5,0



Na podstawie 6 opinii
Schulte wafle mleczne z cienkimi waflami, delikatne i przewiewne 175g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,91 zł
68,06 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Spritzgenuss pełnomleczna połówka oblana mleczną czekoladą 150g83,73 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Ciasteczka kokosowe bez cukru o delikatnym smaku kokosowym 200g81,35 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Wicklein drobny norymberski piernik waflowy "Meistersinger", gładki113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Marabou Cookies Daim334,40 zł/1kg
61,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Schulte orzechowe bułeczki nugatowe Bułki waflowe z orzechowym kremem nugatowym 175g
68,06 zł/1kg
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
47,17 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte gofry cytrynowe chrupiące mini gofry 175g
70,17 zł/1kg
12,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gofry waniliowe Schulte z nadzieniem waniliowym, chrupiące i delikatne 175g
70,17 zł/1kg
12,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kruche ciasteczka orzechowe Schulte z delikatną mleczną czekoladą 200g
92,35 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada speculoos z delikatną ciemną czekoladą Schulte 200g
76,34 zł/1kg
17,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatne ciasteczka cantucci z kakao i orzechami laskowymi, 200 g - Gilli
132,05 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Schulte biszkopty delikatna rozkosz opakowanie 200g
58,70 zł/1kg
11,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wafle cytrynowe Schulte 200g
65,60 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte Gebäck ciasteczka kokosowe z delikatną nutą kokosa opakowanie 200 g
66,05 zł/1kg
13,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Wafle norymberskie piernikowe w mlecznej czekoladzie 200g
97,55 zł/1kg
19,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte rogaliki waniliowe o smaku waniliowym 150g
109,00 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kruche wafle z mąki pszennej Dinkel - gorzka czekolada, 100g | ROSENGARTEN
255,60 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle orkiszowe - naturalne 125g
84,54 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Loacker malinowy wafel jogurtowy z malinowym kremem jogurtowym 150g
115,53 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mleczne bułeczki waflowe Schulte z cienkimi waflami, delikatnie przewiewne 175g
Chrupiące, delikatne i wyrafinowane z delikatnym kremem mlecznym
- Lekkie, chrupiące bułeczki waflowe o delikatnym i łagodnym smaku
- Delikatny krem mleczny na zewnątrz zapewnia przewiewny i kremowy smak
- Idealna równowaga delikatnej chrupkości i miękkiej kremowej konsystencji
Idealne na każdą okazję
- Idealne do kawy, herbaty lub jako słodka przekąska między posiłkami
- Lekkie i przewiewne - idealne na chwilę przyjemności
- Praktyczne opakowanie 175 g - idealne do dzielenia się lub jako pyszna przekąska
Schulte - jakość z tradycją
- Wyprodukowane według sprawdzonej receptury dla maksymalnej przyjemności
- Bez sztucznych barwników i konserwantów dla naturalnego smaku
- Idealne dla smakoszy i miłośników wyśmienitych ciastek waflowych
Wafelki mleczne Schulte - delikatna, chrupiąca przyjemność z delikatnym kremem mlecznym!
Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9
33397 Rietberg (Mastholte) (D)
Bułeczki z kremem mlecznym Schulte są chrupiące, lekkie i pokryte w środku pysznym kremem mlecznym. Czy to do kawy lub herbaty, czy jako przekąska między posiłkami, te ciastka są zawsze idealne.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier mleczny, pełne mleko w proszku, słodkie mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, olej maślany, emulgator: lecytyny; naturalny aromat, sól. Może zawierać ORZECHY DRZEWNE, JAJKA KURCZAKA i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 445,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 876,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 12,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 6,00 Węglowodany: 77,00 Węglowodany, w tym cukier: 47,00 Białko: 6,50 Sól: 0,28
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9 33397 Rietberg (Mastholte) (D)
- Nazwa handlowa
- Cienkie bułki waflowe, uszlachetnione kremem mlecznym (30%)
- Producent
- Conrad Schulte
- Numer producenta
- STE/03228
- EAN
- 4008728032286
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier mleczny, pełne mleko w proszku, słodkie mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, olej maślany, emulgator: lecytyny; naturalny aromat, sól. Może zawierać ORZECHY DRZEWNE, JAJKA KURCZAKA i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 445,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 876,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 12,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 6,00 Węglowodany: 77,00 Węglowodany, w tym cukier: 47,00 Białko: 6,50 Sól: 0,28
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- Conrad Schulte GmbH & Co. KGBentelerstr. 9 33397 Rietberg (Mastholte) (D)
- Nazwa handlowa
- Cienkie bułki waflowe, uszlachetnione kremem mlecznym (30%)
- Producent
- Conrad Schulte
- Numer producenta
- STE/03228
- EAN
- 4008728032286
Pasuje również do tego

Kalendarz adwentowy 2024, kalendarz świąteczny dla dzieci, kalendarz adwentowy z biżuterią DIY, - ADVENTBRACE
54,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,28 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Schulte orzechowe bułeczki nugatowe Bułki waflowe z orzechowym kremem nugatowym 175g
68,06 zł/1kg
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Wafle truskawkowo-waniliowe Schulte 175g
69,03 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice rożki do lodów 8 sztuk 112g
96,61 zł/1kg
10,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
47,17 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Konafetto Rurki Waflowe Z Nadzieniem Orzechowym 140 G
39,50 zł/1kg
5,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Wafle waniliowe De Beukelaer Premium
148,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte masło cukiernicze kruche w kształcie litery S 200g
76,10 zł/1kg
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,07 zł/1kg
142,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4008728002968, natürliches aroma kann schalenfrüchte, soja und milch enthalten kühl und trocken lagern!,..., 383 kcal, 11 g, 74 g, 40 g, 4,6 g
51,60 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
180,60 zł/1kg
27,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
42,95 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath bezcukrowe kruche krążki z orzechami laskowymi 200g
71,40 zł/1kg
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Henry Lambertz Best Selection Mieszanka herbatników 1000g
102,53 zł/1kg
102,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gofry waniliowe Schulte z nadzieniem waniliowym, chrupiące i delikatne 175g
70,17 zł/1kg
12,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kuchenmeister Koala kakaowe kruche słodkie ciasteczka w kształcie misia 75g
114,67 zł/1kg
8,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schulte mieszanka herbatników i wafli chrupiących 1500g
99,27 zł/1kg
148,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
465,50 zł/1kg
93,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Balocco Cruschelle 700g, Ciasteczkowy, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
21,21 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schulte ciasteczka z uszami wieprzowymi cienkie chrupiące ciasto francuskie 250g
48,96 zł/1kg
12,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
132,64 zł/1kg
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,68 zł/1kg
122,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Jules Destrooper Maslane Crispy 100g
137,20 zł/1kg
13,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mini orzechowe narożniki, rozkosz!
Co roku w Adwencie zamawiam mini orzechowe rogi i zawsze jestem zachwycona ich jakością.
Oceniono dnia 19 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smaczny przysmak
Absolutnie dobry produkt, bardzo go lubię
Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Naprawdę bardzo dobry.
Oceniono dnia 15 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Są uzależniające
Smakują bardzo dobrze, a jakość jest również dobra.
Oceniono dnia 20 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg

Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg

Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg