5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Escates del Mediterrani Grobe Meersalzkristalle 250g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
56,00 zł
224,00 zł / 1kg
+ 55,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g12,82 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sól ziołowa Herbamare® - Original 250g89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Sól ziołowa Herbamare® - Original 125g121,76 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Alpensalz 500g6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tsampa jęczmienna Sonam 1kg
65,90 zł/1kg
65,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Sonnentor 00788
184,93 zł/1kg
27,74 zł
Sprzedawca: taleoo

Gomasio 200g
91,45 zł/1l
18,29 zł
Sprzedawca: taleoo

Ursalz - Zioła 250g
49,72 zł/1kg
12,43 zł
Sprzedawca: taleoo

Sonnentor 00710
93,80 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Fleur de Sel 150g
179,20 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Hirschhornsalz 20g
446,50 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska Atlantyku - drobna, 1 kg | DANIVAL
9,66 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Tymianek - Gastrodose 150g
388,67 zł/1kg
58,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 07717
233,22 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta sezamowa z solą, 500g | LIMA FOOD
79,74 zł/1kg
39,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Mettwurst gotowany - słoik 160g | ÖKOLAND
139,25 zł/1kg
22,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Fleur de Sel 75g
368,53 zł/1kg
27,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka śniadaniowa z nieprażonym kakao1 x 300 g
96,40 zł/1kg
28,92 zł
Sprzedawca: BioCare

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
1 083,70 zł/1kg
108,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Escates del Mediterrani - grube kryształy soli morskiej
Ta sól to czysta natura. Ręcznie zbierana i krystalizowana na słońcu. Bez dodatków, jest to całkowicie czysty produkt naturalny. Jest wsypywana do płytkich zbiorników. Słońce i wiatr osuszają wodę, pozostawiając czystą sól morską. W upalne dni, przy pomocy wiatru i bardzo niskiej wilgotności, na brzegach zbiorników tworzy się krystaliczna warstwa dużych kryształów.
Kształt kryształów przypomina kwiaty, stąd nazwa Flor de Sal (kwiat soli). Ta solna skorupa jest zbierana ręcznie, a następnie rozkładana na stołach do suszenia. Ponieważ Flor de Sal jest całkowicie nieprzetworzona, wiąże wilgoć i jest zawsze lekko wilgotna.
Można w niej wykryć ponad 80 niezbędnych minerałów i pierwiastków śladowych, w szczególności wysoki poziom magnezu i potasu. Flor de Sal to całkowicie naturalny produkt bez żadnych dodatków.
Zawartość: 250 g
Składniki: Sól morska
Informacje dla konsumentów: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić puszkę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Informacje o wartościach odżywczych na 100 gramów:
Energia:0,00 kJ Energia:0,00 kcal
Tłuszcz:0,00 gramów
nasycone kwasy tłuszczowe:0,00 gramów
Białko:0,00 gramów
Węglowodany:0,00 gramów
Cukier:0,00 gramów
Błonnik:0,00 gramów
Sól:98,19 gramów
Podmiot odpowiedzialny: Gusto Mundial Baleárides, S.L. Ctra. de Campos a Colonia Sant Jordi, km. 8,7 07630 Campos, Mallorca Islas Baleares España
Kraj pochodzenia: Cypr
- Lista składników
- Sól morska
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Gusto Mundial Baleárides, S.L. Ctra. de Campos a Colonia Sant Jordi, km. 8,7 07630 Campos, Mallorca Islas Baleares España
- Nazwa handlowa
- Sól
- Producent
- Gusto Mundial Balearides, SL
- EAN
- 8437006451062
- Lista składników
- Sól morska
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Gusto Mundial Baleárides, S.L. Ctra. de Campos a Colonia Sant Jordi, km. 8,7 07630 Campos, Mallorca Islas Baleares España
- Nazwa handlowa
- Sól
- Producent
- Gusto Mundial Balearides, SL
- EAN
- 8437006451062
Pasuje również do tego

Heinz 5000157073020, 150 ml
67,53 zł/1l
11,89 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Feel Pure z cytryną - 17 saszetek 30,6g
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
31,27 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Friesinger Mühle Küchenmeister Ciabatta mieszanka do pieczenia chleba 1000g
9,67 zł/1kg
9,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aronia - Herbata
125,07 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: taleoo

R Ekstrakt drożdżowy do smarowania Classic mały 125g
238,00 zł/1kg
29,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł/1kg
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cenovis Bio Klare Gemüsebrühe 126g
68,00 zł/1kg
8,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Makaron instant Nong Shim Shin Ramyun ostry (5 x 120 g)
110,15 zł/1kg
66,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml
111,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ültje Kettle Nuts Paprika Orzeszki ziemne w polewie paprykowej 40g
104,50 zł/1kg
4,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Urtekram UK83791, Lakier do włosów, Kobiety, Włosy suche, 250 ml, Nawilżający, 1 szt.
195,92 zł/1l
48,98 zł
Sprzedawca: Emerosa

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,42 zł/1kg
50,71 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Zestaw podstawowy dla stolarzy | 4260056157196
261,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Uniwersalna nasadka dyfuzorowa do suszarki do włosów kręconych i falowanych; nasadka do suszarki z dyszą 1,77 cala; zapewnia równomierne suszenie włosów; kolor czarny
628,43 zł/1kg
75,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Ecovacs D-CC3H, Odkurzacz robot, Niebieski, DEEBOT OZMO 950/920
29,98 zł
Sprzedawca: PolisElectro

NeoNail UV Gel Polish Color Lakier hybrydowy 2609 Lady Ferrari, 7.2ml
4 152,78 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Krem przeciwstarzeniowy Regenerist Olay (50 ml)
268,70 zł/100ml
134,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Kompaktowy robot kuchenny Kenwood MultiPro Express Weigh+ Autograph Collection FDM72.990SS
970,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Mucola rampa dla psów rampa dla psów teleskopowa rampa samochodowa rampa dla psów składane stopnie dla zwierząt składana rampa samochodowa petwalk
175,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Aveda 18084507216, Dorosły, Szeroka szczotka do włosów, Drewno, Czarny, Monochromatyczny, Drewno, Dziewczyna
129,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Police Potion Love woda perfumowana dla kobiet 30 ml
2 459,33 zł/1l
73,78 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Erasco Grüne Bohnen Dosen-Eintopf 800,0 g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau velvet mango kremowa pasta owocowa bez kawałków 270g
298,00 zł/1kg
80,46 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds, Czerwony, 66/55, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Świecący
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Erborian CC Crème Hight Definition Radiance Face Cream SPF 25 (Doré) 15 ml
1 129,33 zł/100ml
169,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

EcoTools On the Go Style Set zestaw pędzli
84,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Eau Thermale Avene, Hydrance UV-Riche, Bogaty krem nawilżający, SPF 30, 40 ml
384,80 zł/100ml
153,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Termowentylator, 2 poziomy, funkcja zimnego powietrza, wys. 25 cm
180,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

Sól morska w płatkach 500g
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,58 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Fuchs Foodservice BBQ mieszanka przyprawowa do steków 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
97,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,15 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg

Sól gruba jodowana Grosso 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,49 zł/1l

Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,89 zł/1l

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg