4,9



Na podstawie 9 opinii
Galaretka z czarnego bzu Darbo
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,57 zł
97,85 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Dżemy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mövenpick czarna porzeczka gourmet pasta owocowa 250g90,48 zł/1kg
22,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Galaretka z czerwonej porzeczki Schwartau, 200g91,60 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
KONFITURA POZIOMKOWA 320 g - KROKUS42,15 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Fruchtgelee - Holunderblüte 160g | ZWERGENWIESE
67,00 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Gelee Extra - Holunderbeere 225g | ANNES FEINSTE
67,82 zł/1l
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,73 zł/1kg
174,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Darbo Wild Blueberry Fruit Spread Natural Fruit Rich 200g
107,30 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
122,62 zł/1kg
55,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Darbo drobna wiśnia Naturrein Fruchtreich pasta owocowa 200g
382,55 zł/1kg
76,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Den gamle Fabrik Dżem pomarańczowy 380 g
196,89 zł/1kg
74,82 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dżem truskawkowy Bacówka 200 g
77,75 zł/1kg
15,55 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

MARMOLADA Z POMARAŃCZY Z IMBIREM360 g - AGRISICILIA
68,33 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Konfitura pomarańczowa260 g Rigoni
76,04 zł/1l
19,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pasta owocowa - czarna porzeczka 200g
86,15 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Prospona Frużelina Wiśniowa 380 g
39,37 zł/1kg
14,96 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Marmolada cytrynowa, 340 g
72,06 zł/1l
24,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Chivers Ginger
61,91 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Samt Himbeere, 270 g
431,22 zł/1kg
116,43 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Fruchtgelee - Johannisbeere Schwarz 160g | ZWERGENWIESE
77 125,00 zł/1kg
12,34 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Darbo Holunderblüten Gelee - Galaretka - Dystrybutor: Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KG, Am Klingenweg 6A, 65396 Walluf 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, 45% wodny ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, koncentrat soku z cytryny, substancja żelująca pektyna
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 972 kj Energia kcal 229 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 57GRM Węglowodany, w tym cukier 57GRM Białko 0GRM Sól 0,01GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
- Nazwa handlowa
- Galaretka z ekstraktem z czarnego bzu
- Producent
- Importhaus Wilms/Impuls
- Numer producenta
- 75808
- EAN
- 9001432029530
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- Cukier, 45% wodny ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, koncentrat soku z cytryny, substancja żelująca pektyna
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 972 kj Energia kcal 229 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 57GRM Węglowodany, w tym cukier 57GRM Białko 0GRM Sól 0,01GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
- Nazwa handlowa
- Galaretka z ekstraktem z czarnego bzu
- Producent
- Importhaus Wilms/Impuls
- Numer producenta
- 75808
- EAN
- 9001432029530
Pasuje również do tego
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(249)Liczba wystawionych ocen: 249




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(300)Liczba wystawionych ocen: 300




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(453)Liczba wystawionych ocen: 453




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22

Lampka nocna ze sterowaniem dotykowym, 1x bezprzewodowa ściemnialna lampa LED na baterie USB Lampa stołowa Bird Bedside Lamp dla dzieci i dorosłych, 1800mAh
84,94 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Butelka na gorącą wodę Blumtal Premium z pokrowcem ze sztucznego futra - butelka na gorącą wodę z przytulnym, miękkim pokrowcem z futra do łagodzenia bólu, szczelna butelka na łóżko wykonana z naturalnej gumy dla dzieci i dorosłych, szara
42,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Dżem malinowy Darbo ekstra odcedzony do smarowania owoców 450g
64,69 zł/1kg
29,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka jabłkowa Darbo Gravensteiner
97,85 zł/1kg
19,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fruchtgelee - Holunderblüte 160g | ZWERGENWIESE
67,00 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Gelee Extra - Holunderbeere 225g | ANNES FEINSTE
67,82 zł/1l
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Powidła śliwkowe Darbo
5,95 zł/1l
29,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Wild Blueberry Fruit Spread Natural Fruit Rich 200g
107,30 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo drobna wiśnia Naturrein Fruchtreich pasta owocowa 200g
382,55 zł/1kg
76,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
122,62 zł/1kg
55,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Odcedzony owoc dzikiej róży Darbo
60,87 zł/1kg
27,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff Dżem rokitnikowy z dzikiej róży extra owocowy słodki 250g
91,84 zł/1l
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,73 zł/1kg
174,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwartau specjały z żurawiny klasycznej z dziczyzną 330g
84,06 zł/1kg
27,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marmolada pomarańczowa, 340 g
64,71 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Clatronic TA 3802, 4 kaw., Czarny, 1400 W, 220–240, 50/60 Hz
170,05 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

zestaw 2 puszystych poduszek ze sztucznego futra Miękka poduszka ze sztucznego futra Puszysta poduszka z futra Dekoracyjna poszewka na poduszkę na sofę Sypialnia 43x43 cm
85,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Darbo dżem truskawkowy ze słodzikami kaloryczny 220g
0,08 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dżem truskawkowy do smarowania owoców St. Dalfour 280g
60,53 zł/1kg
17,19 zł
Sprzedawca: artbook-service

Darbo Garden Strawberry Natural Fruit Rich Fruit Spread 200g
95,45 zł/1kg
19,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta owocowa - Truskawka 200g
99,85 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Dżem truskawkowy Darbo Garden Pure Natural drobno odcedzony 450g
60,87 zł/1kg
27,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Rose Apricot Jam Extra Fruit Spread 450g
60,87 zł/1kg
27,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MARMOLADA Z CZERWONYCH POMARAŃCZY360 g - AGRISICILIA
41,36 zł/1kg
16,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: taleoo

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Słoiki do przechowywania Arendo, zestaw 7 szklanych słoików z bambusową pokrywką i silikonową uszczelką, hermetyczne, szkło borokrzemowe, można myć w zmywarce, różne rozmiary, od 565 ml do 2350 ml
209,95 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt dla smakoszy
Świetny produkt, dowiedzieliśmy się o nim w Austrii. Niestety nie mogliśmy kupić tego produktu w supermarketach w Niemczech. Tak więc sklep internetowy musi wykonać swoją pracę.
Oceniono dnia 11 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony.
Dżem z dzikiej róży jest pyszny.
Oceniono dnia 9 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta owocowa Darbo
Pasty owocowe Darbo są wysokiej jakości i naprawdę pyszne. Dziękuję bardzo.
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Polecam dżem
Była pyszna, ale moim zdaniem są lepsze
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Powidła śliwkowe Darbo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
29,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,95 zł/1l

ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
52,99 zł/1l

Konfitura z cytrynbez cukru 350g Rigoni
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,97 zł/1l

Konfitura poziomkowa 140g
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31 190,00 zł/1l

Krem orzechowy z ciasteczkami Pan di Stelle 380g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,12 zł/1kg

Menz and Gasser powidła śliwkowe ekstra porcjowane 2500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,08 zł/1kg

Menz and Gasser dżem wiśniowy ekstra porcjowany 2500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,68 zł/1kg

Konfitura z moreli di Frutta Albicocche 250g - Rigoni di Asiago
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,88 zł/1l

Marmolada z czerwonej cebuli Stokes z octem balsamicznym i syropem buraczanym 265 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
35,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,11 zł/1kg

Konfitura z rokitnika 250g - Schronisko Bukowina



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,96 zł/1l

Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
15,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,19 zł/1l

Mövenpick Forest Blueberry Gourmet Breakfast Fruit Spread 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,48 zł/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,26 zł/1kg

Hero 8000080004358, JAM, Malina, Truskawka, Jagodowy, Jeżyna, 280 g, 40 kcal, 166 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l

Hero 8000080004365, JAM, Wiśnia (owoc), 280 g, 44 kcal, 186 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l

Hero 8000080004372, JAM, Jagodowy, 280 g, 48 kcal, 200 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
0,05 zł/1l

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,53 zł/1l

Konfitura Casa Rinaldi z gorzkich pomarańczy, 330 g – włoska marmolada z pomarańczy Tarocco – produkt owocowy zawierający 66% owoców



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,00 zł/1kg

Dżem morelowy Bonne Maman ze świeżych owoców 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,32 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,65 zł/1kg

Bonne Maman galaretka z czarnej porzeczki ze świeżych jagód 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,03 zł/1kg