4,8



Na podstawie 49 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Mięta, Lawenda, Wanilia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
263,00 zł
6 575,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier Le Male Collector 2024 woda toaletowa 125 ml EDT Herrenduft3 503,60 zł/1l
437,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 986,50 zł/1l
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk511,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier - Ultra Male EDT 125ml2 979,92 zł/1l
372,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier, Le Male, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
2 352,00 zł/1l
294,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier - Le Male EDT 40ml
4 627,00 zł/1l
185,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Jean Paul Gaultier Le Male Aviator woda toaletowa 125 ml
6 716,48 zł/1l
839,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Jean Paul Gaultier Le Male 75 ml, Mężczyźni, 75 ml
3 762,13 zł/1l
282,16 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, 50 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa, Cynamon, Różowy, Bursztyn, Skóra, Spray
4 858,60 zł/1l
242,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
735,36 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean P. Gaultier Le Male woda toaletowa dla mężczyzn 40 ml
4 939,00 zł/1l
197,56 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Jean Paul Gaultier Le Male In The Navy woda toaletowa spray 125 ml
3 457,28 zł/1l
Używany
432,16 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Jean Paul Gaultier - Le Beau EDT 75ml
3 566,27 zł/1l
267,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean P. Gaultier Classique woda toaletowa dla kobiet 100 ml
3 955,20 zł/1l
395,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Fragluxe Cuba Gold, Mężczyźni, 100 ml, Spray
522,30 zł/1l
52,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss Hugo woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 204,08 zł/1l
150,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Paco Rabanne Paco woda toaletowa unisex 100 ml
1 450,50 zł/1l
145,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 40 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Mięta
- Główne nuty zapachowe serca:
- Lawenda
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Wanilia
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL DENAT. AQUA (WATER) PARFUM (FRAGRANCE) COUMARIN LINALOOL ALPHA-ISOMETHYL IONONE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE LIMONENE ANISE ALCOHOL CINNAMAL BENZYL ALCOHOL HYDROXYCITRONELLAL CITRAL CITRONELLOL EUGENOL GERANIOL
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Odpowiedni dla: Mężczyzn
- Zawartość: 40 ml aerozol Pojemnik jednorazowy
- Mięta pieprzowa
- Lawenda
- Wanilia
Cechy
Zakres*
40 ml
Odpowiedni dla*
Mężczyźni
Nuty głowy zapachu
Mięta
Główne nuty serca zapachu
Lawenda
Główne nuty bazy zapachu
Wanilia
Rodzaj dozownika
Aerozol
Charakterystyka
Rodzaj butelki*
Pojemnik jednorazowy
Składniki
ALCOHOL DENAT.
AQUA (WODA)
PERFUMY (ZAPACH)
COUMARINE
LINALOOL
ALFA-IZOMETYLO-JONON
BUTYLOMETOKSYDIBENZOILOMETAN
CYTRYNY
ALKOHOL ANYŻOWY
CYNNAMAL
ALKOHOL BENZYLOWY
HYDROKSYCYTRONELLAL
CITRAL
CITRONELLOL
EUGENOL
GERANIOL
Opakowanie
Ilość w opakowaniu
1 szt
Perfumy męskie Le Male Jean Paul Gaultier EDT 40 mlPozwól, aby w
perfumy męskie Le Male Jean
Paul Gaultier EDT zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Jean Paul Gaultier!
- Płeć: Mężczyźni
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Le Male
J.P. Gaultier Le Male 40 ml EDT Spray NEU Oryginalny
Ta woda toaletowa Jean Paul Gaultier ma oriA
Le Male marki Jean Paul Gaultier to ponadczasowy, bursztynowo-fougere zapach dla mężczyzn, wprowadzony na rynek w 1995 roku i stworzony przez znanego perfumiarza Francisa Kurkdjiana. Ten kultowy zapach urzeka swoją charakterystyczną, a jednocześnie wyrafinowaną kompozycją, która natychmiast przyciąga wzrok i przemawia do zmysłów. Górna nuta zapachu otwiera się orzeźwiającymi i aromatycznymi akordami lawendy, mięty, kardamonu, bergamotki i piołunu. To wibrujące połączenie zapewnia natychmiastową świeżość i energię, która ożywia ducha i daje poczucie czystości i witalności. Serce zapachu, idealne do przyciągnięcia uwagi i zrobienia trwałego pierwszego wrażenia, rozwija ciepłe i pikantne nuty cynamonu, kwiatu pomarańczy i kminku. Te środkowe nuty dodają zapachowi głębi i złożoności, jednocześnie dodając zmysłowości i subtelnej słodyczy. Nuty bazowe wanilii, bobu tonka, bursztynu, drzewa sandałowego i drzewa cedrowego dopełniają doznania zapachowe i zapewniają bogatą, ciepłą i długotrwałą obecność na skórze. Le Male emanuje siłą, męskością i elegancją i jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy chcą emanować pewnością siebie i charyzmą. Zapach ten jest idealny do noszenia na co dzień, ale oferuje również niezbędne wyrafinowanie na specjalne okazje, w których chcesz wywrzeć trwałe wrażenie. Le Male to nie tylko zapach, ale także deklaracja, która podkreśla Twoją osobowość i wyróżnia Cię w każdej sytuacji.
Le Mâle marki Jean Paul Gaultier to hołd dla symbolicznej postaci: marynarza. Zapach jest męski i seksowny oraz oferuje nonkonformistyczną wizję męskości. Woda toaletowa pachnie lawendą, znajomym, kojącym zapachem mydła do golenia, uszlachetnionym zmysłową wanilią. Męski, silny i zmysłowy, zapach ten od lat nie pozwala kobietom oderwać od siebie wzroku.
Le M�le, równie męski, co seksowny, oddaje hołd symbolicznej postaci, która zawsze inspirowała Jeana Paula Gaultiera: marynarzowi. Ten męski zapach ma nonkonformistyczną wizję męskości. Lawenda, przywołująca znajomy i pocieszający zapach pianki do golenia, jest wzmocniona zmysłowością wanilii.
Nuty głowy: Kardamon, Bergamotka, Mięta, Lawenda, Artemisia: Nuty środkowe: Cynamon, Kwiat pomarańczy, Kminek: Nuty bazy: Cedr, wanilia, bursztyn, bób tonka, drzewo sandałowe
- Model
- Le Male
- Waga
- 0.178 kg
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniUnisex
- EAN
- 8435415012607
- Numer producenta
- JDFXJZGCNH
- Model
- Le Male
- Waga
- 0.178 kg
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniUnisex
- EAN
- 8435415012607
- Numer producenta
- JDFXJZGCNH
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Kostkarka do lodu K5537
398,85 zł
Sprzedawca: Eoshop

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Jean Paul Gaultier, Le Male, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
2 352,00 zł/1l
294,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, 50 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa, Cynamon, Różowy, Bursztyn, Skóra, Spray
4 858,60 zł/1l
242,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray
8 653,00 zł/1l
259,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

tepro grill węglowy Key West, powierzchnia grillowania: ok. 41,5 cm Ø
305,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Goobay 11515, 15 m, Koncentryczny, Koncentryczny, Biały
3,54 zł/1m
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Ekspres do espresso, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
1 653,33 zł
Sprzedawca: Sotel

Sony Interactive Entertainment God of War Ragnarök (PS5), PlayStation 5, od 17 lat, Nośnik fizyczny
243,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lacoste Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Śliwkowy, Italian Bergamot, Plum, Apple, Kardamon, Cynamon, Jagody jałowca, Pieprz
6 479,00 zł/1l
647,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
304,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Fitgun Pro, masażer wibracyjny, uniwersalny, czarny, niebieski, sterowanie dotykowe, 6 wymiennych końcówek, 3200 obrotów na minutę
495,39 zł
Sprzedawca: Sotel

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
Używany
281,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Kaptur Gorenje TH64E4BG
716,82 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: Katomix

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Relaxdays 4052025956608, Ramka na wiele obrazów, MDF, Plastik, Biały, 25 mm, 860 mm, 590 mm
153,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Stołek kąpielowy AREBOS z 6-pozycyjną regulacją wysokości, antypoślizgowy i przenośny biały
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Jean Paul Gaultier - Le Male EDT 40ml
4 627,00 zł/1l
185,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
2 555,28 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
209,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

2 szt. Szkło hartowane AVANA do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro – przezroczysta folia ochronna o twardości 9H
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Nie ma żadnych problemów z dostawą. Paczka prawie nie dotarła, a perfumy pachną świetnie.
Oceniono dnia 10 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l