5,0



Na podstawie 4 opinii
Czajniczek Glühfix
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,00 zł
533,33 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teekanne Tee Süßer Bratapfel 7234 20St.374,40 zł/1kg
18,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Świąteczny zestaw do herbaty w piramidkach (12x2)24 g
80 850,00 zł/1kg
80,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Grzane wino korzenne czerwone - herbata owocowo-korzenna 18 torebek 32,4g
491,11 zł/1kg
17,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Meßmer winter punch herbata owocowa o smaku grzanego wina 20 torebek 50g
316,00 zł/1kg
15,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 048,60 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Ingwer Lemon 7034 80St
1 309,00 zł/1kg
157,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
1 049,80 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata świąteczna - 17 torebek 35,7g
501,40 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Tea house brzoskwinia marakuja egzotyczna słodka herbata owocowa 38 torebek 76g
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ETS - Herbaciany kalendarz adwentowy "Mozaika biała", BIO, 25 torebek piramidek
2 321,00 zł/1kg
116,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Teapot 65205 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
604,46 zł/1kg
235,74 zł
Sprzedawca: somnia24

ETS - Przyprawa do grzanego wina "Santas Secret", BIO, 7 torebek piramidek
1 391,43 zł/1kg
19,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ETS - Kalendarz adwentowy "Tea book", organiczny, 24 x herbata owocowa, herbata ziołowa, herbata świąteczna w torebkach piramidkach
1 829,23 zł/1kg
95,12 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HERBA 7669 Pfefferminze - 25 Btl. à 1,5g
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Teekanne Glühfix - mieszanka przypraw - - Producent: TEEKANNE GmbH & Co. KG, Kevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Skórka pomarańczowa, cynamon, goździki
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 15 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przypraw do grzanego wina
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 7692
- EAN
- 4009300016045
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Skórka pomarańczowa, cynamon, goździki
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 15 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Straße 21-23, 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przypraw do grzanego wina
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 7692
- EAN
- 4009300016045
Pasuje również do tego

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Świąteczny zestaw do herbaty w piramidkach (12x2)24 g
80 850,00 zł/1kg
80,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

tillvex altana 3x3m antracyt wodoodporna | składana altana pop-up z regulacją wysokości | namiot ogrodowy ochrona UV 50+ | namiot imprezowy z torbą do ogrodu
383,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Soundbox birdsong - 12cm / biały - Ptasie świergotanie z czujnikiem ruchu o czułości 2 metrów
256,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laska cynamonu 1 kg Suszone laski cynamonu Jakość Royal Brand Laski cynamonu
1 275,40 zł/1l
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
362,70 zł
Sprzedawca: Green_Country

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
585,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Laski cynamonu cejlońskiego 250G Świeże Aromatyczne Bardzo Drobne Przyprawy
1 020,00 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7070 Teekanne Caram.ApplePie 18 Bt
1 296,05 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Deska do krojenia, duża stolnica kuchenna, KESPER
119,90 zł
Sprzedawca: homerci

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
3 198,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ardell | 28 tipsów - Sztuczne paznokcie - |Fiolet, brokat| - Rozmiar M - Tipsy - Klej do paznokci - Metallic Lilac Pearl - Kompletny zestaw
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Marco Polo Koper włoski Anyż Kminek Herbata ziołowa aromatyzowana 25g
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blumtal® prześcieradło 160x200 cm z mikrofibry - prześcieradło 160x200 z certyfikatem Oekotex w zestawie 2 sztuk - prześcieradło 160x200/prześcieradło 160x200 - prześcieradło - prześcieradło 160x200 cm - antracyt
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Relaxdays Patelnia do naleśników z odlewu aluminiowego 25 cm, patelnia żeliwna z powłoką nieprzywierającą do naleśników, łatwa w pielęgnacji, wyjątkowo płaska, czarna
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Cheffinger garnek Ø 28cm 5.7L powłoka marmurowa
503,00 zł
-388,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,00 zł
Sprzedawca: PcSelekt

Steinborg Mini pralka | Przenośna pralka kempingowa 3 KG | Ładowana od góry - łatwa obsługa | Z funkcją wirowania | 150 watów
381,44 zł
Sprzedawca: Enstore

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,86 zł/1kg
73,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Apple iPhone 13 - 15,5 cm (6,1 Zoll) - 2532 x 1170 pikseli - 128 GB - 12 MP - iOS 15 - Weiß
Odnowiony
1 199,85 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Alloccaz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Grzane wino naprawione
dostawa była bardzo szybka a przyprawa w czerwonym winie jest również dobra, lepsza niż gotowe grzane wino
Oceniono dnia 27 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg