4,9



Na podstawie 56 opinii
Hugo Boss Boss Bottled Tonic EDT 50 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
180,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,75 zł-10,94zł
3 395,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme Edt 100ml1 686,00 zł/1l
184,50 zł
-15,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Cartier - Déclaration EDT 150ml2 902,33 zł/1l
435,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera 212 Nyc woda toaletowa spray 100ml3 049,00 zł/1l
304,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera Ch Men woda toaletowa 50 ml spray4 575,00 zł/1l
228,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
1 632,30 zł/1l
179,64 zł
-16,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
163,23 zł
Sprzedawca: Glampact

Hugo Boss Bottled Woda toaletowa, 200ml
363,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Bottled Pacific Woda toaletowa, 100 ml
3 720,40 zł/1l
372,04 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Bottled Unlimited Woda toaletowa, 200ml
3 002,45 zł/1l
600,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
1 375,00 zł/1l
137,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 100ml
1 573,00 zł/1l
157,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 200ml
1 247,75 zł/1l
249,55 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

BOSS The Scent – woda toaletowa dla mężczyzn
2 626,00 zł/1l
262,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Hugo Just Different woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
5 653,20 zł/1l
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hugo Boss Bottled Oud woda perfumowana spray 100ml
8 239,00 zł/1l
823,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss - Hugo Iced EDT 75ml
2 352,40 zł/1l
176,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 395,70 zł/1l
139,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
558,75 zł/1l
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 886,67 zł/1l
141,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bottled Tonic to drzewno-przyprawowa kompozycja zapachowa o męskim charakterze stworzona przez markę Hugo Boss. Zapach dla prawdziwych mężczyzn. Połączenie świeżości z luksusem. Korzenno-cytrusowy aromat, który idealnie sprawdzi się zarówno w dzień, jak i na wieczór.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: jabłko, grejpfrut, gorzka pomarańcza, cytryna
Nuta serca: imbir, goździk (przyprawa), geranium, cynamon
Nuta bazy: nuty drzewne, wetyweria
Woda toaletowa dla mężczyzn
grejpfrut, gorzka pomarańcza, cytryna, jabłko
imbir, cynamon, goździk, geranium
wetyweria, nuty drzewne
Perfumy męskie Boss
Bottled T
onic Hugo Boss EDT 50 mlPozwól, aby wperfum
ymęskie Boss Bottled
Tonic HugoBoss EDT zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Hugo Boss!
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Płeć: mężczyźni
- Nazwa perfum: Boss Bottled Tonic
Ten zapach został wydany w 2017 roku. Elegancka, ziemista woda kolońska dla mężczyzn. Z pikantną nutą serca, która dodaje głębi i zainteresowania, nie będziesz rozczarowany tym zapachem
Woda toaletowa Boss Bottled Tonic marki Hugo Boss została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Hugo Boss Eau de Toilette Bottled Tonic to lżejsza, świeższa interpretacja klasyka, dla nowoczesnego, autentycznego mężczyzny, który jest jednocześnie przenikliwy i zrównoważony. Nuty głowy: grejpfrut, gorzka pomarańcza, cytryna i jabłko. Nuty serca: goździki, geranium, cynamon i imbir. Nuty bazy: drzewo oliwne, drzewo sandałowe, wanilia, wetyweria i cedr.
Ta specyficzna woda toaletowa z linii Bottled dla mężczyzn marki Hugo Boss ma korzenny, drzewny zapach. Nutami głowy tego zapachu są jabłko, gorzka pomarańcza, grejpfrut i cytryna. Nutami serca są imbir, cynamon, goździk i geranium. Nutami bazy są wetyweria i nuty drzewne.
Hugo Boss Bottled Tonic woda toaletowa Boss Bottled Tonic drzewno-korzenny zapach dla mężczyzn.dambiroNuty głowy: Grejpfrut, gorzka pomarańcza, cytryna i jabłko.Nuty serca: Imbir, cynamon, goździki i geranium.Nuty bazy: Wetyweria i nuty drzewne.Wprowadzony na rynek w 2017 r
HUGO BOSS Bottled Tonic. Odpowiedni dla: Mężczyzn, Sezon: Lato, Pojemność (ml): 50 ml. Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
Nuty głowy: Jabłko, Cytryna, Gorzka Pomarańcza, Grejpfrut: Nuty środkowe: Geranium, Goździki, Cynamon, Imbir: Nuty bazy: Nuty drzewne, wetyweria
Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray DUITSLAND karton @ 1 fles x 50 ml
- Model
- Boss Bottled Tonic
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8005610255613
- Numer producenta
- 177421
- Model
- Boss Bottled Tonic
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8005610255613
- Numer producenta
- 177421
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(118)Liczba wystawionych ocen: 118




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(539)Liczba wystawionych ocen: 539




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2040)Liczba wystawionych ocen: 2040




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(135)Liczba wystawionych ocen: 135




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(113)Liczba wystawionych ocen: 113




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(264)Liczba wystawionych ocen: 264




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15Rabat 3% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(348)Liczba wystawionych ocen: 348




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(70)Liczba wystawionych ocen: 70




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(173)Liczba wystawionych ocen: 173




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(212)Liczba wystawionych ocen: 212

Hugo Boss - Boss Bottled Tonic EDT 100ml
1 818,00 zł/1l
181,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
1 632,30 zł/1l
179,64 zł
-16,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
163,23 zł
Sprzedawca: Glampact

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 140 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
246,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 400,60 zł/1l
240,06 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 200ml
1 247,75 zł/1l
249,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 100ml
1 573,00 zł/1l
157,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
315,20 zł/1l
47,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant w sprayu, 150ml
380,13 zł/1l
57,02 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
1 437,40 zł/1l
143,74 zł
Sprzedawca: Tersorte

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Hermes Eau de Citron Noir woda kolońska unisex 50 ml
5 577,20 zł/1l
278,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ak tronic Software & Services 12129, Nintendo Switch
96,31 zł
Sprzedawca: ak-trade

Słuchawki Samsung EHS64AVFWE Galaxy Biały
82,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Klarstein Blok na noże z nożami, 7-częściowy zestaw noży z blokiem, 7 noży kuchennych i drewniany blok, Ostry zestaw noży ze stali, Odporny na zarysowania, Inspirowany japońskim stylem dla kucharzy
181,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

Hugo Boss Boss Bottled Tonic SG do ciała i włosów 200 ml M
396,30 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Baldessarini Nautic Spirit woda toaletowa spray 50 ml
4 158,00 zł/1l
207,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
828,40 zł/1l
62,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
2 790,00 zł/1l
279,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 100 ml, 1 szt.
2 997,10 zł/1l
299,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 506,50 zł/1l
250,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
170,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hugo Boss - Ma Vie L´Eau EDT 50ml
2 154,40 zł/1l
107,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Uchwyt do telewizora Uniwersalny uchwyt ścienny do telewizora o wadze do 35 kg i przekątnej od 13 do 42 cali
32,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,1 l
Produkt zgodny z oczekiwaniami. Dostawa trwała nieco dłużej, ponieważ została dostarczona z Hiszpanii. Ale nie stanowiło to dla mnie problemu.
Oceniono dnia 30 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Zawartość 0,05 l
Bardzo zadowolony z perfum, szybko dostarczone i odbiór paczki nieskomplikowany
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Zawartość 0,1 l
Wszystko na najwyższym poziomie - szybka dostawa / świetna cena! Z przyjemnością ponownie!
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa i najtańszy dostawca
Zawartość 0,1 l
EDT dotarł tutaj dobrze zapakowany. Wysyłka była bardzo szybka.
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super!
Zawartość 0,1 l
Przedmiot zgodny z opisem, szybka dostawa, wszystko super!
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, wszystko w porządku!
Zawartość 0,1 l
Mój ulubiony zapach, niestety tylko pozostałe zapasy :-(
Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobry produkt, zgodny z moim zamówieniem
Zawartość 0,1 l
dobra jakość i znany, sprawdzony produkt
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, świetne perfumy
Zawartość 0,1 l
Świetny zapach i szybka dostawa.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l