg, Uniwersalne
218,92 zł/1kg
218,92 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Honig-Alleinfutter III braun -miękki pokarm z czystym miodem dla tukanów, gwarków, szpaków i innych żywiących się owadami i jagodami 500g
30,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,49 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
3,70 zł/1l

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL