Lindt Excellence Framboise Intense Dark Chocolate 100g – Szlachetna ciemna czekolada z nadzieniem malinowym

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

37,41 zł

374,10 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla ciemna czekolada w pastylkach Callebaut 811, 400 g
ciemna czekolada w pastylkach Callebaut 811, 400 g
396,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
198,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lindt Vegan Salted Caramel z pikantnymi kawałkami karmelu 100g
Lindt Vegan Salted Caramel z pikantnymi kawałkami karmelu 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g
Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g
298,72 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao ciemne mocne 100g
Lindt & Sprüngli Excellence 85% kakao ciemne mocne 100g
266,70 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Excellence Caramel Orzech Laskowy Ciemna Czekolada 100g
Lindt Excellence Caramel Orzech Laskowy Ciemna Czekolada 100g
410,80 zł/1kg
41,08 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lindt EXCELLENCE Ciemna czekolada o smaku miętowym 100g
Lindt EXCELLENCE Ciemna czekolada o smaku miętowym 100g
374,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lindt EXCELLENCE Raspberry Intense 100g
Lindt EXCELLENCE Raspberry Intense 100g
226,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lindor Dark, 60% kakao, delikatna gorzka czekolada, 100g
Lindor Dark, 60% kakao, delikatna gorzka czekolada, 100g
242,93 zł/1kg
24,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Thins Dark ciemna czekolada 125g
Lindt Thins Dark ciemna czekolada 125g
674,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lindt i Sprüngli Excellence Mild 85% ciemna czekolada 100g
Lindt i Sprüngli Excellence Mild 85% ciemna czekolada 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe Feodora 60% ciemna czekolada 225g
Batony czekoladowe Feodora 60% ciemna czekolada 225g
159,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe jajko w polewie z ciemnej czekolady 48g
Niederegger marcepanowe jajko w polewie z ciemnej czekolady 48g
71,25 zł/1kg
14,79 zł
-76%
3,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Excellence o intensywnie pysznym smaku kakao 100g
Lindt Excellence o intensywnie pysznym smaku kakao 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schokolade - Zartbitterschokolade 100g | LACOA
Schokolade - Zartbitterschokolade 100g | LACOA
87 000,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,55 zł
-24%
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Alpia Noble Nougat Czekolada mleczna z nadzieniem Noble Nougat 100g
Alpia Noble Nougat Czekolada mleczna z nadzieniem Noble Nougat 100g
88,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Lindt Excellence Extra Creamy Milk 100g
Baton czekoladowy Lindt Excellence Extra Creamy Milk 100g
106,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Excellence Pistazie Feinherb Tabliczka 100 g
Lindt Excellence Pistazie Feinherb Tabliczka 100 g
449,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hachez Dark Milk Chocolate 100g
Hachez Dark Milk Chocolate 100g
230,00 zł/1kg
23,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schogetten karmelowe brownie z nadzieniem i kawałkami kakaowych herbatników 100g
Schogetten karmelowe brownie z nadzieniem i kawałkami kakaowych herbatników 100g
96,60 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
126,95 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
25,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Lindt - Excellence Himbeere Intense Czekolada 100 g, opakowanie 4 sztuki

Excellence Malina Intense to wyjątkowo owocowa i aromatyczna czekolada. Delikatne kawałki malin w delikatnej gorzkiej czekoladzie tworzą niezrównaną rozkosz dla podniebienia. Szlachetne składniki pozwalają doświadczyć niezwykłej różnorodności smaków i delikatnych aromatów. Dzięki cienkiej formie tabliczki czekolady bukiet smaków jest jeszcze bardziej intensywny.


Składniki: cukier, miazga kakaowa, masło kakaowe, tłuszcz mleczny, maliny liofilizowane (1%), emulgator (lecytyna sojowa), naturalny aromat, aromat.

Informacje dla alergików: Może zawierać nasiona sezamu, pszenicę i owoce z łupinami twardymi.

Informacje o wartości odżywczej na 100 g
Wartość energetyczna2181 kJ522 kcal
Tłuszcz31 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18 g
Węglowodany51
w tym cukry49 g
białko5,2 g
Sól0,09 g


Zamów już dziś i poczuj wyjątkowy smak! Rozkoszuj się doskonałą czekoladą Excellence. teraz i ciesz się chwilą przyjemności!



Lindt Excellence Framboise Intense Dark Chocolate 100 g - Wyśmienita ciemna czekolada o zawartości kakao co najmniej 47%, rafinowana intensywnym nadzieniem malinowym z liofilizowanych malin. Subtelna i owocowa czekolada oferuje niezwykłe doznania smakowe, doskonale komponując się z kawą lub winem. Produkowane z pasją przez mistrzów czekolady Lindt od 1845 roku, przy użyciu najlepszych składników i ziaren kakaowych uprawianych w sposób zrównoważony. Składniki: cukier, miazga kakaowa, masło kakaowe, odtłuszczony tłuszcz MLECZNY, maliny liofilizowane 2%, emulgator (lecytyna SOJOWA), naturalne aromaty. Może zawierać śladowe ilości sezamu i orzechów. Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 2182 kJ (522 kcal), tłuszcze 31 g (w tym 18 g nasycone), węglowodany 51 g (w tym cukier 49 g), białko 5,2 g, sól 0,09 g.
Lista składników
Składniki: cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczony tłuszcz MLECZNY, maliny liofilizowane 2%, emulgator (lecytyna SOJOWA), naturalny aromat, aromat. Może zawierać NASIONA SEZAMU i ORZECHY. Kakao: co najmniej 47%.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2182 kJ (522 kcal) Tłuszcz: 31g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 18 g Węglowodany: 51g w tym cukier: 49 g Białko: 5,2 g Sól: 0,09 g
Waga
100 g
Firma spożywcza
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Nazwa handlowa
Lindt Excellence Framboise intensywny noir
Producent
Zakres dostawy
4
Liczba sztuk
1
Numer producenta
88649-4
EAN
3046920010603

Lista składników
Składniki: cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczony tłuszcz MLECZNY, maliny liofilizowane 2%, emulgator (lecytyna SOJOWA), naturalny aromat, aromat. Może zawierać NASIONA SEZAMU i ORZECHY. Kakao: co najmniej 47%.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2182 kJ (522 kcal) Tłuszcz: 31g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 18 g Węglowodany: 51g w tym cukier: 49 g Białko: 5,2 g Sól: 0,09 g
Waga
100 g
Firma spożywcza
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Nazwa handlowa
Lindt Excellence Framboise intensywny noir
Producent
Zakres dostawy
4
Liczba sztuk
1
Numer producenta
88649-4
EAN
3046920010603
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg