4,5



Na podstawie 20 opinii
Goldwell Style Sign Top Whip, Pianka do włosów, Unisex, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,99 zł
206,63 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
4h 26m 48s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Pianki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml134,95 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Tecni. ART Volume Rootlift Zestaw 2 pianek liftingujących 250 ml251,98 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Paris Tecni Art. Full Volume Extra Force 5, Pianka do włosów, 250ml247,96 zł/1l
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal, Paris Studio, Pasta do włosów, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)1 675,67 zł/1kg
251,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pianka do włosów, Unisex, 300 ml, Do wszystkich włosów, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
179,97 zł/1l
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pianka do włosów bez objętości 300 ml
205,66 zł/1kg
68,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Stylesign Smooth Air-Dry BB Crem 75ml
629,47 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pianka do włosów, Kobiety, 300 ml, Do wszystkich włosów, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
177,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pianka do włosów falowanych i kręconych 300 ml
810,67 zł/1l
243,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella EIMI Extra-Volume, Pianka do włosów, Unisex, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
94,96 zł/1l
47,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume mousse - pianka do włosów zwiększająca objętość - chroni przed wysoką temperaturą i odwodnieniem - mocne utrwalenie bez sklejania i obciążania - 1 x 75 ml
629,47 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Londa Professional Expand It Strong Hold Mousse pianka mocno utrwalająca 200 ml
125,15 zł/1l
25,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
172,87 zł/1l
51,86 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals EIMI Root Shoot Hair Mousse, Pianka do włosów, 200 ml, Włosy normalne, Zwiększanie objętości, Czarny, Blond, Brązowy, Szary, Czerwony, Biały, 1 szt.
175,20 zł/1l
35,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pianka do włosów, Kobiety, 300 ml, Włosy suche, Utrwalanie, Wszystkie kolory
377,70 zł/1l
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Shower Mousse Form Mousse Forte
517,65 zł/1l
103,53 zł
Sprzedawca: VISO

Pianka do stylizacji bardzo mocno utrwalająca Montibello (320ml)
133,63 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
247,33 zł/1l
74,20 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Wellaflex Pianka Ultramocna Do Modelowania Włosów 200 Ml
229,84 zł/1l
57,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Pianka do włosów
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Pojemność:
- 300 ml
- Efekt:
- Utrwalanie
- Długotrwały:
- Tak
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Pianka modelująca do niesfornych włosów, która zapewnia mocne utrwalenie, długotrwały kształt i objętość. Wygładza włosy ułatwiając szczotce przesuwanie się po ich powierzchni podczas suszenia.
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300ml
- to pianka modelująca, która nadaje włosom dodatkową objętość i objętość
- gwarantuje, że każda fryzura pozostanie na swoim miejscu przez cały dzień
- nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, zarówno mocnych, kręconych, jak i normalnych
- sprawia, że nawet cienkie włosy mogą być suszone luźno i gładko
- zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą i koloryzacją, dzięki czemu włosy są odporne na działanie promieni słonecznych i innych czynników zewnętrznych
Rezultat:
- dodatkowa objętość i zdrowa pełnia
- włosy można łatwo modelować i teksturyzować według uznania
- błyszczące wykończenie
- bardzo mocne i długotrwałe utrwalenie bez sklejania włosów
- przyjemnie świeży zapach
Stosowanie:
- Dobrze wstrząsnąć przed użyciem
- rozpylić niewielką ilość na dłoń
- rozprowadzić na wilgotnych włosach dłońmi bez ponownego spłukiwania
- następnie wysuszyć i stylizować jak zwykle
Poziom utrwalenia:
- 4 - bardzo mocne, elastyczne utrwalenie
Zawartość: 300ml
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip - 300 ml
- Pianka nadająca kształt
- Mocno utrwala niesforne włosy
- Zapewnia długotrwały kształt i objętość
Zastosowanie Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip stosuje się na wilgotne włosy i można je stylizować jak zwykle.
StyleSign Ultra Volume Specjalnie opracowany do włosów cienkich, wiotkich i/lub normalnych - nadaje imponującą objętość.
Flexprotec Complex Specyficzne dla produktu polimery stylizujące i proteiny bambusa tworzą dowolny pożądany wygląd i zapewniają naturalny styl z elastycznym utrwaleniem. Nowy, unikalny elastomer i filtry UV zawarte we wszystkich produktach pomagają chronić włosy przed przedwczesną utratą koloru, uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą stylizacji i promieniowaniem UV. Powierzchnia włosów jest wygładzona. Nadaje to włosom naturalny połysk.
Pianka Stylesign Ultra Volume Shaping Mousse zapewnia włosom mocne utrwalenie i pożądaną objętość. Zapewnia długotrwały efekt, na którym można polegać. Dodatkowo chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Właściwości:
- pianka do włosów,
- nadaje włosom mocne utrwalenie,
- zapewnia długotrwałą objętość,
- chroni włosy przed promieniami UV,
- dodaje objętości od nasady włosów.
Sposób użycia
Nałożyć na suche włosy i ułożyć według uznania.
ULTRA VOLUME
Top Whip
PIANKA KSZTAŁTUJĄCA, współczynnik utrwalenia: 4
Nadaje niesfornym włosom mocne utrwalenie, długotrwały kształt i objętość. Ułatwia przesuwanie szczotki podczas suszenia. Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy.
Pianka Goldwell StyleSign Ultra Volume Shaping Mousse nadaje włosom pożądany kształt i objętość.
Właściwości:
- utrwala fryzurę
- dodaje objętości od linii włosów
- długotrwały efekt, na którym można polegać
- dla fryzury, która utrzymuje się przez cały dzień
- chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV
Sposób użycia:
Nałożyć na suche włosy. Stylizacja.
Włosy to jedyna rzecz, którą można...
Goldwell StyleSign Ultra Volume Top Whip 300 ml Pianka nadająca objętość Bogata, kremowa pianka nadająca objętość i wyjątkowo mocne utrwalenie. Idealna również do włosów zniszczonych Maksymalne utrwalenie dla długotrwałej objętości Ochrona przed wysoką temperaturą i koloryzacją Sposób użycia: Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy. 300 ml/225 g
Stylesign Ultra Volume Top Whip Hold 4 - Pianka kształtująca. Pianka nadaje niesfornym włosom mocne utrwalenie, długotrwały kształt i objętość. Ułatwia przesuwanie szczotki podczas suszenia. Stosowanie: Wmasować w osuszone ręcznikiem włosy.
StyleSignTopWhipShapingFoam300ml
0
Goldwell. Ultra Volume Top Whip 300 ml
- Wymiary
- 300 ml
- Model
- Default Title
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Goldwell Stylesign Ultra Volume Top Whip 4 Pianka modelująca włosy, 300ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 butelka
- EAN
- 4021609275039
- Numer producenta
- 55721185018239
- Wymiary
- 300 ml
- Model
- Default Title
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Goldwell Stylesign Ultra Volume Top Whip 4 Pianka modelująca włosy, 300ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 butelka
- EAN
- 4021609275039
- Numer producenta
- 55721185018239
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lakier do włosów nadający połysk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
137,98 zł/1kg
68,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.
254,95 zł/1l
54,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
66,99 zł/1kg
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pianka nadająca objętość 500 ml
156,22 zł/1kg
85,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell - Stylesign Volume Root Boost Spray 200ml
324,95 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,98 zł/1l
116,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

iSi 1603 01, 0,5 l, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Silikon
560,61 zł
Sprzedawca: Sotel

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pianka do włosów bez objętości 300 ml
205,66 zł/1kg
68,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Kuracja do włosów zniszczonych, 200ml
339,95 zł/1l
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml
92,99 zł/1l
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Relaxdays 10027917, 1 szt.
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Goldwell Stylesign Smooth Air-Dry BB Crem 75ml
629,47 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Poli rattanowy zestaw wypoczynkowy stół jadalnia salon meble ogrodowe zestaw ogrodowy 1x stół + 2x krzesła + 1x ławka + 2x taborety - szary
1 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Brita 1023120, 3 szt., Brita, Kartridż
159,19 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pokrowiec firmy Schneider do parasoli z wysuwanym ramieniem o średnicy do 350 cm i wymiarach 3 x 3 m, nr kat. 813-40
194,59 zł/1m²
266,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

PowerCure Pro: najpotężniejsze ręczne urządzenie do laseroterapii, uśmierzania bólu i leczenia!
1 688,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PowerCure_Europe

Elektryczna łapka na muchy w kolorze żółtym, odpowiednia do kuchni i gospodarstwa domowego
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 747,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Philips 3000 series Żelazko parowe DST3011/20 z serii 3000, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 140 g/min, Niebieski, 30 g/min
178,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Goldwell Spruhgold Lakier do włosów Classic, 400 ml
200,65 zł/1l
80,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
145,74 zł
Sprzedawca: SUM24

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
1 174,23 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Goldwell 4021609029267, 250 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
161,98 zł/1l
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 500 ml
182,46 zł/1kg
83,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 70% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
70%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Używam go od lat! Od czasu do czasu próbowałem innych produktów, ale zawsze wracam do tego!
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa i korzystna cena
Sprawdzona jakość
Oceniono dnia 5 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Środek zwiększający objętość
Bardzo dobry produkt do włosów cienkich
Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
134,95 zł/1l

Numero Kryształki nabłyszczające z drogocennymi olejkami, 75ml
69,03 zł
Sprzedawca: EDANTI
690,30 zł/1l

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift Zestaw 2 pianek liftingujących 250 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
125,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
251,98 zł/1l

Schwarzkopf Osis Dust It Matujący puder zwiększający objętość 3x10g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
9 699,00 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Full Volume Extra Force 5, Pianka do włosów, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
247,96 zł/1l

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Volume Lift Mousse pianka do średniego utrwalenia 250 ml



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
259,96 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Super Dust, Puder dodający objętości, 7ml



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
8 855,71 zł/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pianka do włosów, Unisex, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
206,63 zł/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pianka do włosów, Unisex, 300 ml, Do wszystkich włosów, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
179,97 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
79,98 zł/1kg

Pianka Decode Volume Hair Body Montibello (300ml)
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
133,30 zł/1l

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pianka do włosów, Unisex, 500 ml, Włosy normalne, Utrwalanie, Wszystkie kolory



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
69,98 zł/1l

Alfaparf Żółte loki Leave In Mousse 160 ml
35,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
224,94 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It matujący puder nadający objętość, 10g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 699,50 zł/1kg

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lekki krem bez odżywki do włosów
190,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 900,30 zł/1l

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
111,96 zł/1l

Moroccanoil Volumizing, Pianka do włosów, Unisex, 250 ml, Mocne włosy, Włosy normalne, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
155,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
62,32 zł/100ml

Aveda 18084055144, Pianka do włosów, Kobiety, 150 ml, Cienkie włosy, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
155,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 038,67 zł/1l

Aveda 18084982068, Lakier do włosów, Kobiety, 200 ml, Wygładzający, Nawilżający, Butelka ze sprayem, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
141,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
706,70 zł/1l

KERASILK 4021609851660, Pianka do włosów, Kobiety, 150 ml, Do wszystkich włosów, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
868,27 zł/1l