5,0



Na podstawie 3 opinii
Herbata David Rio Power Chai Tea 398g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,57 zł
1 095,70 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty sypane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Uji" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – japonski zestaw dla poczatkujacych152,02 zł/1kg
97,75 zł
Sprzedawca: Goodwei

Więcej informacji o reklamie
Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate Green ABSINTH 400g YERBA MARKET62,57 zł/1kg
25,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
YERBA MATE GREEN FUERTE 400 g - MATE GREEN74,20 zł/1kg
29,68 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Open Food 0658564703983, 398 ml, 28 ml, vanilla (2%), coconut oil, emulsifier (soy lecithin), black tea powder (4%), stabilizer..., 130 kcal, 5 g, 21 g
1 051,50 zł/1kg
105,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

David Rio Orca Spice Chai 337g
332,91 zł/1kg
112,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

David Rio White Shark Chai | Mieszanka herbat korzennych | Puszka 398 g
287,34 zł/1kg
114,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 0658564723981, 398 ml, 28 ml, coconut oil, emulsifier (soy lecithin), stabilizer (dipotassium phosphate), Cane sugar, sodium..., 464,28571428571 kcal, 21,428571428571 g, 71,428571428571 g
1 152,60 zł/1kg
115,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

David Rio Tiger Spice Chai 1814g
176,73 zł/1kg
320,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Yeah Blend, Zielona Matcha Latte, 250g. Proszek do przygotowania wegańskiej kawy Matcha Latte
794,08 zł/1kg
198,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZESTAW HERBATA ZIELONA MATCHA CODZIENNA JAPOŃSKA30 g & MIOTEŁKA BAMBUSOWA CHASEN - MOYA MATCHA
4 063,33 zł/1kg
121,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Mary Rose - czarna herbata Assam - 50 g
537,80 zł/1kg
26,89 zł
Sprzedawca: MateMundo

Herbata czarna Ceylon 15 torebek
44,00 zł/1kg
16,85 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Blendsmiths Chai 250 g
168,80 zł/1kg
42,20 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Herbata kminkowa 125 g
180,25 zł/1kg
28,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbata Czarna Earl Grey 100 Torebek
210,68 zł/1kg
52,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

H&S Cough and Bronchial Tea N (herbata sypka), 100 g TEE
262,65 zł/1kg
30,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Mary Rose - Yunnan Green Tea - 50 g
533,80 zł/1kg
26,69 zł
Sprzedawca: MateMundo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
David Rio Power Chai Tea
Drodzy klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania i etykiety swoich produktów co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast je zaktualizujemy.
Mieszanka przyprawionej herbaty z czarną herbatą w proszku i przyprawami. Czarna herbata i matcha uszlachetnione wspaniałą mieszanką przypraw.
Składniki:
Cukier trzcinowy, maltodekstryna, czarna herbata w proszku (7%), naturalne aromaty, mielony cynamon, mieszanka przypraw, matcha (japońska zielona herbata) (<1%), sól
Informacje dla alergików:
-
Waga netto/zawartość netto:
398g
Importer/producent:
ifbi INT`L FOOD & BEVERAGE IMPORT GmbH
Sickingenstraße 20-28
10553 Berlin
Niemcy
Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Kraj pochodzenia:
USA
Termin przydatności do spożycia:
MFG=manufacturing date=Data produkcji
Data produkcji jest drukowana na wielu produktach, nie mylić z datą przydatności do spożycia.
Co najmniej 3 miesiące od wysyłki. Zwykle dłużej. Prosimy o o dokładną datę.
Sposób przygotowania:
20 g (2 czubate łyżki stołowe) proszku chai zalać 200 ml gorącego mleka lub gorącej wody. Dostosować ilość do smaku. z 1 puszki uzyskuje się około 20 filiżanek.
Średnie wartości odżywcze na 100 g
| Wartość kaloryczna | 1710kJ 400kcal |
| Tłuszcz - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0g 0g |
| Węglowodany - w tym cukier | 100g 60g |
| Błonnik pokarmowy | 0g |
| Białko | 0g |
| Sól | 0,15g |
| Dodatek 1 | g/mg |
| Ekstra 2 | g/mg |
| Ekstra 3 | g/mg |
David Rio Power Chai Matcha 398 g
David Rio konsekwentnie udowadnia, że jest niezawodnym dostawcą doskonałego chai i idzie o krok dalej, wspierając zagrożone gatunki przy każdej filiżance. Dzięki David Rio Chai możesz nie tylko doświadczyć wyjątkowego smaku, ale także poczuć się podwójnie dobrze. Te unikalne połączenia są bezkonkurencyjne i pozwalają spojrzeć na świat innymi oczami.
Power Chai Matcha od David Rio to mieszanka zielonej i czarnej herbaty. Połączenie z wanilią, cynamonem i kardamonem zostało udoskonalone dodatkiem imbiru.
David Rio co roku wspiera Międzynarodowy Fundusz na rzecz Dobrostanu Zwierząt, aby ratować ostatnie tygrysy.
Tabela wartości odżywczych/100 g zawiera średnio
- Wartość opałowa kj 1710 kj
- Wartość opałowa kcal 400 kcal
- Tłuszcz 0 g
- nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
- Węglowodany 100 g
- Cukier 60 g
- Białko 0 g
- Sól 0,15 g
Przygotowanie:
Na jeden napój należy użyć ok. 2 łyżek stołowych (28 g). Aby przygotować tradycyjny napój chai, wystarczy zalać go gorącą wodą, mlekiem lub substytutem mleka i wymieszać. Zawartość puszki wystarcza na ok. 14 napojów.
Alergeny: kofeina.
Składniki:
Cukier trzcinowy, maltodekstryna, czarna herbata w proszku (12%), naturalne aromaty, mielony cynamon, mieszanka przypraw, matcha (japońska zielona herbata) (<1%), sól.
Z zieloną herbatą matcha, czarną herbatą, wanilią, cynamonem i kardamonem. Słodzona cukrem trzcinowym i aromatyzowana imbirem. Ta bardzo orzeźwiająca herbata chai nie zawiera mleka.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Przykład: Tiger Spice ChaiSkładniki: Cukier trzcinowy, olej kokosowy, miód, maltodekstryna, czarna herbata w proszku (4%), maltodekstryna z tapioki, naturalne aromaty, białko MLEKA, mielony cynamon, mieszanka przypraw, sól.
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- David Rio
- Nazwa handlowa
- DAVID RIO - Tea Dose
- Producent
- David Rio
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- ZC-7LD1-3T6O
- EAN
- 0658564904540658564904540
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Przykład: Tiger Spice ChaiSkładniki: Cukier trzcinowy, olej kokosowy, miód, maltodekstryna, czarna herbata w proszku (4%), maltodekstryna z tapioki, naturalne aromaty, białko MLEKA, mielony cynamon, mieszanka przypraw, sól.
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- David Rio
- Nazwa handlowa
- DAVID RIO - Tea Dose
- Producent
- David Rio
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- ZC-7LD1-3T6O
- EAN
- 0658564904540658564904540
Pasuje również do tego

KRÜGER YOU Chai Latte 10029021 Wanilia-Cynamon 10szt
211,24 zł/1kg
52,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 0658564703983, 398 ml, 28 ml, vanilla (2%), coconut oil, emulsifier (soy lecithin), black tea powder (4%), stabilizer..., 130 kcal, 5 g, 21 g
1 051,50 zł/1kg
105,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ochraniacz ekranu AVANA iPhone 14 ze szkła pancernego 9H antyszpiegowski ochraniacz ekranu 2 szt
46,88 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Kawa rozpuszczalna w proszku HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg
32,99 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Katomix

HEARTS Cappuccino Amaretto 10 x 1kg Vorratspackung
56,80 zł/1kg
567,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

David Rio Power Chai Espresso | 398 g porcja
295,30 zł/1kg
117,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

David Rio Tortoise Green Tea Chai 398g
1 049,70 zł/1kg
104,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

David Rio Orca Spice Chai 337g
332,91 zł/1kg
112,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

David Rio Chai "Flamingo Vanilla", puszka 337g
318,84 zł/1kg
107,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Esperanza EKH008, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło, 2 stref(y), 2 stref(y)
387,86 zł
Sprzedawca: QIKtech

Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
512,30 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zestaw sportowy 15 w 1 na konsolę Nintendo Switch - w tym podstawka stołowa i akcesoria
219,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Raptor

BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
131,12 zł/1kg
222,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Sofa rozkładana COSTWAY z 2 poduszkami, sofa rozkładana z 6-stopniową regulacją oparcia, rozkładana sofa dla leniwych, sofa podłogowa do sypialni, salonu i na balkon w kolorze szarym
885,00 zł
-308,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
577,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Kawa w proszku 450g
54,67 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

David Rio White Shark Chai | Mieszanka herbat korzennych | Puszka 398 g
287,34 zł/1kg
114,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Monin Syrop karmelowy do uszlachetniania żywności i napojów 700mlJednorazowe
155,87 zł/1l
115,73 zł
-6,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tablica magnetyczna 60x45 cm z 3 magnesami, gąbką i ramą aluminiową. Tablica Memoboard. Tablica magnetyczna, tablica korkowa, magnetyczna tablica ścienna Retoo
21,49 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple MLWK3ZM/A Apple AirPods Pro
2 324,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Fit Me! Makeup Matte + Poreless pro ženy 30 - 330 Toffee - Maybelline
2 930,00 zł/1l
87,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

David Rio Chai Tea Tiger Spice DECAF 398g
285,65 zł/1kg
113,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Torebki Gabor Silena, Torebka na pasku, srebrny, srebrny
288,46 zł
Sprzedawca: Shopfair

Flex Polierer PE 8-4 80 Poliermaschine 800 Watt Polierer für kleine Flächen
1 428,99 zł
-256,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 172,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Gabor Silena torba na ramię 25 cm
252,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Torebka wieczorowa Nani
216,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vitakraft 14035, Granulat, 2,2 kg, 5 l, Niebieski, Zielony, Biały
23,17 zł/1l
115,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Gabor Linda torba na ramię 35,5 cm
336,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu pyszne
Waga 0,1 kg
Najlepsze napoje w proszku z dużą dawką cukru, super!
Oceniono dnia 27 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 16 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kwiaty Jadalne Kwiat Chryzantemy Białej - 1kg
199,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
198 999,99 zł/1kg

Liść Limonki Cięty Kaffir Suszony - 1kg Kaffir Jadalne Liście Limonka
150,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
149 999,99 zł/1kg

H&S Herbatka lecznicza nr 51 żołądkowo-jelitowa na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, 20 saszetek Saszetki
29,21 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,22 zł
Sprzedawca: apohealth
307,54 zł/1kg

Matcha„Midori” – Premium Zielona Herbata w Proszku | Bogata w Antyoksydanty, 500g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
130,05 zł
Sprzedawca: Goodwei
250,10 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kuro" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
148,49 zł/1kg

Proszek herbaty Matcha | 200g Japońska Zielona Herbata Premium | 100% organiczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
126,84 zł
Sprzedawca: Goodwei
634,20 zł/1kg

Matcha Cocos Latte Mix 800 g – Matcha i Kokos | Ze stewią | Bez mleka, wegański



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,15 zł
Sprzedawca: Goodwei
139,21 zł/1kg

Zestaw matcha "Black Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
118,69 zł/1kg

Zestaw matcha "White Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
117,84 zł/1kg

Yerba Mate Tea MATE GREEN SET 20x50g - Różne odmiany brazylijskiej yerba mate z ziołami, kwiatami i owocami



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
72,10 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
72,10 zł/1kg

Herbata Czarna Liściasta Cejlon Sri Lanka Aromatyczna Suntat 1Kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
81,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
81,00 zł/1kg

Zestaw matcha latte "Menouseki Spout" z czarka z dzióbkiem, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – zestaw do latte i ceremonii herbaty



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
159,92 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Yogan" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
149,28 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Minto" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
142,71 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Sakura" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,76 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Pink Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
140,45 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Miyuki" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
141,32 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "White Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
118,90 zł
Sprzedawca: Goodwei
158,11 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Burashi" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
127,51 zł
Sprzedawca: Goodwei
135,94 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kori" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,32 zł/1kg