Zawartość:

3 l
  • 3 l
  • 15 l
    Pokaż dostępne warianty

Waga:

3000 g
  • 3000 g
  • 15000 g
    Pokaż dostępne warianty

Najważniejsze informacje w skrócie

  • Idealna dla szczeniąt ras mini (5-10 kg), wspierając ich intensywny rozwój.
  • Z bezglutenową recepturą, która jest delikatna dla wrażliwego układu pokarmowego.
  • Zawiera aż 25% świeżego drobiu, gwarantując wysoką smakowitość i strawność.
  • Wzbogacona o ekstrakt z omułka, wspierający zdrowe stawy i kości Twojego pupila.
  • Z siarą i prebiotykami, które skutecznie wzmacniają naturalną odporność.
  • Posiada małe krokieciki, idealnie dopasowane do szczęk małych szczeniąt.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 3 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

59,99 zł

20,00 zł / 1kg

+ 10,90 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
40,90 zł/1kg
490,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia
Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia
27,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla PEDIGREE Professional Nutrition Junior z ptakami i warzywami, średnie i duże rasy - sucha karma dla psów - 12 kg
PEDIGREE Professional Nutrition Junior z ptakami i warzywami, średnie i duże rasy - sucha karma dla psów - 12 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
208,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla CARNILOVE 508839, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 1,5 kg
CARNILOVE 508839, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 1,5 kg
81,81 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
122,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Bosch 52010015, Szczenięta, Jagnięcina, Ryż, 15 kg, Bezglutenowe
Bosch 52010015, Szczenięta, Jagnięcina, Ryż, 15 kg, Bezglutenowe
10,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
188,65 zł
-25,67 zł
162,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Hubert 15 kg
Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla Bosch MAXI JUNIOR, Szczenięta, Maxi (26 - 44 kg), Drób, 15 kg
Bosch MAXI JUNIOR, Szczenięta, Maxi (26 - 44 kg), Drób, 15 kg
12,10 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
181,46 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Zdjęcie produktu dla BELCANDO Puppy, 12,5 kg
BELCANDO Puppy, 12,5 kg
29,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
367,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Bellfor sucha karma dla psów z insektami bezzbożowa 7,5kg | 28439
Bellfor sucha karma dla psów z insektami bezzbożowa 7,5kg | 28439
67,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
508,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Bosch MEDIUM JUNIOR, Szczenięta, Średnie (11 - 25 kg), 3 kg
Bosch MEDIUM JUNIOR, Szczenięta, Średnie (11 - 25 kg), 3 kg
45,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
135,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Bosch 52080015, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 15 kg
Bosch 52080015, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 15 kg
8,31 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
124,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Belcando Junior Maxi, szczeniak, drób, ryż, 12,5 kg, bez laktozy
Belcando Junior Maxi, szczeniak, drób, ryż, 12,5 kg, bez laktozy
38,51 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
481,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Sucha karma dla psa BOSCH Active dla psów aktywnych 15kg
Sucha karma dla psa BOSCH Active dla psów aktywnych 15kg
10,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
158,01 zł
Sprzedawca: 2Lucky
A bag of Josera Mini Junior dog food.
Josera MiniJunior, Szczenięta, Kaczka, Łososiowy, 900 g
43,65 zł/1kg
43,65 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Bosch MINI SENIOR, Senior, 2,5 kg, Bezglutenowe
Bosch MINI SENIOR, Senior, 2,5 kg, Bezglutenowe
26,49 zł/1kg
66,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Bosch 5205003, Dorosły, Mini (5 - 10 kg), Jagnięcina, Ryż, 3 kg, Bezglutenowe
Bosch 5205003, Dorosły, Mini (5 - 10 kg), Jagnięcina, Ryż, 3 kg, Bezglutenowe
37,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
111,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Belcando Adult Power, Dorosły, Każda rasa, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Drób, 12,5 kg
Belcando Adult Power, Dorosły, Każda rasa, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Drób, 12,5 kg
29,39 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
367,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Bosch Dog HPC Soft Junior kurczak i słodki ziemniak 2,5 kg
Bosch Dog HPC Soft Junior kurczak i słodki ziemniak 2,5 kg
52,28 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
130,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Perfect Fit Adult 1+, Dorosły, Mini (5 - 10 kg), Kurczak, 6 kg
Perfect Fit Adult 1+, Dorosły, Mini (5 - 10 kg), Kurczak, 6 kg
14,27 zł/1kg
85,59 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 800g
Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 800g
50,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
40,47 zł
Sprzedawca: VISO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

KARMA SUCHA BOSCH MINI JUNIOR DLA SZCZENIĄT RAS MAŁYCH - DRÓB 3 KG


Rozpoczynasz przygodę z małym, pełnym energii szczeniakiem? BOSCH Mini Junior to karma sucha stworzona z myślą o młodych psach ras małych, które ważą od 4 do 14 kilogramów. To idealny wybór dla właścicieli maltańczyków, jamników, yorków, pinczerów i wszystkich innych małych psiaków, którzy potrzebują pełnowartościowego pożywienia wspierającego ich intensywny wzrost i rozwój. Ta karma została opracowana przez ekspertów marki BOSCH, znanego i cenionego producenta karm dla zwierząt domowych, której tradycja sięga wielu lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości produktów żywieniowych dla psów.


BOSCH Mini Junior wyróżnia się bezglutenową recepturą, która sprawia, że jest delikatna dla wrażliwego układu pokarmowego młodego psa. Głównym źródłem białka zwierzęcego jest świeży drób w ilości 25%, co zapewnia doskonałą strawność i smakowitość karmy. Dodatek sproszkowanego mięsa drobiowego oraz ryb wzbogaca profil aminokwasowy, wspierając prawidłowy rozwój mięśni i tkanek organizmu. Ryż i proso stanowią łatwostrawne źródła węglowodanów, dostarczając energii niezbędnej do zabawy, eksploracji i codziennej aktywności szczeniaka. Karma zawiera aż 26% białka i 17% tłuszczu, co stanowi optymalną kompozycję składników odżywczych dla intensywnie rosnącego organizmu.


W trosce o zdrowie Twojego pupila, karma BOSCH Mini Junior została wzbogacona o szereg składników funkcjonalnych. Siemię lniane dostarcza kwasów tłuszczowych omega-3, które wspierają rozwój układu nerwowego i sprawiają, że sierść szczeniaka staje się błyszcząca i zdrowa. Oleje rybne dodatkowo wspomagają pracę mózgu i wzroku. Ekstrakt z omułka zielonowargowego (0,1%) to naturalne źródło glikozaminoglikanów, które wspierają zdrowie stawów i kości, co jest niezwykle istotne dla szczeniąt ras małych, których kościec rozwija się w szybkim tempie. Dodatek suszonych drożdży piwnych z manooligosacharydami i beta-glukanami wspiera układ odpornościowy młodego psa.


Formuła karmy została pozbawiona zbędnych dodatków, które mogłyby obciążać organizm szczeniaka. Nie znajdziesz tutaj cukru, soi, laktozy ani konserwantów. Producent zrezygnował również ze sztucznych barwników, dzięki czemu masz pewność, że podajesz swojemu pupilowi czysty, naturalny produkt bez zbędnej chemii. Małe krokieciki karmy są idealnie dopasowane rozmiarem do szczęk szczeniąt ras małych, co ułatwia gryzienie i żucie, jednocześnie wspierając prawidłowe czyszczenie zębów i wzmacnianie dziąseł.


  • Bezglutenowa formuła łagodna dla wrażliwego żołądka szczeniaka
  • 26% białka wysokiej jakości pochodzenia zwierzęcego wspiera rozwój mięśni
  • 17% tłuszczu dostarcza energii niezbędnej do wzrostu i zabawy
  • Świeży drób 25% zapewnia doskonały smak i strawność
  • Bez cukru, soi i laktozy zdrowa formuła bez zbędnych dodatków
  • Bez konserwantów i barwników czysty, naturalny skład
  • Ekstrakt z omułka wspiera zdrowie stawów i kości
  • Małe krokieciki idealne dla małych szczęk szczeniąt


Karma BOSCH Mini Junior jest przeznaczona dla szczeniąt ras małych w okresie wzrostu. Zalecamy stopniowe przejście z karmy juniorskiej na karmę dla dorosłych psów, dostosowując porcje do indywidualnych potrzeb i tempa rozwoju Twojego pupila. Produkt sprzedawany w opakowaniu wagowym o wadze 3 kg. Pamiętaj, aby zawsze zapewnić psu dostęp do świeżej, czystej wody pitnej. Producent zaleca przechowywanie karmy w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia. Karma powinna być podawana zgodnie z zaleceniami dotyczącymi wielkości porcji, dostosowanymi do wieku, wagi i poziomu aktywności szczeniaka.

CARUNO-2026-07-29-14:48:09

Karma odchowowa dla małych ras


Do odchowu małych ras (do 15 kg wagi końcowej) wymagana jest specjalnie opracowana karma odchowowa o dostosowanym kształcie i rozmiarze krokietów, a także zbilansowanej zawartości białka i minerałów.


Karma MINI JUNIOR jest produkowana bez zbóż zawierających gluten przy użyciu świeżego drobiu (min. 25%).


Zastosowanie siary wzmacnia układ odpornościowy, podobnie jak specjalny kompleks immunologiczny mannanów i glukanów (opracowany przez weterynarzy).


Zawarte w karmie ekstrakty z małży wspomagają rozwój chrząstek i stawów.



    • produkowana bez zbóż zawierających gluten (bez pszenicy)

    • z dużą ilością świeżego drobiu (min. 25%)

    • z umiarkowaną zawartością białka (26%)

    • z siarą, która wzmacnia mechanizmy obronne młodego psa


Skład:

Świeży drób (25%), kukurydza, mączka z mięsa drobiowego, ryż, proso, tłuszcz zwierzęcy, suszona pulpa buraczana (odcukrzona), hydrolizat białka surowego, mączka rybna, siemię lniane, skwarki mięsne (suszone), mączka mięsna, Groch (suszony), drożdże (suszone, w tym 0,1% mannanoligosacharydów, 0,06% beta-glukanów), olej rybny, siara (0,3%), chlorek sodu, ekstrakt z omułka zielonowargowego (0,1%), cykoria (suszona), chlorek potasu

Składniki analityczne:

Białko surowe 26,0%, tłuszcz surowy 17,0%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy 6,0%, wapń 1,2%, fosfor 0,90%

Dodatki:

Witamina A 15000 IU, witamina D3 1200 IU, witamina E 150 mg, cynk (jako tlenek cynku) 90 mg, cynk (jako chelat aminokwasowy cynku, hydrat) 75 mg, miedź (jako siarczan miedzi [II], pentahydrat) 10 mg, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 2 mg, selen (jako selenin sodu) 0,2 mg, przeciwutleniacz, ,

Zalecenia żywieniowe:


Wiek szczenięciaWaga dorosłych psów tej rasy (w kg)
Wiek szczenięciaWaga dorosłego psa tej rasy (w kg) / Poids du chien adulte de cette race (en kg)
Wiek szczeniaka2,5 kg5,0 kg7,5 kg10,0 kg12,5 kg15,0 kg20,0 kg25,0 kg
2 miesiące
2 miesiące- 50 g- 80 g- 100 g- 120 g- 140 g- 155 g- 190 g- 215 g
2 miesiące
3 miesiące
3 miesiące- 60 g- 95 g- 130 g- 155 g- 180 g- 205 g- 250 g- 295 g
3 miesiące
4 miesiące
4 miesiące- 60 g- 100 g- 135 g- 165 g- 195 g- 225 g- 280 g- 330 g
4 miesiące
5 - 6 miesięcy
5 - 6 miesięcy- 60 g- 100 g- 140 g- 170 g- 200 g- 230 g-285 g- 340 g
5 - 6 miesięcy
6 - 9 miesięcy
6 - 9 miesięcy- 55 g- 100 g- 135 g- 170 g- 200 g- 230 g- 285 g- 340 g
6 - 9 miesięcy
9 - 12 miesięcy
9 - 12 miesięcy- 55 g- 95 g- 130 g- 165 g- 195 g- 225 g- 280 g- 330 g
9 - 12 miesięcy



Sucha karma dla psa Bosch Mini Junior Szczeniąt małych ras 3kg

Bosch Mini Junior 3 kg to pełnoporcjowa karma sucha przeznaczona dla szczeniąt ras małych, które w dorosłości osiągają do 15 kg masy ciała. Została opracowana z myślą o potrzebach psów od 1. do 9. miesiąca życia, zapewniając im odpowiednią ilość białka, energii oraz składników mineralnych. Dzięki dodatkowi siary (kolostrum) wspiera rozwój naturalnej odporności młodego organizmu. Starannie dobrany skład, w tym świeży drób oraz brak glutenu, sprzyja dobrej przyswajalności i zdrowemu trawieniu. Odpowiedni rozmiar i kształt krokietów ułatwia jedzenie małym psom i zachęca do regularnych posiłków.

Zalety:

  • dostosowana do szczeniąt ras małych (do 15 kg)
  • wspiera odporność dzięki zawartości siary (kolostrum)
  • brak zbóż zawierających gluten
  • optymalna zawartość białka (26%) dla prawidłowego wzrostu
  • ekstrakt z małży wspomaga stawy i chrząstki
  • odpowiedni kształt i wielkość krokietów dla małych psów

Skład:

Świeży drób (25%), kukurydza, sproszkowane mięso drobiowe, ryż, proso, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana (bez cukru), hydrolizowane białko, sproszkowane ryby, siemię lniane, skwarki mięsne (suszone), sproszkowane mięso, groch, suszone drożdże piwne (0,1% mannooligosacharydy, 0,06% ß-glukan), oleje rybne, siara (0,3%), chlorek sodu, ekstrakt z omułka zielonowargowego (0,1%), cykoria (suszona), chlorek potasu

Dodatki na 1 kg:

Witamina A: 15.000 j.m., witamina D3: 1.200 j.m., witamina E: 150 mg, miedź (jako siarczan miedzi, pięciowodny): 10 mg, cynk (jako tlenek cynku): 90 mg, cynk (jako chelat aminokwasowy cynku, uwodniony): 75 mg, jod (jako jodek wapnia, bezwodny): 2 mg, selen (jako selenian sodu): 0,2 m

Analiza: białko: 26,0%, zawartość tłuszczu: 17,0%, włókno surowe: 2,5%, popiół surowy: 6,0%, wapń: 1,2%, fosfor: 0,9%, przeciwutleniacze



Wiek zwierzęcia:
Szczenięta
Waga produktu:
3 kg
Wielkość psa:
Mini (5 - 10 kg)
Zawiera witaminy:
Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B3, Witamina B6, Kwas foliowy, Witamina C, Witamina D3, Witamina E
Skład karmy:
Fresh poultry (25 %), maize, poultry meat meal, rice, millet, animal fat, beet pulp (sugar removed), hydrolysed protein, fish meal, linseed, greaves (dried), meat meal, peas, yeast (dehydrated, 0.1 % mannan oligosaccharides, 0.06 % β-glucans), fish oil, colostrum (0,3 %), sodium chloride, green-lipped mussel extract (0,1 %), chicory (dried), potassium chloride.
Białko:
26%
Zawartość tłuszczu:
17%
Popiół surowy:
6%
Włókna surowe:
2,5%
Fosfor:
0,9%
Wapń:
1,2%
Sód:
0,3%
Zawartość magnezu:
0,1%
Zawartość potasu:
0,45%
Metaboliczna energia (ME):
16,5 MJ/kg
Zawartość biotyny:
500 μg/kg
Zawartość witaminy C:
70 mg/kg
Zawartość żelaza:
145 mg/kg
Zawartość cynku:
90 mg/kg
Zawartość manganu:
15 mg/kg
Zawartość miedzi:
10 mg/kg
Zawartość jodu:
2 mg/kg
Zawartość selenu:
0,2 mg/kg
Zawartość witaminy A:
15000 IU/kg
Zawartość witaminy D3:
1200 IU/kg
Zawartość witaminy E:
150 mg/kg
Zawartość tiaminy (witaminy B1):
12 mg/kg
Zawartość ryboflawiny (witaminy B2):
12 mg/kg
Zawartość niacyny (witaminy B3):
50 mg/kg
Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5):
30 mg/kg
Zawartość witaminy B6:
7 mg/kg
Zawartość kwasu foliowego (witamina B9):
3 mg/kg
Zawartość witaminy B12:
100 μg/kg


bosch Petfood Mini Junior - Puppy - Kukurydza - Drób - 3 kg - Mini (5 - 10 kg) - Witamina A - Witamina B1 - Witamina B12 - Witamina B2 - Witamina B3 - Witamina B5 - Witamina B6 - Witamina B9... - Ogólne zdrowie - Biodra i stawy - 3.000 g

Ogólne
Rodzaj
Audio
Waga
3000 g


Karma odchowowa dla małych ras Hodowla małych ras (do 15 kg wagi końcowej) wymaga specjalnie opracowanej karmy odchowowej o dostosowanym kształcie i rozmiarze krokietów, a także zbilansowanej zawartości białka i minerałów. MINI JUNIOR jest produkowany bez zbóż zawierających gluten przy użyciu świeżego drobiu (min. 25%). Zastosowanie siary wzmacnia układ odpornościowy, podobnie jak specjalny kompleks immunologiczny mannanów i glukanów (opracowany przez weterynarzy). Zawarte ekstrakty z małży wspomagają rozwój chrząstek i stawów. produkowana bez zbóż zawierających gluten (bez pszenicy) z dużą ilością świeżego drobiu (min. 25%) o umiarkowanej zawartości białka (26%) z siarą, która wzmacnia mechanizmy obronne młodego psa

Waga
3000 g
Zawartość
3 l
Zawartość wilgoci
inna
Nazwa handlowa
14083
Rodzaj paszy
Materiał paszowy
Określone gatunki zwierząt
Psy
Dodatki
1
Liczba sztuk
1
EAN
4015598013000
Numer producenta
5204003
Producent
Bosch Tiernahrung
Numer zezwolenia
n/a

Waga
3000 g
Zawartość
3 l
Zawartość wilgoci
inna
Nazwa handlowa
14083
Rodzaj paszy
Materiał paszowy
Określone gatunki zwierząt
Psy
Dodatki
1
Liczba sztuk
1
EAN
4015598013000
Numer producenta
5204003
Producent
Bosch Tiernahrung
Numer zezwolenia
n/a
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
35,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla Miękiki koc polarowy dla zwierząt, możliwość prania, 120 x 100 cm, kolor szary
Miękiki koc polarowy dla zwierząt, możliwość prania, 120 x 100 cm, kolor szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
220,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla relaxdays 10027243_0 relaxdays Hundespielzeug-Set   mehrfarbig
relaxdays 10027243_0 relaxdays Hundespielzeug-Set mehrfarbig
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla PEDIGREE Protection VITAL Adult dla psa 40x100g
PEDIGREE Protection VITAL Adult dla psa 40x100g
15,14 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,56 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Poli rattanowy zestaw wypoczynkowy stół jadalnia salon meble ogrodowe zestaw ogrodowy 1x stół + 2x krzesła + 1x ławka + 2x taborety - szary
Poli rattanowy zestaw wypoczynkowy stół jadalnia salon meble ogrodowe zestaw ogrodowy 1x stół + 2x krzesła + 1x ławka + 2x taborety - szary
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
1 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tabletki chlorowe Sillar 1x20g - Wielofunkcyjne tabletki basenowe do dezynfekcji, zapobiegania glonom, flokulacji, zapobiegania osadzaniu się kamienia i stabilizacji chloru - Niebieskie, 3 kg
Tabletki chlorowe Sillar 1x20g - Wielofunkcyjne tabletki basenowe do dezynfekcji, zapobiegania glonom, flokulacji, zapobiegania osadzaniu się kamienia i stabilizacji chloru - Niebieskie, 3 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
114,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Bosch 52010015, Szczenięta, Jagnięcina, Ryż, 15 kg, Bezglutenowe
Bosch 52010015, Szczenięta, Jagnięcina, Ryż, 15 kg, Bezglutenowe
10,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
188,65 zł
-25,67 zł
162,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla TV Stick Android 10.0 Smart TV Box Odtwarzacz multimedialny Streaming Stick 4K HDR z pilotem (1 GB RAM + 8 GB ROM) Mediaplayer
TV Stick Android 10.0 Smart TV Box Odtwarzacz multimedialny Streaming Stick 4K HDR z pilotem (1 GB RAM + 8 GB ROM) Mediaplayer
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
182,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla Wiltec składana budka transportowa dla psów, kotów S (42x36x41 cm), solidna, lekka, bezpieczna, budka dla psa z wyjmowaną poduszką, czarna
Wiltec składana budka transportowa dla psów, kotów S (42x36x41 cm), solidna, lekka, bezpieczna, budka dla psa z wyjmowaną poduszką, czarna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 231
163,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,88 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
73,88 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Eveline Cosmetics Brow Styler – kredka do brwi, długotrwały efekt, krycie, Odcień 01 - medium brown
Eveline Cosmetics Brow Styler – kredka do brwi, długotrwały efekt, krycie, Odcień 01 - medium brown
91,92 zł/1kg
22,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Maty chłonne, podkłady do nauki, przenośna toaleta dla zwierząt, szczeniaków, psów, kotów, rozmiar XL 60x90 cm 50 sztuk + worki na odchody
Maty chłonne, podkłady do nauki, przenośna toaleta dla zwierząt, szczeniaków, psów, kotów, rozmiar XL 60x90 cm 50 sztuk + worki na odchody
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
104,00 zł
Sprzedawca: FebeStore
Zdjęcie produktu dla Canon Multipack PG-540 czarny + CL-541 kolorowy
Canon Multipack PG-540 czarny + CL-541 kolorowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
282,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UNIVERS-CLUB
Zdjęcie produktu dla Segregator D.RECT 10 sztuk (po 2 sztuki w każdym kolorze 5x2) | Segregator kartonowy A4 z plastikową perforacją z przezroczystą przednią okładką | Segregator plastikowy z folii PP | Perforowany - europerforacja
Segregator D.RECT 10 sztuk (po 2 sztuki w każdym kolorze 5x2) | Segregator kartonowy A4 z plastikową perforacją z przezroczystą przednią okładką | Segregator plastikowy z folii PP | Perforowany - europerforacja
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
47,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla 3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla dwustronna szczotka dla psów lionto, do usuwania sierści i podszerstka, z ostrzami ze stali nierdzewnej, ergonomiczny uchwyt, żółto-czarna
dwustronna szczotka dla psów lionto, do usuwania sierści i podszerstka, z ostrzami ze stali nierdzewnej, ergonomiczny uchwyt, żółto-czarna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla 2x folia ochronna do Samsung Galaxy S10 - folia antywstrząsowa 9H z tworzywa sztucznego Dipos Glass
2x folia ochronna do Samsung Galaxy S10 - folia antywstrząsowa 9H z tworzywa sztucznego Dipos Glass
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
70,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dipos
Zdjęcie produktu dla Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1110
24,89 zł
-20%
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla AVANA smycz dla psa z krótkim paskiem odblaskowym | 2 wyściełane pętle na ręce | 1,5 metra smyczy dla dużych i średnich psów - czarna
AVANA smycz dla psa z krótkim paskiem odblaskowym | 2 wyściełane pętle na ręce | 1,5 metra smyczy dla dużych i średnich psów - czarna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
63,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla Pedigree Junior Saszetka 48x100g Mokra Karma W Galaretce Dla Psa Mix Czterech Smaków
Pedigree Junior Saszetka 48x100g Mokra Karma W Galaretce Dla Psa Mix Czterech Smaków
20,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
97,80 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla SWANEW legowisko dla psa poduszka dla psa LUXURY legowisko dla kota pluszowe miejsce do spania legowisko dla zwierzaka ciemnoszare 60cm
SWANEW legowisko dla psa poduszka dla psa LUXURY legowisko dla kota pluszowe miejsce do spania legowisko dla zwierzaka ciemnoszare 60cm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 134
116,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Duża tablica edukacyjna dwustronna: magnetyczna i kredowa - suchościeralna, drewniana
Duża tablica edukacyjna dwustronna: magnetyczna i kredowa - suchościeralna, drewniana
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
228,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Zdjęcie produktu dla Bestway 58142, Pasek testowy do wody, Zasadowość, Bez chloru, Ph, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
Bestway 58142, Pasek testowy do wody, Zasadowość, Bez chloru, Ph, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
19,04 zł
Sprzedawca: Bambule
Zdjęcie produktu dla UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 130
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Zestaw pędzli do makijażu 12 sztuk Pędzle do podkładu Pędzle do pudru Zestaw pędzli do makijażu Zestaw pędzli do makijażu z torbą Narzędzia Kosmetyki do makijażu Różowy Retoo
Zestaw pędzli do makijażu 12 sztuk Pędzle do podkładu Pędzle do pudru Zestaw pędzli do makijażu Zestaw pędzli do makijażu z torbą Narzędzia Kosmetyki do makijażu Różowy Retoo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Namiot plażowy TRESKO ochrona przeciwsłoneczna ochrona przed wiatrem namiot osłona prywatności XXL
Namiot plażowy TRESKO ochrona przeciwsłoneczna ochrona przed wiatrem namiot osłona prywatności XXL
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
103,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Odporny na warunki atmosferyczne domek dla kota Wiltec 50 x 50 x 54 cm wykonany z drewna, zewnętrzna budka dla kota, jaskinia dla kota z wejściem i drzwiami ewakuacyjnymi
Odporny na warunki atmosferyczne domek dla kota Wiltec 50 x 50 x 54 cm wykonany z drewna, zewnętrzna budka dla kota, jaskinia dla kota z wejściem i drzwiami ewakuacyjnymi
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 18 czerwca 2019 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super jedzenie
Zawartość 3 lWaga 3 kg
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3 lWaga 3 kg
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3 lWaga 3 kg
Oceniono dnia 24 lipca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 15 lWaga 15 kg
Oceniono dnia 24 listopada 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3 lWaga 3 kg
Oceniono dnia 5 maja 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3 lWaga 3 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg
Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg
alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,03 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak
Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg
Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg
Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera Festival 12,5 kg
Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia
Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe
Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg
Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg