4,5



Na podstawie 2 opinii
Fixomull przezroczysty z wyciętym papierem maskującym 10 m x 10 cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
295,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
279,51 zł-16,05zł
27,95 zł / 1m
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Plastry i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hartmann Cosmopor® Sterylny opatrunek na rany - 25 sztuk - 10 x 20 cm | opakowanie (25 sztuk)265,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Opatrunek piankowy Mepilex 5x5 cm 5 szt125,90 zł
-4,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Opatrunek na ranę Curapor, przezroczysty 5 x 20 cm, opakowanie: 25 sztuk | opakowanie (25 sztuk)231,34 zł
-6,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Opatrunek na ranę Curapor, przezroczysty 7 x 5 cm, opakowanie: 50 sztuk | opakowanie (50 sztuk)174,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Fixomull, gaza samoprzylepna przepuszczająca powietrze, 10m:10cm, | opakowanie (1 rolka)
27,29 zł/1m
299,44 zł
-26,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
272,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Geomed, Geomed, Leukoplast, papier, 5 cm x 5 m
7,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

FIXOMULL stretch 15 cm x 2 m
29,92 zł/1m
65,48 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Cosmopor przezroczysty opatrunek foliowy 5x7,2 cm sterylny 50 szt
1 948,33 zł/1m
140,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

NOBA Nobaderm przezroczysty opatrunek foliowy 50 sztuk 6 cm x 7 cm
429,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COSMOPOR sterylny opatrunek na rany 5 x 7,2 cm
90,20 zł
Sprzedawca: Shoproither

Leucopore 1,25 cmx5 m 24 St
3,53 zł/1m
423,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Cosmopor E sterylny opatrunek na ranę 5x7,2 cm 50 szt
531,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Actilite 5x5 cm, 10 szt. WGA
9 035,00 zł/1m
451,75 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Hydrofilm 20x30 cm sterylny P10pcs | opakowanie (10 sztuk)
991,22 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Opatrunek na ranę Curapor przezroczysty sterylny, 5 plastrów
446,10 zł/1m
48,32 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Nexcare 7100227224 Opatrunek na ranę 2,5 x 7,2 cm 20 szt
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: E-System

Plaster włokninowy z opatrunkiem 8cm x 1m NONVIplast
3,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

3 m Taśma papierowa Nexcare Tape 5 m x 2,5 cm
5,34 zł/1m
29,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,69 zł
Sprzedawca: Scentist

Allevyn Adhesive 10x10 cm samoprzylepny opatrunek na ranę 10 szt
966 189,95 zł/1l
966,19 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opatrunki samoprzylepne to przede wszystkim dobre właściwości klejące, łatwa obsługa, wygoda i skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniem. Fixomull® transparent to wodoodporny opatrunek mocowany na całej powierzchni, który umożliwia kąpiel pod prysznicem bez dodatkowej ochrony lub zmiany opatrunku. Fixomull® transparent chroni również przed tarciem, umożliwia obserwację skóry otaczającej ranę i jest szczególnie oddychający. Fixomull® transparent składa się z wyjątkowo cienkiej i wysoce elastycznej folii poliuretanowej pokrytej klejem poliakrylowym.
Zastosowanie
- do wodoodpornego, całopowierzchniowego mocowania opatrunków na rany, również w obszarze stawów i kończyn
- do wodoodpornego mocowania instrumentów, cewników, elementów pomiarowych i sond
- do higienicznego mocowania opatrunków maściowych podczas hydroterapii
Fixomull transparent 10 cm x 10 m
FIXOMULL transparent to samoprzylepna, wodoodporna folia mocująca, która służy do bezpiecznego pokrywania opatrunków na rany i cewników.
Właściwości:
- Wodoodporna: Chroni opatrunki przed wilgocią.
- Przezroczysta: Umożliwia inspekcję rany bez konieczności zmiany opatrunku.
- Elastyczny: Można go łatwo dopasować do konturów ciała.
- Oddychający: Wspomaga wymianę pary wodnej i tlenu.
Zastosowanie:
Do mocowania opatrunków na całej powierzchni lub do ochrony punktów wejścia cewnika, szczególnie w obszarach, które muszą być chronione przed wodą.
Fixomull przezroczysty 10mx10cm, 1 St PFL
PZN: 3643201
Fixomull przezroczysty 10 cmx10 m 1 szt - Zastosowanie: Plastry - Temat: Plastry
- Długość
- 10 m
- Wodoodporność
- Tak
- Waga
- 0.066 kg
- Producent
- BSN medical GmbH
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 404280917702204042809177022
- Numer producenta
- 7221601
- Długość
- 10 m
- Wodoodporność
- Tak
- Waga
- 0.066 kg
- Producent
- BSN medical GmbH
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 404280917702204042809177022
- Numer producenta
- 7221601
Pasuje również do tego

Fixomull przezroczysty z przyciętym papierem maskującym 2 m x 10 cm
45,29 zł/1m
98,81 zł
-8,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,58 zł
Sprzedawca: apohealth

Fixomull, gaza samoprzylepna przepuszczająca powietrze, 10m:10cm, | opakowanie (1 rolka)
27,29 zł/1m
299,44 zł
-26,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
272,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Fixomull przezroczysty z ciętym papierem maskującym 10 m x 15 cm
41,77 zł/1m
436,37 zł
-18,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
417,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Fixomull Stretch 10 m x 10 cm włóknina samoprzylepna do mocowania opatrunków, 1 szt. opatrunek celulozowy
13,04 zł/1m
133,75 zł
-3,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,42 zł
Sprzedawca: apohealth

Fixomull przezroczysty 10mx5cm, 1 St PFL
16,28 zł/1m
166,16 zł
-3,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
162,83 zł
Sprzedawca: apohealth

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Nadmuchiwane jacuzzi AREBOS | Ø208cm | 6 osób | 130 dysz | 1000L | pokrowiec
1 890,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: AREBOS

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść
56,82 zł/100ml
71,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Akumulatorowa Kosiarka Do Trawy Na Kołach,6" (15 Cm) Podkaszarka Do Trawy Z 6 Ostrzami, 12000obr./Min,Teleskopowa (100–135 Cm), 2 Aku I Ładowarka
255,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Bioderma - Sébium Mat Control Moisturiser - Lekki krem nawilżający przeciw błyszczeniu się skóry i rozszerzonym porom 30ml
53,91 zł/1kg
53,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

OMNi-BiOTiC Active Powder, 60 g proszku
876,33 zł/1kg
168,79 zł
-4,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
164,75 zł
Sprzedawca: apohealth

Bsn Medical Fixomull 15 cm x 10 m
39,73 zł/1m
397,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Herbata ziołowa nr 7 - Metabolizm 15 torebek 30g
436,67 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: taleoo

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
181,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dr Grandel Cerola Vitamin C Talar do ssania, 60 tabletek
452,82 zł/1kg
123,20 zł
-2,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
149,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Esperanza EKO008 Mini Oven 20 l 1600 W Black
755,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kijimea Regularis 500 G
168 859,99 zł/1l
168,86 zł
Sprzedawca: apohealth

BSN medical Leukosilk, 500 x 1,25 cm, Okrągły, Zielony, Biały, CE, 1 szt.
4,82 zł/1m
25,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,10 zł
Sprzedawca: apohealth

Suprasorb F, 10cm x 10m | sztuka (1 sztuka)
27,25 zł/1m
272,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

OMNi-BiOTiC 6 porcji w proszku, 30 szt. Saszetka
874,46 zł/1kg
174,17 zł
-3,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
170,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Aquareva Rich bogaty krem nawilżający do twarzy 40ml
9 940,00 zł/100ml
99,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

OMNi-BiOTiC 10 z wysoce aktywnymi saszetkami symbiontów jelitowych, 30 szt. Saszetki
822,58 zł/1kg
171,92 zł
Sprzedawca: apohealth

RAUSCH 11125, 200 ml, Szampon, Naturalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory
289,35 zł/1l
57,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Suplement diety wspomagający odporność Doppelherz Aktiv Eisen-Femin + Folsaure, 20 saszetek
38,76 zł/1kg
19,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Materac 140x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
779,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Hansaplast, Maść do gojenia ran, 20g (PRODUKT Z NIEMIEC)
778,33 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

LEUKOPLAST 5MX2,5CM, 12 St PFL
210,60 zł
-7,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,89 zł
Sprzedawca: apohealth
40,58 zł/1m

Plaster na klatkę piersiową dla mężczyzn, beżowa naklejka na sutki dla biegaczy w różnych kolorach skóry



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 658,29 zł/1kg

Osłony na palce i stopy – ochrona przed otarciami i uciskiem – idealne przy brodawkach i zgrubieniach – możliwość przycinania – rozmiar M
56,70 zł
Sprzedawca: SA--ESSENTIALS556893
378,00 zł/1m

Osłony na palce i stopy – ochrona przed otarciami i uciskiem – idealne przy brodawkach i zgrubieniach – możliwość przycinania – rozmiar S
56,70 zł
Sprzedawca: SA--ESSENTIALS556893
378,00 zł/1m
![Zdjęcie produktu dla [1 x 12 Stück] [2,5cm x 9,1m] Micropore, [3M]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/18d6ac0576c2418890364df74a5989b7.webp)
[1 x 12 Stück] [2,5cm x 9,1m] Micropore, [3M]



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
324,99 zł
Sprzedawca: apohealth
12 999,60 zł/1m

3M™ Tegaderm™ Roll, rozmiar opatrunku: 15 cm x 10 m | opakowanie (1 sztuka)



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
296,22 zł
Sprzedawca: apohealth
29,62 zł/1m

LEUKOSILK 9.2MX2.5CM, 12 sztuk PFL



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
418,02 zł
Sprzedawca: apohealth
3,79 zł/1m

Opatrunek na ranę Cutiplast sterylny 7,2x5cm (100 szt.)
261,92 zł
-78,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,45 zł
Sprzedawca: Shoproither
3 669,00 zł/1m

Paski szwów Omnistrip 6x76mm (50 x 3 szt.)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
186,26 zł
Sprzedawca: Shoproither

Paski szwów Omnistrip 12x101mm (50 x 6 szt.)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
202,36 zł
-36,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,89 zł
Sprzedawca: Shoproither
1 642,48 zł/1m

LEUKOFIX 5MX2,5CM, 12 St PFL



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
317,02 zł
-15,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
301,73 zł
Sprzedawca: apohealth
60,35 zł/1m

Sport Fitness, Twisting Waist Disc, wszechstronny talerz do treningu brzucha, praktyczny sprzęt do ćwiczeń w domu, czarny
129,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Mepore samoprzylepny, chłonny opatrunek na ranę 7 x 8 cm, 55 plastrów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
183,10 zł
-3,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,27 zł
Sprzedawca: apohealth

DRACOPOR wodoodporny Wundverband 5x7,2 cm sterylny, 50 St PFL
172,45 zł
Sprzedawca: apohealth
1 205,94 zł/1kg

Podkładki termiczne ThermaCare na szyję, 6 plastrów
130,17 zł
-4,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Dozownik gipsu PLUM QuickFix, pusty
87,11 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,94 zł
Sprzedawca: Shoproither
2 631,33 zł/1m

Korekcyjne opatrunki na paznokcie palców u stóp, 110 sztuk, oddychające, samoprzylepne, przeznaczone do wросłych paznokci
191,46 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 914,60 zł/1m

100 sztuk wodoodpornych, okrągłych, oddychających mini plastrów do pierwszego opatrunku rany
76,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

2 sztuki pasów na przepuklinę pępkową dla niemowląt Przenośna miękka bawełna Opaska na pępek dla niemowląt Różowa
98,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Leukomed IV 6x8cm biały (50 szt.)
116,70 zł
-15,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,63 zł
Sprzedawca: Shoproither