4,5



Na podstawie 17 opinii
Plantur 39 Braun Colour Shampoo 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,04 zł
232,16 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml213,15 zł/1l
213,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml253,38 zł/1l
250,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Goldwell DualSenses Colour Szampon 250ml + Odżywka 200ml414,95 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Plantur 39 Szampon z kofeiną do włosów farbowanych i zniszczonych 250ml
202,24 zł/1l
50,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Plantur 39, Szampon koloryzujący, blond, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,15 zł/1kg
58,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Plantur 21 # szampon do włosów długich 200ml
203,73 zł/1kg
49,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Plantur 39 Phyto-Coffein Color Brown 250ml - Szampon dla kobiet farbowanych
256,00 zł/1l
68,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Alpecin C1 Black 250ml
137,33 zł/1kg
40,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Alpecin 674251001 Alpecin Coffein C1 Shampoo 250 ml
133,48 zł/1l
33,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Plantur 39 Color Blond Phyto-Coffein-Shampoo, szampon 250 ml
1 339,96 zł/1l
334,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Plantur 39 Hyaluron Shampoo 250ml
242,54 zł/1kg
67,91 zł
Sprzedawca: VISO

PLANTUR 39 Coffein Shampoo C Szampon 250 ml
288,32 zł/1l
72,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpecin, Active Shampoo A3, Szampon, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
177,60 zł/1l
44,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Alpecin Hybrid Coffein Shampoo 250ml
149,56 zł/1l
37,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Szampon koloryzujący 200 ml, brązowy
1 812,46 zł/1kg
434,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

1x Szampon do włosów PLANTUR 39 Color Silver 250 ml
264,00 zł/1l
72,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Szampon Plantur 39 Phyto Caffeine 250ml
248,00 zł/1l
66,66 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Plantur 39 Szampon koloryzujący brązowy z fito-kofeiną 250 ml
Efekt koloryzacji staje się bardziej widoczny z każdym myciem włosów.
Silne składniki koloryzujące przylegają do włosów. Niepokojąca siwizna zostaje ukryta, podobnie jak jasna linia włosów. Z każdą aplikacją zwiększa się również blask koloru. Rezultatem są zachwycająco piękne włosy, nawet po czterdziestce. Aktywująca fito-kofeina wnika bezpośrednio do mieszka włosowego podczas mycia szamponem (wykrywalna po 120 sekundach).
Stosowanie:
- W zależności od pożądanej intensywności koloru pozostawić szampon na włosach od 2 do 5 minut
- Następnie spłukać
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-3 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Panthenol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum, Polyquaternium-7, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hc Blue No. 2, Polyquaternium-10, Sodium Hydroxide, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Camellia Sinensis Leaf Extract, Limonene, Zinc PCA, Niacinamide, Tocopherol, Linalool, Sodium Benzoate, Glycine Soja Oil, Citronellol, Methylparaben, Propylparaben
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja włosów
- do pielęgnacji włosów
- Szampon do mycia włosów
- Produkt do pielęgnacji ciała z apteki
- Producent: Producent: Dr Kurt Wolff GmbH & Co. KG, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 13751989
Plantur 39 Szampon koloryzujący brąz 250ml - Plantur 39 Szampon kofeinowy koloryzujący brąz - Producent: DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG Johanneswerkstraße 34-36, 33611 Bielefeld --- --- Hasło ostrzegawcze: --- Barwniki do włosów mogą powodować poważne reakcje alergiczne. Należy przeczytać i przestrzegać poniższych instrukcji: Ten produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże z _czarną henną_ mogą zwiększać ryzyko alergii. Nie farbuj włosów _jeśli masz wysypkę na twarzy lub jeśli skóra głowy jest podrażniona lub zraniona _jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś reakcji po farbowaniu włosów _jeśli tymczasowy tatuaż z _czarną henną_ kiedykolwiek spowodował reakcję. ---
Plantur 39 Color Braun Phyto-Coffein-Shampoo, 250 ml
Plantur 39 Color Braun Phyto-Coffein Shampoo (250 ml)
Plantur 39 Colour Brown Phyto-Caffeine Shampoo 250 ml - Skład: Szampon
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-3 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Panthenol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum, Polyquaternium-7, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, HC Blue No.2, Polyquaternium-10, Sodium Hydroxide, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Camellia Sinensis Leaf Extract, Limonene, Zinc PCA, Niacinamide, Tocopherol, Linalool, Sodium Benzoate, Glycine Soja Oil, Citronellol, Methylparaben, Propylparaben
- Producent
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- EAN
- 400866670420704008666704207
- Numer producenta
- 51485
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-3 Distearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Panthenol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum, Polyquaternium-7, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, HC Blue No.2, Polyquaternium-10, Sodium Hydroxide, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Camellia Sinensis Leaf Extract, Limonene, Zinc PCA, Niacinamide, Tocopherol, Linalool, Sodium Benzoate, Glycine Soja Oil, Citronellol, Methylparaben, Propylparaben
- Producent
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- EAN
- 400866670420704008666704207
- Numer producenta
- 51485
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Plantur 39 Odżywka kolor brązowy 150ml
320 117,65 zł/1kg
54,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AERSON wentylator podłogowy 40cm chrom wiatrak 75W wentylator stołowy wentylator cokół
431,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
139,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Plantur 39 Szampon z kofeiną do włosów farbowanych i zniszczonych 250ml
202,24 zł/1l
50,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

Dr. Kurt Wolff Plantur 39 70170, Lakier do włosów, Kobiety, Mocne włosy, 125 ml, Nawilżający, 1 szt.
385,52 zł/1l
48,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Citrus limon Lunario 140–170 cm – prawdziwe drzewo cytrynowe – cytryna czterosezonowa, owocująca przez cały rok, śródziemnomorska roślina doniczkowa
325,23 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Plantur 39 Caffeine Tonic 200ml
252 800,01 zł/1kg
50,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Dorina Monica – Biustonosz typu braletka bez fiszbin, z regulowanymi paskami z przodu, wykonany z bawełny
126,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Worek bokserski HOMCOM, stojący, 165 cm, dla dorosłych, wolnostojący, wytrzymały, z przyssawką, partnerem bokserskim, trenerem boksu, odpowiedni dla profesjonalistów i początkujących, czarny
493,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Uchwyt maski "Comfort" czarny
16,96 zł
Sprzedawca: elasto

Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
888,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NovaMBSmart

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ANSMANN 1522-0043 Bateria alkaliczna ANSMANN, AA mignon, opakowanie 100 szt
129,04 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Pollin-Electronic

SONGMICS Pojemnik na odpady 24L ze stali nierdzewnej Wewnętrzny pojemnik na odpady 3 x 8L z pedałem
249,00 zł
Sprzedawca: homerci

Bomann KG 7331, 173 l, N-ST, 40 dB, 2,6 kg/24h, E, Stal nierdzewna
2 299,87 zł
-149,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 149,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

VASAGLE szafka łazienkowa 3 otwarte przegrody 2 regulowane półki vintage brązowy
382,49 zł
Sprzedawca: Lumarko

JOOP! zasłona z ukrytymi pętlami Glare kitt 130x250cm
153,84 zł/1m
384,61 zł
Sprzedawca: SchoenesWohnen24

AmandaMandoBea szafka pod umywalkę szary.
550,00 zł
Sprzedawca: ebuy24_pl

JOOP! zasłona z ukrytymi pętlami Glare szara 130x250cm
153,84 zł/1m
384,61 zł
Sprzedawca: SchoenesWohnen24

vidaXL Parasol z aluminiowym drążkiem 180x110 cm antracytowy
177,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Szafka łazienkowa VASAGLE, wąska szafka łazienkowa, szafka boczna, komoda, z 4 szufladami, drzwiczkami szafki, regulowaną półką
343,43 zł
Sprzedawca: Lumarko

Kubeczki złote, 220ml, 6 szt.
6,49 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Bomann KG 184.1, 269 l, N-ST, 39 dB, 3,2 kg/24h, D, Biały
2 149,09 zł
-790,09 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 359,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Pięknie pokrywa brązowe i ciemnoszare włosy
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
275,52 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
182,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
243,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
260,86 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 120,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,99 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
238,16 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
237,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l