5,0



Na podstawie 1 opinii
Dalan D'olive krem nawilżający 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,22 zł
12,49 zł / 100ml
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2








5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
Rabat 5% od 2 szt.



Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g166,50 zł/100ml
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Linola plus krem 50 ml188,22 zł/100ml
94,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Eloderm, Balsam nawilżający, 400 ml31,05 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

DALAN D`OLIVE Krem do Rąk i Ciała z Oliwy z Oliwek 250ml
38,88 zł/100ml
97,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
4 701,00 zł/100ml
47,01 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Balsam nawilżający 473 ml
18,69 zł/100ml
88,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem intensywnie nawilżający Cerave 340 g
246,21 zł/1kg
83,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do twarzy z oliwą z oliwek 50 ml
1 297,20 zł/1l
64,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem do ciała z oliwą z oliwek 250 ml
15,94 zł/100ml
39,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem nawilżający 100 g
592,07 zł/1kg
88,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Balneum Intensive Cream 75 ml
828,69 zł/1kg
82,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Densidiane Verdichtungscreme 125 ml
10 688,00 zł/100ml
106,88 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

OPTOLIND Intensive Cream, krem 50 ml
749,26 zł/1kg
111,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Nawilżający tonik rozświetlający z jojobą 236 ml
105,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mirfulan Hydrolind Cream, krem 50 ml
140,72 zł/100ml
70,36 zł
Sprzedawca: apohealth

CUTANO CARE CREAM, krem 50 ml
75,12 zł/100ml
37,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Atopiclair Creme 100 ml
69,27 zł/100ml
69,27 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dalan D'olive krem nawilżający 250 ml - Formuła: Krem - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 286 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Woda (Aqua), Palmitynian etyloheksylu, Gliceryna, Stearynian glicerolu, Glikol propylenowy, Alkohol etylowy, Alkohol cetearylowy, Kwas stearynowy, Uwodorniona oliwa z oliwek, Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Olea Europea (Olive) Oil Unsaponifiables, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Pentylene Glycol, Fructose, Maltose, Sodium Lactate, Urea, Trehalose, Allantoin, Glucose, Sodium Chloride, Sodium Polyacrylate, Tetrasodium EDTA.
- Producent
- dalan
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8690529002252
- Numer producenta
- 09204313
- Waga
- 286 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Woda (Aqua), Palmitynian etyloheksylu, Gliceryna, Stearynian glicerolu, Glikol propylenowy, Alkohol etylowy, Alkohol cetearylowy, Kwas stearynowy, Uwodorniona oliwa z oliwek, Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Olea Europea (Olive) Oil Unsaponifiables, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Pentylene Glycol, Fructose, Maltose, Sodium Lactate, Urea, Trehalose, Allantoin, Glucose, Sodium Chloride, Sodium Polyacrylate, Tetrasodium EDTA.
- Producent
- dalan
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8690529002252
- Numer producenta
- 09204313
Pasuje również do tego

HP Zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych 302 (czarny i trójkolorowy), Standardowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3,5 ml, 4 ml
288,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 137,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Żel ze śluzem ślimaka 125 ml
27,41 zł/100ml
34,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
142,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
230,56 zł/1l
415,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WohnWunder

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Milan 260cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Biały Mat 2,6 m
1 399,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

40cm oświetlenie podszafkowe z możliwością ładowania, oświetlenie podszafkowe LED z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe oświetlenie czujnikowe LED do schodów kuchennych w szafkach wewnętrznych
67,46 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Łóżko piętrowe Flieks z zabezpieczeniem przed wypadnięciem, łóżko na poddaszu ze schodami, łóżko dziecięce z szufladami i deską, łóżko piętrowe z litego drewna 90x200cm / 140x200cm
2 599,78 zł
-405,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 193,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,07 zł/1kg