5,0



Na podstawie 3 opinii
Tic Tac Strawberry Mix Big Pack Strawberry Lemon Mint Mix 98g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,88 zł
192,65 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek797,86 zł/1kg
33,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Pastylki Puszka Cynamon i Jabłko w metalowej puszce 50g171,40 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Chocolate Mint Dragees z nadzieniem z ciemnej czekolady 50g163,60 zł/1kg
8,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk62,99 zł/1kg
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8000500153475, 100 g, 98 g, D, e300, e414, e470b, e903, 1698 kJ, 400 kcal
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,52 zł/1kg
187,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,61 zł/1kg
108,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
160,00 zł/1kg
3,20 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Open Food 9044400231009, 68 g, D, e330, e331, e471, Acidity Regulator (Sodium Citrates), Acidifier (Citric Acid), Emulsifier (Mono And Diglycerides..., 1674 kJ, 400 kcal
183,82 zł/1kg
12,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

tic tac TWO Raspberry Lemon orzeźwiający smak 38,5g
352,99 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

dozownik tic tac Fruity Mix z drażetkami o smaku owocowym 54g
200,00 zł/1kg
10,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 0079200616007, Olej palmowy, 15 g, 141 g, D, e129, e132, e133, e296, e903, 400 kcal
2 390,96 zł/1kg
372,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Open Food 8000500166697, 54 g, D, e414, e470b, e903, Anti Caking Agent: Magnesium Salts Of Fatty Acids, Rice Starch, Thickener: Gum Arabic, Fructose,..., 1685 kJ, 397 kcal
236,00 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Fajne słodkie serca owocowe słodycze torba 1000g materiał do rzucania
69,86 zł/1kg
69,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Fruit Multipack 3 rolki pastylek do żucia o smaku owocowym 114g
79,82 zł/1kg
9,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,72 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
41,24 zł/1kg
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 0079200558338, Olej palmowy, 15 g, 141 g, C, e102, e110, e129, e132, e133, e296, e414, e903, Carmine Color, Yellow 5 Lake, Dextrose, Blue 1 Lake, Yellow 6, Gum Acacia, Sugar, Corn Syrup,...
97,80 zł/1kg
13,79 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tic Tac Strawberry Mix Big Pack Strawberry Lemon Mint Mix 98g
Pastylki do ssania truskawkowo-cytrynowe i truskawkowo-cytrynowo-miętowe. W praktycznym dozowniku XXL: Słodkie czy kwaśne? Jedno i drugie! Teraz robi się różowo - bez okularów! Ponieważ tic tac Strawberry Mix jest o smaku truskawkowym, owocowy i orzeźwiająco pyszny. W typowym pudełku tic tac otrzymujesz 2 różne smaki oparte na owocowym smaku truskawek: jeden słodki z delikatną nutą cytryny, drugi kwaśny z dodatkowym smakiem mięty pieprzowej. Odśwież swój oddech i poczuj mnóstwo smaku.
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad Menem:[email protected]- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, substancje zakwaszające: kwas winowy L(+), kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca: guma arabska, skrobia ryżowa, fruktoza, aromaty, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, proszek truskawkowy, barwnik: burak, sok cytrynowy w proszku, substancja glazurująca: wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ / kcal) 1676 / 394 Tłuszcz (g) 0,6 w tym nasycone kwasy tłuszczowe (g) 0,6 Węglowodany (g) 94,8 w tym cukier (g) 91,3 Białko (g) 0 Sól (g) 0,030
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 98 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Pastylka truskawkowo-cytrynowa, pastylka truskawkowo-cytrynowo-miętowa.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 6001
- EAN
- 8000500187265
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, substancje zakwaszające: kwas winowy L(+), kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca: guma arabska, skrobia ryżowa, fruktoza, aromaty, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, proszek truskawkowy, barwnik: burak, sok cytrynowy w proszku, substancja glazurująca: wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ / kcal) 1676 / 394 Tłuszcz (g) 0,6 w tym nasycone kwasy tłuszczowe (g) 0,6 Węglowodany (g) 94,8 w tym cukier (g) 91,3 Białko (g) 0 Sól (g) 0,030
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 98 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Pastylka truskawkowo-cytrynowa, pastylka truskawkowo-cytrynowo-miętowa.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 6001
- EAN
- 8000500187265
Pasuje również do tego

Open Food 8000500153475, 100 g, 98 g, D, e300, e414, e470b, e903, 1698 kJ, 400 kcal
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tic tac Big Pack świeża mięta wanilia orzeźwiający lekko pikantny 98g
195,92 zł/1kg
19,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,15 zł/1kg
95,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., Mleko, Cocoa, Mleko, CE
363,75 zł/1kg
72,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Leibniz Herbatniki z kremem mlecznym Herbatniki kakaowe z kremem mlecznym 190g
90,53 zł/1kg
17,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Tryb multiplayer, od 17 lat
96,29 zł
Sprzedawca: ak-trade

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
507,35 zł/1kg
101,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Hostess Twinkies waniliowe 10 opakowań 385g
110,26 zł/1kg
42,34 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Tic Tac Strawberry Mix Drażetki O Smaku Truskawkowym 54 G
207,40 zł/1kg
10,62 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MILKY WAY Riegel 623253 43g 28St
134,68 zł/1kg
180,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,52 zł/1kg
187,55 zł
Sprzedawca: somnia24

pastylki tic tac fresh orange o owocowym, łagodnym smaku 18g
286,67 zł/1kg
5,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tic tac TWO Raspberry Lemon orzeźwiający smak 38,5g
352,99 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,61 zł/1kg
108,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 8000500166697, 54 g, D, e414, e470b, e903, Anti Caking Agent: Magnesium Salts Of Fatty Acids, Rice Starch, Thickener: Gum Arabic, Fructose,..., 1685 kJ, 397 kcal
236,00 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinder Maxi Mix z maskotką 133 g
247,68 zł/1kg
61,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
160,00 zł/1kg
3,20 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pringles Original, Czipsy, 200 g, Naturalny, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
75,42 zł/1kg
14,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Choco Mini Stars 5x37g
100,00 zł/1kg
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
530,40 zł/1kg
53,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

dozownik tic tac Fruity Mix z drażetkami o smaku owocowym 54g
200,00 zł/1kg
10,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Najlepszy tic tac wszech czasów
Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
292,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
488,00 zł/1kg

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Open Food 4030300022057, Olej palmowy, 72 g, C, e950, e953, e967, Menthol, Essential Oil, E967, E950, Sweetener, Eucalyptus Oil, E953, 233 kcal
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,09 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,23 zł/1kg

Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
81,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,56 zł/1kg

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,24 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg