4,5



Na podstawie 13 opinii
Bestseller
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Laura Biagiotti Roma Uomo Homme Dezodorant w sztyfcie 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
357,99 zł
4 773,20 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Mięta879,40 zł/1l
131,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Pour Femme DEO 50ml1 886,70 zł/1kg
188,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Gentleman Society DST 75 g M1 974,67 zł/1l
148,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace Man Eau Fraiche Dezodorant w sztyfcie 75ml1 414,40 zł/1kg
106,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Deostick
5 759,87 zł/1l
431,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Acqua di Parma Colonia Essenza, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Skóra wrażliwa
1 721,73 zł/1l
129,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme sztyft 75ml
1 488,67 zł/1l
111,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Christian Dior, Sauvage, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
2 457,07 zł/1l
184,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Mięta
2 508,93 zł/1l
188,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermès Voyage D'Hermès DST 75 ml UNISEX
2 186,67 zł/1kg
168,44 zł
-4,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
164,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Baldessarini Baldessarini DST 75 ml M
1 275,07 zł/1l
95,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Hugo Boss, Hugo, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
588,00 zł/1l
44,10 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Dezodorant Bodyspray Herren
1 220,33 zł/1l
260,26 zł
-77,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
1 659,60 zł/1l
124,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace Eros Dezodorant w sztyfcie 75 ml
2 592,93 zł/1l
194,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Baldessarini Ambre Dezodorant w sztyfcie 75 ml
1 360,27 zł/1l
102,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace for Men Dezodorant w sztyfcie (75 ml)
1 635,20 zł/1kg
122,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Pour Homme, dezodorant w sprayu, 150 ml
1 893,07 zł/1l
283,96 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml
2 478,67 zł/1l
185,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Moschino Uomo Perfumowany dezodorant w sprayu 75ml
1 412,93 zł/1l
105,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Roma Uomo to pzapach dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania, nie boją się ich i chcą zwyciężać. Są to mężczyźni pełni charyzmy, posiadający zmysłowy urok. Ten orientalno-drzewny zapach odzwierciedla wszystko co można powiedzieć o łacińskim wdzięku. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /galbanum, bazylia /, grejpfrut, bergamotka
Nuta serca: /sosna, jałowiec, jaśmin, heliotrop
Nuta bazy: /drzewo sandałowe, paczula, benzoes, cedr
Dezodorant w sztyfcie Laura Biagiotti Roma Uomo
Dezodorant w sztyfcie Uomo ma męski zapach słynnej linii perfum Roma. Dezodorant chroni przed niepożądanymi zapachami, białymi smugami i pozostawia delikatny, subtelny zapach różnych ziół i drewna.
Specyfikacja:
Kolor dezodorantu: biały
Kolor butelki: zielony, rdzawo-brązowy
Płeć: mężczyźni
Zawartość: 75 ml
Antyperspirant: tak
Antyperspirant: tak
Typ dozownika: sztyft
Rodzaj skóry: wszystkie rodzaje skóry
Pochodzenie z: Włochy
Nuty zapachowe:
Nuty górne: Bergamotka, Grejpfrut, Bazylia, Galbanum
Nuty środkowe: Heliotrop, jaśmin, jałowiec, sosna,
Nuty bazy: Drzewo cedrowe, benzoina, paczula, drzewo sandałowe
Składniki:
Alcohol denat, butylen, glikol propylenowy, woda, kwas palmitynowy, kwas stearynowy, glikol dipropylenowy, gliceryna glikolowa, zapach, wodorotlenek sodu, etyloksygliceryna, linalool, lomoneene, tetrasodium edta, cintronellol, geraniol, cytral
Antyperspirant : Tak
Dozownik dezodorantu : Sztyft
Zapobiega powstawaniu białych smug : Tak
Bezalkoholowy : Nie
Odpowiedni dla rodzaju skóry : Wszystkie rodzaje skóry
Ostrzeżenia : Produkt należy stosować bezpiecznie.
Środki ostrożności : Przed użyciem należy przeczytać informacje o produkcie.
Hasło ostrzegawcze : Nie dotyczy
Zawartość w ml : 75
Liczba sztuk w opakowaniu : 1
Płeć : Mężczyźni
Kolor : Biały
Język opakowania : Uniwersalny
Laura Biagiotti Roma Uomo Deo Stick
Nuty głowy: Bergamotka, Grejpfrut, Bazylia, Galbanum: Nuty środkowe: Heliotrop, Jaśmin, Jałowiec, Sosna: Nuty bazy: Cedr, benzoina, paczula, drzewo sandałowe
[b]Zapach:[/b] słodki, orientalny[br][br][br]Laura Biagiotti Roma Uomo to drzewny zapach dla mężczyzn, którzy mają włoski styl. Jest to zapach inspirowany włoską historią.
Laura Biagiotti Roma Man Perfumowany dezodorant w sztyfcie 75 ml (mężczyzna)
Laura Biagiotti Roma Uomo Deo Stick f11a280a / F11A280N ITALIË karton @ 1 stuk x 75 ml
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Laura Biagiotti Roma Uomo Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8011530001643
- Numer producenta
- AN8109
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Laura Biagiotti Roma Uomo Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8011530001643
- Numer producenta
- AN8109
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
315,20 zł/1l
47,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme sztyft 75ml
1 488,67 zł/1l
111,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gosh DNA 4 Dezodorant w sprayu, 150ml
163,20 zł/1l
24,48 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Marbert Man Classic Natural Deospray 125ml
217,60 zł/1l
71,27 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,20 zł
Sprzedawca: Glampact

Alpa - Alpa Francovka Lesana Alcoholic herbal solution 1000ml
56,90 zł/1l
56,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

NIVEA Dezodorant w kulce dla mężczyzn Cool Kick – 50 ml
2 387,00 zł/1l
157,78 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

BAC Cool Energy DEO ve spreji 150 ml
88,33 zł/1l
13,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lancaster Eau de Deodorante in crema, Kobiety, Dezodorant, Dezodorant w kremie, Tubka, 125 ml, Skóra uniwersalna
366,96 zł/1l
45,87 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Mięta
879,40 zł/1l
131,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Homme dezodorant 24H Ultra-Refreshing Deodorant 2 x 100 ml
693,65 zł/1l
138,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thierry Mugler Alien Dezodorant w sprayu, 100 ml
2 141,70 zł/1l
214,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Driclor antyperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml
2 596,50 zł/1l
51,93 zł
Sprzedawca: VISO

6 szt. dezodorantu w sprayu Axe – Black Dry 150 ml
5 290,60 zł/1l
315,77 zł
-51,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
264,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
1 420,10 zł/1l
142,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.
261,38 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dior Sauvage, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Uniwersalne
1 239,33 zł/1l
185,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
546,67 zł/1l
82,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma Colonia, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy
916,73 zł/1l
137,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Adidas Ice Dive 200ml, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 200 ml, 48 h
67,60 zł/1l
13,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Payot, Optimale, Anti-Perspirant, Deodorant Roll-On, For Men, 75 ml
708,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ducray Hydrosis Control Cr 50 ml
1 289,20 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Paco Rabanne - Lady Million Deospray 150ml
687,00 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fa Mystic Moments, Kobiety, Dezodorant, Dezodorant w spreju, 48 h, Sól glinu
209,40 zł/1l
10,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Klasyczny dezodorant dla mężczyzn 75 ml - Karl Lagerfeld
327,78 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

butelka o pojemności 200 ml
125,00 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry
470,47 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Twilly d'Hermés Dezodorant Natural Spray 150 ml
1 265,73 zł/1l
189,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant w sprayu, 150ml
380,13 zł/1l
57,02 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

6 sztuk dezodorantu L'Oréal Men Expert Fresh Extreme 48H Non-Stop
183,82 zł/1l
165,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dezodorant spray Muschino Bianco 150ml - Tesori d'Oriente
200,73 zł/1l
30,11 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
15%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
15%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza cena, szybka dostawa
Jasne, inaczej bym nie zamawiał
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czas oczekiwania
zobaczymy
Oceniono dnia 28 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Podoba mi się zapach
Oceniono dnia 10 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Dobry
Oceniono dnia 24 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jeszcze nie. Używany
Jeszcze nie używany. Nie można złożyć oświadczenia.
Oceniono dnia 12 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Na zdjęciach pokazany jest dezodorant w sztyfcie z pomarańczową główką (czyli dezodorant z perfumami) przyszedł sztyft z szarą główką, więc neutralny
Jest ok
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Mexx Life is Now for Him Woda toaletowa, 50ml
197,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 946,40 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
244,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 449,40 zł/1l