5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Sopro No. 1 Fliesenkleber 400 S1 25kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
681,99 zł
27,28 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Zaprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CAPAROL Capatect 190 Masa klejąco-wyrównująca Zaprawa tynkarska 25 KG Szara4,23 zł/1kg
105,63 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Ceresit CM 17 Flex – zaprawa S1 do układania na cienkiej warstwie, klej do płytek, 25 kg5,93 zł/1kg
148,18 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Cement szybkowiążący Beissier 6kg 70166-00124,45 zł/1kg
146,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Zaprawa montażowa Ceresit CX15 25 kg5,08 zł/1kg
131,24 zł
-4,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,97 zł
Sprzedawca: MasterBau

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
36,40 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro Classic PLUS SC 808 Zementärer Flex-Fliesenkleber, C2 TE 25kg
20,52 zł/1kg
512,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowy Klej do Płytek 25KG Biały Dyspersyjny Klej do Płytek do Glazury Terakoty LEVEL Plus 12
8,85 zł/1l
176,93 zł
Sprzedawca: Izosklep

Ceresit CM16 Elastyczna zaprawa klejowa 25 kg
3,05 zł/1kg
76,20 zł
Sprzedawca: MasterBau

Isolbau, folia płynna 20 kg - folia uszczelniająca do łazienki, prysznica i kuchni - do ścian i podłóg - bezrozpuszczalnikowa, wodoszczelna masa uszczelniająca - uszczelnienie do łazienek
35,55 zł/1kg
710,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI FT Extra Fliesenkleber 25 kg
21,84 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 6kg
119,67 zł/1kg
717,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber weiß 25 kg
33,76 zł/1kg
843,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
35,40 zł/1kg
530,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
50,88 zł/1kg
1 271,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SAKRET Betonkosmetik 5 kg Eimer
105,60 zł/1kg
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack
22,68 zł/1kg
566,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sopro No. 1 Klej do płytek 400 S1 25 kg
Opis produktu:Cementowy, wysoko odkształcalny klej elastyczny S1, C2 TE S1 wg DIN EN 12004, o wysokim wzmocnieniu tworzywem sztucznym, do układania i przyklejania płytek i płyt ceramicznych, kamienia naturalnego i cotto odpornych na przebarwienia, także w obszarach podwodnych, np. w basenach i cysternach na wodę użytkową. Nadaje się do ogrzewania ściennego i podłogowego oraz hydroizolacji zespolonej, a także do gresu porcelanowego. Bardzo wysoka siła krycia i doskonałe właściwości aplikacyjne. Również do układania płytek na płytkach. Z formułą 4 w 1 do układania w cienkiej warstwie, płynącej warstwie, środkowej warstwie i do wyrównywania mniejszych powierzchni do maksymalnej grubości warstwy 20 mm.
System zatwierdzony do zastosowań w przemyśle stoczniowym.
- Wewnątrz i na zewnątrz
- C2: wytrzymałość kleju = 1,0 N/mm²
- T: wysoka stabilność dzięki wzmocnieniu włóknami
- E: długi czas otwarcia = 30 minut
- S1: Ścieżka gięcia = 2,5 mm
- Uniwersalne zastosowanie: montaż cienkowarstwowy, przepływowy, średniowarstwowy, możliwość wyrównania do 20 mm grubości warstwy
- Z homologacją okrętową
- Niska zawartość chromianów zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006, załącznik XVII
- DGNB: Najwyższy poziom jakości 4, linia 8
formuła 4 w 1
- Konsystencja cienkowarstwowa: 9,0 - 10,0 I Woda: 25 kg proszku
- Konsystencja złoża fluidalnego: 11,0 - 11,5 I Woda: 25 kg proszku
- Konsystencja złoża średniego: 9,0 - 9,5 I Woda: 25 kg proszku
- Konsystencja wyrównująca: 9,0 - 9,5 I Woda: 25 kg proszku
Karta charakterystyki | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki.pdf | |||||||||
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 29.06.2009 | |||||||||
Zagrożenia | ||||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS07 Niebezpieczny dla zdrowiaGHS05 Żrący, drażniący | |||||||||
Składniki | ||||||||||
| ||||||||||
- Waga
- 25 kg
- Ziarnistość
- 20 mm
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4005734400214
- Numer producenta
- 40021
- Producent
- SOPRO
- Waga
- 25 kg
- Ziarnistość
- 20 mm
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4005734400214
- Numer producenta
- 40021
- Producent
- SOPRO
Uwaga!
Pasuje również do tego

PolyTarp 210 PE-Abdeckplane (Farbe Grün, 2 x 3 m, 13 mm Ösen im Rand) 430203
72,67 zł/1m²
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ARDEX X 78 MICROTEC Flexkleber Boden 25kg
50,28 zł/1kg
1 256,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
9,96 zł/1l
165,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw 2 wsporników do paneli słonecznych NuaSol | PV & solar, dach pokryty dachówką, profil aluminiowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: AREBOS

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
218,13 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

ARDEX G10 Premium Flex-Fugenmörtel Zementgrau 12,5kg Sack
94,80 zł/1kg
1 184,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

HOME DELUXE - Zewnętrzna sauna beczkowa Lahti M - Wymiary: WxDxH: ok. 185 cm x 120 cm x 185 cm, drewno: drewno świerkowe - w zestawie piec do sauny i akcesoria do sauny I Sauna ogrodowa, sauna zewnętrzna, beczka do sauny dla 2 osób
10 703,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Bahamabeige 34 5kg Eimer
216,60 zł/1kg
1 082,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ottoseal S 70 C 1110 beżowy piaskowiec
1 309,65 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

tillvex altana 3x3m antracyt wodoodporna | składana altana pop-up z regulacją wysokości | namiot ogrodowy ochrona UV 50+ | namiot imprezowy z torbą do ogrodu
383,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Gra karciana UNO na wyświetlaczu
53,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm
19,92 zł/1kg
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ceresit CM16 Elastyczna zaprawa klejowa 25 kg
3,05 zł/1kg
76,20 zł
Sprzedawca: MasterBau

Łóżko sprężynowe Masseno AMON 180x200 cm w komplecie z materacem bonellowym i topperem, łóżko tapicerowane z szufladami - beżowe, COSMIC 10
5 464,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

System prysznicowy ze słuchawką prysznicową i półką na mydło
630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hotrega Flechtex środek do usuwania porostów z powierzchni kamiennych 2000ml
253,00 zł/1l
505,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Homestyle4u stelaż listwowy 90x200 cm łóżko dziecięce stelaż 16 listew drewno sosna naturalne wykończenie
608,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SONNI Kabina prysznicowa Drzwi przesuwne Drzwi wnękowe Drzwi prysznicowe 100 x 185 cm Drzwi prysznicowe Szkło ESG 5mm
1 073,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

SONNI kabina prysznicowa 120 x 200 cm walk in 8 mm szkło NANO kabina prysznicowa ze stabilizatorem 120 cm
1 511,99 zł
-62,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Drzewo oliwne Olive „Oferta” 150–180 cm, , odporne na zimę, Olea Europaea
1 330,99 zł
-200,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Makita 197422-4, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 6 Ah, 18 V, Makita, Czarny
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hagebau

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Telewizor Telefunken XH32TP900S 32 cale, Smart TV z technologią TiVo HD, HDR, HD+ – 6 miesięcy (2026)
1 205,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Sonni wnęka drzwiowa drzwi wahadłowe prysznic 80x185cm kabina prysznicowa kabina prysznicowa bezramowa drzwi wahadłowe ze szkłem NANO ESG
1 132,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: sonni24

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzynowy, 1000 W, 63,5 cm³, Silnik synchroniczny, 3000 RPM
976,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Duerté - Pas podtrzymujący plecy dla dolnej części pleców - Pas podtrzymujący plecy dla dolnej części pleców - Korektor pleców dla kobiet - Podparcie lędźwiowe z prętami - Pas podtrzymujący plecy dla mężczyzn i kobiet
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Destaca

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Beżowy
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Garden Pleasure 507284 Garden Pleasure Hängematte Hawaii anthrazit
418,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tip Top - szybka dostawa
Waga 25 kg
Wszystko w porządku, dobre towary
Oceniono dnia 9 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wielofunkcyjna maszyna natryskowa Rosfix MultiSpray PRMS3.7
16 499,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
206,25 zł/1kg

wysokowydajna zaprawa fischer FIS V Plus 360 S/DMS HWK G (12)
1 438,71 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
132,97 zł/1kg

POSH asfalt na zimno 500 kg masa bitumiczna 0-8 mm, 20 x 25 kg
1 941,93 zł
Sprzedawca: Posh
3,88 zł/1kg

POSH Asfalt na zimno 250 kg Masa bitumiczna 0-8 mm, 10 x 25 kg
1 035,67 zł
Sprzedawca: Posh
4,14 zł/1kg

Pompa Izopress Easy Ręczna pompa do zaprawy Prasa do zaprawy Pompa do zaprawy Strzykawka do zaprawy
592,73 zł
Sprzedawca: MasterBau
592,73 zł/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dwuskładnikowa masa uszczelniająca do hydroizolacji 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
474,18 zł
Sprzedawca: MasterBau
14,82 zł/1kg

Tradycyjne meksykańskie moździerz (kompaktowy / mały rozmiar), 3 kg
817,70 zł
Sprzedawca: LaProve
272,57 zł/1kg

Prasa do zapraw KOTARBAU® z 4 dyszami do wypelniania zaprawa cementowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,24 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
209,06 zł/1kg

Ceresit CM 17 Flex – zaprawa S1 do układania na cienkiej warstwie, klej do płytek, 25 kg
148,18 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,93 zł/1kg

Przenośna elektryczna maszyna do napełniania cementem, ręczna maszyna do łączenia drzwi i okien, domowa maszyna do łączenia cementu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
245,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
162,58 zł/1kg

Zaprawa montażowa Ceresit CX15 25 kg
131,24 zł
-4,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,97 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,08 zł/1kg

ATLAS PLUS - Elastyczny klej do płytek
139,71 zł
-10,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,13 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,17 zł/1l

CAPAROL Capatect 190 Masa klejąco-wyrównująca Zaprawa tynkarska 25 KG Szara
105,63 zł
Sprzedawca: MasterBau
4,23 zł/1kg

Mieszadło do zapraw grubych i gęstych SDS plus 100*600mm Polax



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,81 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group
46,81 zł/1kg

Ceresit CM16 Elastyczna zaprawa klejowa 25 kg
76,20 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,05 zł/1kg

Ceresit CM11 Uniwersalna zaprawa klejowa 25 kg
76,16 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,05 zł/1kg

Wodoodporny, przezroczysty, szczelny, niewidoczny uszczelniacz izolacyjny z pędzelkiem do płytek ściennych, cementu, 100 g
114,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
876,92 zł/1kg

Cement dentystyczny do koron i mostów, 3 kapsułki



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
67,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Aluminiowy kabel łączący do łucznictwa Linka sznurka Roller Glide Black
112,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Mapei Eporip Turbo 508g Szybkowiążąca żywica do zamykania pęknięć jastrychu
65,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
131,24 zł/1l