5,0



Na podstawie 1 opinii
MaiMed MK kompresy z gazy, niesterylne, 12-krotne, 10x10cm, 100 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,14 zł
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kompresy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cutimed Sorbact kompresy 7 x 9 cm, 5 kompresów722,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
MaiMed VK, 4-krotne kompresy włókninowe, niesterylne, 100 szt., 10 x 10 cm711,70 zł/1m
71,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kompresy ES 10x10cm niesterylne 16-krotne (100 szt.)69,80 zł
Sprzedawca: Shoproither

Więcej informacji o reklamie
GAZIN Kompres z gazy 10 x 10 cm, sterylny, 8 sztuk88,14 zł
Sprzedawca: apohealth

MaiMed MK kompresy z gazy, niesterylne, 8-krotne, 5x5cm, 100 szt
28,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Gaziki MaiMed MK, niesterylne, 8-warstwowe 7,5x7,5cm 100szt
43,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SÖHNGEN Mullkompresse 1005517 10x10cm einzeln steril 25 St./Pack.
830,30 zł/1m
83,03 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Kompresy z gazy 10x20 cm niesterylne 8-krotne 100 szt
163,16 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MaiMed MK, sterylne kompresy z gazy, 17-nitkowe, 25 x 2 szt., 10 x 10 cm
65,29 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kompres z gazy 10x10cm 12-krotny Röko FIWAkomp, 100 szt
64,71 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kompresy z gazy 10x20 cm niesterylne 8-krotne 100 szt
65,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kompresy z gazy 8-krotne niesterylne YPSIPAD 10x10cm, 100 szt COM
45,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MaiMed-MK-sterylne kompresy z gazy 10x10 16-krotne 10x10 szt/pudełko | pudełko (100 szt.)
301,58 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kompresy z gazy Prisoma 7,5x7,5 cm niesterylne 8-krotne 2X100 szt
99,09 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MaiMed® MK sterylny 10x20cm 12-krotny
190,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kompresy z gazy 5x5 cm niesterylne 8-krotne 100 szt
14,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MaiMed MK Kompresy z gazy, niesterylne, 16-warstwowe, 10 x 10 cm, 100 szt.
167,01 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kompresy z gazy 10x20 cm niesterylne 8-krotne 100 szt
43,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kompresy z gazy Prisoma 5x5 cm niesterylne 8-krotne 2X100 szt
65,08 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

GAZIN Kompres z gazy 10 x 10 cm, sterylny, 8 sztuk
90,50 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kompresy są gotowe do użycia i nadają się do stosowania w karetkach pogotowia, na oddziałach i w obszarach pierwszej pomocy.
Właściwości kompresu z gazy
- gotowy do użycia
- możliwość sterylizacji -A 121°C
- wykonany w 100% z bawełny
- 17-nitkowy
- niesterylny
- zgodne z normą DIN EN 14079-VM 17
- 100 sztuk w opakowaniu
Wybór rozmiarów kompresów z gazy
- 8-krotne / 5 cm x 5 cm / 100 szt.
- 8-krotne / 7,5 cm x 7,5 cm / 100 szt.
- 8-krotny / 10 cm x 10 cm / 100 szt.
- 8-krotne / 10 cm x 20 cm / 100 szt.
- 12-krotne / 5 cm x 5 cm / 100 szt.
- 12-krotne / 7,5 cm x 7,5 cm / 100 szt.
- 12-krotne / 10 cm x 10 cm / 100 szt.
- 12-krotne / 10 cm x 20 cm / 100 szt.
- 16-krotne / 5 cm x 5 cm / 100 szt.
- 16-krotny / 10 cm x 10 cm / 100 szt.
Obszary zastosowania opatrunków z gazy
- do zewnętrznej pielęgnacji ran
MaiMed® oferuje 16-krotne opatrunki z gazy MK 10x10cm, które są odpowiednie do zewnętrznej pielęgnacji ran wysiękowych i zanieczyszczonych w obszarze ambulatoryjnym, na oddziale i w obszarze pierwszej pomocy. Wykonane są z bardzo miękkiej gazy (17-nitkowej), która jest zgodna z normą DIN EN 14079-VM 17 i jest wykonana w 100% z bawełny. Kompresy mają zagięte krawędzie (ES), dzięki czemu są bardzo chłonne. Po rozłożeniu mogą być używane w większych formatach i mogą być również sterylizowane. 16-krotne kompresy z gazy MaiMed® MK 10x10cm wyróżniają się wyjątkową miękkością i chłonnością. Zagięte krawędzie zapewniają optymalną chłonność i łatwość użycia. Kompresy są również niesterylne i mogą być sterylizowane. Dlatego nadają się również do sterylnego użytku w placówkach chirurgicznych i klinicznych. Dzięki różnym warstwom można dobrać odpowiedni format do rany. Opatrunki z gazy MaiMed® MK 10x10cm 16-warstwowe to , charakteryzujący się wysoką chłonnością i miękkością. Zagięte krawędzie zapewniają łatwą aplikację, a różne rozmiary sprawiają, że kompresy nadają się do każdej rany. Kompresy z gazy można również sterylizować, dzięki czemu nadają się do sterylnego stosowania w placówkach chirurgicznych i klinicznych. MaiMed® oferuje zatem wysokiej jakości rozwiązanie do zewnętrznej pielęgnacji ran.
Opatrunki z gazy MaiMed
- 17-nitkowe kompresy z gazy wykonane z wyjątkowo miękkiej gazy
- gotowe do użycia, wykonane w 100% z bawełny
- DIN EN 14079-VM 17
- niesterylne kompresy mogą być sterylizowane, A 121° C lub EO
- dobra chłonność
Niesterylne kompresy z gazy są dostępne w różnych rozmiarach i warstwach po 100 sztuk w opakowaniu
Kompresy z gazy 10x10 12-krotne, 100 szt KOM
PZN: 8888769
Kompresy z gazy 10x10 cm niesterylne 12-krotne 100 sztuk - Prezentacja: Kompresy - Temat: Kompresy
- Kolor
- Biały
- Producent
- MaiMed
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 404615300098204046153000982
- Numer producenta
- 00021090
- Kolor
- Biały
- Producent
- MaiMed
- Liczba sztuk
- 100
- EAN
- 404615300098204046153000982
- Numer producenta
- 00021090
Pasuje również do tego

MaiMed MK kompresy z gazy, niesterylne, 8-krotne, 10x10cm, 100 szt
63,61 zł
Sprzedawca: apohealth

MaiMed VK, 4-krotne kompresy włókninowe, niesterylne, 100 szt., 10 x 10 cm
711,70 zł/1m
71,17 zł
Sprzedawca: apohealth

MaiMed VK Kompresy włókninowe, niesterylne, 6-krotne, 10x10cm, 100szt
86,17 zł
Sprzedawca: apohealth

MaiMed MK kompresy z gazy, niesterylne, 8-krotne, 5x5cm, 100 szt
28,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MaiMed VK, 4-krotne kompresy włókninowe, niesterylne, 100 szt., 10 x 20 cm
1 933,60 zł/1m
193,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Gaziki MaiMed MK, niesterylne, 8-warstwowe 7,5x7,5cm 100szt
43,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

ES-KOMPRESSEN niesterylne 10x10 cm 8 sztuk
398,96 zł/1m
53,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Rękawiczki Peha Soft wykonane z lateksu bezpudrowe miękkie odporne na rozdarcia rozmiar M
99,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kompresy Hartmann ES 10 x 10 cm, 12-drożne, niesterylne - opakowanie 100 szt
674,82 zł/1m
74,23 zł
Sprzedawca: apohealth

Mikrozid Chusteczki uniwersalne - zamykane (100 szt.)
113,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lohmann & Rauscher Gazin kompres 8-krotny niesterylny 100 sztuk 10 x 10 cm
52,64 zł
Sprzedawca: apohealth

MaiMed MK, sterylne gaziki, 17 nitek, 25 x 2 sztuki, 7,5 x 7,5 cm
55,57 zł
Sprzedawca: apohealth

MaiMed VK, 4-krotne kompresy włókninowe, niesterylne, 100 szt., 5 x 5 cm
51,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MaiMed VK, 4-krotne kompresy włókninowe, niesterylne, 100 szt., 7,5 x 7,5 cm
1 023,60 zł/1m
76,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Rękawice Peha Soft wykonane z lateksu, bezpudrowe, miękkie, odporne na rozdarcia, rozmiar L
74,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

3M 9332+C, FFP3, Biały, CE, 1 szt., Blister
89,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

PRO-EXPERT wybielająca pasta do zębów 75ml
443,73 zł/1l
33,28 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Peha-miękkie nitrylowe białe rękawiczki ochronne M unst.pfr, 100 sztuk HAS
70,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

Opiekacz do kanapek LEHMANN MASTERPLATE 5w1 1200W, toster gofrownica, grill kontaktowy, panini, kanapki, opiekacz do orzeszków, grill elektryczny
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Maska oddechowa 9332+Gen3 SA FFP3 / V NRD z zaworem wydechowym
1 187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Wózek sklepowy BRINKUM bremermann - pojemno?? 45 l, wózek r?czny, wózek sklepowy z wyjmowan? torb?, czarny
232,22 zł
Sprzedawca: eluno24

Zestaw do malowania natryskowego Dräger - półmaska X-plore 3300 M z filtrem A2P3 R D
284,84 zł
Sprzedawca: somnia24

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Treppensteiger wózek na zakupy 'Neef' składany ciemnoszary
266,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Atrauman Ag 10x20 cm sterylne kompresy 10 szt
3 080,33 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Epiona 10x10 cm opatrunek na ranę 12 szt
4 634,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Sorbact kompresy 7x9 cm 42 szt
4 038,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Siltec Sorbact B 15x15cm, 12 St KOM
3 447,43 zł
Sprzedawca: apohealth

zestaw 3 kompresów na ciepło/zimno - Kompres żelowy zielony, zestaw 3, 3x 15cm x 15cm, nadający się do mikrofalówki / wielokrotnego użytku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,06 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Kompresy Hydroclean 10x10 cm sterylne 10 szt
1 226,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Sorbact Kompresy żelowe 15x20 cm 6 szt
2 322,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Kompresy Hydroclean 7,5x7,5 cm sterylne 10 szt
1 132,30 zł
Sprzedawca: apohealth
16 175,71 zł/1m

UrgoClean Ag kompres 10 cm x 12 cm, 10 kompresów
1 804,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Sorbion Sorbact 10x10cm, 12 sztuk KOM
1 899,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Kompresy Hydroclean 4x8 cm sterylne 10 szt
911,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Sorbact kompresy 4x6cm, 42 szt. KOM



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 626,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Atrauman Silikonowe kompresy jałowe 10x20 cm 10 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
819,93 zł
Sprzedawca: apohealth
4 099,65 zł/1m

Kompresy Hydroclean okrągłe 4 cm sterylne 10 szt
811,14 zł
Sprzedawca: apohealth
20 278,50 zł/1m

AQUACEL Ag+ Extra 15X15CM, 5 sztuk kompresów
1 331,65 zł
Sprzedawca: apohealth

UrgoStart Plus kompres 10x12 cm, 10 sztuk VER
1 325,62 zł
Sprzedawca: apohealth

AQUACEL Ag+ Extra 10X10CM, 10 St KOM
1 285,44 zł
Sprzedawca: apohealth

Sterylne kompresy Blephaclean do codziennego oczyszczania okolic oczu i powiek, 50 kompresów
103,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Sorbact Kompresy żelowe 7,5x7,5 cm 12 szt
1 384,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Atrauman Ag 5x5 cm sterylne kompresy 10 szt
627,27 zł
Sprzedawca: apohealth