Baton Lindt & Sprüngli Edel Marzipan Pure (50g)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

9,57 zł

191,40 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
231,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
269,02 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Wysokiej jakości marcepan Schluckwerder w ciemnej czekoladzie 100g
Wysokiej jakości marcepan Schluckwerder w ciemnej czekoladzie 100g
68,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton Lindt Noble Nougat ze świeżo prażonymi orzechami laskowymi 50g
Baton Lindt Noble Nougat ze świeżo prażonymi orzechami laskowymi 50g
191,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger Almond Marzipan Black Bread Dark Chocolate 75g
Niederegger Almond Marzipan Black Bread Dark Chocolate 75g
204,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
15,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
466,07 zł/1kg
69,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla STORCK 1.4031.6, 112 g, Ciemna czekolada, 4 szt., Orzechy, Orzeszki ziemne, 514 kcal, 2143 kJ
STORCK 1.4031.6, 112 g, Ciemna czekolada, 4 szt., Orzechy, Orzeszki ziemne, 514 kcal, 2143 kJ
107,59 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
545,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
54,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lindt Nougat Balls Nugatowa mleczna czekolada z nadzieniem 100g
Lindt Nougat Balls Nugatowa mleczna czekolada z nadzieniem 100g
230,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekoladowa figurka Lindt Snowman z czekolady z mleka alpejskiego 40g
Czekoladowa figurka Lindt Snowman z czekolady z mleka alpejskiego 40g
296,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g
Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g
298,72 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna Lindt w sztyfcie, bardzo delikatna, rozpływająca się 40g
Czekolada mleczna Lindt w sztyfcie, bardzo delikatna, rozpływająca się 40g
239,25 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Schluckwerder chleb marcepanowy oblany ciemną czekoladą 500g
Schluckwerder chleb marcepanowy oblany ciemną czekoladą 500g
67,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
33,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Lindt Noble Dark Mousse Sour Cherry Chilli 150g
Baton czekoladowy Lindt Noble Dark Mousse Sour Cherry Chilli 150g
177,80 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinkartz Domino Star z ciemnej czekolady i piernika 125g
Kinkartz Domino Star z ciemnej czekolady i piernika 125g
101,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Father Christmas miękka i pyszna czekolada z mleka alpejskiego 45g
Milka Father Christmas miękka i pyszna czekolada z mleka alpejskiego 45g
275,11 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Batonik Lindt Fine Marzipan Pure (50 g);

Lindt and Sprüngli GmbH Chocoladefabriken Süsterfeldstr. 130, 52072 Aachen, Niemcy
Lista składników
Cukier, mielone ziarna migdałów (32%), masa kakaowa, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, cukier inwertowany, emulgator: lecytyna sojowa, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, aromat: wanilina
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: Energia (kJ) 1978, Energia (Kcal) 473, Tłuszcz (g) 25, w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 6,3, Węglowodany (g) 51, w tym cukry (g) 50, Białko (g) 8,8, Sól (g) 0,06
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Owoce łupinowe
Waga
50 g
Firma spożywcza
Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 52072 Aachen Deutschland
Nazwa handlowa
Nadzienie z ciemnej mlecznej czekolady z delikatnym marcepanem (75%)
Producent
Zakres dostawy
1x baton 50g
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
g
Liczba sztuk
2
Numer producenta
38101
EAN
4000539381003

Lista składników
Cukier, mielone ziarna migdałów (32%), masa kakaowa, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, cukier inwertowany, emulgator: lecytyna sojowa, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, aromat: wanilina
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: Energia (kJ) 1978, Energia (Kcal) 473, Tłuszcz (g) 25, w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 6,3, Węglowodany (g) 51, w tym cukry (g) 50, Białko (g) 8,8, Sól (g) 0,06
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Owoce łupinowe
Waga
50 g
Firma spożywcza
Chocoladefabriken Lindt & Sprüngli GmbH Süsterfeldstr. 130 52072 Aachen Deutschland
Nazwa handlowa
Nadzienie z ciemnej mlecznej czekolady z delikatnym marcepanem (75%)
Producent
Zakres dostawy
1x baton 50g
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
g
Liczba sztuk
2
Numer producenta
38101
EAN
4000539381003
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Baton Lindt Noble Nougat ze świeżo prażonymi orzechami laskowymi 50g
Baton Lindt Noble Nougat ze świeżo prażonymi orzechami laskowymi 50g
191,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe wieńce Schluckwerder kolorowo posypane nonpareils 200g
Czekoladowe wieńce Schluckwerder kolorowo posypane nonpareils 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla czekoladowe jajko z niespodzianką dla dzieci maxi 100g
czekoladowe jajko z niespodzianką dla dzieci maxi 100g
272,90 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
27,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
545,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
54,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
71,38 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 10x tabliczka czekolady dla dzieci 3246 bueno 10 szt.
10x tabliczka czekolady dla dzieci 3246 bueno 10 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
55,36 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
373,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan classic oblany ciemną czekoladą 71% 200 g
Niederegger marcepan classic oblany ciemną czekoladą 71% 200 g
238,10 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
47,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 955
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schluckwerder chleb marcepanowy w ciemnej czekoladzie czerwone złoto 50g
Schluckwerder chleb marcepanowy w ciemnej czekoladzie czerwone złoto 50g
90,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
4,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schluckwerder marcepan ziemniaczany z mielonych migdałów 100g
Schluckwerder marcepan ziemniaczany z mielonych migdałów 100g
70,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
351,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
52,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 9 grudnia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
"Bardzo dobre i bardzo smaczne!"
Oceniono dnia 5 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Regine
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg