5,0



Na podstawie 1 opinii
Rochas Fraiche, Kobiety, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
398,62 zł
3 986,20 zł / 1l
+ 35,59 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korres Kyma EDT 50 ml UNISEX1 950,00 zł/1l
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX2 625,00 zł/1l
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 758,11 zł/1l
482,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
ETRO Heliotrope EDT 100 ml UNISEX4 839,50 zł/1l
483,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas Eau Sensuelle, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Miodowy, Mango, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Białe piżmo, Spray
1 995,50 zł/1l
199,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Eau de, Kobiety, 50 ml, Spray, 1 szt.
3 352,40 zł/1l
167,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas Eau de Rochas woda toaletowa dla kobiet 100 ml
2 259,50 zł/1l
225,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Rochas Girl woda toaletowa dla kobiet Refill 150 ml
760,60 zł/1l
114,09 zł
Sprzedawca: Sykz

Rochas, Girl Blooming, Eau De Toilette, For Women, 40 ml
2 793,25 zł/1l
111,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas - Eau de Rochas EDT 100ml
1 970,60 zł/1l
197,06 zł
Sprzedawca: Sykz

Guerlain Shalimar, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Irys, Jaśmin, Różowy, Tonkowiec wonny, Wanilia
4 167,22 zł/1l
375,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 286,50 zł/1l
133,45 zł
-4,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 974,30 zł/1l
297,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Khadlaj Ghazlaan Olejek perfumowany dla kobiet 20 ml
3 859,00 zł/1l
77,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Naseem Qadr woda toaletowa unisex 50 ml
1 944,00 zł/1l
97,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 733,30 zł/1l
273,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

EAU D'ORLANE edt vapo 100ml
2 230,70 zł/1l
223,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Hermès Eau D'Hermès EDT 100 ml UNISEX
3 068,90 zł/1l
306,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
Eau De Rochas Fraiche to kwiatowy zapach dla kobiet. Głowa składa się z kombinacji bergamotki i nut wodnych, podczas gdy serce kwitnie białymi kwiatami, irysem i liatrą. Zapach zamyka piżmo i wetiwer. Został wprowadzony na rynek w 2010 roku.
Perfumy damskie
Eau de Rochas Rochas
EDT 100 mlPozwólzaskoczyć się w m
perfumom damskimEau de Rochas Rochas EDT i celebruj swoją kobiecość z ekskluzywnymi perfumami damskimi o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Rochas!
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Płeć: kobiety
Eau de Rochas Fraiche marki Rochas została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Rochas Eau de Rochas Fraiche woda toaletowa 100 ml to drzewno-cytrusowy zapach dla kobiet w świeżej i współczesnej wersji klasycznej Eau de Rochas. Kobiecy zapach otwiera się orzeźwiającą górną nutą bergamotki i akordami wodnymi, zanim spotka się z kwiatową nutą serca liatrix odoratissima i białymi kwiatami. Akordy mchu dębowego i piżma łączą się w bazie i zmysłowo dopełniają zapach. Elegancki flakon doskonale podkreśla krystalicznie czysty aromat.
Rochas Eau Fraiche woda toaletowa spray 100ml
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3386460076326
- Numer producenta
- 330259
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3386460076326
- Numer producenta
- 330259
Pasuje również do tego

Rochas Eau de Rochas woda toaletowa dla kobiet 100 ml
2 259,50 zł/1l
225,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Rochas Mademoiselle, Kobiety, 90 ml, Jabłko, Bluszcz, Porzeczka, Jaśmin, Różowy, Fiołek (liść), Ambra, Piżmo, Drzewo sandałowe, Spray
1 562,78 zł/1l
140,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
2 532,33 zł/1l
75,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Lanvin Eclat d`Arpege Sheer Edt 50ml
2 455,00 zł/1l
122,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lanvin Sunny Magnolia woda toaletowa dla kobiet 90 ml
1 309,56 zł/1l
117,86 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
2 351,20 zł/1l
117,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Nina Ricci L'Air Du Temps edt 100ml
2 006,50 zł/1l
200,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
95,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Jacomo Night Bloom Woda perfumowana, 50 ml
1 286,00 zł/1l
64,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Oscar de la Renta Jasmine woda toaletowa dla kobiet 100 ml
817,40 zł/1l
81,74 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lolita Lempicka Elle L'Aime woda perfumowana 40ml
4 581,25 zł/1l
183,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Eve Truth Woda perfumowana 50 ml
1 320,00 zł/1l
71,00 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore, Kobiety, 30 ml, Floral Fruity, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, BENZYL..., 1 szt., 90 mm
4 849,67 zł/1l
145,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nina Ricci Nina Woda toaletowa, 30 ml
4 953,33 zł/1l
148,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Byzance Gold, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 322,50 zł/1l
139,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
1 047,90 zł/1l
104,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
902,00 zł/1l
90,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
1 508,50 zł/1l
150,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada Candy Sugar Pop EDP 80ML
5 300,00 zł/1l
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
1 523,70 zł/1l
152,37 zł
Sprzedawca: MANADA

Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 50ml
1 693,00 zł/1l
84,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful, Kobiety, 50 ml, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL..., Włochy, 80 mm
2 939,60 zł/1l
146,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 50ml
1 912,00 zł/1l
95,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Louis Feraud Tout A Vous woda perfumowana 30ml
3 395,67 zł/1l
101,87 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Emanuel Ungaro Desnuda Edp Spray
1 036,60 zł/1l
103,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rochas Eau Sensuelle, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Miodowy, Mango, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Białe piżmo, Spray
1 995,50 zł/1l
199,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel Catch Me...L'Eau Woda toaletowa, 80 ml
2 699,25 zł/1l
215,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l