5,0



Na podstawie 11 opinii
LOMATUELL H Tylna bandażowa 10x10 cm sterylna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
224,58 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe materiały opatrunkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lomatuell PRO, 10 x 10 cm, opakowanie: 50 sztuk | opakowanie (50 sztuk)12 956,90 zł/1m
1 295,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Cutimed Sorbact tamponada 2x50cm, 24 szt. TPO2 489,46 zł
-158,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 331,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Urgotül, lipidokoloidowy opatrunek na rany, 5 szt. WGA1 406,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Aquacel Hydrosorption 2x45 cm Tamponady 5 szt727 309,97 zł/1l
727,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Lomatuell H tiul maściowy 10x10 cm sterylny 10 szt
73,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Lomatuell H tiul maściowy 10x20 cm sterylny 10 szt
112,50 zł
-2,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Lomatuell H tiul maściowy 10x10 cm sterylny 50 szt
551,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Eclypse 10x10 cm Superabsorber 20 szt
1 185,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Leukoplast Leukomed Sorbact, sterylny, 8x10 cm, 3 sztuki
50,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Convamax Superabsorber nieprzylepny 10x10 cm 10 szt
390,14 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Convamax Superabsorber nieprzylepny 10x10 cm 10 szt
595 989,97 zł/1l
595,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tamponady Urgosorb 30 cm 5 szt
2 347,50 zł/1m
704,25 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Cutimed Sorbion Border Opatrunek na ranę 10x10 cm sterylny 12 szt
958,85 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Vliwasorb, sterylny, 10 x 10 cm Opakowanie: 10 sztuk | Opakowanie (10 sztuk)
325,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Mepitel, sterylny, 5 x 7 cm, opakowanie: 5 sztuk | opakowanie (5 sztuk)
1 240,86 zł/1m
89,61 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Sorbion Sachet S Opatrunek na ranę 5x12 cm 12 szt
495,72 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Mepilex 10x10 cm opatrunek piankowy 10 szt
1 134,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Cutimed Siltec B 10x10 cm, 12 sztuk KOM
8 094,50 zł/1m
809,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Söhngen 1009210 Leukosilk 5 m x 2,50 cm (1009210)
35,58 zł/1m
177,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mepilex Up 10x10 cm opatrunek piankowy 5 szt
955,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczny materiał opatrunkowy
- Do pielęgnacji ran
- Do stosowania na uszkodzoną skórę
- Wyrób medyczny z apteki
- Producent: Lohmann & Rauscher GmbH & Co. KG, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 3275631
Lomatuell H maść tiulowa 10x10 cm sterylna 50 szt - Administracja: Opatrunki - Temat: Opatrunki zawierające wazelinę
Impregnowany hydrofobową oleistą bazą, nie przywiera do rany. Firma Lohmann & Rauscher, założona w 1899 roku, jest wiodącym producentem środków opatrunkowych i materiałów medycznych, w tym produktów higienicznych. Nasze produkty spełniają surowe normy jakości i bezpieczeństwa, gwarantując skuteczną opiekę zdrowotną.
- Waga
- 0.3 kg
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny materiał opatrunkowy
- Producent
- LOHMANN & RAUSCHER
- Liczba sztuk
- 50
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 402144723318504021447233185
- Numer producenta
- 23318
- Waga
- 0.3 kg
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny materiał opatrunkowy
- Producent
- LOHMANN & RAUSCHER
- Liczba sztuk
- 50
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 402144723318504021447233185
- Numer producenta
- 23318
Pasuje również do tego
Bestseller





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(127)Liczba wystawionych ocen: 127




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2127)Liczba wystawionych ocen: 2127




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(241)Liczba wystawionych ocen: 241120zł zniżki





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(959)Liczba wystawionych ocen: 959




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(820)Liczba wystawionych ocen: 820Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(412)Liczba wystawionych ocen: 412




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(209)Liczba wystawionych ocen: 2098% zniżki




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(138)Liczba wystawionych ocen: 138Rabat 5% od 2 szt.




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Lomatuell H tiul maściowy 10x10 cm sterylny 10 szt
73,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Hansaplast 2393233 Hansaplast Wundspray 50,0 ml
570,40 zł/1l
28,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Lomatuell H tiul maściowy 10x20 cm sterylny 10 szt
112,50 zł
-2,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,69 zł
Sprzedawca: apohealth

NOBASORB-steril 10x10 P1, 25 St COM
71,68 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Kompresy włókninowe Maimed niesterylne 100 sztuk/torebka 4-krotna | 10x10cm
673,50 zł/1m
70,17 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,35 zł
Sprzedawca: apohealth

MaiMed Maielast gładki elastyczny bandaż mocujący 10 cm x 4 m
0,59 zł/1m
46,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Szafa MIRJAN24 Tytus D4, szafa z drzwiami skrzydłowymi, szafa z lustrem, do sypialni (kolor: biały)
3 227,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

NOBASORB steril 10x20 P1, 25 St COM
90,93 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

NOBA Nobatex bandaż elastyczny z gazy bez folii 20 sztuk 4 m x 8 cm
0,79 zł/1m
63,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Oświetlenie led 480 ww na zewnątrz
67,14 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,65 zł
Sprzedawca: VISO

MaiMed-Pad-sterylne płatki chłonne 10x20cm 30x1 szt/pudełko | pudełko (30 szt.)
186,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Bandaże z gazy elastycznej, 8 cm x 4 m Opakowanie: 20 sztuk | Opakowanie (20 sztuk)
0,79 zł/1m
63,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Actilite 5x5 cm, 10 szt. WGA
9 035,00 zł/1m
451,75 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
2,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Martom

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

LOMATUELL H Tylna bandażowa 5x5 cm sterylna
64,39 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,14 zł
Sprzedawca: apohealth

Lomatuell H tiul maściowy 10x30 cm sterylny 10 szt
182,81 zł
Sprzedawca: apohealth

FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Lomatuell PRO, 10 x 10 cm, opakowanie: 50 sztuk | opakowanie (50 sztuk)
12 956,90 zł/1m
1 295,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Lomatuell PRO, 10 x 10 cm, opakowanie: 8 sztuk | opakowanie (8 sztuk)
2 153,50 zł/1m
215,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Prześcieradło z gumką Buymax Topper z dzianiny jerseyowej, 100% bawełna, przeznaczone do materacy o wysokości do 12 cm, 120x200 cm, kolor antracytowo-szary
420,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karl szafa 4-drzwiowa z lustrem 159 cm biały
2 784,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Vliwazell NEW, sterylny, 10 x 20 cm Opakowanie: 30 sztuk | Opakowanie (30 sztuk)
475,34 zł/1m
152,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Rozkładana sofa Sara – sofa z pojemnikiem na pościel i funkcją spania, sofa rozkładana, kanapa z drewnianymi nóżkami, welur (szary (Paros 05))
2 948,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SWAREY S500 Przenośna elektrownia Power Station 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Ładowarka baterii Power Bank z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Power Box Power Bank
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Maszynka do mielenia mięsa GSW rozmiar nr 8
124,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony!!!
Ten sam produkt co w aptece... tylko znacznie tańszy!!! W aptece zapłaciłem 18 € za 10 sztuk, co mówi samo za siebie....
Oceniono dnia 24 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
tłusty tiul
Jest to tłusty tiul do pokrywania ran w celu ich wilgotnego gojenia. Używałem go na owrzodzenia kości piszczelowej.
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
one A
Towar zgodny z opisem, bardzo szybka dostawa !!!
Oceniono dnia 29 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Korzystna i szybka wysyłka
Oceniono dnia 2 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lomatuell
Bardzo dobry
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mepilex Ag 20x20cm sterylny, 5 szt. VER
2 112,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Sorbact tamponada 2x50cm, 24 szt. TPO
2 489,46 zł
-158,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 331,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Opatrunek piankowy HydroTac comfort, 10 szt. VER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 090,97 zł
Sprzedawca: apohealth

Pianka Aquacel AG, samoprzylepna, 10 x 10 cm Opakowanie: 10 sztuk | Opakowanie (10 sztuk)
1 332,52 zł
Sprzedawca: apohealth
1 332 519,94 zł/1l

AQUACEL Ag Foam 10 cm x 10 cm nieprzylepny opatrunek piankowy, 10 szt. Opatrunki na rany
1 188,94 zł
Sprzedawca: apohealth
1 188 939,94 zł/1l

Urgotül, lipidokoloidowy opatrunek na rany, 5 szt. WGA
1 406,12 zł
Sprzedawca: apohealth

ConvaMax Superabsorber nieprzylepny 20x40 cm, 10 szt. VER
1 341,75 zł
Sprzedawca: apohealth

Lomatuell PRO, 10 x 10 cm, opakowanie: 50 sztuk | opakowanie (50 sztuk)
1 295,69 zł
Sprzedawca: apohealth
12 956,90 zł/1m

Cutimed Sorbact Tamponady 2x50cm, 12 szt. TPO
1 497,61 zł
-78,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 419,55 zł
Sprzedawca: apohealth
2 839,10 zł/1m

UrgoK2 Lite system kompresji 10cm obwód kostki 25-32cm, 6 sztuk BIN
1 196,90 zł
Sprzedawca: apohealth

AQUACEL Pianka nieprzylepna 15x15cm, 5 szt. VER
575,16 zł
Sprzedawca: apohealth
575 159,97 zł/1l

Aquacel Hydrosorption 2x45 cm Tamponady 5 szt
727,31 zł
Sprzedawca: apohealth
727 309,97 zł/1l

Tamponada Aquacel z włóknami wzmacniającymi 1cmx45cm, 5 szt. TPO
658,30 zł
Sprzedawca: apohealth
1 462,89 zł/1m

Octenilin, żel do ran, 250 ml - Długi termin ważności!
478,11 zł
Sprzedawca: apohealth
1 912,44 zł/1l

Opatrunek piankowy na palce DracoFoam, 10 szt. VER
469,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Siltec 10x10cm, 12 St COM
766,63 zł
-79,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
687,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Cutimed Alginate 2,5x30cm Alginattamponade, 5 St TPO
580,81 zł
-18,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
561,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Fixomull stretch 10 cmx20 m 1 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
265,21 zł
-7,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
257,91 zł
Sprzedawca: apohealth
12,90 zł/1m

AQUACEL Klej piankowy 8x8cm, 10 sztuk VER
424,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Duża tacka na ampułki
218,22 zł
-8,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
209,70 zł
Sprzedawca: Shoproither