4,8



Na podstawie 24 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Marvis Amarelli Licorice, 85 ml, Dorosły
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,66 zł-6%
443,06 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml189,90 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml57,16 zł/1kg
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
CURASEPT Żel periodontologiczny 0,5% CHX - ADS350, 30 ml ŻEL1 943,33 zł/1l
58,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Sensodyne 8470001592262, Pasta do zębów znieczulająca, 75 ml, Dorośli/dzieci, Pasta, Mięta1 179,07 zł/1l
88,43 zł
Sprzedawca: VogueVista

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dorosły
811,76 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Marvis Whitening Mint, Wybielająca pasta do zębów, 85 ml, Dorosły
917,53 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Marvis Black Forest Pasta do zębów 75 ml
5 546,53 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
44 030,00 zł/1l
44,03 zł
Sprzedawca: MANADA

Curaprox 73320644, Uniwersalne, 90 ml, Dorosły, Szwajcaria, Plastik, Siarczan Dodecylu (Laurylu) Sodu (SDS (SLS)), Triclosan
1 104,78 zł/1l
105,92 zł
-6,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Curaprox 73320627, Uniwersalne, 75 ml, Dorosły, 12 lat(a), Szwajcaria, Pudełko
33,24 zł
Sprzedawca: VISO

Marvis Ginger Mint Pasta do zębów 25 ml
818,20 zł/100ml
204,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pasta do zębów Marvis, smak anyżu i mięty, 25 ml
2 181,33 zł/1l
65,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Niyok 3204 NIY, 75 ml, Dorosły, Pasta, Mięta
481,33 zł/1l
36,10 zł
Sprzedawca: taleoo

nenedent® 5971008002 nenedent® Kinderzahnpasta 50 ml
366,40 zł/1l
18,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Colgate Zahnpasta (2 x 75 ml)
543,08 zł/1kg
135,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Colgate Zahnpasta (2 x 75 ml)
83,92 zł/1kg
133,10 zł
-112,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,98 zł
Sprzedawca: TR8

Pasta do Zębów Sensodyne Fluoride 75 ml
222,53 zł/1l
20,86 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wybielająca pasta do zębów Sensodyne 75 ml
1 762,13 zł/1l
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Zahnpasta Sensodyne (75 ml)
701,07 zł/1l
52,58 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marvis | Miętowa Pasta do Zębów z Lukrecją, Pasta z Fluorem, Wydajna Pasta, Włoska Pasta do Zębów | Lukrecja i Mięta - 85ml
Ciesz się niezwykłym i wyrafinowanym połączeniem lukrecji i mięty dzięki paście do zębów Marvis o smaku lukrecji i mięty. Ta włoska pasta do zębów klasy premium łączy delikatną słodycz lukrecji ze świeżością mięty, oferując wyjątkowe doznania smakowe i długotrwałą świeżość.
Wzbogacona fluorem pasta do zębów Marvis niezawodnie chroni zęby przed próchnicą i wzmacnia szkliwo, zapewniając optymalną higienę jamy ustnej. Jej kremowa konsystencja i wyjątkowy smak sprawiają, że pielęgnacja zębów staje się codzienną przyjemnością.
Właściwości produktu:
Smak: Egzotyczna mieszanka lukrecji i mięty.
Wzbogacony fluorem dla ochrony szkliwa i zapobiegania próchnicy.
Zawartość: 85 ml - praktyczna do codziennego użytku i w podróży.
Włoska jakość, znana ze stylu i ekskluzywności.
Skuteczna ochrona przed próchnicą i płytką nazębną, zapewnia świeży oddech.
Poznaj niepowtarzalną pastę do zębów Marvis w kolorze lukrecji i mięty - idealny wybór dla miłośników wyjątkowych smaków i intensywnej pielęgnacji.
Składniki:
Zawiera fluorek sodu - 0,20%.
Gliceryna, wodorotlenek glinu, uwodniona krzemionka, aqua (woda/eau), krzemionka, aromat (smak). Ksylitol, guma celulozowa, dwutlenek tytanu, fosforan trisodowy, laurylosiarczan sodu, sacharyna sodowa, fluorek sodu, limonen, eugenol.
Pasta do zębów Marvis AMARELLI Licorice o smaku lukrecji została wyprodukowana wspólnie z włoską firmą AMARELL, która od 1731 roku jest znana z produkcji wysokiej jakości lukrecji. Dzięki temu połączeniu uzyskano kremową pastę z eleganckim smakiem, łączącym świeżość, kuszący zapach lukrecji i nutkę mięty. Eleganckie, luksusowe połączenie smaków: słodka lukrecja ze świeżą miętą/ Użyte w paście składniki pomagają zmniejszać płytkę nazębną, a dzięki niesamowitemu smakowi, mycie zębów stanie się prawdziwą przyjemnością, smaczku dodaje designerskie opakowanie przypominające farby olejne.
Stosowanie: Kremowa i zwarta konsystencja umożliwia stosowanie pasty na suchą i wilgotna szczoteczkę, do stosowania rano i wieczorem lub wg potrzeby.
Skład:
Calcium Carbonate, Glycerin, Aqua (Water/Eau), Hydrated Silica, Aroma (Flavor), Xylitol, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Citric Acid, Sodium Citrate, Anise Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Limonene.
- Pojemność:
- 85 ml
- Zalecany wiek:
- Dorosły
- Ilość:
- 1
Kosmetyczna pasta do zębów Marvis skutecznie usuwa resztki płytki bakteryjnej, która gromadzi się szczególnie przy linii dziąseł. Może to prowadzić do zapalenia dziąseł i nieświeżego oddechu. Renomowany producent z Florencji od ponad 40 lat koncentruje się na wysokiej jakości pastach do zębów.
Pasty do zębów są dostępne w różnych smakach, takich jak Amarelli Licorice. Innowacyjne składniki Skuteczne składniki aktywne fluorku sodu i ksylitolu zapewniają skuteczną ochronę przed próchnicą. Fluor wzmacnia ścianki zęba, a tym samym utwardza szkliwo, co skutkuje skutecznym zapobieganiem próchnicy.
Aktywne składniki mają dobre właściwości adhezyjne, co zapewnia długotrwałą ochronę, ponieważ w dłuższej perspektywie zapobiega się tworzeniu nowej płytki nazębnej. Uporczywa płytka nazębna, na przykład z nikotyny, kawy lub herbaty, jest usuwana. Odbywa się to w delikatny sposób.
Formuła pasty do zębów ma również działanie wybielające dzięki zawartym w niej substancjom ściernym. Marvis Amarelli Liquorice Pasta do zębów Amarelli Licorice jest bardzo popularna obok wielu innych unikalnych smaków Marvis. Współpraca z Amarelli, firmą produkującą lukrecję od 1731 roku, zaowocowała pysznym i kuszącym smakiem, który doskonale łączy smak lukrecji ze świeżą miętą, dzięki czemu mycie zębów jest absolutną sensacją smakową. Pasta do zębów Amarelli Licorice nie tylko świetnie smakuje, ale także skutecznie pielęgnuje zęby, zapewniając zdrową florę jamy ustnej i świeży oddech.
Pasta do zębów ma świeży aromat o słodko-gorzkim smaku lukrecji i świeżej mięty. Skutecznie czyści i chroni zęby, pomagając zapobiegać próchnicy, powstawaniu kamienia nazębnego i płytki nazębnej. Pasty do zębów Marvis spełniają najwyższe standardy higieny jamy ustnej. Opracowane w oparciu o nowoczesne technologie i składniki aktywne, które gwarantują zdrowe i piękne zęby.
Właściwości:
- chroni przed próchnicą zębów,
- wzmacnia szkliwo zębów,
- ma łagodny miętowy smak.
- zapobiega powstawaniu pigmentu i kamienia nazębnego.
Sposób użycia
Nałożyć niewielką ilość pasty do zębów (mniej więcej wielkości ziarnka grochu) na szczoteczkę do zębów, dokładnie wyszczotkować cały ząb, a następnie dokładnie spłukać. Zaleca się stosowanie po każdym posiłku, ale co najmniej dwa razy dziennie.
Składniki
Gliceryna, wodorotlenek glinu, woda, aromat, krzemionka, guma celulozowa, dwutlenek tytanu, laurylosiarczan sodu, sacharyna sodowa, cytrynian sodu, fluorek sodu, kwas cytrynowy, eugenol, limonen, cynamon, alkohol anyżowy, alkohol benzylowy.
Marvis Amarelli Licorice Toothpaste 85 ml to kultowa pasta do zębów z Florencji o właściwościach wybielających dla zdrowej flory jamy ustnej i zadbanych zębów. Orzeźwiająca nuta mięty pieprzowej w połączeniu z lukrecją zapewnia świeży oddech na wiele godzin. Płytka nazębna i płytka bakteryjna są skutecznie usuwane, powierzchnie zębów są optymalnie czyszczone, a zęby są chronione przed próchnicą. Zawarty w niej fluor odbudowuje szkliwo i chroni ząb. Pasta do zębów Amarelli Licorice zapewnia długotrwałą świeżość i optymalnie pielęgnuje zęby.
Marvis Xylitol Toothpaste Pasta do zębów Marvis czyści i chroni zęby oraz zapewnia wspaniałe doznania smakowe i świeży oddech Amarelli Licorice czarna pasta do zębów w tubce o oryginalnym słodko-gorzkim smaku lukrecji
Marvis tanden teraz w Beauty Plaza.
AMARELLI pasta do zębów z lukrecją 85 ml
MARVIS Amarelli Licorice Zahnpasta + Xylitol 85 ml
Marvis Amarelli Licorice Toothpaste Zapewnienie profesjonalnej i delikatnej pielęgnacji jamy ustnej w domu nie jest problemem, głównym priorytetem jest wybór odpowiedniej pasty do zębów. Marvis Amarelli Licorice Licorice Toothpaste to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą wzmocnić zęby i dziąsła, zapobiegać próchnicy, kamieniowi nazębnemu i zapewnić świeży i przyjemny oddech przez cały dzień. Unikalna formuła pasty sprzyja delikatnemu czyszczeniu, ma działanie przeciwbakteryjne, wzmacnia dziąsła, zapobiega krwawieniu, odżywia dziąsła i zęby przydatnymi mikroelementami obecnymi w składzie produktu. Elegancka i oryginalna tubka ma wewnątrz kremową, jednorodną pastę, dzięki której użytkowanie jest wygodne i ekonomiczne.
- Waga
- 135 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- Marvis Fluoride Toothpaste Pasta do zębów z fluorem Amarelli Licorice, 85 ml
- Producent
- EAN
- 8004395111749
- Numer producenta
- 110513
- Waga
- 135 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- Marvis Fluoride Toothpaste Pasta do zębów z fluorem Amarelli Licorice, 85 ml
- Producent
- EAN
- 8004395111749
- Numer producenta
- 110513
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dorosły, Cynamon
1 361,53 zł/1l
115,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Anise Mint Fluoride Pasta do zębów 85 ml
1 136,71 zł/1l
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Jasmin mint, 85 ml, Dorosły, Jaśmin
751,76 zł/1l
63,90 zł
Sprzedawca: TR8

Marvis | Miętowa Pasta do Zębów z Pomarańczą, Pasta z Fluorem, Wydajna Pasta, Włoska Pasta do Zębów | Pomarańcza i Mięta - 75ml
5 546,53 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Marvis Black Forest Pasta do zębów 75 ml
5 546,53 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marvis Ginger mint, 85 ml, Dorosły, Imbir
992,00 zł/1l
84,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dorosły
811,76 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Marvis Whitening Mint, Wybielająca pasta do zębów, 85 ml, Dorosły
917,53 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Marvis Classic Strong Mint, 85 ml, Dorosły
502,82 zł/1l
42,74 zł
Sprzedawca: MANADA

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
44 030,00 zł/1l
44,03 zł
Sprzedawca: MANADA

Marvis | Miętowa Pasta do Zębów z Nutą Kwiatu Osmantusa, Pasta z Fluorem, Wydajna Pasta, Włoska Pasta do Zębów | Osmantus i Mięta - 75ml
1 426,13 zł/1l
106,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Sweer & Sour Rhubarb Pasta do zebow, 75 ml
427,40 zł/1kg
42,74 zł
Sprzedawca: MANADA

Marvis Cinnamon Mint Płyn do płukania jamy ustnej, 120 ml
274,35 zł/1kg
54,87 zł
Sprzedawca: MANADA

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Szczoteczka do zębów Marvis Toothbrush Soft
2 727,50 zł/1kg
272,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marvis | Miętowa Pasta do Zębów z Kwiatem Lilii, Pasta z Fluorem, Wydajna Pasta, Włoska Pasta do Zębów | Lilia i Mięta - 75ml
1 420,13 zł/1l
106,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Mouthwash Płyn do płukania jamy ustnej Spearmint, 120ml
300,56 zł/1kg
54,10 zł
Sprzedawca: MANADA

Marvis Ginger Mint Pasta do zębów 25 ml
818,20 zł/100ml
204,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miś leżący jasnobrązowy 60 cm puszysty pluszowy miś przytulanka
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wentylator stojący Lentz Black Edition Tower Fan XXL, 81 cm, czarny. Klimatyzator, wentylator
678,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Regał Juskys Basic do dużych obciążeń 200 x 100 x 60 cm (wys. x szer. x gł.) | 875 kg | 5 półek | Regał magazynowy, regał modułowy, regał metalowy, regał do piwnicy, system regałowy (szary)
555,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Toaletka VASAGLE z oświetleniem LED, regulowana jasność, z 6 szufladami bez taboretu
1 152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dunlop pompka rowerowa HT z manometrem
85,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szafka na buty ALIGHTUP, 3-rzędowa, 7 poziomów, 14 przegródek, regał na buty, system modułowy typu "zrób to sam", wkładane przegrody, modułowa szafka na buty, 122 x 32 x 122 cm, biała
163,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Babynest Śpiworek dla noworodka 90x50 cm - Kokon Ręcznie robiony dwustronny bawełniany wafel z Babynest Wild Rose Pink
89,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt i świetna obsługa klienta
Nie ma na co narzekać, miałem pytanie do obsługi klienta i byli w stanie mi pomóc bez żadnych komplikacji, produkt jest mega, miałem go wiele razy, nie jest zbyt cynamonowy, jeśli się boisz ....
Oceniono dnia 22 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niedroga dostawa
Szybka i niedroga dostawa. Cena jest bezkonkurencyjna, a produkt doskonały. Bardzo dobra obsługa. Dziękuję bardzo.
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta Marvis
Pastę do zębów Marvis znałam już wcześniej. Tym razem zamówiłam ten smak i jest cudowny. Bardzo ją lubię
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny wynik
Nie jest zbyt ostry. Bardzo przyjemny również w działaniu.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybko
Jestem bardzo zadowolony dziękuję bardzo mogę tylko polecić
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta do zębów o zapachu kwiatów pomarańczy
Wspaniały zapach
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Bioniq® Repair pasta do zębów 75ml opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
513,83 zł/1l

Pasta do zębów Biomed Gum Health 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
124 916,67 zł/1kg

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

Arm&hammer | Pasta do zębów - Peroxicare - 170g - Głębokie czyszczenie i wybielanie zębów - Dla bielszych zębów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
299,90 zł/1l

Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g
177,13 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2 530,43 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l