4,7



Na podstawie 79 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Waga:
1.01 kg- 0.99 kgPokaż dostępne warianty
- 1 kgPokaż dostępne warianty
- 1.01 kg
- 3.2 kgPokaż dostępne warianty
- 3.22 kgPokaż dostępne warianty
- 3.24 kgPokaż dostępne warianty
- 3.26 kg
- 3.27 kgPokaż dostępne warianty
- 3.37 kgPokaż dostępne warianty
- 6.31 kgPokaż dostępne warianty
- 6.32 kgPokaż dostępne warianty
- 6.34 kgPokaż dostępne warianty
- 6.39 kgPokaż dostępne warianty
Remmers Farba kryjąca kukurydziana żółta 0,75l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
86,87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,28 zł-28%
83,04 zł / 1l
+ 26,22 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Farby elewacyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Farba nawierzchniowa Remmers szary antracyt RAL 7016 wiadro 2,5 L
90,30 zł/1l
225,76 zł
Sprzedawca: Surtep

Farba Antykor.podkład.szybkosch.biała 20L
48,54 zł/1l
970,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BATO

Farba Młotkowa Bato Szara Jasna 10L
12,63 zł/1kg
517,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BATO

Farba Rustikal - Grafit 5L
65,24 zł/1l
326,20 zł
Sprzedawca: BATO

Farba Młotkowa Bato Niebieska 0,8L
88,69 zł/1l
70,95 zł
Sprzedawca: BATO

Emalia alkidowa szybkoschnąca 5L
61,01 zł/1kg
305,05 zł
Sprzedawca: BATO

Farba Młotkowa Bato Szara Jasna 0,8L
71,62 zł/1l
57,30 zł
Sprzedawca: BATO

Farba Poliwin.dach Rynna Ogrodz. Biała 5L
87,06 zł/1kg
435,29 zł
Sprzedawca: BATO

Farba Patynowa dekoracyjna BATO Miedź 0,8L
232,49 zł/1l
185,99 zł
Sprzedawca: BATO

Farba Poliwin.dach Rynna Ogrodz. Biała 10L
78,55 zł/1l
785,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BATO

Emalia Chlorokauczukowa Niebieska Ral 5010 10L
59,49 zł/1l
594,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BATO

Gruntoemalia akrylowa jednoskładnikowa farba BATO RAL 5010 NIEBIESKA 10L
85,16 zł/1kg
851,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BATO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wodorozcieńczalna, wysoce kryjąca farba chroniąca przed czynnikami atmosferycznymi.Obszary zastosowania :
- Drewno wewnętrzne i zewnętrzne
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, szkielety drewniane, wiaty, panele drewniane
- Farba podkładowa, pośrednia i nawierzchniowa
- Rynny i blachy cynkowe
- Wiele innych podłoży
- Nie stosować na świeżo zaimpregnowane drewno. Odczekać czas wiązania.
- Wysoce nieprzezroczysty
- Elastyczny
- Nie łuszczy się
- Odporny na alkalia, również do podłoży mineralnych
- Odporny na warunki atmosferyczne i regulujący wilgotność
- Niska zawartość rozpuszczalników, łagodny zapach
- Odcienie kolorów można ze sobą mieszać
- Jaskrawe, czysto intensywne kolory mają mniejszą siłę krycia ze względu na pigment. W przypadku krytycznych odcieni zalecamy zagruntowanie tych obszarów pasującym kolorem bazowym w celu uzyskania pełnego krycia.
Brak mapowania pola danych lub wartości wyszukiwania
n.d.
Kolor kryjący Ilustracja podobna Wodorozcieńczalna, wysoce kryjąca farba chroniąca przed warunkami atmosferycznymi Obszary zastosowania Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa Drewno wewnętrzne i zewnętrzne Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. klapy, deski profilowane, boazerie Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, półbale, wiaty, boazerie drewniane Rynny i blachy cynkowe Wiele innych podłoży Nie stosować na świeżo zaimpregnowane drewno. Poczekać na czas wiązania. Na belkach, deskach itp. nałożyć warstwę ochronną z bezbarwnego lakieru UV UV+ (1553). Zapobiega to przebarwieniom. Charakterystyka Wysoce kryjący Jedwabiście matowy Elastyczny Nie łuszczy się Odporny na alkalia, również do podłoży mineralnych
- Długość
- 10 cm
- Waga
- 1.01 kg
- Zawartość
- 0.75 l
- Kolor
- Żółty
- EAN
- 4004707031882
- Numer producenta
- 0000361201
- Producent
- Remmers
- Długość
- 10 cm
- Waga
- 1.01 kg
- Zawartość
- 0.75 l
- Kolor
- Żółty
- EAN
- 4004707031882
- Numer producenta
- 0000361201
- Producent
- Remmers
Brak hasła ostrzegawczego
P251: Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
P370 + P376: W przypadku pożaru: Jeżeli jest to bezpieczne, zahamować wyciek.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 207: Uwaga! Zawiera kadm. Podczas stosowania wydziela niebezpieczne pary. Zapoznać się z informacją dostarczoną przez producenta. Postępować zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa.
Pasuje również do tego

Remmers farba nawierzchniowa kukurydziana żółta, 2,5 litra, farba nawierzchniowa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, farba chroniąca przed warunkami atmosferycznymi do wielu podłoży, silnie kryjąca, odporna na warunki atmosferyczne
87,82 zł/1l
219,56 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 Wiadro 5 L
85,75 zł/1l
428,74 zł
Sprzedawca: Surtep

Farba nawierzchniowa Remmers szary antracyt RAL 7016 wiadro 2,5 L
90,30 zł/1l
225,76 zł
Sprzedawca: Surtep

Farba kryjąca Remmers Moss Green, wiadro 2,5 l
87,82 zł/1l
230,67 zł
-11,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
219,56 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Farba kryjąca ciemnoszara wiadro 2,5 l
48,96 zł/1l
230,67 zł
-108,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,40 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Topcoat Tobacco Brown 5 L
87,98 zł/1l
439,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Lakier nawierzchniowy frieze niebieski 2,5 l, lakier do drewna
92,27 zł/1l
230,67 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Opaque Colour czerwono-brązowy wiadro 2,5 l
92,27 zł/1l
230,67 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Black Opaque Paint 2,5 litrowe wiadro
87,82 zł/1l
219,56 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Farba kryjąca jasnoszara wiadro 2,5 l
53,97 zł/1l
164,00 zł
-29,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
134,92 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Bottle Green Paint 5 litrowe wiadro
52,09 zł/1l
424,25 zł
-163,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,46 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Opaque Colour Nut Brown wiadro 2,5 l
71,86 zł/1l
219,56 zł
-39,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,64 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Tobacco Brown Opaque Paint 2,5 litrowe wiadro
87,82 zł/1l
230,67 zł
-11,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
219,56 zł
Sprzedawca: Artisan

Wiadro Remmers Opaque Colour Red Brown 5 L
87,98 zł/1l
439,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Opaque Colour Tobacco Brown 0,75 L wiadro
118,32 zł/1l
88,74 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers farba kryjąca jasna kość słoniowa wiadro 2,5 L
90,30 zł/1l
225,76 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Farba kryjąca ciemnoszara wiadro 5 l
84,85 zł/1l
424,25 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Deckfarbe basalt grey (RAL 7012), 0,75 litra, farba nawierzchniowa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, farba chroniąca przed warunkami atmosferycznymi do wielu podłoży, silnie kryjąca, odporna na warunki atmosferyczne
118,32 zł/1l
88,74 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers farba kryjąca jasna kość słoniowa 0,75 L wiadro
118,32 zł/1l
88,74 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Farba nawierzchniowa biała RAL 9016 wiadro 2,5 l
76,80 zł/1l
192,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers biały RAL 9016, wiadro 5 litrów
76,33 zł/1l
381,67 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Czarna farba kryjąca wiadro 0,75 l
118,32 zł/1l
88,74 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Bottle Green Paint 2,5 litrowe wiadro
87,82 zł/1l
219,56 zł
Sprzedawca: Artisan

Wiadro Remmers Bottle Green 0,75 l
117,80 zł/1l
88,35 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 0,75 L wiadro
73,41 zł/1l
86,87 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,06 zł
Sprzedawca: Artisan

Farba kryjąca Remmers Scandinavian Red wiadro 2,5 l
90,30 zł/1l
225,76 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Szwedzki czerwony lakier nawierzchniowy wiadro 2,5 litra
87,82 zł/1l
230,67 zł
-11,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
219,56 zł
Sprzedawca: Artisan

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Einhell TC-PG 55/E5, 25 l, Benzynowy, 389 cm³, Silnik synchroniczny, 96 dB, Powietrze
5 517,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
114,24 zł
Sprzedawca: Connected-Living
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry lakier nawierzchniowy
Kolor CiemnoszaryWaga 3,24 kgZawartość 2,5 l
Użyłem go do przemalowania naszej szopy ogrodowej. Pierwszy raz użyliśmy tego samego produktu 10 lat temu. Użyliśmy jednak niewłaściwego pędzla i pojawiły się trudności. Jeśli jednak użyje się odpowiedniego pędzla (włókno akrylowe) + wałka malarskiego, malowanie/wałkowanie farby nawierzchniowej jest naprawdę łatwe! Niestety, informacja o tym znajduje się tylko w karcie produktu!
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Farba wykończeniowa Remmers
Kolor BrązowyWaga 1 kgZawartość 0,75 l
Dla mnie jest to najlepsza farba do obróbki drewna. Jestem bardzo zadowolony z produktu, procesu zamawiania i dostawy.
Oceniono dnia 19 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny niebieski
Kolor NiebieskiWaga 3,27 kgZawartość 2,5 l
Użyliśmy jej do pomalowania szopy ogrodowej. Dobrze kryje i ma świetny kolor.
Oceniono dnia 19 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze kryjący kolor
Kolor SzaryWaga 6,34 kgZawartość 5 l
Pracowaliśmy już z tą farbą. Bardzo łatwa do malowania i super kryjąca!
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Kolor SzaryWaga 6,34 kgZawartość 5 l
Łatwo się nakłada, ładny kolor
Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
najwyższa jakość
Kolor ZielonyWaga 6,32 kgZawartość 5 l
farba o bardzo dobrej kryciu, łatwa w nakładaniu
Oceniono dnia 29 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealne z super opakowaniem
Kolor SzaryWaga 6,34 kgZawartość 5 l
Przedmiot, opakowanie i czas dostawy optymalne. Zawsze chętnie wrócę. Dziękuję
Oceniono dnia 27 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry kolor
Kolor SzaryWaga 6,34 kgZawartość 5 l
Najlepszy kolor w świetnej cenie. Bardzo dobre krycie na wielu powierzchniach
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Olej do klinkieru cegły dachówki kostki 5L Flexol
130,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
26,19 zł/1l