Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,29 zł
57,63 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g100,33 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Mini Spice Speculoos bez glutenu i laktozy 150g91,00 zł/1kg
13,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Wicklein drobny norymberski piernik waflowy "Meistersinger", gładki113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Gingerbread Pieczone Jabłko 150g
206,20 zł/1kg
30,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
57,44 zł/1kg
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
451,65 zł/1kg
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein finest Norymberskie półksiężyce waniliowe z cukrem pudrem 130g
227,92 zł/1kg
29,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Die Weiße Norymberskie wafle piernikowe z orzechami 200g
105,40 zł/1kg
21,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Gebäckmischung Zum Fest 82960 2x250g
117,74 zł/1kg
58,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
123,68 zł/1kg
61,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Burggraf Wafle norymberskie piernikowe w czekoladzie 200g
97,90 zł/1kg
19,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger Meistersinger piernik waflowy oblany czekoladą
720,35 zł/1kg
144,07 zł
Sprzedawca: Benture

Wicklein Meistersinger Nuremberg wafle piernikowe w czekoladzie 200g
117,20 zł/1kg
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatne ciasteczka cantucci z migdałami, 200 g - Gilli
145,25 zł/1kg
29,05 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Lambertz Gebäckmischung Lieblingsstücke 10901 250g
438,28 zł/1kg
109,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kruche ciasteczka orzechowe Schulte z delikatną mleczną czekoladą 200g
92,35 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
71,35 zł/1kg
14,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pełnoziarniste herbatniki maślane Leibniz Pełnoziarniste herbatniki Leibniz 200g
71,60 zł/1kg
14,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatnym lukrem 300g
Świąteczna uczta dla podniebienia. Pyszny piernik norymberski pokryty delikatną polewą w różnych kształtach, zapewniający przyjemne Święta Bożego Narodzenia.
Gottfried Wicklein GmbH & Co KGZollhausstrasse 30
90469 Norymberga
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, karmelizowany syrop cukrowy, BIAŁKO PSZENNE, substancje spulchniające: węglany potasu, wodorowęglan sodu, difosforany, wodorowęglan amonu; MASŁO, przyprawy* (zawierają cynamon), skrobia ziemniaczana, BIAŁKO Z JAJ KURY. *UE/ spoza UE. Może zawierać śladowe ilości ORZECHÓW DRZEWNYCH, NASION SESAME i SOI.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1485kJ/350kcal, tłuszcz: 1,7g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7g, węglowodany: 75,6g, w tym cukier: 44,6g, białko: 6,8g, błonnik: 2,7g, sól: 0,48g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstrasse 30 90469 Nürnberg
- Nazwa handlowa
- Wszystkie rodzaje; Brązowy piernik
- Producent
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 300g.
- Numer producenta
- 4486
- EAN
- 4008355030662
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, karmelizowany syrop cukrowy, BIAŁKO PSZENNE, substancje spulchniające: węglany potasu, wodorowęglan sodu, difosforany, wodorowęglan amonu; MASŁO, przyprawy* (zawierają cynamon), skrobia ziemniaczana, BIAŁKO Z JAJ KURY. *UE/ spoza UE. Może zawierać śladowe ilości ORZECHÓW DRZEWNYCH, NASION SESAME i SOI.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1485kJ/350kcal, tłuszcz: 1,7g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7g, węglowodany: 75,6g, w tym cukier: 44,6g, białko: 6,8g, błonnik: 2,7g, sól: 0,48g
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KGZollhausstrasse 30 90469 Nürnberg
- Nazwa handlowa
- Wszystkie rodzaje; Brązowy piernik
- Producent
- Gottfried Wicklein GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 300g.
- Numer producenta
- 4486
- EAN
- 4008355030662
Pasuje również do tego

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel glazurowane kruche ciasto 250g
57,60 zł/1kg
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wicklein drobny norymberski piernik waflowy "Meistersinger", gładki
113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Świąteczna czekolada mleczna mieszana torebka 150g
116,33 zł/1kg
17,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
103,18 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lambertz piernikowe serca nadziewane ciemną czekoladą 150g
94,09 zł/1kg
16,98 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czekolada Lindt Easter Sheep Milk Chocolate Hollow 40g
296,25 zł/1kg
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

BAHLSEN 81700 Ciasteczka świąteczne Mini Gingerbread Contessa - 100g
115,30 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein finest Nuremberg Mini Elisen piernik z czekoladą 50g
218,60 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Mini Elisen Gingerbread Pieczone Jabłko 150g
206,20 zł/1kg
30,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g
133,75 zł/1kg
26,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
451,65 zł/1kg
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Wicklein Elisen mini pierniczki z marcepanem i czekoladą 150g
212,80 zł/1kg
31,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
57,44 zł/1kg
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Emil Reimann Dresden Stollen o smaku migdałów i rodzynek sułtańskich 750g
106,59 zł/1kg
79,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Mini Spice Speculoos bez glutenu i laktozy 150g
91,00 zł/1kg
13,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Kräuter Printen pikantne oryginały z Akwizgranu 200g
69,05 zł/1kg
13,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Kalendarz Adwentowy 18356 Czekolada 200g
401,10 zł/1kg
80,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Wicklein Hey Mini Elisen piernikowa ciemna czekolada z orzechami 150g
212,80 zł/1kg
31,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
100,33 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pudełko Wicklein Elisen z piernikami norymberskimi Elisen 300g
427,23 zł/1kg
128,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg