4,3



Na podstawie 9 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Fermit uszczelniacz do spoin Fermitopp N na bazie silikonu, tuba 100 ml, szary 16061
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
403,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
391,99 zł-12zł
391,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche201,53 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia423,38 zł/1l
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff57,16 zł/1l
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
SOUDAL SILIKON SANITARNY BIAŁY DO ŁAZIENKI 280 ml114,89 zł/1l
32,17 zł
Sprzedawca: MasterBau

CORNAT silikon w tubce 100ml, przezroczysty, T381199
397,99 zł/1kg
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelniacz silikonowy 45ml biały SD10 WE
20 521,33 zł/1l
923,46 zł
Sprzedawca: doenges1903

OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PRONOVA Silikon sanitarny w kolorze bambusowym, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

HAUSA silikon wysokotemperaturowy HS250 trwale elastyczny do 305°C 300ml
947,00 zł/1l
284,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Isolbau Sanitär Silikon 2 x 300 ml, biały - Wysoce elastyczny silikon uszczelniający do uszczelek i fug – odporny na pleśń, wodoodporny - w kartuszach
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SOUDAL Silikon sanitarny Silirub S przezroczysty wkład 300 ml - 101671
1 735,63 zł/1l
520,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, jasnoszary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Silikon sanitarny 2 x 300 ml, szary – wysoce elastyczny silikonowy środek uszczelniający do uszczelniania i wypełniania spoin – odporny na pleśń, wodoodporny – kartusz
714,98 zł/1l
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

uszczelniacz akrylowy beko 310 ml, różne kolory Kolory-przezroczysty
1 196,74 zł/1l
370,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

HAUSA Aquarium Silikon HS050 Silikon do szkła Silikonowy klej czarny 310 ml
695,03 zł/1l
215,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon SOPRO (16) szary j.310ml
3 232,23 zł/1l
1 847,99 zł
-846,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silikon sanitarny Soudal, szary, 300 ml
1 396,63 zł/1l
418,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SOUDAL klej i uszczelniacz Soudaseal 240FC szary 290ml wkład - 105027
0,03 zł/1kg
110,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Uszczelniacz do spoin Fermit Fermitopp N
Wersja:tubka 100 ml - szara
Neutralnie usieciowany, elastyczny, bezzapachowy silikonowy uszczelniacz do fug z wykończeniem grzybobójczym, odporny na działanie światła, środków czyszczących i wilgoci z powietrza.
Obszary zastosowania:
Do uszczelniania, szczególnie w pomieszczeniach sanitarnych i mokrych, w kuchniach i do zabudowy meblowej, nadaje się również do akrylu.
Zalety i właściwości:
- Bezzapachowy
- Odporny na światło
- Elastyczny
- Odporny na środki czyszczące
- Kolor: szary
- Przeciwgrzybiczny
- Bardzo dobra przyczepność do drewna, szkła, akrylu, ceramiki, emalii, betonu, stali nierdzewnej
- Tworzenie się naskórka ok. 10 min
- Utwardzanie ok. 2 mm dziennie
- Temperatura obróbki: +5°C do +40°C
- Zakres temperatur: od -40°C do +120°C
- Numer producenta: 16061
Zastosowanie:
- Powierzchnie klejone muszą być suche, czyste i wolne od luźnych cząstek. Przyczepność bez podkładu na szkle, emalii, akrylu, płytkach, szkliwionej ceramice. Późniejsze wygładzanie należy przeprowadzić przed utworzeniem się naskórka.
- W przypadku podłoży takich jak marmur, granit lub podobne materiały budowlane mogą wystąpić zabrudzenia na krawędziach.
- Skróć/przytnij końcówkę pod kątem w zależności od pożądanego przekroju uszczelnienia.
- Przyklej pasek taśmy samoprzylepnej po obu stronach uszczelki.
- Nałożyć uszczelniacz i wygładzić uszczelnienie za pomocą odpowiedniego narzędzia (szpachli). Usunąć pasek taśmy samoprzylepnej.
Okres trwałości i przechowywania:
- 15 miesięcy w oryginalnie zamkniętym pojemniku
- Temperatura przechowywania: chłodno i sucho
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 0.1 l
- EAN
- 4030777160610
- Numer producenta
- 16061
- Producent
- Fermit
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 0.1 l
- EAN
- 4030777160610
- Numer producenta
- 16061
- Producent
- Fermit
Uwaga!
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 205: Zawiera składniki epoksydowe. Może powodować reakcje alergiczne.
Pasuje również do tego

Fermit uszczelniacz do spoin Fermitopp N na bazie silikonu, tuba 100 ml, biały 16060
115,95 zł/1kg
115,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
31,85 zł/1l
54,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

CORNAT silikon w tubce 100ml, przezroczysty, T381199
397,99 zł/1kg
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Repeater 600, Wzmacniacz sieciowy, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jedna częstotliwości (2,4 GHz), WPA2
274,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
97,50 zł
-3,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Sista 302090, 100 ml, Uszczelniacz silikonowy, Nadaje się do użytku w pomieszczeniach, Biały, 1 szt.
1 118,00 zł/1l
111,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,84 zł/1l
105,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Sista 303680, 80 ml, Uszczelniacz silikonowy, Nadaje się do użytku w pomieszczeniach, Biały, 1 szt.
783,63 zł/1l
62,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Relaxdays 10024092, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Relaxdays

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Eastpak Doggy Bag Black, Monochromatyczny, Nylon
126,70 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Parasol Outsunny, parasol plażowy, parasol ogrodowy, parasol balkonowy, ochrona przeciwsłoneczna, składany, szary
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Molto Fliesen Fix, Fuga, Wklej (gotowy do użycia), Szary, Ściana, Cast stone tile, Płytki ceramiczne, Earthenware tile, Fully vitrified tile, Glass tile, Łazienka
1 293,30 zł/1kg
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szafa na ubrania o wymiarach 150 x 45 x 175 cm, z drążkiem na ubrania i półkami, w kolorze szarym
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

xlyne Siona 2, 3,3 cm (1.3"), AMOLED
561,58 zł
Sprzedawca: Sotel

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

heimtexland ® super gruby sztruksowy przytulny koc z puszystym futrem sherpa koc dzienny 200x150 koc typ767 antracyt
521,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SONGMICS Półka łazienkowa Półka prysznicowa, z 4 tacami, 85-305 cm, regulowana wysokość
205,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Mata piankowa MOVIT do jogi i gimnastyki 190 x 60 x 1,5 czarna
109,00 zł
-43,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,40 zł
Sprzedawca: Kokiska

Biała zasłona prysznicowa o zwiększonej długości 240 cm x 200 cm, zasłona łazienkowa przeciw pleśni i wodoodporna, wykonana z tkaniny, można prać w pralce, pierścienie
207,08 zł/1m
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Materac 180x200 cm SELECT MAX DOUBLE 7 stref, twardość H3/H4, pianka termoelastyczna (visco), pianka HR, wysokość ok. 24 cm
1 630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nest Baby - Gniazdko dla noworodka Minky do łóżeczka Wszechstronne przenośne gniazdko przytulanka do łóżeczka ciepły zimowy kokon Africa Khaki 90x50 cm (1 opakowanie) Africa Khaki
387,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super
Zawartość 0,1 l
Klej dookoła wcześniej, a potem jest świetnie... dobra obróbka
Oceniono dnia 8 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Zawartość 0,1 l
Towar dokładnie zgodny z opisem, szybka dostawa - gorąco polecam.
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,1 l
Spełniło swoje zadanie
Oceniono dnia 11 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko dostarczony
Zawartość 0,1 l
Produkt spełnia moje oczekiwania, został już przetworzony. Jakieś pytania?
Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przydatny do retuszu
Zawartość 0,1 l
Jakość wydaje się być w porządku. Dobrze nadaje się do drobnych napraw. Trudno ocenić odcień koloru, w moim przypadku był on nieco za ciemny.
Oceniono dnia 26 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 18 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 10 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l

Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l

Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l

Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS20 280ml Bezbarwny Łazienka Kuchnia Odporny na pleśń
48,68 zł
Sprzedawca: MasterBau
173,86 zł/1l

Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l

Silikon higieniczny w sprayu 280 ml - Sil S So Be
35,56 zł
Sprzedawca: MasterBau
127,00 zł/1l

Ceresit Silikon sanitarny CS15 Express 280ml Biały Ochrona przed pleśnią Łazienka Kuchnia
40,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
143,64 zł/1l

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml Biały uszczelniacz do spoin Łazienka Kuchnia



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,87 zł
Sprzedawca: MasterBau
423,38 zł/1l