4,5



Na podstawie 8 opinii
Veet, Szybki i skuteczny krem do depilacji pod prysznic, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
95,56 zł
63,71 zł / 100ml
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy do depilacji i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nair | Krem do depilacji - 224 G - Z mleczkiem owsianym - Zapach wanilii - Krem do ciała26,99 zł/100ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Alexya | Puder do depilacji - 100g - Z alantoiną - Pielęgnacja skóry - Pielęgnacja ciała13,99 zł/100ml
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Veet dla mężczyzn Krem do depilacji pod prysznic Power Effect 150ml40,53 zł/100ml
62,35 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Veet 3079272, Krem do usuwania włosów, 200 ml, Ciało, Skóra sucha, Skóra normalna, Wygładzający, Mężczyźni26,55 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Veet, Krem do depilacji skóry wrażliwej, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
23,87 zł/100ml
23,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Veet Spray Do Nóg Do Depilacji Skóry Wrażliwej 150ml
30,00 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Veet, Szybkie i skuteczne usuwanie wlosow dla jedwabiscie gladkiej skory, 400 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,96 zł/100ml
133,40 zł
-29,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,84 zł
Sprzedawca: TR8

ARTE FIORI Capillum Amove Aloe Vera Puder do depilacji 200g
472,05 zł/1kg
94,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw do depilacji intymnej dla mężczyzn Veet Men - tubka 100 ml i balsam 50 ml
47,74 zł/100ml
71,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Eveline Cosmetics Just Epil – krem do depilacji, nawilżenie, ukojenie
15,76 zł/100ml
19,70 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline 9 w 1 Sensitive Ultradelikatny Krem do depilacji, 125 ml
15,76 zł/100ml
19,70 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Veet 3059944021197, Krem do usuwania włosów, 400 ml, Skóra wrażliwa
15,84 zł/100ml
63,34 zł
Sprzedawca: VISO

Veet 4053700288205, Krem do usuwania włosów, 100 ml, Skóra wrażliwa
38,29 zł/100ml
38,29 zł
Sprzedawca: VISO

Pilca depilujący mus do ciała z olejkiem kameliowym i witaminą E 150ml
15,25 zł/100ml
22,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Veet krem do depilacji do skóry normalnej 200 ml
25,37 zł/100ml
50,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Veet Men Krem Do Depilacji Ciała Pod Prysznic 150ml
30,00 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Veet Pure Delikatny Krem do Depilacji Nóg I Ciała 200ml
25,03 zł/100ml
50,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Sence Beauty Depil Sence Crema Sensitive 150ml
79,57 zł/100ml
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Krem do depilacji Snae Epil 75 ml
128,40 zł/1kg
9,63 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Wkład do Depilatora Elektrycznego Veet EasyWax Roll-On Refill 50 ml
90,00 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem do depilacji skutecznie usuwa zbędne owłosienie, nawilża i zapewnia jedwabiście gładką skórę. Veet z technologią Silk &/ Fresh o rewelacyjnym zapachu sprawia, że depilacja staje się przyjemnym doświadczeniem.
Nowy krem do depilacji Essential Inspirations
z olejem z pestek winogron uelastycznia skórę, nawilża i pozostawia odświeżający zapach.
Działa na krótkie włoski i zapewnia skuteczną depilację blisko cebulki.
Krem jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej.
Zainspiruj się i ciesz się zauważalnie gładką skórą!
Krem do depilacji został opracowany z myślą o nogach, rękach, pachach i linii bikini
i nie nadaje się do twarzy, głowy, klatki piersiowej, okolic narządów płciowych, odbytu ani innych części ciała.
Krem do depilacji pod prysznic Veet został opracowany przez nas z myślą o zapracowanych kobietach: wodoodporna formuła działa podczas brania prysznica - pozostawiając więcej czasu na inne ważne rzeczy. Nasza formuła do skóry suchej jest delikatnie pachnąca liliami i wzbogacona masłem shea, znanym ze swoich właściwości nawilżających. Nie tylko uzyskasz gładką, ale jedwabiście miękką i zregenerowaną skórę, a odrastające włoski będą również bardziej miękkie. Krem do depilacji Veet został opracowany z myślą o nogach, ramionach, pachach i okolicach bikini i nie nadaje się do stosowania na twarzy, głowie, klatce piersiowej, w okolicach narządów płciowych lub odbytu ani na innych częściach ciała. Cudownie gładka skóra w zaledwie 5 krokach: 1. Najpierw przeczytaj ważne instrukcje. Nałóż krem równomiernie na suchą skórę miękką, kolorową stroną gąbki przed wzięciem prysznica. Nie wcierać. Upewnij się, że włosy, które mają zostać usunięte, są całkowicie pokryte kremem. Nie zapomnij zmyć resztek kremu z rąk. 2. Przed wejściem pod prysznic odczekaj co najmniej 1 minutę od nałożenia kremu. 3. Teraz weź prysznic jak zwykle. Staraj się nie wystawiać pokrytych kremem obszarów ciała na bezpośredni strumień wody przez pierwsze 2 minuty pod prysznicem, aby krem mógł działać wystarczająco długo. To normalne, że część kremu spłynie. 4. Gdy krem będzie na skórze przez 3 minuty, użyj białej strony gąbki do przetestowania małego obszaru, aby sprawdzić, czy włosy można już usunąć. Jeśli włoski łatwo odpadną, usuń resztę kremu białą stroną gąbki, wykonując delikatne, okrężne ruchy. Jeśli włosów nadal nie można usunąć, pozostaw krem na skórze jeszcze przez kilka minut - ale NIE DŁUŻEJ NIŻ 6 MINUT. 5. Po użyciu dokładnie spłukać skórę wodą i osuszyć. Wypłucz gąbkę i trzymaj tubkę szczelnie zamkniętą, gdy nie jest używana, aby krem nie stracił swojego działania. Postępować zgodnie z instrukcją użycia. Nie pozostawiać na skórze dłużej niż 6 minut. Paski z zimnym woskiem, ciepły wosk lub krem do depilacji, na przykład o zapachu lilii, masła shea lub aloesu - wybór należy do Ciebie. Gama produktów Veet została specjalnie opracowana, aby zapewnić zauważalnie gładką skórę, niezależnie od jej rodzaju. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz precyzyjnej aplikacji na obszary ciała, takie jak linia bikini lub brwi, kremu pod prysznic na stresujące dni, czy wosku, który zapewnia gładkość do 4 tygodni, znajdziesz produkt Veet, który Ci odpowiada.
Opis produktu Veet Pure Shower Krem do depilacji ciała i nóg - do skóry suchej Masz dość ciągłego golenia i szukasz metody usuwania włosów, która zapewni Ci jedwabiście gładką skórę? W takim razie Veet Pure Shower Hair Removal Cream jest stworzony dla Ciebie. Krem do depilacji działa po prostu podczas brania prysznica. Dzięki temu oszczędzasz czas w codziennym życiu, który możesz poświęcić na inne ważne rzeczy. Krem zawiera minimum składników, jest przebadany dermatologicznie i zaskakująco ładnie pachnie, bez zapachu amoniaku. Usuwa zbędne owłosienie i zapewnia długotrwałe uczucie gładkości. Do szybkiej i łatwej depilacji bez golenia - a zatem bez ryzyka zacięć i irytującego zarostu bezpośrednio po goleniu. Krem do depilacji nadaje się szczególnie do depilacji nóg i ramion i jest odpowiedni dla suchej skóry. ? Szybka i łatwa depilacja pod prysznicem ? Długotrwałe uczucie gładkości ? Minimalna ilość składników ? Testowany dermatologicznie ? Przyjemny zapach bez amoniaku ? Odpowiedni dla suchej skóry Składniki Krem do depilacji Veet z jedwabiem Adres producenta/importera Darwinstr. 2-4 69115 Heidelberg
Krem do depilacji pod prysznic Veet został opracowany przez nas z myślą o zapracowanych kobietach: wodoodporna formuła działa podczas brania prysznica - pozostawiając więcej czasu na inne ważne rzeczy. Nasza formuła do skóry suchej ma delikatny zapach lilii i jest wzbogacona masłem shea, znanym ze swoich właściwości nawilżających. Nie tylko pozostawia gładką, jedwabiście miękką i zregenerowaną skórę, ale także sprawia, że odrastające włosy są bardziej miękkie.
- Waga
- 170 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Coccoamphoacetate, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Potassium Thioglycolate, Ceteth-20, Calcium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Limonene, Zinc Oxide, Silica, etc.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3059944020640
- Numer producenta
- 3018121
- Waga
- 170 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Coccoamphoacetate, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Potassium Thioglycolate, Ceteth-20, Calcium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Limonene, Zinc Oxide, Silica, etc.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3059944020640
- Numer producenta
- 3018121
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Veet, Krem do depilacji skóry wrażliwej, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
23,87 zł/100ml
23,87 zł
Sprzedawca: apohealth

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Veet, Szybkie i skuteczne usuwanie wlosow dla jedwabiscie gladkiej skory, 400 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,96 zł/100ml
133,40 zł
-29,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,84 zł
Sprzedawca: TR8

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,66 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Samsung EE-UC10J, Adapter USB, 3,17 g, Biały
9 414,00 zł/1m
94,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TESA 56171-00003-11, Rękodzieło, Dekoracja, Płynny, 10 m, 50 mm, 1 szt.
2,00 zł/1m
24,29 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,98 zł
Sprzedawca: TR8

Najlepszy męski prezent dla piwoszy - drzewko z pokrywką / drzewko magnetyczne jako prezent dla mężczyzn i kobiet
60,00 zł
Sprzedawca: Partygeschenke24

heimtexland ® Koc SUPER SOFT Flanell Koc domowy XL Koc na sofę Narzuta Uni Typ380 Antracytowy Szary 200 x 150 cm
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 140 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
246,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Nasiona lotosu mrozoodporne (Nelumbo nucifera) – nasiona indyjskiego kwiatu lotosu o majestatycznych kwiatach do samodzielnej uprawy w akwarium, stawie i ogrodzie.
7 619,80 zł/1kg
380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 496,20 zł/1l
149,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Trymer do włosów w nosie Trymer do włosów w uszach 4w1 Trymer do włosów w nosie Trymer do nosa Brwi Golarka do włosów w nosie Trymer do brody Trymer do włosów Retoo
10,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Buymax® Renforce pościel 200x200 cm ze 100% bawełny 3-częściowa z zamkiem błyskawicznym (1x poszwa na kołdrę, 2x poszewka na poduszkę 80x80 cm), zestaw poszewek na kołdrę
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Słuchawki Bluetooth 5.0 Mikrofon Micro SD Składane słuchawki nauszne Bezprzewodowe słuchawki dla dzieci Smartfon Laptop Tablet PC Konsola do gier Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Etui ochronne do Apple iPhone 11 Antywstrząsowe przezroczyste etui na telefon komórkowy
34,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Organizer na biurko - 6 przegródek, czarny
28,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

Bettina Barty Vanilla dla kobiet woda toaletowa 50ml
1 908,40 zł/1l
95,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Silikonowe etui na telefon Samsung Galaxy A22 5G Protective Cover Matt Black Backcover Etui na telefon komórkowy
34,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Trzeba uważać, aby krem trafił tylko tam, gdzie włosy powinny zostać usunięte
Szybka dostawa, dobra obsługa!
Oceniono dnia 25 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Prysznic Veet
Szybki, doskonały
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Eveline Cosmetics Laser Precision – krem do depilacji, nawilżenie, ukojenie – Karton 30 szt.
337,13 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
8,99 zł/100ml

Eveline Cosmetics Laser Precision – krem do depilacji, nawilżenie, ukojenie – Karton 30 szt.
337,13 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
8,99 zł/100ml

Krem do depilacji Nair - Aloe Vera - 224g - Delikatna pielęgnacja skóry - Krem do ciała Nair
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
12,94 zł/100ml

Nair | Krem do depilacji z masłem kakaowym - 224 G - Zapach kakaowy - Depilacja - Krem do ciała
29,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
12,94 zł/100ml

Nair | Krem do depilacji - 224 G - Z mleczkiem owsianym - Zapach wanilii - Krem do ciała
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
26,99 zł/100ml

Alexya | Puder do depilacji - 100g - Z alantoiną - Pielęgnacja skóry - Pielęgnacja ciała
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
13,99 zł/100ml

Veet, Krem do depilacji skóry wrażliwej, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,87 zł
Sprzedawca: apohealth
23,87 zł/100ml

Pilca depilujący mus do ciała z olejkiem kameliowym i witaminą E 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,25 zł/100ml

Krem Do Depilacji Dla Mężczyzn Veet 100 Ml - Skóra Wrażliwa, Szybkie Usuwanie Włosów, Nawilżająca Formuła Do Pach.
15,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet
15,90 zł/100ml

KREM DO DEPILACJI CIAŁA ALOE VERA 100 ml - BYLY
97,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
97,99 zł/100ml

Krem do depilacji ciała DEPIL MEN Byly (200 ml)
107,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
54,00 zł/100ml

Krem do depilacji twarzy Avon Care 15 ml
23,99 zł
Sprzedawca: TinaBeauty
159,93 zł/100ml