4,9



Na podstawie 14 opinii
Hugo Boss Boss The Scent For Her woda perfumowana dla kobiet Refillable 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
253,48 zł
5 069,60 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria woda perfumowana dla kobiet 75 ml12 748,80 zł/1l
956,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss BOSS Bottled Absolu perfumy dla mężczyzn 50 ml6 452,80 zł/1l
322,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Verset Parfums Rouge woda perfumowana dla kobiet 100ml1 229,30 zł/1l
122,93 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Hugo Boss Boss The Scent Absolute For Him EDP 50 ml M
15 319,80 zł/1l
765,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hugo Boss The Scent Le Parfum czyste perfumy dla kobiet 30 ml
7 428,33 zł/1l
222,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss The Scent for Her Intense woda perfumowana 50 ml spray
22 579,80 zł/1l
1 128,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hugo Boss The Scent Le Parfum For Him Perfumy, 50 ml
9 799,80 zł/1l
489,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
2 739,00 zł/1l
273,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Boss The Scent Absolute For Her woda perfumowana 30 ml dla kobiet
23 833,00 zł/1l
714,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hugo Boss The Scent Private Accord woda perfumowana 100 ml
9 229,00 zł/1l
922,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP 50 ml W
6 934,40 zł/1l
346,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Hugo Boss Boss The Scent Intense woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
12 940,00 zł/1l
647,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 30 ml
7 890,67 zł/1l
236,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss The Scent Le Parfum For Him Perfumy, 100 ml
4 908,40 zł/1l
490,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 212,27 zł/1l
165,92 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss - The Scent for Her Magnetic EDP 30ml
5 571,33 zł/1l
167,14 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss The Scent Magnetic For Her Woda perfumowana, 50 ml
5 176,20 zł/1l
258,81 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Edp Spray
11 278,67 zł/1l
845,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss Boss The Scent Parfum czyste perfumy dla kobiet 50 ml
4 512,40 zł/1l
225,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy damskie The Scent For Her Hugo Boss EDP 100 mlPozwól
zaskoczyć się w m perfum
om damskimThe Scent For Her Hugo Boss EDP i celebruj swoją kobiecość z ekskluzywnymi perfumami damskimi o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Hugo Boss!
- Płeć: kobiety
- Typ: EDP (woda perfumowana)
- Nazwa perfum: The Scent For Her
Hugo Boss The Scent woda perfumowana spray 100ml
Parfémovaná voda Boss The Scent od značky Hugo Boss se stane vaším tajným pomocníkem při svádění. Tato smyslná vůně dokáže v objektu vaší touhy spolehlivě probudit vášeň. Počátek parfémované vody patří esencím svůdné frézie a lahodně sladké broskve. K těm se vzápětí připojuje opojná vonokvětka, jejíž aroma vévodí srdci vůně. V závěru si vás i vaše okolí získají delikátní kakaové tóny, které dodávají celé vůni na jemnosti i hloubce.
Woda perfumowana Boss The Scent For Her marki Hugo Boss została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Damskie perfumy BOSS The Scent for Her we flakonie o pojemności 100 ml. BOSS THE Scent for Her to nowe uwodzicielskie perfumy dla kobiet, które emanują kobiecą elegancją, ciepłem i zmysłowością. Zapach uosabia sztukę uwodzenia, napięcie między kobietą a mężczyzną. Miodowo-słodka, owocowa brzoskwinia i kwiatowa frezja łączą się w nucie głowy, tworząc wykwintne połączenie, które zawróci w głowie swoim delikatnym wyrafinowaniem. Ciepła, zmysłowa nuta serca w postaci orientalnego kwiatu osmantusa i intensywna nuta bazy w postaci prażonego kakao kuszą zmysły. Idealny dodatek do kolekcji zapachów lub jako nowe ulubione perfumy.
Hugo Boss The Scent For Her Eau de Parfum 100 ml to owocowo-kwiatowy zapach dla kobiet z wyśmienitymi akordami soczystej brzoskwini, pachnącymi kwiatami białej frezji, połączonymi z orientalnymi kwiatami osmantusa w nucie serca i cierpkim aromatem kakao jako bazą. Ta ciepła, świetlista woda perfumowana budzi tęsknotę i pożądanie. Maluje aurę silnej i godnej podziwu kobiety, która jednak promieniuje niesamowitą czułością i erotyzmem i nie pozostanie ukryta przed otoczeniem dzięki temu urzekającemu zapachowi Hugo Boss.
BOSS THE SCENT(W)EDP SP 3.3oz(LI FREE)
Boss The Scent For Her marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy damskie, wydane w 2016 roku. Zapach bardzo kobiecy, wyrafinowany i zmysłowy. Otwarcie The Scent przepełnione jest soczystą brzoskwinia, która po kilku chwilach za sprawą kakao przechodzi w kremową, elegancką słodycz. Kompozycja idealna na ciepłe, wiosenne dni.
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0730870196885730870196885
- Numer producenta
- 58054527
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0730870196885730870196885
- Numer producenta
- 58054527
Pasuje również do tego

Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
2 739,00 zł/1l
273,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP plnitelný 100 ml W
2 526,10 zł/1l
289,92 zł
-37,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
135,90 zł
-8,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Carolina Herrera La Bomba, Kobiety, 80 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.
5 666,50 zł/1l
453,32 zł
Sprzedawca: Glampact

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hugo Boss Boss The Scent Absolute For Her woda perfumowana 30 ml dla kobiet
23 833,00 zł/1l
714,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PARIS CORNER Taskeen Lactea Divina EDP 100ml
657,50 zł/1l
65,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 890,00 zł/1l
389,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Arebos 4260627421947, 2 szt.
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Chloé Nomade, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Śliwkowy, Frezja, Mech dębowy
4 378,00 zł/1l
218,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Olaplex Nº.4C Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
301,44 zł/1l
75,36 zł
Sprzedawca: ISEI

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
702,10 zł/1l
70,21 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Yves Saint Laurent Mon Paris Woda perfumowana, 90ml
4 792,78 zł/1l
431,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Ekspres ciśnieniowy Philips EP2230/10 (kolor czarny)
1 696,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Jean Paul Gaultier, Le Male, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
2 517,20 zł/1l
314,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 120 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
233,50 zł
-6,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

zestaw samochodowy 3 w 1 - apteczka samochodowa, kamizelka ostrzegawcza, trójkąt ostrzegawczy - zestaw awaryjny i akcesoria wypadkowe do samochodu
159,00 zł
Sprzedawca: tkgruppe

NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks
130,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
2 935,80 zł/1l
146,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
170,99 zł
-5,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute Woda perfumowana, 50ml
20 259,80 zł/1l
1 012,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

YVES SAINT LAURENT Libre Flowers&Flames EDP 90ml
4 827,78 zł/1l
434,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
2 180,00 zł/1l
470,00 zł
-252,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Basen okragly Mountfield METAL FRAME 3,66 x 0,91 m wzor wikliny (podwojny rattan)
422,11 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Mountfield

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 212,27 zł/1l
165,92 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace, Crystal Noir, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
4 805,80 zł/1l
240,29 zł
Sprzedawca: FragrancesBg
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Hugo Boss The Scent for Her
Te perfumy stały się moimi ulubionymi.
Oceniono dnia 28 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa
Szybka dostawa i bardzo dobra cena!
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko super
wszystko w porządku
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję
Super
Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

Armani Emporio She EDP 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(297)Liczba wystawionych ocen: 297
200,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 006,20 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 488,17 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
501,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 029,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders