5,0



Na podstawie 5 opinii
Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,64 zł
475,43 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fohow Liuwei Cha1 612,00 zł/1kg
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300005209, 1 kcal, 0,1 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,1 g
1 548,57 zł/1kg
54,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata aromatyzowana Teapot Rooibos Vanilla 35g
475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Rooibos Caramel Tea aromatyczna i słodka przyjemność 40g
532,25 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6993 Czajniczek NewYorkChai 20 Bt
1 498,00 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata Meßmer Rooibos czysta o łagodnym korzennym smaku i słodkim zapachu 40g
350,50 zł/1kg
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
1 424,40 zł/1kg
71,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 048,60 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Glühfix
533,33 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tea house brzoskwinia marakuja egzotyczna słodka herbata owocowa 38 torebek 76g
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bünting Tee Rooibos Pur 35g
230,86 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Herbata czarna Earl Grey aromatyzowana świeża pikantna 87g
278,07 zł/1kg
24,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Melisse 100527 25St
266,60 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Cinnamon Plum 20 torebek Herbata owocowa ze śliwką i cynamonem 50g
375,40 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Peach&Passion Fruit Ahmad Tea 20 torebek aluminiowych
239,63 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Open Food 4012824400214, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g
454,58 zł/1kg
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla wegetarian:
- Tak
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 3 kcal
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 1 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 1 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 1 g
- Zawartość sodu (na 100 g):
- 0,004 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 1 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 1 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,01 g
Teekanne Rooibos Orange fruity mild 20 torebek dwukomorowych 35g
Ta aromatyczna herbata rooibos zachwyca łagodnym smakiem i owocową nutą.
Teekanne Rooibos posiada certyfikat Rainforest Alliance. Ten jest przyznawany produktom pochodzącym z gospodarstw spełniających surowe normy Rainforest Alliance. Kupując ten produkt, aktywnie wspierasz ochronę środowiska i promujesz zrównoważoną produkcję.
TEEKANNE GmbH & Co KGKevelaerer Str. 21-2340549 Düsseldorf- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Rooibos (81%)*, słodkie liście jeżyny, aromat pomarańczowy (7%), skórka pomarańczy, *certyfikat Rainforest Alliance Informacje o alergenach: Aromat użyty w tym produkcie nie zawiera laktozy, glutenu i jest wegański.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 35 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowana herbata rooibos z aromatem pomarańczy
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- tk-2733-1
- EAN
- 4009300012733
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Rooibos (81%)*, słodkie liście jeżyny, aromat pomarańczowy (7%), skórka pomarańczy, *certyfikat Rainforest Alliance Informacje o alergenach: Aromat użyty w tym produkcie nie zawiera laktozy, glutenu i jest wegański.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 35 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowana herbata rooibos z aromatem pomarańczy
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- tk-2733-1
- EAN
- 4009300012733
Pasuje również do tego

Tea house jeżyna malina herbata owocowa świeży smak 90g
166,78 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
1 424,40 zł/1kg
71,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek dzika jagoda owocowa i aromatyczna herbata owocowa 40 torebek 50g
234,80 zł/1kg
23,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7178 Teekanne Blueb. Muffin 18 Btl
1 347,90 zł/1kg
54,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 7503 Włoska herbata czereśniowa - 20 torebek
1 211,56 zł/1kg
54,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek mięta cytryna Herbata miętowa o smaku cytrynowym 20 torebek 30g
447,33 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 048,60 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek 6171 Jabłko do herbaty - 20 szt. à 3g
1 122,00 zł/1kg
67,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

TESA 64621-00000-04, Przezroczysty, 10 m, 12 mm
0,51 zł/1m
25,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,33 zł/1kg
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer Organic Profiline Rooibos Orange z owocowym olejkiem pomarańczowym 36g
20,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Cinnamon Plum 20 torebek Herbata owocowa ze śliwką i cynamonem 50g
375,40 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Sweet Kiss herbata owocowa o smaku wiśniowo-truskawkowym 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257160000 Herbata Meßmer „6 ziół”, smaczna, opakowanie 25 sztuk
1 487,80 zł/1kg
74,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g
261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 5977 Czajniczek Hot Love 20 torebek
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Serce Herbata Wiśniowa Romantyzm z całą jego słodką różnorodnością 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek leśna jagoda mocna jeżyna i owocowa jagoda 50g
268,40 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus Bakeries 5410126006360, Ciastko, 150 g, Okrągły, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
124,40 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Tea house brzoskwinia marakuja egzotyczna słodka herbata owocowa 38 torebek 76g
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 048,60 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 6875 Herbata Chińska Sencha - 20 torebek
1 498,00 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6311 Czajniczek Little Sin 20 Bt.
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata aromatyzowana Teapot Rooibos Vanilla 35g
475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300005209, 1 kcal, 0,1 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,1 g
1 548,57 zł/1kg
54,20 zł
Sprzedawca: somnia24

KRÜGER FAMILY Kawa 3w1 10028622 Czekolada 10szt
399,94 zł/1kg
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek pikantna malwa hibiskus herbata cenna przyjemność natury 40g
335,50 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7240 Teekanne Strawb. CC 18 Btl
1 296,05 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Herbata jest świetna
Naprawdę lubimy pić tę herbatę. Ma przyjemny aromatyczny smak.
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealne
Bardzo smaczna herbata
Oceniono dnia 27 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg