4,9



Na podstawie 190 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
10 kg suszonych mączników Lyra Pet®
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
762,99 zł
76,30 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Przysmaki dla zwierząt domowych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

JR Farm FARMYs XXL Grainless 4er-Pack 450gx4
23,20 zł/1kg
104,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

JR Farm, krople dla gryzoni bez zbóż, smak marchwi, 140g x 8 sztuk
69,82 zł/1kg
78,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mieszanka palmy kukurydzianej Getzoo - suszona (3 sztuki)
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Trixie 76391
5 557,00 zł/1kg
388,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Getzoo proso czerwone - suszone (pęczek)
411,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Alegia - suszone bananki Alegia
6,49 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Alegia - larwy mącznika 60g Alegia
14,43 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Claus Mehlwürmer - suszone mączniki dla wszystkich ptaków 75g
274,88 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Pasza dla niosek Kurka Naturka 25 kg
69,98 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

Mieszanka pokarmowa dla larw jedwabników Bunny EnjoyNature
6 147,50 zł/1kg
245,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Alegia Loffki - żurawina liofilizowana 20g Alegia
15,64 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Dolfos Dolvit Urinarymet (urinomet) 60tabletek mini
25,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

Naturalny Gryzak Dla Psa Przysmaki Bult Suszona Wołowina 70G
178,43 zł/1l
15,93 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Alegia - koniczyna suszona 100g Alegia
32,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Alegia - Przysmak Jabłko suszone 60g Alegia
108,17 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Alegia - mniszek lekarski 90g Alegia
33,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Alegia - chipsy topinamburu 70g Alegia
8,49 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Bunny Nature Healthfood Herbalaid
716,58 zł/1kg
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

JR Farm Degu-Snack 100gx8
913,10 zł/1kg
91,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Alegia - owocowe ziółka dla szynszyli 130g Alegia
84,54 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj nasze wysokiej jakości suszone mączniki bez dodatków i atraktantów. | Pokarm stanowi zdrową przekąskę dla ptaków i zwierząt domowych przez cały rok. | Mączniki są akceptowane i uwielbiane przez ptaki, gady, płazy, ryby i gryzonie. | Doskonała karma uzupełniająca wykonana w 100% z mączników. | Analiza wykazuje: 50,2% białka dla wzmocnienia mięśni, 25,9% tłuszczu jako źródło energii, 6,1% włókna surowego, 3,6% popiołu surowego wspomagającego trawienie i 5,57% wilgoci. Idealny wybór do karmienia zwierząt domowych i dzikich zbilansowaną dietą i utrzymania ich witalności. Nie podawać zwierzętom hodowlanym!
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- 5,57
- Nazwa handlowa
- Karma dla ptaków
- Skład paszy
- 100% mączników
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Dodatki
- Nie
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 10 kg suszonych mączników Lyra Pet®
- Uwaga dotycząca stosowania
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- EAN
- 4260541811596
- Numer producenta
- 36278-002
- Producent
- Lyra Pet
- Numer zezwolenia
- 36278-002
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- 5,57
- Nazwa handlowa
- Karma dla ptaków
- Skład paszy
- 100% mączników
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Dodatki
- Nie
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 10 kg suszonych mączników Lyra Pet®
- Uwaga dotycząca stosowania
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- EAN
- 4260541811596
- Numer producenta
- 36278-002
- Producent
- Lyra Pet
- Numer zezwolenia
- 36278-002
Pasuje również do tego

PANTO Płatki grochu – 25 kg Gryzonie, króliki, dzikie ptaki i konie – surowiec do mieszanek paszowych, bogaty w białko Groch
25,12 zł/1kg
627,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bunny Nature enjoy Nature Süßlupinen-Mix 100 g
679,90 zł/1kg
70,98 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

MeatSnack 80 g KANAPKA Z KURCZAKIEM Magnum
15,67 zł
Sprzedawca: VISO

JR Farm Grainless Rote Beete-Ringe 100g
196,57 zł/1kg
157,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitakraft 23521, Przekąski, Pies, Drób, Wieprzowina, Wołowina, 90 g
99,92 zł/1kg
12,35 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

3 x 5 kg suszonych mączników Lyra Pet®
65,60 zł/1kg
983,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

5 x 10 litrów suszonych mączników Lyra Pet® w worku
16,38 zł/1l
818,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2 x 10 litrów suszonych mączników Lyra Pet® w worku
28,00 zł/1l
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

4 x 10 litrów suszonych mączników Lyra Pet® w worku
18,02 zł/1l
720,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2 x 10 litrów mączników Lyra Pet® w designerskim wiaderku
28,90 zł/1l
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

3 x 10 litrów suszonych mączników Lyra Pet® w worku
21,33 zł/1l
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

10 litrów suszonych mączników Lyra Pet® w worku
47,30 zł/1l
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

10 litrów mączników Lyra Pet® w designerskim wiaderku
48,60 zł/1l
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bunny Nature Healthfood Herbalaid
716,58 zł/1kg
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mieszam je z pokruszonymi orzechami
Waga 10 kg
Mączniki są oferowane w karmniku w moim ogrodzie, zapotrzebowanie jest ogromne i mam wrażenie, że ptaki radzą sobie znacznie lepiej. Koncepcja była taka: rodzice łapią świeże owady dla potomstwa, a sami karmią się asortymentem z karmnika. Wydaje się, że to działa. Wadą jest to, że czasem w ogrodzie jest tyle świergotu, że można się zastanawiać, czy to nie zakłócanie spokoju :-).
Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Waga 10 kg
10 kg jest podzielone na 2 solidne, zamykane woreczki. Bardzo mi się to podoba. Potrzebuję mączników dla moich dzikich ptaków, takich jak wróble, sikorki, pliszki, zielonki i kosy. Szczególnie samice wróbli są na nie bardzo spragnione, gdy składają jaja lub wychowują młode.
Oceniono dnia 13 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znowu i znowu z przyjemnością...
Waga 10 kg
Jeszcze się nie przyjrzałem, ale śmiało zakładam, że produkt jest bezbłędny. Moja siostra już go kupiła i była bardzo zadowolona. Używamy go do mieszania różnych rodzajów karmy dla ptaków. Ptaki żyjące w naszym ogrodzie szczególnie lubią mączniki. Zwłaszcza do wychowywania potomstwa. Cieszę się, że mogę wnieść niewielki wkład w ochronę dzikich ptaków.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bez zarzutu
Waga 10 kg
Dobre opakowanie na suszone robaki, które pozostają nienaruszone – nie są połamane ani sproszkowane. Te woreczki idealnie nadają się do szczelnego zamknięcia i przechowywania robaków. Moje kaczki chętnie je jedzą, zwłaszcza w obecnej sytuacji suszy, kiedy nie mogą znaleźć nic innego do jedzenia. Gęsi nieco mniej. Ogólnie bardzo dobry produkt.
Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mączniki
Waga 10 kg
Kury i pawie wydają się lubić ten produkt, choć niektóre ptaki potrzebują czasu na przyzwyczajenie się. Żywe robaki są szybciej zjadane, ale ich cena jest wyższa.
Oceniono dnia 22 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moje kurczaki je uwielbiają
Waga 2 kg
Kupiłem zestaw dla moich kurczaków, zawsze dostają go między posiłkami. Zachowuje świeżość nawet po otwarciu - polecam w 100%!
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mączniki.
Waga 10 kg
Doskonały stosunek jakości do ceny. Moje kury i jeże będą zachwycone.
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealnie
Waga 2 kg
Jestem w pełni zadowolona, moje kury to uwielbiają. Bardzo dobry produkt.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zabawka dla królika ERKOON 24 sztuki: pałeczki z siana tymotki, marchewki, ciasto z trawy różanej



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
177,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion