Millefiori Milano Zona Oxygen 250 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

222,01 zł

888,04 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Świece kadzidłowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Blue Posidonia 500 ml
Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Blue Posidonia 500 ml
358,00 zł/1l
179,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Lime & Vetiver 100 ml
Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Lime & Vetiver 100 ml
91,66 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano Volcanic Purple aroma olej 15 ml
Millefiori Milano Volcanic Purple aroma olej 15 ml
2 666,00 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano Fragrance Soluble in Water Mediterranean Bergamot 15 ml
Millefiori Milano Fragrance Soluble in Water Mediterranean Bergamot 15 ml
2 666,00 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Millefiori Naturalny olejek zapachowy Sandalo Bergamotto 15 ml
Millefiori Naturalny olejek zapachowy Sandalo Bergamotto 15 ml
2 559,33 zł/1l
38,39 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Millefiori Blue Posidonia 250 ml
Dyfuzor zapachowy Millefiori Blue Posidonia 250 ml
104,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano White Paper Flowers 100 ml
Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano White Paper Flowers 100 ml
752,90 zł/1l
75,29 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor Lalique 250ml - Amalfi
Dyfuzor Lalique 250ml - Amalfi
1 235,16 zł/1l
308,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano Veilchen & Moschus Aromaöl 15ml
Millefiori Milano Veilchen & Moschus Aromaöl 15ml
6 296,67 zł/1l
94,45 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor Lalique 250 ml - Bali
Dyfuzor Lalique 250 ml - Bali
1 218,88 zł/1l
304,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor Lalique 250ml - Acapulco - Raumduft
Dyfuzor Lalique 250ml - Acapulco - Raumduft
1 279,08 zł/1l
319,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Bucker Incense 24 świece NOWOŚĆ
Bucker Incense 24 świece NOWOŚĆ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,26 zł
Sprzedawca: Rudolphs-Schatzkiste
Zdjęcie produktu dla Yankee Candle Reed Diffuser Sticks
Yankee Candle Reed Diffuser Sticks
20,92 zł
-20%
16,59 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Świece kadzidła Crottendorf
Świece kadzidła Crottendorf
20,53 zł
Sprzedawca: Rudolphs-Schatzkiste
Zdjęcie produktu dla CROTTENDORFER 1001 Räucherkerze "Weihnachtlicher Weihrauch"24 Kerzen
CROTTENDORFER 1001 Räucherkerze "Weihnachtlicher Weihrauch"24 Kerzen
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
21,85 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla 4 x Bucker - Myrrh - opakowanie 24 sztuki
4 x Bucker - Myrrh - opakowanie 24 sztuki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
57,44 zł
Sprzedawca: Dekoteam_24
Zdjęcie produktu dla KNOX - Frankincense - opakowanie 24 szt
KNOX - Frankincense - opakowanie 24 szt
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
27,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz powietrza Mikado Cristalinas Blackberry Raspberry (180 ml)
Odświeżacz powietrza Mikado Cristalinas Blackberry Raspberry (180 ml)
113,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla KNOX - Frankincense - opakowanie 24 szt
KNOX - Frankincense - opakowanie 24 szt
469,20 zł/1kg
23,46 zł
Sprzedawca: Dekoteam_24
Zdjęcie produktu dla Lufka do palenia Crottendorf z 20 kadzidełkami - wanilia
Lufka do palenia Crottendorf z 20 kadzidełkami - wanilia
64,26 zł
Sprzedawca: Dekoteam_24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Dyfuzor zapachowy Zona o świeżym i czystym zapachu będzie doskonale pachniał w Twoim domu. Luksusowa butelka wykonana z grubego szkła ma białą etykietę ze srebrnym nadrukiem i wyrafinowaną wstążką. Rozmiar dyfuzora jest szczególnie odpowiedni dla średniej wielkości pomieszczeń. Po zużyciu zapachu można łatwo kupić sam wkład i uzupełnić go dowolnym zapachem po umyciu butelki. Orzeźwiający zapach charakteryzujący się nutami balsamicznymi oraz zapachem skórki cytrynowej i igieł sosnowych. Jest jak poranny spacer po chłodnym lesie, orzeźwiający i pełen witalności.

Kompozycja zapachowa:

głowa: lilak, cytryna, sosna,
serce: geranium bourbon, wodorosty, kardamon, goździk, fiołek, hiacynt, czarna porzeczka,
baza: piżmo, ambra, słód.

Właściwości:

  • dyfuzor aromatu,
  • o drzewnym zapachu,
  • element dekoracyjny,
  • odpowiedni do średniej wielkości pomieszczeń,
  • trwałość co najmniej 3 miesiące,
  • może być ponownie napełniony po użyciu,
  • 7 łodyg o długości 30 cm.

Jak używać

Zanurz wszystkie łodygi w butelce z dyfuzorem, aby wchłonąć zapach, który następnie zacznie się w pełni uwalniać.



Dyfuzor ZONA - OXYGEN 250 ml włoskiej marki MILLEFIORI MILANO.

  • minimalny czas zapachu 3 miesiące

  • butelka z grubego szkła, ceramiczny korek z otworem

  • 7 naturalnych łodyg

Opis zapach u

Oxygen - orzeźwiający zapach charakteryzujący się nutami balsamicznymi, zapachem skórki cytrynowej i igieł sosnowych. Góra: lilak, cytryna i sosna, serce: geranium bourbon, wodorosty, kardamon, baza: piżmo, bursztyn, słód.



Dyfuzor zapachowy z wkładem z kolekcji będzie pachniał w Twoim domu nawet przez wiele godzin. Ten czysty zapach uprzyjemni każdy dzień!

Dyfuzor zapachowy z wkładem Millefiori Milano z kolekcji otuli zapachem Twój dom na długi czas. Ten czysty zapach uprzyjemni Ci każdy dzień!

Luksusowa linia zapachów do domu Zona marki Millefiori łączy w sobie wyrafinowany zapach i design dla wymagających klientów. Zapachy pełne autentycznych emocji ukryte są we wspaniałych szklanych flakonach. Zastosuj te piękne zapachy w tętniących życiem miejscach w swoim domu. STEMS 250ml, 7 łodyg o długości 30cm Pachnący płyn unosi się na naturalnych łodygach i długo pachnie wnętrzem. Luksusowa butelka wykonana z grubego szkła ma białą etykietę ze srebrnym nadrukiem i elegancką kokardą. Posiada ceramiczną zakrętkę z otworem do włożenia patyczków. Słomki ozdobią każdy rodzaj wnętrza i dodadzą naprawdę stylowego akcentu. Dyfuzor o pojemności 250 ml jest odpowiedni do średniej wielkości pomieszczeń. Wkład wystarcza na co najmniej 3 miesiące. Następnie można dokupić 250 ml wkład o tym samym lub innym zapachu lub wymienić patyczki na nowe. Oxygen - orzeźwiający zapach charakteryzujący się nutami balsamicznymi oraz zapachem skórki cytrynowej i igieł sosnowych. Jest jak poranny spacer po chłodnym lesie, ożywczy i pełen witalności. Nuty głowy: Liliowiec, skórka cytryny, sosna Serce: kardamon, hiacynt, goździk, kwiat fiołka, geranium, wodorosty Baza: słód, szary bursztyn, białe piżmo
Długość
30 cm
Materiał
Szkło
Ceramika
Producent
Zawartość
0.25 l
Liczba sztuk
7
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8059265194896
Numer producenta
41DDOX

Długość
30 cm
Materiał
Szkło
Ceramika
Producent
Zawartość
0.25 l
Liczba sztuk
7
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8059265194896
Numer producenta
41DDOX
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Millefiori Zona wkład do sztyftów zapachowych Oxygen 250ml
Millefiori Zona wkład do sztyftów zapachowych Oxygen 250ml
96,08 zł
Sprzedawca: LBD
Bestseller
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Bestseller
Zdjęcie produktu dla COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
899,99 zł
-220,00 zł
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 85000 Pa/80 minut pracy/750 W, bezprzewodowy, z inteligentnym wyświetlaczem, bardzo cichy (50 dB), z szczotką zapobiegającą splątywaniu włosów, 3 tryby ssania
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 85000 Pa/80 minut pracy/750 W, bezprzewodowy, z inteligentnym wyświetlaczem, bardzo cichy (50 dB), z szczotką zapobiegającą splątywaniu włosów, 3 tryby ssania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 508
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz bezprzewodowy Aiibot 8w1 76000Pa 600W 70Min, inteligentny wyświetlacz, szczotka antysplątaniowa, 3 prędkości, 1.8L pojemnik na kurz
Odkurzacz bezprzewodowy Aiibot 8w1 76000Pa 600W 70Min, inteligentny wyświetlacz, szczotka antysplątaniowa, 3 prędkości, 1.8L pojemnik na kurz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 508
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Philips 3000 series NA353/10 Ovi Dual Basket z serii 3000, Frytkownica na gorące powietrze, 9 l, 1,5 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
Philips 3000 series NA353/10 Ovi Dual Basket z serii 3000, Frytkownica na gorące powietrze, 9 l, 1,5 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
646,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla MEDION mikrofalówka mała (drewnopodobna, wolnostojąca, 20 litrów, 700 W, lustrzane drzwi, 5 poziomów mocy, funkcja rozmrażania, timer, MD10596) biała
MEDION mikrofalówka mała (drewnopodobna, wolnostojąca, 20 litrów, 700 W, lustrzane drzwi, 5 poziomów mocy, funkcja rozmrażania, timer, MD10596) biała
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
505,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 306
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano Zona Oxygen 500 ml
Millefiori Milano Zona Oxygen 500 ml
488,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
244,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano Zona Oxygen 100 ml
Millefiori Milano Zona Oxygen 100 ml
1 030,00 zł/1l
103,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Miękki pluszowy dywan włochacz szary 160x220 cm xxl
Miękki pluszowy dywan włochacz szary 160x220 cm xxl
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
108,00 zł
Sprzedawca: Living-Essence
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE - Panel akustyczny SONIC Dąb olejowany - 1 panel, drewno wykonane z MDF, filc wykonany z poliestru, można umieścić jeden na drugim lub obok siebie I Panel izolacji akustycznej Panele akustyczne Panel ścienny
HOME DELUXE - Panel akustyczny SONIC Dąb olejowany - 1 panel, drewno wykonane z MDF, filc wykonany z poliestru, można umieścić jeden na drugim lub obok siebie I Panel izolacji akustycznej Panele akustyczne Panel ścienny
393,72 zł/1m²
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
125,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
568,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano Zona Woods & Spices 100 ml
Millefiori Milano Zona Woods & Spices 100 ml
1 030,00 zł/1l
103,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne w kształcie ucha, szare
Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne w kształcie ucha, szare
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
1 408,99 zł
-63,00 zł
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
107,35 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
Burberry Goddess, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
4 443,10 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
444,31 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Bosch TSM6A013B, Młynek z ostrzami, 75 g, Czarny, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Bosch TSM6A013B, Młynek z ostrzami, 75 g, Czarny, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
91,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
113,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Wkłady filtrujące Waterdrop, zamienniki Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1(24)
Wkłady filtrujące Waterdrop, zamienniki Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1(24)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2874
189,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 336
132,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Gorenje DHNE82, Wolnostojący, Od przodu, Pompa grzewcza, Biały, Przyciski, Obrotowy, Prawy
Gorenje DHNE82, Wolnostojący, Od przodu, Pompa grzewcza, Biały, Przyciski, Obrotowy, Prawy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
2 456,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Philips 5000 series Airfryer HD9285/00 Urządzenie XXL Connected serii 5000, Frytkownica na gorące powietrze, 7,2 l, 1,4 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
Philips 5000 series Airfryer HD9285/00 Urządzenie XXL Connected serii 5000, Frytkownica na gorące powietrze, 7,2 l, 1,4 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
1 250,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla MEDION MD 14482 Kuchenka mikrofalowa z grillem / komora gotowania 20 litrów / 8 programów automatycznych / funkcja rozmrażania / moc mikrofal 800 W i grilla 1000 W / timer / półka na grilla
MEDION MD 14482 Kuchenka mikrofalowa z grillem / komora gotowania 20 litrów / 8 programów automatycznych / funkcja rozmrażania / moc mikrofal 800 W i grilla 1000 W / timer / półka na grilla
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 88
535,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Bosch TSM6A014R, Młynek z ostrzami, 75 g, Czerwony, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Bosch TSM6A014R, Młynek z ostrzami, 75 g, Czerwony, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
90,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Dywan Pluszowy Shaggy Włochacz Szary 120X170 Cm Miękki Do Salonu Futrzany
Dywan Pluszowy Shaggy Włochacz Szary 120X170 Cm Miękki Do Salonu Futrzany
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
77,00 zł
-10%
69,00 zł
Sprzedawca: Fodymski
Zdjęcie produktu dla Burberry Goddess, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
Burberry Goddess, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 szt.
7 438,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
223,14 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Polecam
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Świece do uszu z wosku pszczelego, 16 sztuk, z filtrem bezpieczeństwa i osłonami ochronnymi
Świece do uszu z wosku pszczelego, 16 sztuk, z filtrem bezpieczeństwa i osłonami ochronnymi
212,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 631,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zestaw wkładek do uszu (ohrenkerzen) zawierający 32 sztuki, w 8 wariantach zapachowych, wraz z 16 osłonkami i 32 patyczkami z wacikiem
Zestaw wkładek do uszu (ohrenkerzen) zawierający 32 sztuki, w 8 wariantach zapachowych, wraz z 16 osłonkami i 32 patyczkami z wacikiem
226,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
22 696,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Naturalne świeczki do uszu z wosku pszczelego, 16 sztuk, z 8 osłonami, zapach bergamotki
Naturalne świeczki do uszu z wosku pszczelego, 16 sztuk, z 8 osłonami, zapach bergamotki
225,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 736,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Świąteczna kryształowa kula angielskie szklane ozdoby na biurko EVE prezent dla dzieci bałwanek mały
Świąteczna kryształowa kula angielskie szklane ozdoby na biurko EVE prezent dla dzieci bałwanek mały
136,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
1 264,81 zł/1kg