4,5



Na podstawie 2 opinii
Czekoladki Asbach Szlachetne ziarna bez skórki Ciemna czekolada nadziewana 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,25 zł
282,50 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Praliny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Niederegger klasyczne praliny marcepanowe w ciemnej czekoladzie 375g237,76 zł/1kg
89,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Orzechy nerkowca w czekoladzie mlecznej 100g - Schronisko Bukowina209,90 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mon Cheri likierowe praliny wiśniowe z półsłodkiej czekolady 105g189,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pocket Coffee 18 chrupiących czekoladek z płynnym środkiem espresso 225 g130,58 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki Asbach Kruche fiolki z ciemną czekoladą 100g
282,50 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada z nadzieniem brandy 250g
282,48 zł/1kg
70,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach praline beans pack filled with Asbach brandy 200g
282,45 zł/1kg
56,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka pralin Asbach oblana ciemną czekoladą 250g
307,84 zł/1kg
76,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Single Malts Scotch Collection praliny czekoladowe 230g
220,67 zł/1kg
99,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
140,97 zł/1kg
20,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sarotti Tiamo feinste Champagner Trüffel Marc de Champagne 125g
156,40 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti czarna czekolada męska ciemne czekoladki 124g
235,24 zł/1kg
29,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Edle Mischung praliny nadziewane brandy owocową 255g
380,13 zł/1kg
85,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Constanze Mozart Alpine czekolada mleczna klasyczna nadziewana 100g
173,60 zł/1kg
17,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki After Eight® 200,0 g
351,85 zł/1kg
70,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Praliny z likierem jajecznym Verpoorten nadziewane mleczną czekoladą 200g
283,35 zł/1kg
56,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Delikatne czekoladki nadziewane ciemną płynną czekoladą 125g
282,32 zł/1kg
35,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szwajcarska ciemna czekolada Lindt z migdałami i pomarańczami, 300 g
386,83 zł/1kg
116,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czekoladki Asbach fine beans bez skórki ciemne nadziewane 100g
Praliny z najlepszej ciemnej czekolady (54%) z nadzieniem brandy (46%).
Czysta przyjemność. W Asbach Pralinen Edle Bohnen delikatna, rozpływająca się w ustach ciemna czekolada otula pełnowartościową brandy i łączy się z nią, tworząc wyjątkowe doznania smakowe. Delikatność i harmonia dominują w tej wyjątkowej kreacji.
Ostrzeżenie: Zawiera alkohol. Nieodpowiednie dla dzieci!
RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12,83435 Bad Reichenhall| Nazwa | Asbach Edle Bohnen - Praliny z ciemnej czekolady nadziewane płynem (54%) z nadzieniem brandy (46%) |
| Waga | 100g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed ciepłem. |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci |
| Składniki | Cukier, masa kakaowa, syrop glukozowy, brandy (22% w nadzieniu likierowym), masło kakaowe, tłuszcz maślany, emulgator: lecytyny sojowe. Może zawierać śladowe ilości składników mlecznych |
| Alergeny | Mleko i produkty pochodne, soja i produkty pochodne |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | Rüdesheimer Confiserie-Pralinen GmbH & Co. KG Am Rottland 8-10 65385 Rüdesheim am Rhein Niemcy Niemcy [email protected] |
| Adres | Zawiera alkohol |
| Dalsze informacje | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 1883kj/452kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 21,3g |
| Tłuszcz | 13,7g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 53,4g |
| Węglowodany | 45,4g |
| w tym cukier | 4,5g |
| Białko | 0,007g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, masa kakaowa, syrop glukozowy, brandy (22% w nadzieniu likierowym), masło kakaowe, OLEJ MASŁOWY, emulgator SOJALECYTYNA. Może zawierać śladowe ilości składników mlecznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kcal 452 kcal Energia kJ 1883 kj Tłuszcz 21,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13,7 g Węglowodany 53,4 g w tym cukier 45,4 g Białko 4,5 g Sól 0,007 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12, 83435 Bad Reichenhall
- Nazwa handlowa
- Najlepsze praliny z ciemnej czekolady (54%) z nadzieniem brandy (46%).
- Producent
- Numer producenta
- 2133
- EAN
- 4000956021339
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, masa kakaowa, syrop glukozowy, brandy (22% w nadzieniu likierowym), masło kakaowe, OLEJ MASŁOWY, emulgator SOJALECYTYNA. Może zawierać śladowe ilości składników mlecznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kcal 452 kcal Energia kJ 1883 kj Tłuszcz 21,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13,7 g Węglowodany 53,4 g w tym cukier 45,4 g Białko 4,5 g Sól 0,007 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- RC-Confiserie GmbHLudwigstraße 10-12, 83435 Bad Reichenhall
- Nazwa handlowa
- Najlepsze praliny z ciemnej czekolady (54%) z nadzieniem brandy (46%).
- Producent
- Numer producenta
- 2133
- EAN
- 4000956021339
Pasuje również do tego

Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada z nadzieniem brandy 250g
282,48 zł/1kg
70,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Asbach ciemne czekoladki z wiśniami brandy bez skórki 100g
162,65 zł/1kg
32,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki Asbach Kruche fiolki z ciemną czekoladą 100g
282,50 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys Chocolate Mini Delights, Beżowy, 102 g, 2085 kJ, 500 kcal, 51 g, 48 g
190,29 zł/1kg
19,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka pralin Asbach oblana ciemną czekoladą 250g
307,84 zł/1kg
76,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
465,50 zł/1kg
93,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sarotti czarna czekolada męska ciemne czekoladki 124g
235,24 zł/1kg
29,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki After Eight® 200,0 g
351,85 zł/1kg
70,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
156,40 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Berggold galaretka bananowa z polewą czekoladową wegetariańska 250g
29,88 zł/1kg
7,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Verpoorten Original Eggnog Pralines Dark Chocolate 200g
283,35 zł/1kg
56,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
140,97 zł/1kg
20,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sarotti Tiamo feinste Champagner Trüffel Marc de Champagne 125g
156,40 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przezroczysty bulion warzywny Maggi na 18 litrów
74,16 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
126,00 zł/1kg
35,28 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mon Cheri likierowe praliny wiśniowe z półsłodkiej czekolady 105g
189,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makita DUR368AZ, Trymer do strun, Żyłka, Uchwyt typu U, 6500 RPM, 89 dB, 76,4 dB
1 560,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maggi Würze
89,46 zł/1l
18,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Czekoladki Maitre Truffout z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku cappuccino
191,99 zł/1kg
191,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister Podkłady wiedeńskie light trzy pojedyncze podkłady przewiewne 400g
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Asbach Czekoladki Delikatne Brandy z nadzieniem w butelce ze skorupką 150g
282,73 zł/1kg
42,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czekoladki wysokiej jakości
Czekoladki Asbach Noble beans bez skórki Ciemna czekolada nadziewana 100g, które nie wszędzie są dostępne. Dzięki sklepowi Kaufland udało mi się spełnić jedno z moich świątecznych życzeń.
Oceniono dnia 25 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg

Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg

Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
48,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,83 zł/1kg

Saszetka Lindt Nuxor, delikatna tarta 700g
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
289,90 zł/1kg

Praliny Baci Assortito 200g - Perugina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,81 zł/1kg

Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg

Czekoladki Caramellato alle Mandorle 200g - Baci
37,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,88 zł/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg

Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg

Praliny Baci Fondentissimo 200g - Perugina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
37,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
179,95 zł/1kg

Czekoladki Baci Bjou Caffe 200g - Perugina



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,56 zł/1kg

Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg

Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg

La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg

Kaseta Kwadratowa, Średnia 340G
128,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
379,12 zł/1kg

Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,32 zł/1kg