4,6



Na podstawie 5 opinii
Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, Sugar, glucose syrup, herbal extract (1%) from plantain, marshmallow, peppermint, thyme, sage,...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
34,43 zł
137,72 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ricola Original ze szwajcarskimi ziołami alpejskimi bez cukru puszka 1000g172,71 zł/1kg
172,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Em eukal Manuka pastylki do ssania na kaszel wypełnione miodem 75g240,00 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Em eukal gum drops eukaliptus mentol z drobną cukrową skórką 90g227,56 zł/1kg
20,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
tic tac Big Pack świeża mięta wanilia orzeźwiający lekko pikantny 98g195,82 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ricola 7610700945001 Ricola Pastylki na kaszel ORIGINAL Z ZIOŁAMI, opakowanie 75 g
135,47 zł/1kg
11,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ricola Honey Alpine Sage Bonbons ze szwajcarskimi ziołami alpejskimi 75g
1 161,00 zł/1kg
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ricola melisa bez cukru w Böxli orzeźwiająco owocowa 50g
383,40 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 7610700946008, 50 g, C, e150a, e420, e951, Schafgarbe, Kräuterauszug, Thyme, Ehrenpreis, Peppermint, Sage, Mallow, Sweetener, E420, Mint,..., 990 kJ, 235 kcal
548,20 zł/1kg
27,41 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
198,40 zł/1kg
64,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Em eukal Classic Bezcukrowe klasyczne cukierki na kaszel Mentol 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Pastylki na kaszel Pulmoll z eukaliptusem i białą herbatą bez cukru 50g
219,40 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4020400893060, Olej palmowy, 125 g, D, e100, e296, e330, e950, e953, e965, e965ii, 1006 kJ, 241 kcal
518,08 zł/1kg
62,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ricola Żurawina bez cukru ze szwajcarskimi ziołami alpejskimi Böxli 50g
300,36 zł/1kg
16,82 zł
Sprzedawca: apohealth

WICK Blue Menthol bezcukrowe pastylki na gardło z czystym mentolem 72g
196,25 zł/1kg
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal cytrynowe krople na kaszel bez cukru pakowane pojedynczo 75g
331,20 zł/1kg
24,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Ricola Menthol Extra Stark ohne Zucker
335,60 zł/1kg
16,78 zł
Sprzedawca: apohealth

WICK Bonbons Zitrone Ohne Zucker 91875 72g
335,28 zł/1kg
24,14 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Klasyfikacja Nova:
- 4
- Wielkość porcji:
- 2,5 g
- Eco-score:
- D
- Skład:
- Thyme, Honorary Prize, Sage, Peppermint Oil, Dye (Sugar Caramel), A Varied And Balanced Diet As Well As A Healthy Lifestyle Are Important, Peppermint, Glucose Syrup, Ingredients: Sugar, Women'S Coat, Slet Flower, Yarrow, Nutritional Values Per 100 G 1670Kj/, Mallow And Andorn, Mint, Menthol, Marshmallow, Elderflower, Herbal Extract (1%) Made Of Spitzwegerich, Beaver
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 400 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 76 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 98 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 10 kcal
- Zawartość węglowodanów (na porcję):
- 2,45 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 41,8 kJ
- Zawartość cukru (na porcję):
- 1,9 g
- Materiał opakowania:
- Plastik
- Waga produktu:
- 250 g
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1675 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 400 kcal
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 98 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 76 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 0 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 0 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 0 g
- Zawartość błonnika (na 100 g):
- 0 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0 g
- Bezglutenowe:
- Tak
- Skład:
- Sugar, glucose syrup, herbal extract (1%) from plantain, marshmallow, peppermint, thyme, sage, lady's mantle, elderflower, cowslip, yarrow, beaver shrub, honorary prize, mallow, hornet; Dye (simple caramel), natural flavor (mint), menthol
- Certyfikaty:
- Rodzaj opakowania:
- Słoik
Ricola Oryginalny cukier ziołowy ze szwajcarskimi ziołami alpejskimi w puszce 250g
13 szwajcarskich ziół alpejskich połączono z oryginalnym szwajcarskim cukrem ziołowym, aby stworzyć orzeźwiający smak.
Ricola Group AGBaselstrasse 31
CH-4242 Laufen
Ziołowe słodycze Ricola - pomogą nam przetrwać każdą porę roku!
Kiedy wszystko znów staje się stresujące, jest zdecydowanie jedna rzecz, która pomaga - naprawdę dobre i smaczne ziołowe słodycze od Ricola. Po prostu rozpływają się w ustach.
Smak wyśmienitych szwajcarskich ziół alpejskich z rozluźniającym gardło i nos mentolem rozwija się - błogosławieństwo dla gardła, nawet w przypadku kaszlu i chrypki.
Ziołowe cukierki Ricola o niepowtarzalnym smaku - po prostu relaksują i odprężają.
Czy wiesz, że - cukierki ziołowe es Ricola są naturalnie bezglutenowe i nie zawierają laktozy? - cukierki ziołowe Ricola to absolutna klasyka na całym świecie, jeśli chodzi o cukierki ziołowe? - Ricola jest dostępna w wielu różnych smakach i w różnych wielkościach opakowań?
Nie wahaj się, zrób coś naprawdę dobrego dla siebie i swojego gardła!
| Składniki | |
|---|---|
| Cukier, syrop glukozowy, ekstrakt ziołowy (1%) z żebrówki, prawoślazu, mięty pieprzowej, tymianku, szałwii, dziewanny, czarnego bzu, brusznicy, krwawnika, łopianu, przetacznika, malwy i szanty zwyczajnej, barwnik (karmel), olejek z mięty pieprzowej, olejek miętowy, mentol. | |
| Wartości odżywcze na 100 g | |
| Wartość kaloryczna: | 400,00 kilokalorii (kcal) / 1 670,00 kilodżuli (kJ) |
| Tłuszcz: | 0,00 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,00 g |
| Węglowodany: | 98,00 g |
| w tym cukier: | 76,00 g |
| Białko: | 0,00 g |
| Sól: | 0,00 g |
- zawiera wysokiej jakości substancje witalne
- dla poprawy samopoczucia
- Słodycze do ssania
- zdrowa żywność z apteki
- Producent: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 1666103
Ricola m.Z. Kräuter Bonbons 250 g - Prezentacja: Bonbons - Obszar tematyczny: Bonbons, Dekstroza
Oryginał. Szwajcarski cukier ziołowy Ricola ma niepowtarzalny kształt i smak. Dzięki 13 ziołom ze starannie wyselekcjonowanych miejsc w szwajcarskich górach, tradycyjna mieszanka Ricola zawiera najlepsze składniki na kaszel i chrypkę.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, ekstrakt ziołowy (1%) z żebrówki, prawoślazu, mięty pieprzowej, tymianku, szałwii, babki lancetowatej, czarnego bzu, brusznicy, krwawnika, łopianu, przetacznika, malwy i szanty zwyczajnej, barwnik (cukier karmelizowany), olejek z mięty pieprzowej, olejek miętowy, mentol.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1670 kJ / 400 kcal Tłuszcz 0,0 g nasycone kwasy tłuszczowe 0,0 g węglowodany 98,0 g w tym cukier 76,0 g w tym alkohole wielowodorotlenowe 0,0 g białko 0,0 g sól 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Ricola Group AGBaselstrasse 31 CH-4242 Laufen
- Nazwa handlowa
- Szwajcarskie cukierki ziołowe, z cukrem, z 13 naturalnymi szwajcarskimi ziołami alpejskimi i mentolem
- Producent
- Ricola
- Zakres dostawy
- 250g
- Liczba sztuk
- 250
- Numer producenta
- 10028611
- EAN
- 761070060005407610700600054
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, ekstrakt ziołowy (1%) z żebrówki, prawoślazu, mięty pieprzowej, tymianku, szałwii, babki lancetowatej, czarnego bzu, brusznicy, krwawnika, łopianu, przetacznika, malwy i szanty zwyczajnej, barwnik (cukier karmelizowany), olejek z mięty pieprzowej, olejek miętowy, mentol.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1670 kJ / 400 kcal Tłuszcz 0,0 g nasycone kwasy tłuszczowe 0,0 g węglowodany 98,0 g w tym cukier 76,0 g w tym alkohole wielowodorotlenowe 0,0 g białko 0,0 g sól 0,0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Ricola Group AGBaselstrasse 31 CH-4242 Laufen
- Nazwa handlowa
- Szwajcarskie cukierki ziołowe, z cukrem, z 13 naturalnymi szwajcarskimi ziołami alpejskimi i mentolem
- Producent
- Ricola
- Zakres dostawy
- 250g
- Liczba sztuk
- 250
- Numer producenta
- 10028611
- EAN
- 761070060005407610700600054
Pasuje również do tego

Ricola Honey Alpine Sage Bonbons ze szwajcarskimi ziołami alpejskimi 75g
1 161,00 zł/1kg
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lindt Premium Edel-Nougat 100 g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 745,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Ricola melisa bez cukru w Böxli orzeźwiająco owocowa 50g
383,40 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Ricola 7610700945001 Ricola Pastylki na kaszel ORIGINAL Z ZIOŁAMI, opakowanie 75 g
135,47 zł/1kg
11,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Em eukal cytrynowe krople na kaszel bez cukru pakowane pojedynczo 75g
331,20 zł/1kg
24,84 zł
Sprzedawca: apohealth

Kiano Slim TV Travel, telewizor 19 cali (48 cm), idealny na camping, technologia HD DLED, zasilanie 12V, tuner DVB-T2/S2/C
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Braun BeardTrimmer 81704979, Bateria, Zielony
325,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Varta 04906, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 12 szt., Niebieski
68,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Mestemacher Westfalen Pumpernikiel regionalna specjalność chlebowa 500g
20,78 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,59 zł
Sprzedawca: Candyspot

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
196,88 zł/1kg
49,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g
74,80 zł/1kg
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WICK Bonbons Zitrone Ohne Zucker 91875 72g
335,28 zł/1kg
24,14 zł
Sprzedawca: apohealth

SCHWAIGER -GM3000- Mysz dla graczy | Podświetlenie RGB | Mysz komputerowa z kablem i ergonomicznym kształtem | z 6 przyciskami | czarna | dodatkowe podświetlenie
46,58 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Zestaw 2 sztuk łyżek do butów bremermann – 16 cm i 58 cm, łyżki do butów, łyżki podróżne, ze stali nierdzewnej
70,07 zł
Sprzedawca: eluno24

Maggi Fix – wiejska potrawka z mielonym mięsem, o wyrazistym, pikantnym smaku, 39 g
138,97 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
379,31 zł/1kg
60,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Biała czekolada Lindt Eiscafe z nadzieniem z mrożonej kawy 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g
320,10 zł/1kg
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
50,95 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Allocacoc PowerCube Original, Wewnętrzna, Typu F, Niebieski, Biały, CE, 5 x gniazdo sieciowe, 16 A
94,62 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
29,02 zł/1kg
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
618,10 zł/1kg
61,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
303,81 zł/1kg
40,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Lorenz 121455002 Orzeszki ziemne - 200 g, solone
335,65 zł/1kg
67,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
40%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ricola
Kostki Ricola to przysmak i świetny sposób na gardło. Szybka wysyłka. Wszystko w porządku. 5-gwiazdkowy dostawca
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ricola
Smak jest nieco inny i są mniejsze, ale nadal dobre.
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Küfa A i C cukierki owocowe w plastrach z pomarańczą i cytryną 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
81,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,56 zł/1kg

Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
82,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,14 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Super Baby Bottle 24er 552g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,86 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cukierki kawowe Lavazza Sperlari 150 g
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,69 zł/1kg

Fortuin Vruchtenhartjes 3000 g karton (kolorowe cukierki w kształcie serca o smaku owocowym)
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4033500101768, 125 g, C, e330, e334, e471, e500, e500ii, E471, E100, Red Beetroot, E160C, L, E500, Ganz Gehärtet, E330, Starch, Taproot Vegetable,..., 1623 kJ, 378 kcal
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,78 zł/1kg