5,0



Na podstawie 2 opinii
Czekoladowe bonbonki dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,04 zł
106,84 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g194,48 zł/1kg
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czekoladowy Ojciec Gwiazdka dla dzieci z mlecznej czekolady 110g 6-pak1 004,09 zł/1kg
110,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kinder Kartki chrupiące wafelki z kakao 128g 2-pak118,16 zł/1kg
30,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
202,43 zł/1kg
60,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 4008400221021, 210 g, Czekolada mleczna, 10 szt., Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
108,48 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

10x tabliczka czekolady dla dzieci 3246 bueno 10 szt.
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
111,07 zł/1kg
33,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
373,10 zł/1kg
48,13 zł
Sprzedawca: somnia24

kinder Jajko Niespodzianka Classic z kremem mlecznym 20g 4-pak
28,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Mmmax Toffee Ganznuss, Czekolada mleczna, 300 g, Czekolada, Orzech laskowy, Mleko, 2304 kJ, 553 kcal, 35 g
118,93 zł/1kg
35,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Luflee Alpine Milk Air Chocolate Baton czekoladowy 100g
288,10 zł/1kg
28,81 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Jajko niespodzianka dla dzieci 36 x 20 g - czekoladowe jajko z zabawką, pakowane pojedynczo
514,33 zł/1kg
370,32 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Böhme czekolada z kremem malinowym 100g
57,30 zł/1kg
5,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czekoladowe Bonsy dla dzieci z mlecznym nadzieniem kremowym pakowane pojedynczo 200g
Kinder Chocolate Bons łączą w sobie wyjątkowy mleczny smak czekolady dla dzieci. Pyszna mleczna czekolada otacza środek delikatnego mlecznego kremu, który jest wysadzany chrupiącymi kawałkami orzechów laskowych. Pakowane pojedynczo, mogą być idealnie porcjowane na każdą okazję.
Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- CZEKOLADA Z CAŁEGO MLEKA 50% (cukier, CAŁE MLEKO W PROSZKU, masło kakaowe, masa kakaowa, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), cukier, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (12,5%), Olej palmowy, orzechy laskowe (5,8%), olej maślany, półsłodka czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), substancje glazurujące: Guma arabska, szelak; syrop glukozowy, emulgator lecytyny (SOYA), aromat, wanilina.Całkowita zawartość składników mlecznych w produkcie 28%. Łączna zawartość składników kakaowych w produkcie 16 %.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 576,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 401,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 36,60 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 21,20 Węglowodany: 52,50 Węglowodany, w tym cukier: 52,20 Białko: 8,30 Sól: 0,28 g
- Waga
- 225 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Jajka z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym (42,5%) i drobno posiekanymi orzechami laskowymi.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 6217
- EAN
- 4008400621722
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- CZEKOLADA Z CAŁEGO MLEKA 50% (cukier, CAŁE MLEKO W PROSZKU, masło kakaowe, masa kakaowa, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), cukier, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (12,5%), Olej palmowy, orzechy laskowe (5,8%), olej maślany, półsłodka czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), substancje glazurujące: Guma arabska, szelak; syrop glukozowy, emulgator lecytyny (SOYA), aromat, wanilina.Całkowita zawartość składników mlecznych w produkcie 28%. Łączna zawartość składników kakaowych w produkcie 16 %.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 576,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 401,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 36,60 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 21,20 Węglowodany: 52,50 Węglowodany, w tym cukier: 52,20 Białko: 8,30 Sól: 0,28 g
- Waga
- 225 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Jajka z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym (42,5%) i drobno posiekanymi orzechami laskowymi.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 6217
- EAN
- 4008400621722
Pasuje również do tego

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 4008400221021, 210 g, Czekolada mleczna, 10 szt., Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
108,48 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
245,77 zł/1kg
51,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

10x tabliczka czekolady dla dzieci 3246 bueno 10 szt.
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
133,91 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
895,17 zł/1kg
53,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
202,43 zł/1kg
60,73 zł
Sprzedawca: somnia24

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,90 zł/1kg
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
159,52 zł/1kg
19,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
350,67 zł/1kg
52,60 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Storck 0.1833.2
157,22 zł/1kg
62,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Ferrero 60116462 Nuss-Nougat-Creme nutella 40er Displaykarton
247,67 zł/1kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czekolada dla dzieci mini bar Christmas Edition z pełnego mleka 150g
111,67 zł/1kg
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
373,10 zł/1kg
48,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Takis Volcano 100g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Kinder 8000500253687, 108 g, Czekolada mleczna, 572 kcal, 2384 kJ, 2%, 37,3 g
631,85 zł/1kg
68,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,125 kg
Oceniono dnia 20 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,225 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,76 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg