5,0



Na podstawie 3 opinii
tic tac Big Pack świeża mięta wanilia orzeźwiający lekko pikantny 98g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,20 zł
195,92 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Mini Peppermint Pastilles z miętą pieprzową bez cukru 15g484,67 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Pastylki eukaliptusowe o smaku mięty bez cukru 15g484,67 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Tic Tac 0000080785385, Mięta, Cukierki odświeżające do gardła, Zielony, Przezroczysty, 38,5 g, Cukier, 1015 kJ297,40 zł/1kg
11,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Fishermans Friend Mint świeże pastylki mentolowe z cukrem 25g513,20 zł/1kg
12,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 8000500153475, 100 g, 98 g, D, e300, e414, e470b, e903, 1698 kJ, 400 kcal
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,52 zł/1kg
187,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,61 zł/1kg
108,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 8000500166697, 54 g, D, e414, e470b, e903, Anti Caking Agent: Magnesium Salts Of Fatty Acids, Rice Starch, Thickener: Gum Arabic, Fructose,..., 1685 kJ, 397 kcal
236,00 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
160,00 zł/1kg
3,20 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tic Tac Mint - odświeżające drażetki miętowe 18 g
13,68 zł/1kg
3,42 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

dozownik tic tac Fruity Mix z drażetkami o smaku owocowym 54g
200,00 zł/1kg
10,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fajne słodkie serca owocowe słodycze torba 1000g materiał do rzucania
69,86 zł/1kg
69,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tic tac TWO Raspberry Lemon orzeźwiający smak 38,5g
352,99 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
153,53 zł/1kg
65,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 0079200558338, Olej palmowy, 15 g, 141 g, C, e102, e110, e129, e132, e133, e296, e414, e903, Carmine Color, Yellow 5 Lake, Dextrose, Blue 1 Lake, Yellow 6, Gum Acacia, Sugar, Corn Syrup,...
97,80 zł/1kg
13,79 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
842,93 zł/1kg
63,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 0079200616007, Olej palmowy, 15 g, 141 g, D, e129, e132, e133, e296, e903, 400 kcal
2 390,96 zł/1kg
372,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
tic tac Big Pack świeże miętowe waniliowe orzeźwiające lekko pikantne 98g
Tic Tac to świeży, klasyczny, lekko pikantny miętowy przysmak. Waniliowy orzeźwiający, aby wziąć głęboki oddech. Dozownik Big Pack zapewnia świeży oddech na każdą okazję i może być wszędzie, zarówno w biurze, samochodzie, jak i w domu. Jeden słodki, jeden kwaśny i jeden miętowy w opakowaniu Big Pack.
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad Menem:[email protected]- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, fruktoza, substancja zagęszczająca guma arabska, skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromaty, olejek miętowy, substancja powlekająca wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 397,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 685,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,50 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,50 Węglowodany: 97,50 Węglowodany, w tym cukier: 94,50 Białko: 0,10 Sól: 0,03 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 98 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt
- Nazwa handlowa
- Pfefferminzdragee
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 4763
- EAN
- 8000500153383
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, fruktoza, substancja zagęszczająca guma arabska, skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromaty, olejek miętowy, substancja powlekająca wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 397,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 685,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,50 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,50 Węglowodany: 97,50 Węglowodany, w tym cukier: 94,50 Białko: 0,10 Sól: 0,03 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 98 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt
- Nazwa handlowa
- Pfefferminzdragee
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 4763
- EAN
- 8000500153383
Pasuje również do tego

pastylki tic tac fresh orange o owocowym, łagodnym smaku 18g
286,67 zł/1kg
5,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tic Tac Strawberry Mix Big Pack Strawberry Lemon Mint Mix 98g
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8000500153475, 100 g, 98 g, D, e300, e414, e470b, e903, 1698 kJ, 400 kcal
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przezroczysty parasol automatyczny XXL, parasol z trzonkiem, odporny na wiatr i rdzę; przezroczysty parasol automatyczny dla kobiet i mężczyzn
62,93 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Bramka na schody Bramka zabezpieczająca dla niemowląt, dzieci, małych dzieci i zwierząt 75-103 cm
325,29 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Zasilacz Apple USB-C 20W MHJE3ZM/A biały
50,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Papstar Schnapsgläser 4cl glasklar 42 x 42 x 52mm 50 Stück
26,22 zł
Sprzedawca: VISO

Altana ogrodowa FCH o wymiarach 3 x 9 m z 8 panelami bocznymi i dwoma drzwiami, wodoodporny namiot ze spiralnymi rurami, kolor biały
473,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topchances Zewnętrzne lampki solarne LED G40 wodoodporne do ogrodu, na wesele, balkon, do domu, na imprezę, do dekoracji świątecznych, ciepłe białe z 25 żarówkami (25 LED)
196,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
196,00 zł
-12,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Grill gazowy Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktowy wózek do grillowania, z 3 palnikami i pokrywą
995,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,52 zł/1kg
187,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 8000500166697, 54 g, D, e414, e470b, e903, Anti Caking Agent: Magnesium Salts Of Fatty Acids, Rice Starch, Thickener: Gum Arabic, Fructose,..., 1685 kJ, 397 kcal
236,00 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
160,00 zł/1kg
3,20 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
308,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
46,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Booom Watermelon 1100g
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos 9094000, Twarda gumowaty, Wielobarwny, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
74,57 zł/1kg
113,35 zł
Sprzedawca: LAVONIO

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kulki z gumy balonowej o wyglądzie arbuza z sorbetem w proszku 1000g
42,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Najlepszy tic tac wszech czasów
Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fisherman's Friend Wild Cherry bez cukru 24 x 25 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
292,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
488,00 zł/1kg

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Open Food 4030300022057, Olej palmowy, 72 g, C, e950, e953, e967, Menthol, Essential Oil, E967, E950, Sweetener, Eucalyptus Oil, E953, 233 kcal
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,09 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,23 zł/1kg

Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
81,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,56 zł/1kg

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,24 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg