5,0



Na podstawie 8 opinii
Anti Wrinkle SPF15 Tabaibaloe 100ml. Krem do twarzy przeciwstarzeniowy. Naturalna pielęgnacja od Tabaibaloe ze słonecznej Teneryfy.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,00 zł
59,00 zł / 100ml
+ 13,50 zł za wysyłkę
Łap promocję, póki trwa!
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przeciwstarzeniowe Serum do Twarzy z Egzosomami, 50 ml137,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BasketGuru

Więcej informacji o reklamie
Annemarie Borlind Anti-Aging Cream Mask 50ml698,80 zł/100ml
349,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Niacinamide 5% Emulsja do twarzy i ciała 100 ml109,00 zł/100ml
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Retinal 0,2% emulsja146,16 zł
-27,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – krem do twarzy, nawilżenie, ukojenie
45,02 zł/100ml
22,51 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Orange Care - krem Baba de Caracol
1 010,25 zł/1kg
121,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Przeciwzmarszczkowy krem do skry z olejkiem ranym
860,00 zł/1kg
43,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Olejek arganowy - krem pielęgnacyjny do skóry suchej/bardzo suchej 50ml
383,28 zł/100ml
191,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Diet Esthetic Vit Vit Snail Extract Żel do twarzy 50ml
88,94 zł/100ml
45,58 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,47 zł
Sprzedawca: Scentist

Eveline Cosmetics Royal Snail – krem do twarzy, nawilżenie, rozświetlenie
75,62 zł/100ml
37,81 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Celltone - Żel ślimakowy - Krem do twarzy
634,72 zł/1kg
114,25 zł
Sprzedawca: Natucap

Eveline Cosmetics Kolagen & Elastyna Półtłusty krem przeciwzmarszczkowy, 50ml
68,62 zł/100ml
34,31 zł
Sprzedawca: MANADA

FarmStay Tea Tree Kojacy krem do twarzy, 80ml
108,54 zł/100ml
86,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Jumiso- Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream, 100ml - regenerujący krem do twarzy
87,99 zł/100ml
87,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mustela Stelatopia krem emolient do twarzy 40ml
118,67 zł/100ml
47,47 zł
Sprzedawca: VISO

Ziaja Remodeling 60+, Krem na noc ujędrniająco-odżywczy, 50ml
45,84 zł/100ml
22,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

FITOMED Moisturizing and Nourishing Cream No. 6 55 g - Mój Krem nr 6 Nawilżająco-odżywczy
81,62 zł/100ml
44,89 zł
Sprzedawca: MANADA

Noreva Sensidiane Soothing Serum serum przeciw podrażnieniom skóry 30 ml
383,10 zł/100ml
114,93 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bepanthol Derma Moisturising. Krem do twarzy SPF25, 50 ml
208,18 zł/100ml
104,09 zł
Sprzedawca: apohealth

TOCOBO CICA CALMING GEL CREAM 75ml kojący krem do twarzy
70,87 zł/100ml
53,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem do twarzy przeciwstarzeniowy. Naturalna pielęgnacja od Tabaibaloe ze słonecznej Teneryfy.
oznaj wyjątkową pielęgnację prosto z Wysp Kanaryjskich.
Krem przeciwstarzeniowy Tabaibaloe to zaawansowana formuła stworzona, by kompleksowo wspierać skórę w zachowaniu młodego, promiennego wyglądu. Dzięki starannie dobranym składnikom naturalnego pochodzenia działa regenerująco, wygładzająco i ochronnie, jest idealny do codziennej pielęgnacji każdej cery, szczególnie wymagającej odżywienia i poprawy elastyczności.
bardziej napięta i elastyczna skóra
widoczne wygładzenie drobnych linii i zmarszczek
długotrwałe nawilżenie i uczucie komfortu
promienny, jednolity koloryt
Delikatna, aksamitna konsystencja kremu doskonale się wchłania, pozostawiając skórę miękką i gładką, bez uczucia ciężkości. Idealny do stosowania na dzień pod makijaż z dodatkową ochroną SPF15
Wybierz Tabaibaloe i poczuj moc kanaryjskich składników, które każdego dnia dbają o naturalne piękno Twojej skóry.
Składniki aktywne Anti Wrinkle Tabaibaloe
Witamina E silny przeciwutleniacz, który chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, wspiera procesy regeneracyjne i pomaga redukować oznaki starzenia.
Olejek z dzikiej róży bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy, intensywnie nawilża, rozjaśnia oraz wspomaga wyrównywanie kolorytu, nadając skórze zdrowy blask.
Masło shea głęboko odżywia, wygładza i tworzy delikatną barierę ochronną, zapobiegając utracie wilgoci.
Aloes z Wysp Kanaryjskich wspiera proces regeneracyjny skóro od środka
24-godzinny krem regenerujący do twarzy z filtrem SPF 15 łączy aloes, olejek z dzikiej róży i śluz ślimaka w formule do codziennej pielęgnacji. Krem zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z dzikiej róży, w tym kwasy omega-3, omega-6 i omega-9, i ma działanie nawilżające, dzięki czemu wspomaga strukturę skóry przez cały dzień. Zintegrowany filtr przeciwsłoneczny SPF 15 zapewnia stopniową ochronę przed promieniowaniem UV w codziennym życiu. Jak najlepiej stosować krem? Nałóż niewielką ilość kremu na dekolt i twarz i wmasuj go ruchami w górę, aż konsystencja będzie równomiernie rozprowadzona.
W rutynowej pielęgnacji oznacza to: stosowanie rano jako pielęgnację i ochronę przed promieniowaniem UV, w razie potrzeby jako uzupełnienie wieczornej pielęgnacji. Konsystencja pozwala na nakładanie kolejnych warstw innych produktów pielęgnacyjnych; zaleca się krótki czas działania przed nałożeniem makijażu. Wskazówki dotyczące tolerancji skóry: Zawarte składniki, takie jak aloes i śluz ślimaka, są typowymi składnikami aktywnymi w preparatach regenerujących, możliwe są indywidualne reakcje; w przypadku znanej wrażliwości należy przetestować produkt w jednym miejscu. Opakowanie zawiera 100 ml, co pozwala na regularne stosowanie przez kilka tygodni, a tubka ułatwia aplikację.
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, Octocrylene, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, C12-15 Alkyl Benzoate,Isoamyl Laurate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Cyclopentasiloxane, Methylene Bis-BenzotriazolylTetramethylbutylphenol, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane,Silica, Cera Alba, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydrogenated Polydecene, Triheptanoin, Butylene Glycol,Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Benzyl Alcohol, Decyl Glucoside,Parfum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, RetinylPalmitate, Chlorphenesin, Triethanolamine, Xanthan Gum, Carbomer, Rosa Moschata Seed Oil, Lecithin,Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Snail Secretion Filtrate, Glycosaminoglycans, Vitis Vinifera (Grape) SeedExtract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Alcohol, Rosa Gallica Flower Extract, Rosa Damascena Flower Oil,Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, CI 15985
- Producent
- Tabaibaloe
- Zakres dostawy
- 1 szt
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8414704080251
- Numer producenta
- 75887
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, Octocrylene, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, C12-15 Alkyl Benzoate,Isoamyl Laurate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Cyclopentasiloxane, Methylene Bis-BenzotriazolylTetramethylbutylphenol, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane,Silica, Cera Alba, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydrogenated Polydecene, Triheptanoin, Butylene Glycol,Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Benzyl Alcohol, Decyl Glucoside,Parfum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, RetinylPalmitate, Chlorphenesin, Triethanolamine, Xanthan Gum, Carbomer, Rosa Moschata Seed Oil, Lecithin,Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Snail Secretion Filtrate, Glycosaminoglycans, Vitis Vinifera (Grape) SeedExtract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Alcohol, Rosa Gallica Flower Extract, Rosa Damascena Flower Oil,Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, CI 15985
- Producent
- Tabaibaloe
- Zakres dostawy
- 1 szt
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8414704080251
- Numer producenta
- 75887
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(185)Liczba wystawionych ocen: 1858% zniżki




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(202)Liczba wystawionych ocen: 202




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14Rabat 2% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 528% zniżki




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Vichy Aqualia Thermal krem nawilżający o bogatej konsystencji 50ml
1 729,33 zł/1kg
103,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Medik8 R-Retinoate Intensive
2 947,00 zł/100ml
1 473,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eisenberg Anti-Age Treatment 50 ml
699,16 zł/100ml
373,25 zł
-23,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,58 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,10 zł/100ml
74,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 194,50 zł/1kg
71,67 zł
Sprzedawca: VISO

Arnika dla koni do użytku przez ludzi 99% Arnika dla koni do użytku przez ludzi 99% Extra Forte – rozgrzewający krem na mięśnie przy urazach i skręceniach Arnika Gel Forte
41 605,00 zł/100ml
416,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wzmacniający krem do skóry Protini ( Polypeptide cream) 50 ml
618,56 zł/100ml
309,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Inne-pielęgnacja twarzy Babor SeaCreation The Cream
2 755,00 zł/100ml
1 377,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Gritti Because I'm Free Ekstrakt perfum, 100 ml
678,86 zł/100ml
678,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Sisley Sisleya La Nuit Lotion Do Twarzy Wszystkie Rodzaje Skóry 140Ml
367,14 zł/100ml
514,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Physiogel Łagodzenie i Ulga Balsam łagodzący do ciała, 400 ml
185,04 zł/1kg
83,27 zł
Sprzedawca: MANADA

Skin CAVIAR emulsja nawilżająca i ujędrniająca 70 ml
1 814,61 zł/100ml
1 270,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Embryolisse Sensitive – Krem do twarzy dla skóry wrażliwej i reaktywnej
62,99 zł/100ml
62,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Estée Lauder Advanced Night Repair, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
555,84 zł/100ml
416,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Initio Atomic Rose woda perfumowana unisex 90 ml
3 415,45 zł/1kg
1 127,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Oral-B CrossAction , 4 szt., Biały, Oral-B, Pudełko
4 533,00 zł/1kg
157,99 zł
-22,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
135,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Dr.Melaxin Cemenrete – krem intensywnie nawilżający z wapniem, 50 ml
250,24 zł/100ml
125,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Thalgo Filling Fondant krem nawilżający 50 ml
1 197,98 zł/100ml
598,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Acqua Di Parma Multi Action Krem do twarzy 50ml
547,14 zł/100ml
273,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer – Nawilżający krem odświeżający
2 211,93 zł/100ml
663,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krem Guinot Long Life
895,88 zł/100ml
447,94 zł
Sprzedawca: somnia24

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
53,09 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dermamelan Creme 30G.
776,35 zł/1kg
776,35 zł
Sprzedawca: Dermes

Isdin Nutradeica Żel-krem do twarzy 50 ml
941,98 zł/100ml
470,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olaplex No. 8 Bond Maska intensywnie nawilżająca 100 ml
151,84 zł/100ml
151,84 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Eucerin Urearepair Plus Fußcreme 2x100ml
189,79 zł/100ml
189,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa, krem jest naprawdę świetny!
Krem jest łatwy w aplikacji, dobrze pomaga na zmarszczki i suche linie. Jestem bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 9 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Bardzo dobry dla mojej skóry
Oceniono dnia 29 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TOP
Supet
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1kg

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
894,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
178,95 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
804,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 804,29 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
804,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
804,83 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 898,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,42 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,18 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 273,93 zł/1kg

La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml
113,08 zł
Sprzedawca: apohealth
113,08 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

Krem PALLIATIV, 250 ml Krem
30,35 zł
Sprzedawca: apohealth
97,59 zł/1kg

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,88 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
192,88 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
385,76 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry mieszanej / tłustej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,40 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
203,86 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry normalnej / suchej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,40 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
203,86 zł/100ml

41S701 La Mer Tonik równoważący
668,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,60 zł/100ml

The Ordinary Serum do ciała z kwasem salicylowym 0,5% 240ml
169,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
70,42 zł/100ml