Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Dymatize Super Mass Gainer, Karmel, Wanilia, 90 g, Białko mleka, Białko serwatkowe, 304 kcal, 338 kcal, 1279 kJ
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
140,20 zł
155,78 zł / 1kg
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Batony proteinowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SUPERSONIC Koktajl Proteinowy 560 g – Karmel, 24 g Białka, 16 Porcji129,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Więcej informacji o reklamie
Chrupiący Baton Proteinowy (15X60G)173 125,00 zł/1kg
170,41 zł
-4,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
zoe Whey Protein, 250 g - Choco Hazelnut Rocher314,68 zł/1kg
78,67 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport 31% Protein Bar, 35 g - Kokos187,43 zł/1kg
6,56 zł
Sprzedawca: PolleoSport

DYMATIZE Super Mass Gainer Bar
208,89 zł/1l
18,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Izolat białka sojowego Polleo Sport, 454 g - Vanilka
192,56 zł/1kg
87,42 zł
Sprzedawca: PolleoSport

More Nutrition Protein Satisbites 12 x 2x25g
321,22 zł/1kg
192,73 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SNICKERS 393078 SNICKERS PROTEIN 30 % Proteinriegel 18 x 47,0 g
236,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Grenade 5060811383247, Czekolada, Oreo, 60 g, Białko mleka, Białko serwatkowe, 233 kcal, 389 kcal, 974 kJ
254,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Barebells Soft Protein Bar 55g Coco Choco
509,82 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Activlab High Protein BAR – Baton Proteinowy z Nadzieniem, Karmelowo-Nugatowy, 24 x 46 g
140,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

OstroVit | The Bar / Protein Bar Vanilia
135,33 zł/1l
8,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Premir Protein Baton wysokobiałkowy, 40g
5 913,50 zł/1kg
236,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SHAKE PROTEINOWY KAKAO I WANILIA BEZ DODATKU CUKRÓW500 g - BETT'R
88,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Baton proteinowy Barebells Soft Protein Bar - 55 g, bananowy
1 238,55 zł/1kg
68,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Baton wysokobiałkowy Snickers LOW SUGAR (12x57g)
271,37 zł/1l
184,53 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Baton wysokobiałkowy USN Trust Crunch - 12 Riegel a 60 g Cookies & Cream
236,92 zł/1l
170,58 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

PowerBar Protein Plus 52%, 20 batonów po 50 g
348,20 zł/1kg
348,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

PowerBar Protein Plus 30% PremiumProtein Chocolate 15x55g
309,87 zł/1l
255,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Barebells - Baton Barebells Hazelnut Nougat, opakowanie 12 sztuk
267,66 zł/1kg
211,99 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Smak:
- Karmel, Wanilia
- Pojemność:
- 90 g
- Główne składniki:
- Białko mleka, Białko serwatkowe
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 304 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 338 kcal
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 1279 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1421 kJ
- Zawartość tłuszczu (na porcję):
- 6,3 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 7 g
- Zawartość tłuszczów nasyconych (na porcję):
- 3,6 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 4 g
- Zawartość węglowodanów (na porcję):
- 28 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 31 g
- Zawartość cukru (na porcję):
- 26 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 29 g
- Zawartość białka (na porcję):
- 28 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 31 g
- Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) zawartość (w jednej porcji):
- 5400 mg
- Zawartość aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) (na 100 g):
- 6000 mg
- Zawartość soli (na porcję):
- 0,2 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,23 g
- Zawartość błonnika pokarmowego (na porcję):
- 0,5 g
- Zawartość błonnika pokarmowego (na 100 g):
- 0,5 g
- Ilość:
- 10
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą
- Kolor
- Biały
- Producent
- Dymatize
- Alergeny
- Może zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.Może zawierać Orzechy laskowe i produkty pochodneMoże zawierać migdały i produkty pochodne.Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaSoja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowaMoże zawierać śladowe ilości glutenu.
- Model
- DYMATIZE High Protein Weight-Gainer Riegel Super Mass Gainer Vanilla Caramel Fudge
- Waga
- 900 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- KarmelWanilia
- Zawartość
- 900 ml
- Lista składników
- Patrz na opakowaniu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Patrz na opakowaniu
- Firma spożywcza
- Dymatize
- Nazwa handlowa
- Batony proteinowe
- EAN
- 4029679671829
- Numer producenta
- 25276801
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą
- Kolor
- Biały
- Producent
- Dymatize
- Alergeny
- Może zawierać orzechy ziemne i produkty pochodne.Może zawierać Orzechy laskowe i produkty pochodneMoże zawierać migdały i produkty pochodne.Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaSoja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowaMoże zawierać śladowe ilości glutenu.
- Model
- DYMATIZE High Protein Weight-Gainer Riegel Super Mass Gainer Vanilla Caramel Fudge
- Waga
- 900 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- KarmelWanilia
- Zawartość
- 900 ml
- Lista składników
- Patrz na opakowaniu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Patrz na opakowaniu
- Firma spożywcza
- Dymatize
- Nazwa handlowa
- Batony proteinowe
- EAN
- 4029679671829
- Numer producenta
- 25276801
Pasuje również do tego

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g, 60 porcji
140,77 zł/1l
42,23 zł
Sprzedawca: Katomix

Suplement masowy "Gainer Mass Weight Complex" z proteinami, o smaku banana, 2270g. (Produkt wspomagający przyrost masy mięśniowej)
87,77 zł
-3,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Sprzedawca: Katomix

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Cellucor C4- 390 g Icy Blue Raspberry
258,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ecdysterone - 120 kapsułek I beta ecdysterone I ekstrakt ze szpinaku I roślinny hormon steroidowy I z leucyną I masa mięśniowa I budowanie mięśni I wegańskie I bez dwutlenku tytanu
308,48 zł/1l
154,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Mutant Mass Gainer, Cookies And Cream 2270g 17864
873,40 zł/1l
178,86 zł
-4,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
174,68 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Kevin Levrone Scatterbrain - Smoczy owoc w dawce 270 g
100,60 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Mutant Mass Extreme 2500, Gainer 5450 g 18053
1 562,40 zł/1l
312,48 zł
Sprzedawca: Katomix

Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Strawberry
487,91 zł
-55,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
432,02 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake ISO 100 Hydrolizowane białko Gourmet Vanilla 570 g
527,93 zł/1kg
315,06 zł
-14,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake ISO 100 Hydrolyzed Protein Gourmet Chocolate 576 g
545,64 zł/1kg
314,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Dymatize Super Mass Gainer, Czekolada, 90 g, Białko mleka, Białko serwatkowe, 304 kcal, 338 kcal, 1279 kJ
173,94 zł/1kg
156,55 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SUPERSONIC Koktajl Proteinowy 560 g – Karmel, 24 g Białka, 16 Porcji
129,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

SIS GO Energy Bake (12 x 50 g) Truskawkowe – Żywność funkcjonalna – Przekąski białkowe
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
212,13 zł/1l

Puszka tabliczek czekolady pro (20X50g)
193,34 zł
Sprzedawca: FITADIUM
386 679,98 zł/1kg

Scitec Nutrition Choco Pro 50 g podwjna czekolada / Batony proteinowe, ciasteczka i brownies / Pyszny wysokobiakowy baton czekoladowy
193,34 zł
Sprzedawca: FITADIUM
386 679,98 zł/1kg

Chrupiący Baton Proteinowy (15X60G)
170,41 zł
-4,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,20 zł
Sprzedawca: FITADIUM
173 125,00 zł/1kg

Misura Batony proteinowe 56% migdały 120g
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
166,50 zł/1l

HIGH PROTEIN COOKIE Słony karmel 50g
4,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
73,17 zł/1kg

Baton Warszawski - Brownie KETO 50g
9,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
178,91 zł/1kg

AllStars Whey Crisp white Chocolate Cookie Crunch Proteinriegel 50g
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,39 zł/1kg

Polleo Sport Protein Brownie, 75 g - Podwójna czekolada
13,08 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Baton Warszawski - Brownie 50g
11,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
208,91 zł/1kg

OstroVit | The Bar / Protein Bar Strawberry
8,83 zł
Sprzedawca: FIT1EU
147,17 zł/1l

Lekkerland 150363, Czekolada mleczna, 40 g, 1 szt.
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
301,75 zł/1kg

Polleo Sport 50% Protein Bar, 50 g - Choco Crisp
10,93 zł
Sprzedawca: PolleoSport
218,60 zł/1kg

Baton daktylowy z kokosem i migdałami 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
88,14 zł/1kg

Polleo Sport 31% Protein Bar, 35 g - Kokos
6,56 zł
Sprzedawca: PolleoSport
187,43 zł/1kg

BE KIND Baton z orzechami prażonymi w miodzie i solą morską bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg