5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Turmeric Chai 17 torebek (35 g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,20 zł
358 823,52 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7994 TEEKANNE Träum schönTee 18 Portionen20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen18,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7992 TEEKANNE Basisch & VitalTee 18 Portionen20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea Innere Harmonie 17ST 3
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka alkalicznych herbat ziołowych, 35,7 g
341 736,70 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Kurkuma Pomarańczowa - 17 saszetek 34g
443 823,52 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Natural Balance - 17 saszetek 34g
376,18 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Biała herbata z aloesem - 17 torebek 30,6g
552,94 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
1 584,69 zł/1kg
50,71 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6577 Czajniczek Indian Chai
1 363,00 zł/1kg
54,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Magic Box - 12 smaków 23,8 g
600,00 zł/1kg
14,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Turmeric Active - 20 saszetek 36g
643,06 zł/1kg
23,15 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat Sweet Chai, 34 g
358,82 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat Classic, 37,4 g
326,20 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat ze słodkim chili, 30,6 g
552 941,17 zł/1kg
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Teapot 6875 Herbata Chińska Sencha - 20 torebek
1 498,00 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Sonnentor 02517, Herbata mieszana/aromatyzowana, 36 g, 18 szt.
487,22 zł/1kg
17,54 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Przegląd produktów
Yogi Tea Turmeric Chai łączy złotą moc korzenia kurkumy z harmonijną mieszanką tradycyjnych przypraw chai. Ta ajurwedyjska mieszanka herbat oferuje intensywne doznania smakowe, które są zarówno rozgrzewające, jak i orzeźwiające.
Składniki i pochodzenie
Głównym składnikiem jest kurkuma (55%), uzupełniona cynamonem (14%), lukrecją, imbirem (7%), kardamonem (3%), czarnym pieprzem, jabłkiem, koprem włoskim, maczugą, łupinami kakaowca i goździkami.
Jakość i zrównoważony rozwój
Yogi Tea przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i etycznego pozyskiwania surowców. Wszystkie składniki są uprawiane i zbierane w uczciwych warunkach, aby zapewnić najwyższą jakość i czystość.
Cechy szczególne
- 100% organiczna
- Wegańska i bez kofeiny
- Idealna do przygotowania jako "złote mleko"
- Tradycyjna ajurwedyjska receptura
- Bez sztucznych aromatów i dodatków
Instrukcje użytkowania
Aby uzyskać optymalne doznania smakowe, zalecamy przygotowanie herbaty z gorącym mlekiem lub jego roślinną alternatywą. Pozwoli to na szczególnie intensywne wydobycie smaku przypraw.
Silna matka ziemia wydaje go na świat: cudowny, lśniący złotem korzeń kurkumy. Picie go sprawia, że czujemy się dobrze nawet w niespokojnych czasach. W połączeniu z przyprawami chai i nutą cynamonu, herbata rozwija swój pełny, mocny smak. Daj się oczarować. Szczególnie pyszna lekko słodzona i z mlekiem / wariant mleczny (wegański). Aby uzyskać najlepszy możliwy rozwój smaku kurkumy, zalecamy przygotowanie jej jako "Golden Milk": Wystarczy zagotować torebkę herbaty w mleku (100°C), a następnie pozostawić do zaparzenia na co najmniej 5 minut w celu bezpiecznego spożycia. Następnie delektuj się! Subtelne przesłanie tej herbaty brzmi: "Kojące ciepło słońca".
Instrukcje dotyczące obchodzenia się i przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu.
Składniki
Turmeric* (kurkuma) (55%), cynamon* (14%), lukrecja*, imbir* (7%), kardamon* (3%), czarny pieprz*, jabłko*, koper włoski*, buzdyganek ziemny*, łuski kakaowca*, goździki*.
*= kontrolowana uprawa ekologiczna
Yogi Tea Turmeric Chai Organic, 17X2,0 g FBE
PZN: 13416481
Herbata Yogi Tea Kurkuma Chai(opakowanie 17x2g)
- Lista składników
- Turmeric* (kurkuma) (55%), cynamon* (14%), lukrecja*, imbir* (7%), kardamon* (3%), czarny pieprz*, jabłko*, koper włoski*, buzdyganek ziemny*, łuski kakaowca*, goździki*. *certyfikowany organiczny
- Waga
- 0.034 g
- Firma spożywcza
- YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, D-20095 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Ajurwedyjska mieszanka ziół i przypraw
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 0.034 kg
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 120444
- EAN
- 401282440412004012824404120
- Lista składników
- Turmeric* (kurkuma) (55%), cynamon* (14%), lukrecja*, imbir* (7%), kardamon* (3%), czarny pieprz*, jabłko*, koper włoski*, buzdyganek ziemny*, łuski kakaowca*, goździki*. *certyfikowany organiczny
- Waga
- 0.034 g
- Firma spożywcza
- YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, D-20095 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Ajurwedyjska mieszanka ziół i przypraw
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 0.034 kg
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 120444
- EAN
- 401282440412004012824404120
Pasuje również do tego

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka alkalicznych herbat ziołowych, 35,7 g
341 736,70 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea Innere Harmonie 17ST 3
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Natural Balance - 17 saszetek 34g
376,18 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Kurkuma Pomarańczowa - 17 saszetek 34g
443 823,52 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat ze słodkim chili, 30,6 g
552 941,17 zł/1kg
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Balsam dla duszy - 17 saszetek 32,3g
35,83 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Feel Pure z cytryną - 17 saszetek 30,6g
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Biała herbata z aloesem - 17 torebek 30,6g
552,94 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Allocacoc PowerCube Original USB, Wewnętrzna, Typu F, Type F (CEE 7/4), Szary, Biały, CE, 4 x gniazdo sieciowe
94,87 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Organiczna mieszanka herbaty imbirowo-cytrynowej, 30,6 g
398,69 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Tulsi Serenity - 17 torebek 34g
42,49 zł/1kg
15,17 zł
Sprzedawca: taleoo

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Urządzenie do masażu stóp Masaż nóg z planem masażu
707,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Yogi Tea Feel Pure | 17 torebek herbaty | herbata ziołowa z lukrecją, mniszkiem lekarskim i cynamonem | organiczna | wegańska
398,69 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

HERBATKA DETOX(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
1 198,71 zł/1kg
37,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

2X szkło ochronne (wyświetlacz + aparat) do Samsung Galaxy A55 5G folia pancerna Full 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Organiczna mieszanka herbaty imbirowo-pomarańczowej z wanilią, 30,6 g
398 692,81 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka czarnej herbaty Chai, 37,4 g
34,17 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea - Happy Nature Organiczna Herbata Korzenna | 17 x 1,9g
528,75 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat Green Harmony, 30,6 g
398 692,81 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Organic Dla zmysłów - Mieszanka herbat Sweet Dream, 35,7 g
347 750,01 zł/1kg
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata świąteczna - 17 torebek 35,7g
501,40 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Nd12_15442 Masazer Do Stop Z Podgrzewaniem 590077
256,47 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Organiczna herbata Happiness, 30,6 g
358,82 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Frytura z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Monique) – frytura z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
44,36 zł/1m
77,63 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Organiczna mieszanka czystej herbaty spirytusowej, 30,6 g
417 973,85 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat z jeżówki, 30,6 g
454 575,16 zł/1kg
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 grudnia 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszna indyjska herbata
Herbata jest bardzo smaczna, uzupełniona odrobiną cukru i mleka, smakuje jak herbata, którą dostajesz w Indiach!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

Loyd Hot’N Cold - Porzeczka i Hibiskus - Ekspresowa Herbata Owocowa na Zimno i Ciepło - 15 torebek, 30g
54,06 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 802,00 zł/1kg

Ekspresowa Herbata Czarna Loyd Earl Grey Horeca o smaku Bergamotowym 20x2g
73,55 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Herbata czarna Loyd Gold Ceylon 20 torebek
55,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Herbatka Rooibos Loyd Miód i Wanilia 20 torebek
56,34 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS