4,8



Na podstawie 6 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
WeddingTree 40-częściowy zestaw baniek na wesele w kolorze BIAŁYM
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
186,06 zł
46 515,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Relaxdays 10042393, 1 szt.33,45 zł/1l
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii562,38 zł/1l
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin

Więcej informacji o reklamie
Maszyna do baniek Bubblez i zabawkowa kosiarka z płynem do baniek - zabawka do zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku 3+ - niebieska/zielona/pomarańczowa54,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,73 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Ślubne bańki mydlane, 24 szt.69,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Pustefix Bańki Mydlane Classic 42ml Happy Birthday - Urodziny
689,25 zł/1l
27,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

MGM Toys 47709, 3 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
74,33 zł/1l
4,46 zł
Sprzedawca: Bambule

1 x bańki mydlane 60ml
739,67 zł/1l
46,44 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,38 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

DAM 4869310, Pustefix, 4 lat(a)
403,14 zł/1l
28,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
41,03 zł/1l
102,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

PUSTEFIX® 420869872 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllflasche XXL-Bubbles 1000 ml
47,74 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: TR8

Relaxdays 10022528, 1 szt.
524,17 zł/1l
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Zewnętrzna aktywna maszyna do baniek
1 126,27 zł/1l
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

DAM 4869210, Pustefix, 4 lat(a)
1 620,00 zł/1l
68,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

EDUPLAY 130291 Bańki mydlane z puzzlami w zakrętce, 59 ml każda (opakowanie 24 szt.)
1 627,60 zł/1l
162,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Różdżka do baniek mydlanych w kształcie syreny, duża - ok. 37,5 cm
290,64 zł/1l
31,97 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Bańki mydlane 60ml Minions 611008 /36
207,33 zł/1l
12,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Moulage Général Méridional 985910, 3 lat(a)
321,17 zł/1l
19,27 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Pistolet do baniek Pustefix
1 527,86 zł/1l
106,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bańki mydlane WeddingTree 40 sztuk
Nasze bańki mydlane Celebration Bubbles, pięknie ozdobione uchwytem w kształcie serca, są dostępne w zestawie 40 sztuk, gotowych do użycia i łatwych w obsłudze.
Pięknie ukształtowane, kolorowe, opalizujące bańki dodadzą magicznego charakteru najpiękniejszemu dniu w życiu i stworzą imponujące tło dla wspaniałych zdjęć.
LOVE IS IN THE AIR...
Jako dekoracje stołu i prezenty, inspirują przyjaciół i rodzinę, młodych i starszych... i nadają uroczystości niezapomniany charakter.
Niezależnie od tego, czy jest to ślub, urodziny dziecka, złota rocznica ślubu, walentynki czy chrzciny ...
WeddingTree Celebration Bubbles to świetna alternatywa dla ryżu lub płatków róż i doskonałe źródło zabawy podczas uroczystości.
UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE
Wspaniała niespodzianka jako prezent dla gości i świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Idealne również jako dekoracja stołu podczas uroczystości
MEGA ZESTAW
40 x gotowe mydło w płynie w przezroczystym pojemniku (do wielokrotnego napełniania) z uchwytem w kształcie serca. Całość zapakowana w oszczędzający miejsce i uporządkowany przezroczysty plastikowy display.
ORYGINAŁ
Rzucanie ryżem było wczoraj (i jest zakazane w wielu miejscach)! - Nasze bańki mydlane nie muszą być zamiatane i nie gubią się we włosach.
- EAN
- 4250616000390
- Zawartość
- 4 ml
- Producent
- iLP
- Zawiera baterie
- Nie
- Numer producenta
- 39-FBA
- EAN
- 4250616000390
- Zawartość
- 4 ml
- Producent
- iLP
- Zawiera baterie
- Nie
- Numer producenta
- 39-FBA
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Pustefix Bańki Mydlane Classic 42ml Happy Birthday - Urodziny
689,25 zł/1l
27,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw 12 plastikowych kieliszków do szampana RD35430
118,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Drewniana ramka na księgę gości weselnych z drewnianym znakiem serca lista gości do dekoracji ślubu rocznica 60 serc
131,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Hermia Concept, BNMPOLYWS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
177,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samochodowy uchwyt magnetyczny na smartfon do kratki wentylacyjnej telefon komórkowy KFZ
31,68 zł
Sprzedawca: TR8

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oblique Unique Happy Birthday Girlanda z balonów foliowych w kolorze różowego złota Dekoracja urodzinowa
33,50 zł
Sprzedawca: Partygeschenke24

Bańki mydlane Torciki (1 op. / 24 szt.)
45,84 zł
Sprzedawca: VISO

Podszewka z poliestru, lekko prześwitująca, biała, 50 x 150 cm
8,11 zł/1m²
6,08 zł
Sprzedawca: OrientFashion

TULANO Cover 40 | Barierka do łóżka 200 cm Barierka do łóżeczka | Składana | Odpowiednia do materaca o wysokości 10-28 cm | 18 regulowanych wysokości Boczna kieszeń
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MeesterGroup

Unikalna podwiązka z kokardką ślub JGA wieczór panieński - niebieska
24,70 zł
Sprzedawca: Jumada

12 kawałków wazonów ze szklanego wazonu ,Dekoracja domu Dekoracja ,Prezenty i dekoracja ślubna ,Bankiety, Święta ślubna, dekoracja restauracji
108,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

OA Pistolet do baniek mydlanych LED, 59 ml
727,90 zł/1l
72,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

D Vier USB-C HUB Digital AV Multi Port Adapter USB 3.1 Type-C do 1 HDMI 4K USB
38,90 zł
Sprzedawca: d_vier

Narzędzie do liftingu rzęs K-Pro
33,67 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Durgol DED 18, 70 mm, 138 mm, 160 mm, 400 g, GHS07: Szkodliwy, Ostrzeżenie
540,88 zł/1l
67,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Misa paleniskowa CAMP o średnicy 60 cm - wysokość: 29 cm - ze zdejmowanymi nóżkami
322,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Wedo 271 47599, Dorosły, Uni , Owalny, Owijka, Oprawki pełne, Czarny
77,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wysuwana markiza boczna balkonowa antracytowa ochrona przeciwsłoneczna pełna kaseta ekran prywatności szary 140x300cm
314,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Yuet-Chi

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

DURABLE Obwoluta ochronna na karty identyfikacyjne 54x86 mm, Przezroczysty, 213619
56,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Relaxdays Piñata ślubna, piñata w kształcie serca do zawieszenia, piñata ślubna do samodzielnego wypełnienia, papierowa, piñata, biała
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny
Piękne, niespodziewanie były jeszcze wisiorki.
Oceniono dnia 2 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny i dobrze zapakowany
Produkt jest bardzo ładny
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
78,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 974,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
78,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
69,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l

Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
-4,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,48 zł
Sprzedawca: Lebula

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla