4,8



Na podstawie 25 opinii
Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,86 zł
588,60 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml710,33 zł/1l
106,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Antonio Puig Sportman woda toaletowa dla mężczyzn 250 ml243,80 zł/1l
60,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Caron Yatagan, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Patchouli, Wood, Musk, Spray2 052,40 zł/1l
256,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro EDT 120 ml M1 198,33 zł/1l
143,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ted Lapidus Lapidus pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
988,10 zł/1l
98,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Antonio Puig Quorum Silver woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
628,00 zł/1l
62,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Antonio Puig Aqua Quorum woda toaletowa 100ml spray
77,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
460,00 zł/1l
46,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Korloff Paris In White woda toaletowa dla mężczyzn 88 ml
1 677,61 zł/1l
147,63 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Geoffrey Beene, Grey Flannel, Eau De Toilette, For Men, 120 ml
693,25 zł/1l
83,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacques Bogart One Man Show Woda toaletowa, 100 ml
1 047,80 zł/1l
104,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
594,50 zł/1l
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

John Varvatos Vintage 125ml, Mężczyźni, 125 ml, Bazylia, Basil (herb), Cynamon, Jaśmin, Jagody jałowca, Lawenda, Cinnamon,Jasmine,Juniper berries,Lavender
1 649,20 zł/1l
206,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Woda toaletowa Marbert Man Classic Eau de Toilette
2 658,40 zł/1l
265,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Loris Azzaro, Azzaro Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 928,20 zł/1l
146,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Quorum to woda toaletowa od marki /Antonio Puig. Drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 1981 roku. Twórcami zapachu są Carlos Benaim, Max Gavarry i Rosendo Mateu.
Antonio Puig stworzył męski zapach o nazwie Quorum. Jest on przeznaczony dla tych, którzy kochają zapach skóry i tytoniu. Dla mężczyzn, którzy nie boją się podejmować ważnych decyzji i działać na 100%. Antonio Puig Quorum to ostry, drzewny męski zapach.Został wprowadzony na rynek w 1982 roku.Marka Antonio Puig kładzie nacisk na trwałość. Produkt może być bez celofanu.
Perfumy męskie Quorum Quorum
EDT (100 ml) (
100 ml)Pozwól, aby w perfum
ymęskie Quorum Quorum EDT
(100 ml) (100 ml)zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość wyjątkowym, spersonalizowanym zapachem. Odkryj w produkty Quorum!
- Płeć: mężczyźni
- Pojemność: 100 ml
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Quorum
Nuty głowy artemezja kminek grejpfrut bergamotka cytryna Nuty serca cyklamen sosna goździk drzewo sandałowe paczula jaśmin Nuty bazy skóra bursztyn mech dębowy tytoń
Woda toaletowa Quorum marki Antonio Puig została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Antonio Puig Quorum Edt Spray 6513254901 / 65132549 SPANJE karton @ 1 butelka x 100 ml
- Model
- Quorum
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8411061923221
- Numer producenta
- 63802
- Model
- Quorum
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8411061923221
- Numer producenta
- 63802
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Antonio Puig Agua Brava Woda kolońska, 200ml
583,15 zł/1l
116,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Ted Lapidus Lapidus pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
988,10 zł/1l
98,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Antonio Puig Quorum Silver woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
628,00 zł/1l
62,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jacques Bogart One Man Show Woda toaletowa, 100 ml
1 047,80 zł/1l
104,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Antonio Puig Agua Brava Woda kolońska, 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Antonio Puig Aqua Quorum Woda toaletowa, 100ml
565,00 zł/1l
60,05 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jaguar For Men Woda toaletowa, 100ml
629,00 zł/1l
62,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
594,50 zł/1l
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 184,48 zł/1l
146,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
460,00 zł/1l
46,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Antonio Puig Aqua Quorum woda toaletowa 100ml spray
77,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Geoffrey Beene Grey Flannel EDT 240 ml M
748,29 zł/1l
179,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Rochas Moustache parfémovaná voda 125 ml pro muže
1 321,20 zł/1l
165,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rabanne Invictus, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Lawenda, Różowy pieprz, Sól morska, Mirt, Fiołek (liść), Drewno cashmeran, Piżmo, Drzewo sandałowe
2 256,90 zł/1l
337,91 zł
-112,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,69 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
710,33 zł/1l
106,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mont Blanc Starwalker Woda toaletowa, 75ml
1 843,87 zł/1l
138,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Geoffrey Beene Grey Flannel woda toaletowa dla mężczyzn 240 ml
467,83 zł/1l
112,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

12 sztuk przezroczystej elektronicznej zapalniczki Go Kommerz z możliwością ponownego napełniania
99,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Antonio Puig Sportman woda toaletowa dla mężczyzn 250 ml
243,80 zł/1l
60,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Daniel Hechter - Caractere EDT 50ml
682,20 zł/1l
34,11 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Hammer geiles Parfüm, mega schneller Versand
Zawartość 0,1 l
Der Duft ist Hammer geil ! Ein Hammer geiler klassischer maskuliner old school Herren Duft. 10/10
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowy męski zapach z Hiszpanii
Zawartość 0,1 l
Tego zapachu nie da się pomylić z żadnym innym. Często jestem o niego pytany.
Oceniono dnia 22 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry i w rozsądnej cenie
Zawartość 0,1 l
Charakterystyczny, cierpki męski zapach od znanej marki Puig, która produkuje również Agua Brava.
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ponadczasowy, charakterystyczny zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobra jakość i stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 19 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Antonio Puig Quorum
Zawartość 0,1 l
Bezkonkurencyjna cena/wydajność. Szybka dostawa, jestem absolutnie zachwycony.
Oceniono dnia 21 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kworum
Zawartość 0,1 l
Wszystko było w porządku. Zamówienie-dostawa-produkt.
Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ok
Zawartość 0,1 l
Jak na tę cenę, całkiem w porządku.
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
PARFÜM
Zawartość 0,1 l
WCIĄŻ PACHNIE JAK KIEDYŚ
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l