4,7



Na podstawie 38 opinii
2 x Rankobelisk – metal powlekany, 190 cm, odporna na warunki atmosferyczne podpórka ogrodowa dla róż i kwiatów, kolor zielony
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
145,90 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
7h 06m 04s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kratki do pnączy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sunny Rozsuwane ogrodzenie nożycowe, 35 - 300 cm, ogrodzenie, ogrodzenie nożycowe, ogród, aluminium brązowe402,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Więcej informacji o reklamie
WISFOR zestaw 2 krat wspinaczkowych ze stali nierdzewnej Vintage pomoc wspinaczkowa metalowa krata kwiatowa 210 cm wolnostojąca krata wspinaczkowa płot wspinaczkowy pomoc wspinaczkowa ogrodzenie302,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Więcej informacji o reklamie
Krata z polirattanu HWC-D76, pomoc do wspinaczki w skrzynce na rośliny, 142x43x43cm ~ brązowy371,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY Łuk różany metalowy, łuk ogrodowy do roślin pnących, łuk ogrodowy, krata różana, krata różana, 170x39x210 cm czarny189,00 zł
-14,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
174,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

relaxdays 10026249_493 relaxdays Rankgitter Metall 50,0 x 1,5 x 180,0 cm grün
219,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

ABC Home Wspornik wspinaczkowy Obelisk 240 cm H
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BURI Metalowa podpórka dla pnączy, kolor antyczny szary, zestaw 2 szt., kształt cebulki, do roślin doniczkowych, kratka dla pnączy, obelisk
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Relaxdays – metalowa krata dla pnączy, podpora do pnączy, dekoracja ogrodowa, podpora dla roślin pnących, 120 x 40 cm, wzór pnączy, czarna
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Pomoc do wspinaczki z ptakami 120705 Metalowa krata wys. 150 cm szer. 50 cm Pomoc do wspinaczki
196,39 zł
Sprzedawca: DanDiBo-Ambiente

Podpora do pnączy Kolumna do pnączy Siatka do pnączy 200 cm Szlachetna rdza Obelisk do pnączy Wieża do róż Podpora do pnączy
521,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zmienna krata do 245 cm Drewniana pomoc do wspinaczki Ogrodzenie wierzbowe Ogrodzenie parawanowe Krata
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Klasyczna podpora wspinaczkowa Metalowa krata 135 cm Pomoc do wspinaczki Wtyczka uziemiająca Wtyczka
130,55 zł
Sprzedawca: DanDiBo-Ambiente

Krata do rur spustowych 120 cm - 2 sztuki - półokrągła krata stalowa
520,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kratka 150 x 45 cm, brązowa
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

DanDiBo kolumna różana wieża różana podpora wspinaczkowa metalowa 230 cm kolumna wspinaczkowa 93970 krata różana kolumna ogrodowa
783,50 zł
Sprzedawca: DanDiBo-Ambiente

Podpora dla pnączy Rury spustowe 200 cm Krata dla pnączy Podpora dla pnączy Krata dla pnączy Podpora dla pnączy AS
495,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Relaxdays 10030853, 1 szt.
219,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

BURI Bambusowa kratka 60 cm – podpora dla pnączy, podpórka do kwiatów, siatka do pnączy, podpora dla roślin doniczkowych
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BURI 2x metalowa kratka do kwiatów 90 x 41 cm – kratka do pnączy, podpórka do roślin, podpórka do pnączy
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Silverline 240028 Stojak na rośliny z 3 pierścieniami
2 731,19 zł/1m
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wolnostojący metalowy obelisk pnący to wspaniały dodatek do ogrodu. Uprawiaj róże pnące, bluszcz lub dzikie pnącza na wsporniku wspinaczkowym i ciesz się dekoracyjnym kwiatowym blaskiem. Kratę o wysokości 190 cm należy wkopać na głębokość ok. 30 cm w ziemię, aby zapewnić roślinom stabilność. Kolumna kraty jest dostarczana w pojedynczych częściach. Rozmiar można zmieniać, pomijając stalowe rurki. Dzięki temu obelisk może rosnąć wraz z roślinami.
Nadaj swojej ulubionej roślinie kształt i wsparcie dzięki obeliskowi wspinaczkowemu.
Obelisk wspinaczkowy w szczegółach
- Wymiary (wys. x szer. x gł.): ok. 190 x 40 x 40 cm
- Waga: ok. 1,5 kg
- Materiał: malowany proszkowo metal
- Kolor: ciemnozielony
Krata do ogrodu
- Wspiera wzrost roślin użytkowych i pnących
- Ozdabia ogród, taras i balkon
- Malowana proszkowo metalowa rama jest odporna na warunki atmosferyczne
- Dekoracyjna końcówka podkreśla wygląd wspornika do wspinaczki
Zakres dostawy
- 2 x obelisk wspinaczkowy w pojedynczych częściach
- 2 x instrukcja montażu
- Elementy dekoracyjne nie wchodzą w zakres dostawy
- Wymiary
- 40 x 40 x 190 cm
- Wysokość
- 1.9 m
- Szerokość
- 0.4 m
- Długość
- 0.4 m
- Waga
- 1.24 kg
- Materiał
- Stal
- Powierzchnia
- 0.16 m²
- Kolor
- Ciemnozielony
- Liczba sztuk
- 2
- Zakres dostawy
- 2 x obelisk wspinaczkowy w pojedynczych częściach 2 x instrukcja montażu
- EAN
- 4052025169145
- Numer producenta
- 10016914_0
- Producent
- Wymiary
- 40 x 40 x 190 cm
- Wysokość
- 1.9 m
- Szerokość
- 0.4 m
- Długość
- 0.4 m
- Waga
- 1.24 kg
- Materiał
- Stal
- Powierzchnia
- 0.16 m²
- Kolor
- Ciemnozielony
- Liczba sztuk
- 2
- Zakres dostawy
- 2 x obelisk wspinaczkowy w pojedynczych częściach 2 x instrukcja montażu
- EAN
- 4052025169145
- Numer producenta
- 10016914_0
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Podpora łukowa dla róż 240x140x37cm
82,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

zestaw uchwytów na rośliny relaxdays 110 szt
65,53 zł
Sprzedawca: Benza-nl

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Podpora do kwiatów pnących 200x40 cm
90,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

vidaXL Ogrodowe wieże wspinaczkowe 2 szt.
121,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

relaxdays 10025676_126 relaxdays Bambusstäbe Holz braun
145,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Doniczka Donica Ratanowa Kwadratowa Do Ogrodu Domu
32,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Zestaw 6 podpórek do pomidorów, pierścienie z regulacją wysokości, paliki do roślin, na balkon, do grządki, z tworzywa sztucznego, długość 76 cm, kolor zielony
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays – podpórka do roślin, zestaw 2 szt., 4 pierścienie, wys. x gł.: 91 x 28 cm, do kwiatów i roślin użytkowych, metal i tworzywo sztuczne, podpórka do roślin, zielona
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Zestaw 2 krat WISFOR, metalowa krata różana 182 cm, krata kwiatowa ze stali nierdzewnej, dekoracja ogrodu
325,89 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WISFOR

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

200 nasion czerwonej komosy ogrodowej (Atriplex Red Orach) – sałata, szpinak, jadalna stara odmiana
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Relaxdays 10026251, 1 szt.
105,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Relaxdays 10017880, 1 szt.
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Palma daktylowa kanaryjska 120-150 cm - Phoenix canariensis - Palma Phoenix
100,11 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
98,34 zł
-6,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,18 zł
Sprzedawca: TR8

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Doniczka BOARDEE - biały - Prosperplast 4
15,07 zł
Sprzedawca: DIKEL

Zestaw 4 podpórek do pomidorów, pierścienie z regulacją wysokości, paliki do roślin, balkon, grządka, tworzywo sztuczne, długość 76 cm, kolor zielony
84,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Słoik Weck 12-częściowy/1szt. w kształcie mini tulipana 220 ml
131,58 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop

Obornik koński granulowany 10,5 kg odpowiedni do ok. 50-100 m² upraw organicznych
16,13 zł/1kg
169,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Męczennica trwała Passiflora Purple Haze ok. 30 cm - egzotyczne piękno - wieloletnia roślina pnąca
19,67 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
112,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Ziemia podłoże do borówek i jagód 15l wydajne
1,83 zł/1l
27,51 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
71,78 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Piórnik Minecraft Astra
58,11 zł
Sprzedawca: MATFEL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Obelisk
Obelisk wspinaczkowy jest łatwy do skręcenia. Zajmuje to trochę czasu, ale wszystkie części dobrze do siebie pasują. Ma zieloną powłokę i wygląda świetnie. Mogę go tylko polecić.
Oceniono dnia 6 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zalecany zakup
Wygląda solidnie i był łatwy w montażu. Wszystkie otwory są na swoim miejscu. ^^ To, jak zachowują się po posadzeniu i na wietrze, wymaga jeszcze przetestowania. Ale jak na razie jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Świetna, a nie tania rama, którą miałem wcześniej. Jest stabilna i wygląda bardzo dobrze.
Oceniono dnia 27 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę świetne!
Zrobiłem z nich małą i dużą pomoc do wspinaczki. Są szybkie i łatwe w montażu oraz bardzo stabilne nad doniczkami z roślinami. Świetny stosunek jakości do ceny, jestem zachwycony!
Oceniono dnia 3 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Trellis
Ten artykuł wygląda bardzo ładnie i mamy go na balkonie, na którym wspinają się 2 clematise. super artykuł i kupiłbym go ponownie.
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Wygląda na bardzo solidny i ładny. Czas pokaże.
Oceniono dnia 24 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Dokładnie czegoś takiego szukałem, można zwiększyć wysokość całości, szczególnie w dwupaku. Łatwy w montażu.
Oceniono dnia 10 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobry stosunek ceny do wydajności
Bardzo podoba mi się ten produkt. Jest łatwy w montażu i wygląda solidnie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

WISFOR, zestaw 3 sztuk metalowych podpór do roślin, wysokość 220 cm, podpory do wkładania w ziemię, metalowe konstrukcje do roślin pnących i róż, wysokość 148 cm



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
273,44 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
265,24 zł
Sprzedawca: WISFOR

metalowa krata unho, duży łuk ogrodowy do pnączy, krata do ogórków krata do pnączy z nylonową siatką, kolce do ziemi



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
393,76 zł
-11,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
381,95 zł
Sprzedawca: WISFOR

Przegroda „Malja” z donicą na kwiaty, podpórka stalowa 190 x 82 x 38 cm, czarna
876,83 zł
Sprzedawca: premiumxl

WISFOR zestaw 2 krat wspinaczkowych ze stali nierdzewnej Vintage pomoc wspinaczkowa metalowa krata kwiatowa 210 cm wolnostojąca krata wspinaczkowa płot wspinaczkowy pomoc wspinaczkowa ogrodzenie



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(98)Liczba wystawionych ocen: 98
302,53 zł
Sprzedawca: WISFOR

KADAX Krata Ogrodowa Na Kwiaty Do Roślin Pnących 45x150
69,99 zł
Sprzedawca: KADAX

Metalowa krata WISFOR, duży łuk ogrodowy do roślin pnących, krata wsporcza do ogórków do roślin pnących z nylonową siatką, kolce do ziemi, 105x162x160cm



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
334,53 zł
Sprzedawca: WISFOR

vidaXL Sadzarka z kratką brązowa z litego drewna jodłowego



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
290,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Sadzarka z kratką Brązowy 160x160x140 cm PP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 350,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Sadzarka z kratką Brązowy 120x40x142,5 cm PP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
307,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Zestaw 2 krat WISFOR, metalowa krata różana 182 cm, krata kwiatowa ze stali nierdzewnej, dekoracja ogrodu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(98)Liczba wystawionych ocen: 98
325,89 zł
Sprzedawca: WISFOR

Sunny Rozsuwane ogrodzenie nożycowe, 35 - 300 cm, ogrodzenie, ogrodzenie nożycowe, ogród, aluminium brązowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
402,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE

vidaXL Sadzarka z kratką Jasnoszara 120x120x136 cm PP
589,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

VidaXL 365478, Drewno, Czarny, 400 mm, 300 mm, 1350 mm



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
187,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Sadzarka z kratką szara z litego drewna jodłowego
318,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Sadzarka z kratką brązowa z litego drewna jodłowego
280,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Sadzarka z kratką czarna z litego drewna jodłowego



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
282,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Sadzarka z kratką szara z litego drewna jodłowego



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
277,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Sadzarka z kratką Biała 120x40x136 cm PP



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
367,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Sadzarka z kratką Biała 120x120x121,5 cm PP



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
496,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Sadzarka z kratką Jasnoszara 80x40x136 cm PP



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
269,99 zł
Sprzedawca: vidaXL