TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

50,71 zł

1 584,69 zł / 1kg

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Imbryk imbirowy aromatyczna i naturalna przyjemność 36g opakowanie 12 sztuk
Imbryk imbirowy aromatyczna i naturalna przyjemność 36g opakowanie 12 sztuk
4 461,94 zł/1kg
160,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Teapot 2781464008 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
Teapot 2781464008 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
443,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
169,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 7952 TEEKANNE Alpine Bergkräuter Tee 18 Portionen
TEEKANNE 7952 TEEKANNE Alpine Bergkräuter Tee 18 Portionen
498,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Teekanne Tee Sternenleuchten 7504 20St.
Teekanne Tee Sternenleuchten 7504 20St.
372,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
18,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
1 354,44 zł/1kg
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 048,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Turmeric Chai 17 torebek (35 g)
Turmeric Chai 17 torebek (35 g)
358 823,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Finest Selection - 9x2 torebki 35g
Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
50,71 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Organiczna mieszanka herbaty imbirowo-pomarańczowej z wanilią, 30,6 g
Organiczna mieszanka herbaty imbirowo-pomarańczowej z wanilią, 30,6 g
398 692,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
19,33 zł
-76%
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
1 482,50 zł/1kg
65,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Turmeric Active - 20 saszetek 36g
Turmeric Active - 20 saszetek 36g
643,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,15 zł
Sprzedawca: taleoo
HERBATA ZIOŁOWA IMBIR KURKUMA 35g  ( 20x 1,75g) TEEKANNE
Herbatka ziołowa Teekanne "Ginger Curcuma" 20 torebek x 1,75g
113,43 zł/1kg
7,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Organiczna mieszanka alkalicznych herbat ziołowych, 35,7 g
Organiczna mieszanka alkalicznych herbat ziołowych, 35,7 g
341 736,70 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Teapot 65205 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
Teapot 65205 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
604,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
235,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Sonnentor 02517, Herbata mieszana/aromatyzowana, 36 g, 18 szt.
Sonnentor 02517, Herbata mieszana/aromatyzowana, 36 g, 18 szt.
487,22 zł/1kg
17,54 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
1 398,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Teapot Ginger Turmeric Mieszanka imbiru z kurkumą 32g

Aromatyczna eksplozja herbaty. Teekanne Ginger Turmeric to pikantna, aromatyczna herbata imbirowa z dodatkiem kurkumy, która zapewni wyjątkowe chwile przyjemności.

Teekanne GmbH & Co KG
Kevelaerer Str. 21-23
40549 Düsseldorf


Teapot Ginger Turmeric Mieszanka imbiru z kurkumą 32g

Aromatyczna eksplozja herbaty. Teekanne Ginger Turmeric to pikantna, aromatyczna herbata imbirowa z dodatkiem kurkumy, zapewniająca wyjątkowe chwile przyjemności.

Teekanne GmbH & Co. KG
Kevelaerer Str. 21-23
40549 Düsseldorf

Składniki: Imbir * (56%), kurkuma (35%), lukrecja (*30% Rainforest-Allian).

Informacje o wartościach odżywczych: Wartość odżywcza na 100g:

Wartość kaloryczna: 3kJ/1kcal,

Tłuszcz: <0,1g,

w tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1g,

Węglowodany: <0,1g,

w tym cukier: <0,1g,

Białko: 0,1g,

Sól: 0,01g,

Alergeny: Nie zawiera deklarowanych alergenów.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.



Przyjemność picia herbaty w najlepszym wydaniu: TEEKANNE herbata imbir, kurkumaZawsze rozkosz: pyszna herbata TEEKANNE to markowa jakość, której można spróbować. Zapakowana w praktyczne torebki, jest przygotowywana w mgnieniu oka i zawsze idealnie porcjowana.I tak to działa:Weź 1 torebkę na filiżankę i zalej ją wrzącą wodą. Pozostaw herbatę do zaparzenia na tak długo, jak wskazano - lub zgodnie z osobistymi preferencjami. Zrób coś dobrego dla siebie i ciesz się pyszną filiżanką TEEKANNE Tea Ginger, Turmeric każdego dnia! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 3/1 kJ/kcalTłuszcz <0,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany <0,1 gw tym cukry <0,1 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 0,1 gsól 0,01 gWitaminy i minerały -
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Imbir * (56%), kurkuma (35%), lukrecja (*30% z certyfikatem Rainforest Alliance).
Alergeny
Brak alergenów
Waga
32 g
Firma spożywcza
Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
Nazwa handlowa
naturalna mieszanka imbiru z kurkumą
Producent
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
1 Box
Liczba sztuk
1
Numer producenta
851143
EAN
4009300014737

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Imbir * (56%), kurkuma (35%), lukrecja (*30% z certyfikatem Rainforest Alliance).
Alergeny
Brak alergenów
Waga
32 g
Firma spożywcza
Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
Nazwa handlowa
naturalna mieszanka imbiru z kurkumą
Producent
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
1 Box
Liczba sztuk
1
Numer producenta
851143
EAN
4009300014737
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Finest Selection - 9x2 torebki 35g
Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
1 456,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czajniczek 6687 Tea Ginger-Lemon 20 Btl. à 1,75g
Czajniczek 6687 Tea Ginger-Lemon 20 Btl. à 1,75g
1 393,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
1 354,44 zł/1kg
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
50,71 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 165,11 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 048,60 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
1 424,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Organiczna mieszanka alkalicznych herbat ziołowych, 35,7 g
Organiczna mieszanka alkalicznych herbat ziołowych, 35,7 g
341 736,70 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Leżak plażowy LED XXL z pokrowcem  rozkładany leżak ogrodowy Baltic Sea + 4 poduszki, składane stoliki, przegródki na gazety - szaro-biały - prążki
Leżak plażowy LED XXL z pokrowcem rozkładany leżak ogrodowy Baltic Sea + 4 poduszki, składane stoliki, przegródki na gazety - szaro-biały - prążki
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 343
1 590,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Teapot 7503 Włoska herbata czereśniowa - 20 torebek
Teapot 7503 Włoska herbata czereśniowa - 20 torebek
1 211,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
54,52 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czajniczek mięta cytryna Herbata miętowa o smaku cytrynowym 20 torebek 30g
Czajniczek mięta cytryna Herbata miętowa o smaku cytrynowym 20 torebek 30g
447,33 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Teapot 2781464008 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
Teapot 2781464008 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
443,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
169,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czajniczek pikantna malwa hibiskus herbata cenna przyjemność natury 40g
Czajniczek pikantna malwa hibiskus herbata cenna przyjemność natury 40g
335,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 048,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czajniczek Cheeky Flirt owocowy granat z jeżyną 45g
Czajniczek Cheeky Flirt owocowy granat z jeżyną 45g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g
Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g
261,67 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Teapot 7502 Szwedzka herbata jagodowa - 20 torebek
Teapot 7502 Szwedzka herbata jagodowa - 20 torebek
1 165,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla TEEKANNE 073635 Ingwer Orange Tee 18 Portionen
TEEKANNE 073635 Ingwer Orange Tee 18 Portionen
1 504,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Tea house jeżyna malina herbata owocowa świeży smak 90g
Tea house jeżyna malina herbata owocowa świeży smak 90g
166,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Teapot Sage naturalna herbata szałwiowa 20 dwukomorowych torebek 30g
Teapot Sage naturalna herbata szałwiowa 20 dwukomorowych torebek 30g
447,33 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Maggi Würze
Maggi Würze
61,09 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,02 zł
-31%
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 26 lutego 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
wspaniały
Oceniono dnia 27 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fohow Liuwei Cha
Fohow Liuwei Cha
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.
Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote
Zdjęcie produktu dla Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate
Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbata owoce leśne 37,5g koperty  - Rioba
Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bünting zielone złoto 175g
Bünting zielone złoto 175g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Loyd Hot’N Cold - Porzeczka i Hibiskus - Ekspresowa Herbata Owocowa na Zimno i Ciepło - 15 torebek, 30g
Loyd Hot’N Cold - Porzeczka i Hibiskus - Ekspresowa Herbata Owocowa na Zimno i Ciepło - 15 torebek, 30g
54,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 802,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekspresowa Herbata Czarna Loyd Earl Grey Horeca o smaku Bergamotowym 20x2g
Ekspresowa Herbata Czarna Loyd Earl Grey Horeca o smaku Bergamotowym 20x2g
73,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Herbata czarna Loyd Gold Ceylon 20 torebek
Herbata czarna Loyd Gold Ceylon 20 torebek
55,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Herbatka Rooibos Loyd Miód i Wanilia 20 torebek
Herbatka Rooibos Loyd Miód i Wanilia 20 torebek
56,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS