4,8



Na podstawie 24 opinii
Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dorosły, Cynamon
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,73 zł
1 361,53 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g138,38 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g139,90 zł/1l
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml189,90 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml269,90 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marvis Whitening Mint, Wybielająca pasta do zębów, 85 ml, Dorosły
917,53 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
44 030,00 zł/1l
44,03 zł
Sprzedawca: MANADA

Pasta do zębów Marvis, smak anyżu i mięty, 25 ml
2 181,33 zł/1l
65,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Marvis Ginger Mint Pasta do zębów 25 ml
818,20 zł/100ml
204,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SPLAT Pasta wybielająca bez fluoru Special Blackwood Dark Mint 75 ml
224 916,67 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta do zębów - Whitening Mint 75ml
346,40 zł/1l
25,98 zł
Sprzedawca: TR8

Zahnpasta Pomegranate Dr.Organic (100 ml)
516,83 zł/1kg
62,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Sensodyne Proglasur Fresh Mint (75 ml)
1 762,13 zł/1l
136,43 zł
-4,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Niyok 3204 NIY, 75 ml, Dorosły, Pasta, Mięta
481,33 zł/1l
36,10 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta wybielająca ( Whitening Toothpaste) 50 ml
891,80 zł/1l
44,59 zł
Sprzedawca: VISO

Salviagalen med.toothpaste Madaus 75 ml
449,60 zł/1l
33,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Sensodyne Fresh Mint pasta do zębów 75 ml
222,80 zł/1l
16,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Urtekram UK83793, 75 ml, Dorosły, Pasta, Mięta, Dania
15,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Aquafresh 8016825938703, Wybielająca pasta do zębów, 75 ml, Dorosły, Pasta (substancja)
76,80 zł/1l
7,12 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marvis | Cynamonowo-Miętowa Pasta do Zębów, Wydajna Pasta, Pasta z Fluorem, Włoska Pasta do Zębów | Cynamon i Mięta - 85ml
Odkryj wyjątkowe połączenie cynamonu i mięty z pastą do zębów Marvis, która zmienia codzienną pielęgnację zębów w wyjątkowe doświadczenie. Ta włoska pasta do zębów klasy premium oferuje nie tylko intensywne czyszczenie, ale także niezwykłe doznania smakowe. Pikantny smak cynamonu doskonale współgra z orzeźwiającą miętą i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Wzbogacona fluorem pasta do zębów Marvis niezawodnie chroni zęby przed próchnicą i wzmacnia szkliwo, jednocześnie promując optymalną higienę jamy ustnej.
Cechy produktu:
Smak: Pikantne połączenie cynamonu i mięty.
Wzbogacony fluorem dla optymalnej ochrony.
Zawartość: 85 ml - idealna do codziennego użytku i w podróży.
Włoska jakość premium, znana ze stylu i ekskluzywności.
Skutecznie chroni przed ubytkami i płytką nazębną oraz zapewnia świeży oddech.
Proszę cieszyć się wyjątkowym smakiem i intensywnym działaniem pasty do zębów Marvis - idealny wybór dla miłośników wyrafinowanych smaków.
Składniki:
Zawiera fluorek sodu - 0,20%.
Gliceryna, wodorotlenek glinu, uwodniona krzemionka, aqua (woda/eau), krzemionka, aromat (smak). Ksylitol, guma celulozowa, dwutlenek tytanu, fosforan trisodowy, laurylosiarczan sodu, sacharyna sodowa, fluorek sodu, limonen, eugenol.
Pasta do zębów Marvis Cinnamon Mint, 85 ml
Pojemność: 85 ml
Opis:
Marvis, kultowa pasta do zębów z Florencji. Egzotyczny, słodki aromat cynamonu łączy się z mocnym smakiem mięty, tworząc zaskakująco świeży i długotrwały zapach.
Dla tych, którzy nie mogą się nasycić cynamonem, firma Marvis stworzyła pastę do zębów Cinnamon Mint. Łączy ona słodki, egzotyczny aromat cynamonu ze świeżą miętą. Pasta ta delikatnie, a jednocześnie skutecznie czyści zęby, usuwa osad, pomaga w walce z płytką nazębną i odświeża oddech. Nietypowy smak i styl retro sprawiają, że nawet codzienne mycie zębów staje się bardziej interesujące. Cinnamon Mint – poczucie tropików, ciepło i świeżość. Wyjątkowe połączenie cynamonu i mięty.
Odświeżająca, zaskakująca, kremowa pasta do zębów o smaku cynamonowo-miętowym, która wybiela i chroni zęby podczas odświeżania oddechu.
Egzotyczną słodycz cynamonu potęguje rewitalizujący smak mięty w tym zaskakującym aromacie. Ta oryginalna formuła Marvis wybiela i chroni zęby, odświeża oddech oraz pomaga zapobiegać próchnicy, kamieniu i płytce nazębnej. Zapewnia długotrwały, zachwycający smak z lekkim mrowieniem i jest dostarczany w charakterystycznej tubie, która jest godna pokazania, co czyni ją / idealnym akcesorium łazienkowym.
Stosowanie: Kremowa i zwarta konsystencja umożliwia stosowanie pasty na suchą i wilgotna szczoteczkę, do stosowania rano i wieczorem lub wg potrzeby.
- Pojemność:
- 85 ml
- Zalecany wiek:
- Dorosły
- Główne składniki:
- Cynamon
- Ilość:
- 1
Pasta do zębów ma świeży miętowo-cynamonowy aromat. Skutecznie czyści i chroni zęby, pomaga zapobiegać próchnicy, powstawaniu kamienia nazębnego i płytki nazębnej. Pasty do zębów Marvis spełniają najwyższe standardy higieny jamy ustnej. Opracowane w oparciu o nowoczesne technologie i składniki aktywne, które gwarantują zdrowe i piękne zęby.
Właściwości:
- chroni przed próchnicą,
- dokładnie czyści zanieczyszczenia
- skutecznie usuwa płytkę nazębną,
- efekt wybielający,
- zapewnia długotrwałe uczucie czystości,
- ma łagodny miętowy smak.
Sposób użycia
Nałożyć niewielką ilość pasty (wielkości ziarnka grochu) na szczoteczkę do zębów, dokładnie wyszczotkować cały ząb, a następnie dokładnie spłukać. Zaleca się stosowanie po każdym posiłku, ale co najmniej dwa razy dziennie.
Pasta do zębów Marvis Cinnamon 85 ml to kultowa pasta do zębów z Florencji dla zdrowej flory jamy ustnej i zadbanych zębów. Orzeźwiająca nuta mięty pieprzowej łączy się ze słodkim, egzotycznym smakiem cynamonu i zapewnia świeży oddech przez wiele godzin. Płytka nazębna i osad bakteryjny są skutecznie usuwane, powierzchnie zębów są optymalnie oczyszczone, a zęby są chronione przed próchnicą. Zawarty w niej fluor odbudowuje szkliwo zębów i chroni zęby. Pasta do zębów Cinnamon Mint zapewnia długotrwałą świeżość i optymalnie pielęgnuje zęby.
Pasta do zębów Marvis z ksylitolem Pasta do zębów Marvis czyści i chroni zęby oraz zapewnia wspaniałe doznania smakowe i świeży oddech Cinnamon Mint czerwona tubka smakuje jak cynamon, nadając myciu zębów egzotyczny akcent
Pasta do zębów Cynamonowa mięta 85 ml - Obszar tematyczny: Pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, płyny do płukania jamy ustnej
ZIMT-MINZE-Zahnpasta 85 ml
Wykwintny,
Marvis Cinnamon Mint Toothpaste Najlepsza pasta do zębów, która delikatnie i skutecznie czyści jamę ustną i wybiela zęby. Włoska marka Marvis zadbała o stworzenie pasty do zębów, która w pełni gwarantuje profesjonalną pielęgnację w domu, wzmacnia zęby i dziąsła, zapewnia śnieżnobiały uśmiech i działa antybakteryjnie. Cynamonowo-miętowa pasta do zębów ma kremową konsystencję z niewielkimi wtrąceniami cząstek ściernych, które znajdują się w nietypowym opakowaniu, które jest ekonomiczne w użyciu. Unikalny skład produktu chroni szkliwo, mineralizuje tkanki i poleruje szkliwo.
Marvis Toothpaste Cinnamon Mint Pasta do zębów 85 ml
- Waga
- 100 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- Gliceryna, wodorotlenek glinu, woda, krzemionka, aromat, guma celulozowa, dwutlenek tytanu, laurylosiarczan sodu, sakaryna sodowa, cytrynian sodu, kwas cytrynowy, alkohol benzylowy.
- Producent
- EAN
- 8004395111763
- Numer producenta
- 15889114
- Waga
- 100 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- Gliceryna, wodorotlenek glinu, woda, krzemionka, aromat, guma celulozowa, dwutlenek tytanu, laurylosiarczan sodu, sakaryna sodowa, cytrynian sodu, kwas cytrynowy, alkohol benzylowy.
- Producent
- EAN
- 8004395111763
- Numer producenta
- 15889114
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Marvis Amarelli Licorice, 85 ml, Dorosły
443,06 zł/1l
40,36 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,66 zł
Sprzedawca: MANADA

Marvis Ginger mint, 85 ml, Dorosły, Imbir
992,00 zł/1l
84,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Aquatic Mint, 85 ml, Dorosły
811,76 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Marvis Jasmin mint, 85 ml, Dorosły, Jaśmin
751,76 zł/1l
63,90 zł
Sprzedawca: TR8

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Apacare | Pasta do zbw - Pasta do zbw Fluor - 75 ml - Remineralizacja - Profilaktyka prchnicy - Warstwa ochronna
407,60 zł/1l
30,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Marvis Sweer & Sour Rhubarb Pasta do zebow, 75 ml
427,40 zł/1kg
42,74 zł
Sprzedawca: MANADA

Marvis Cinnamon Mint Płyn do płukania jamy ustnej, 120 ml
274,35 zł/1kg
54,87 zł
Sprzedawca: MANADA

VASAGLE Półka stojąca, regał, półka drabinkowa, z 4 poziomami, półka drabinkowa, półka stojąca
331,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis | Miętowa Pasta do Zębów z Nutą Kwiatu Osmantusa, Pasta z Fluorem, Wydajna Pasta, Włoska Pasta do Zębów | Osmantus i Mięta - 75ml
1 426,13 zł/1l
106,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis Classic Strong Mint, 85 ml, Dorosły
502,82 zł/1l
42,74 zł
Sprzedawca: MANADA

Marvis Whitening Mint, Wybielająca pasta do zębów, 85 ml, Dorosły
917,53 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Marvis Smokers Whitening Mint Wybielająca pasta do zębów, 25 ml
44 030,00 zł/1l
44,03 zł
Sprzedawca: MANADA

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Zestaw 20 worków próżniowych na ubrania z hermetycznym zaworem i ręczną pompką - STORAGEBAG
99,26 zł
-4,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Zestaw mebli ogrodowych Alightup, narożnik wypoczynkowy z rattanu syntetycznego, sofa i 2 fotele - kolor czarny
575,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
1 076,20 zł/1l
107,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
135,90 zł
-8,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g
133 250,00 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Marvis Anise Mint Fluoride Pasta do zębów 85 ml
1 136,71 zł/1l
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marvis | Miętowa Pasta do Zębów z Kwiatem Lilii, Pasta z Fluorem, Wydajna Pasta, Włoska Pasta do Zębów | Lilia i Mięta - 75ml
1 420,13 zł/1l
106,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tesori d'Oriente Hammam Odświeżacz 250 ml
119,96 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tefal Easy Fry EY1018, Frytkownica na gorące powietrze, 1,6 l, 30 min, Czarny, Przyciski, Suwak, 265 mm
416,88 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Marvis Ginger Mint Pasta do zębów 25 ml
818,20 zł/100ml
204,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw Twardych Walizek, 3 Szt., Różowe Złoto, Abs Lumarko!
322,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt i świetna obsługa klienta
Nie ma na co narzekać, miałem pytanie do obsługi klienta i byli w stanie mi pomóc bez żadnych komplikacji, produkt jest mega, miałem go wiele razy, nie jest zbyt cynamonowy, jeśli się boisz ....
Oceniono dnia 22 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niedroga dostawa
Szybka i niedroga dostawa. Cena jest bezkonkurencyjna, a produkt doskonały. Bardzo dobra obsługa. Dziękuję bardzo.
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta Marvis
Pastę do zębów Marvis znałam już wcześniej. Tym razem zamówiłam ten smak i jest cudowny. Bardzo ją lubię
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny wynik
Nie jest zbyt ostry. Bardzo przyjemny również w działaniu.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybko
Jestem bardzo zadowolony dziękuję bardzo mogę tylko polecić
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta do zębów o zapachu kwiatów pomarańczy
Wspaniały zapach
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Bioniq® Repair pasta do zębów 75ml opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
513,83 zł/1l

Pasta do zębów Biomed Gum Health 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
124 916,67 zł/1kg

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

Arm&hammer | Pasta do zębów - Peroxicare - 170g - Głębokie czyszczenie i wybielanie zębów - Dla bielszych zębów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
299,90 zł/1l

Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g
177,13 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2 530,43 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l