Waga:

1.278 kg

Nawoz do roślin Gärtner's Aktiv, 1 litr

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

394,99 zł

309,07 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Nawozy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla COMPO 11602 COMPO SANA Bonsaierde, 5 litrów
COMPO 11602 COMPO SANA Bonsaierde, 5 litrów
3,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
Zdjęcie produktu dla nawóz do magnolii 1kg 80144
nawóz do magnolii 1kg 80144
43,56 zł/1kg
43,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Plantop, nawóz do kwiatów, płynny
Plantop, nawóz do kwiatów, płynny
384,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla gpi Gärtner's Spezialkulturen nawóz do cytrusów z mikroelementami 500 ml
gpi Gärtner's Spezialkulturen nawóz do cytrusów z mikroelementami 500 ml
771,98 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
385,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Neudorff Azet Green Nawóz do roślin - 250 ml
Neudorff Azet Green Nawóz do roślin - 250 ml
1 571,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
176,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
44,00 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla COMPO 14064 COMPO Nawóz do kaktusów i sukulentów, butelka dozująca 250 ml
COMPO 14064 COMPO Nawóz do kaktusów i sukulentów, butelka dozująca 250 ml
169,34 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
59,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Neudorff Azet Citrus & Mediterranean Plant Fertiliser - 250 ml
Neudorff Azet Citrus & Mediterranean Plant Fertiliser - 250 ml
1 571,96 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Nawóz Gärtner do kwiatów z guano 1 litr
Nawóz Gärtner do kwiatów z guano 1 litr
314,51 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
389,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla gpi Gärtner's Biogarten Organiczne zioła + nawóz do pomidorów 1 litr
gpi Gärtner's Biogarten Organiczne zioła + nawóz do pomidorów 1 litr
284,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
388,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
137,28 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Niebieski nawóz Gärtner 8+8+8, 5 kg
Niebieski nawóz Gärtner 8+8+8, 5 kg
85,00 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
424,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
82,21 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
82,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla (2,49EUR/1kg) 1 kg nawozu do pomidorów na ok. 10 krzewów pomidorów
(2,49EUR/1kg) 1 kg nawozu do pomidorów na ok. 10 krzewów pomidorów
612,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
612,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
91,13 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
91,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
82,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
82,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla gpi Gärtner's Flower Care Nawóz do hortensji 1 litr
gpi Gärtner's Flower Care Nawóz do hortensji 1 litr
394,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Artikelbild 1 von 'Blumenlangzeitdünger (1 kg)' aus der Kategorie Langzeitdünger
Długotrwały nawóz do roślin kwitnących Manna, 1 kg / 12 m²
377,26 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Nawozy do hortensji 1 kg
Nawozy do hortensji 1 kg
49,80 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
50,30 zł
Sprzedawca: ichzapfe
Zdjęcie produktu dla Nawóz do roślin zielonych FRUCTUS 1L
Nawóz do roślin zielonych FRUCTUS 1L
13,33 zł/1l
13,33 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Gärtner's Aktiv – nawóz dla roślin

NAWÓZ ZGODNY Z DYREKTYWAMI WE Rozcieńczalny nawóz NPK 10+8+6 z mikroelementami. Optymalna stabilność chelatowa dla miedzi (Cu), manganu (Mn) i cynku (Zn) w zakresie pH 3–10, oraz dla żelaza (Fe) w zakresie pH 1,5–6,5. • Mineralny, kompletny nawóz z cennymi mikroelementami • Nadaje się do wszystkich roślin doniczkowych, balkonowych i ogrodowych • Wysoka koncentracja składników odżywczych dla silnego wzrostu, obfitych i licznych kwiatów o intensywnych kolorach • Dla roślin odpornych i witalnych • Przed użyciem wstrząsnąć. Zastosowanie: od marca do października Dawkowanie: 1 nakrętka dozująca na 3 litry wody do podlewania.

Wymiary
0mm xmm xmm xmm
Waga
1.278 kg
Zawartość
1 l
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
1 butelka
EAN
4005861003685
Numer producenta
9296
Producent
GPI

Wymiary
0mm xmm xmm xmm
Waga
1.278 kg
Zawartość
1 l
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
1 butelka
EAN
4005861003685
Numer producenta
9296
Producent
GPI
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
120,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
Zdjęcie produktu dla Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
75,98 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
45,59 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
32,34 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
5,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 138
10,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom
Zdjęcie produktu dla Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
84,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
25,30 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
74,65 zł/1l
373,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla 20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
6,98 zł/1kg
139,60 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
13,71 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
342,77 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky
Zdjęcie produktu dla COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
30,91 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
129,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
2,79 zł/1kg
55,76 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
75,58 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
181,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
79,85 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
79,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
14,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
4,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,06 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
1 339,75 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
267,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mączka bazaltowa AGRA 3kg
Mączka bazaltowa AGRA 3kg
4,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,39 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Zdjęcie produktu dla FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie |  Germany
FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie | Germany
16,77 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
169,00 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC
Zdjęcie produktu dla Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
38,84 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
155,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
16,99 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
62,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,44 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky
Zdjęcie produktu dla BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
801,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
240,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
20,69 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
385,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
385,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
201,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
201,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
Zdjęcie produktu dla Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
67,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,59 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
211,06 zł/1kg
35,88 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
45,14 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
406,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 13 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Waga 1,278 kg
Oceniono dnia 25 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Waga 1,3 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer
Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer
Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer
Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer
Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer
Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer
Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer
Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
214,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
21,50 zł/1l