4,7



Na podstawie 11 opinii
Celltone - Żel ślimakowy - Krem do twarzy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
114,08 zł
633,78 zł / 1kg
+ 41,92 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dermastabil pielęgnacja twarzy, krem 50 ml689,77 zł/1kg
118,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Orange Care - krem Baba de Caracol1 010,25 zł/1kg
121,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Więcej informacji o reklamie
Eubos Urea Intensive Care 5% krem do twarzy 50 ml197,14 zł/100ml
98,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Intensywny krem do twarzy Bepanthol Derma, krem 50 ml217,78 zł/100ml
108,89 zł
Sprzedawca: apohealth

Diet Esthetic Vit Vit Snail Extract Żel do twarzy 50ml
127,90 zł/100ml
63,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem regenerujący SKIN EMULSION 50 ml
156,20 zł/100ml
78,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Anti Wrinkle SPF15 Tabaibaloe 100ml. Krem do twarzy przeciwstarzeniowy. Naturalna pielęgnacja od Tabaibaloe ze słonecznej Teneryfy.
59,00 zł/100ml
59,00 zł
Sprzedawca: Pryor-Distribution

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,44 zł/100ml
54,44 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Nutradeica Żel-Krem Do Twarzy 50 Ml
16 095,00 zł/100ml
160,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mustela Łagodzący Krem do twarzy, 40 ml
83,00 zł/100ml
33,20 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bielenda Krem Do Twarzy Przeciwzmarszczkowy 15 Ml
150,20 zł/100ml
22,53 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Kokosowy krem do twarzy 50 ml
14,55 zł/100ml
72,73 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Krem przeciwzmarszczkowy
98,00 zł
Sprzedawca: ADONIS

Cosrx Łagodzący żel-krem do twarzy, 50 ml
806,80 zł/1kg
80,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Equilibra, Aloesowy krem przeciwzmarszczkowy do twarzy, 50 ml
450,00 zł/100ml
225,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

No.7 - Krem do twarzy z 5% mocznikiem 75ml
65,04 zł/100ml
48,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Equilibra, Aloesowy Krem do twarzy, 75 ml
254,67 zł/100ml
191,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Probiotyczny krem do twarzy
30,00 zł/100ml
30,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Ajovita Propolis Krem do twarzy 50 ml
123,43 zł
Sprzedawca: Shoproither
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Śluz ślimaka jako cudowne lekarstwo
Niech Twoja skóra znów zabłyśnie dzięki pielęgnacji twarzy Celltone. Wyjątkowy krem do twarzy zawiera ekstrakt ze śluzu ślimaka jako sekretny składnik. To lekarstwo działa cuda na twoją twarz. Czy wiesz, że gdy ślimak zostanie zraniony, wykorzystuje swój własny „szlam”, aby zagoić swoje rany? Śluz ślimaka powoduje, że skóra zostaje pozbawiona starych komórek i powstają nowe.
Krem do twarzy o unikalnych i leczniczych właściwościach
Śluz ślimaka ma lecznicze działanie nie tylko na skórę skórze ślimaka, ale także na skórze człowieka! Choć śluz ślimaka jako składnik żelu do twarzy może Ci się jeszcze wydawać nieco dziwny, to działanie Celltone Snail Gel Cię zaskoczy. Lecznicze działanie kremu do twarzy sprawia, że żel ten doskonale nadaje się do zapobiegania starzeniu się skóry. Ponadto żel ten może pomóc w zmniejszeniu trądziku i blizn.
Jak działa żel ślimakowy
Śluz ślimaka zawiera kilka składników, które zapewniają lecznicze działanie śluzu na skórze. Głównymi składnikami są alantoina, kolagen, elastyna oraz witaminy A, C i E. Alantoina to substancja, która sprawia, że skóra pozbywa się martwych komórek naskórka i wytwarza nowe komórki skóry. Kolagen, substancja, która może wydawać Ci się znajoma, współpracuje z elastyną w ludzkiej skórze, zapewniając jędrność, elastyczność, młodość i sprężystość.
Składniki Celltone Żel ślimakowy
Woda , alkohol denat., propyleenglikol, slakkenslijm filtrat, fenoksyetanol, akrylaten/C10-30 Alkilo-akrylaat-kopolimer, trietanoloamina, etyloheksylogliceryna, alantoina, perfumy, imidazolidynylomocznik, metyloparaben, etyloparaben, propyloparaben, butyloparaben.
Celltone
Celltone to krem na bazie naturalnych składników. Jednym z sekretów jest naturalny składnik – ekstrakt ze śluzu ślimaka. Ekstrakt ten zawiera bardzo ważne składniki, a mianowicie: alantoinę, kolagen, elastynę oraz witaminy A, C i E. To sprawia, że ten krem do twarzy jest naprawdę wyjątkowy!
Sposób użycia Celltone: Nakładaj żel śluzu ślimaka Celltone dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę. Pozostaw żel na 2 minuty przed nałożeniem makijażu.
Zawartość: Celltone 50 ml
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w suchym, zamkniętym miejscu w temperaturze pokojowej, chyba że na etykiecie podano inaczej.
W opakowaniu: Celltone Snail Gel 50 ml
Ostrzeżenie: Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zalecamy przetestowanie tego i wszystkich innych produktów do pielęgnacji skóry 48 godzin przed pierwszym użyciem na niewielkiej powierzchni, np. na wewnętrznej stronie przedramienia. Nie stosować w przypadku wystąpienia podrażnienia lub wysypki. W przypadku wystąpienia podrażnienia lub wysypki po użyciu produktu należy przerwać stosowanie. Jeśli podrażnienie lub wysypka nie ustępują, skonsultuj się z dermatologiem.
Odżywczy krem do skóry z kojącym ekstraktem ze śluzu ślimaka. Badania naukowe wykazały, że ekstrakt ze śluzu ślimaka ma właściwości odżywcze dla skóry.
- Wymiary
- 7x5x7
- Waga
- 180 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 1
- Producent
- Overig
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7862105470026
- Numer producenta
- 1136
- Wymiary
- 7x5x7
- Waga
- 180 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 1
- Producent
- Overig
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7862105470026
- Numer producenta
- 1136
Pasuje również do tego

Celltone – Żel ze ślimaczym śluzem – Krem do twarzy – 2 x 50 ml
819,97 zł/1kg
245,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
655,63 zł/100ml
196,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel ze śluzem ślimaka 125 ml
27,41 zł/100ml
34,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
741,31 zł/1kg
96,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Thomson Neo 360 X GEN360-4C128BK – laptop konwertowalny z ekranem FHD o przekątnej 33,78 cm (13,3"), procesorem Celeron N4020, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 128 GB, systemem Windows 10 Home i klawiaturą QWERTZ, kolor czarny
1 125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Telesun

Flexot® F-2045 | Zestaw 3 walizek, zestaw walizek podróżnych, rozmiary: M (bagaż podręczny), L i XL (walizki na kółkach), walizki z twardą obudową, wytrzymałe, kółka obracające się o 360°, bagaż podróżny, walizki
393,97 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
146,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Pulsetto vagus nerve stimulator neckband relaxation and sleep WELL-BEING
1 141,23 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Bateria kuchenna Homelody, stal nierdzewna, obrotowa o 360°, bateria kuchenna z 3 trybami pracy, w tym dysza do mycia naczyń, bateria kuchenna wysokociśnieniowa, bateria zlewozmywakowa z prysznicem
173,00 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Zestaw odpływowy Bächlein z przelewem do umywalki i szafki podumywalkowej - chrom
233,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SONGMICS Kosz na śmieci z metalową nóżką, kosz na śmieci, 30L, ergonomiczny, stalowy
339,00 zł
Sprzedawca: homerci

Celltone – Krem do twarzy 50 ml + Mleczko do ciała 200 ml + Krem do rąk 100 ml
614,97 zł/1kg
245,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Kaneliact

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
422,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 27% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
27%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem do twarzy "Celltone
Bardzo zadowolony od wielu lat.
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TOP
TOP
Oceniono dnia 11 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Jest dobry
Oceniono dnia 5 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml