4,9



Na podstawie 14 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Mineralny krem pielęgnacyjny z solą z Morza Martwego
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,18 zł
15,67 zł / 100ml
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(110)Liczba wystawionych ocen: 110




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6

Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g166,50 zł/100ml
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 235,00 zł/100ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Linola plus krem 50 ml188,22 zł/100ml
94,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Mineralny krem do ciała Regeneracja 200 ml451,29 zł/1kg
101,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam aloesowy bez perfum
12,32 zł/100ml
24,64 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Żel ze śluzem ślimaka 125 ml
27,41 zł/100ml
34,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Tabaibaloe Aloe Vera Krem do twarzy i ciała 300ml
7,00 zł/100ml
20,99 zł
Sprzedawca: Pryor-Distribution

Krem mocznikowy 10% Pullach Hof 250 ml
139,26 zł/1kg
37,74 zł
Sprzedawca: apohealth

neutral 16-10443 Alter Heideschäfer Melkfett mit Ringelblume Hautcreme 250,0 ml
48,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

BEINWELL Krem 250ml z arniką APOTHEKER'S Massage Lotion Balsam Maść 42
10,49 zł/100ml
26,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mleczko nawilżające z Morza Martwego Enzborn, 250 ml LOT
12,24 zł/100ml
30,59 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do twarzy z oliwą z oliwek 50 ml
1 297,20 zł/1l
64,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bogaty krem OPTOLIND, krem 50 ml
212,10 zł/100ml
106,05 zł
Sprzedawca: apohealth

Revital - krem pielęgnacyjny 75ml
247,80 zł/100ml
185,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem aloesowy 50 ml
77,50 zł/100ml
38,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem z kadzidłowcem 100 ml
82,17 zł/100ml
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Coryt Desqua Cream 100 ml
565,60 zł/1l
56,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- do skóry wrażliwej
- krem do stosowania na skórę
- dermokosmetyki z apteki
- Producent: Axisis GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 7193315
Krem nagietkowy z olejkiem rokitnikowym z serii pielęgnacyjnej Hildegard von Bingen. Do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. 1 puszka zawiera 250 ml.
Krem pielęgnacyjny z solą z Morza Martwego 250 ml - Dozowanie: Krem - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 616 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- Producent
- Kühn Kosmetik
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 403034819882004030348198820
- Numer producenta
- 408582
- Waga
- 616 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- Producent
- Kühn Kosmetik
- Zakres dostawy
- 250 ml.
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 403034819882004030348198820
- Numer producenta
- 408582
Pasuje również do tego

3X szkło hartowane pancerne do Samsung Galaxy Watch 4 44 mm osłona ekranu 9H
40,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

DEAD SEA SALT CREAM 125ml Mineralny krem pielęgnacyjny sól morska skóra sucha trądzik pielęgnacja ciała krem do twarzy maść do ciała balsam 59
19,97 zł/100ml
24,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem z rokitnika zwyczajnego
10,47 zł/100ml
26,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

szkło ochronne 2X (wyświetlacz + kamera) do Samsung Galaxy A53 5G z folią pancerną, szklana soczewka kamery Full 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

JBL Tune 510BT, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
198,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wieszak na pranie EASYmaxx 12719
132,51 zł/1m
104,68 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
230,56 zł/1l
415,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Dr Sacher's krem nagietkowy z olejkiem z rokitnika, 250 ml kremu
16,25 zł/100ml
40,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam aloesowy bez perfum
12,32 zł/100ml
24,64 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Maść na popękaną skórę
31,34 zł/100ml
39,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Balsam do ciała z solą z Morza Martwego, 250 ml LOT
94,50 zł/1l
18,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Żel ze śluzem ślimaka 125 ml
27,41 zł/100ml
34,26 zł
Sprzedawca: apohealth

ARNIKA CARE BALM z olejkiem z rokitnika, 250 ml BAL
9,29 zł/100ml
23,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem do twarzy i ciała z masłem shea, 250 ml CRE
15,67 zł/100ml
39,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Krem z oliwy z oliwek z witaminą E 250ml od Dr Sacher's
9,86 zł/100ml
24,64 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Salthouse Oryginalna krystaliczna sól do kąpieli z Morza Martwego produkt naturalny 500g
24,94 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem mocznikowy 10% Pullach Hof 250 ml
139,26 zł/1kg
37,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Balsam z łoju z Awokado do ciała i twarzy Hypoalergiczny ORIGINAL Tallow Balm 120 ml
76,67 zł/100ml
92,00 zł
Sprzedawca: BeyondFunctionalFood
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem z solą z Morza Martwego
Ten krem bardzo dobrze pomaga mi w leczeniu łuszczycy.
Oceniono dnia 25 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stary sprawdzony
Otrzymałem to, czego oczekiwałem
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Dla skóry
Oceniono dnia 8 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa. Zawsze chętnie wrócę.
Dobra jakość.
Oceniono dnia 16 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,07 zł/1kg