5,0



Na podstawie 3 opinii
Smak:
Pomarańczowy- Cytryna
- Pomarańczowy
- Wiśnia
BioTechUSA 179555, Płynny, L-karnityna, Pomarańczowy, 20 szt., 25 g, Water, L-carnitine 12%, acid (citric acid), sweeteners (sucralose, acesulfame K), preservative...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
218,38 zł
8 735,20 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Aminokwasy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bcaa Hardcore (360G)466,36 zł/1l
167,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Bcaa + Glutamine Xpress (600Gr)287 928,58 zł/1kg
201,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Polleo Potassium, 120 tabletek942,68 zł/1kg
61,18 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
L-Arginina (300G)419 571,44 zł/1kg
146,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

BioTech USA Liquid Amino 1000 ml lemon / Kompleksowe aminokwasy / Pynne aminokwasy wzbogacone l-glutamin, bcaa, l-arginin i witamin B6
111,46 zł/1l
111,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Scitec Liquid Arginine 1000ml
142,88 zł/1l
142,88 zł
Sprzedawca: VISO

Jabłczan cytruliny BioTech 300g
202 812,51 zł/1kg
73,50 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Peptydy kolagenowe Verisol® 1000 ml Sok pomarańczowy
135,02 zł/1l
135,02 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

OstroVit Arginine 210 g proszek pomarańczowy
231,10 zł/1l
48,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU

OstroVit | BCAAdvanced | Z cytruliną i elektrolitami Arbuz
186,13 zł/1l
83,76 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Jabłczan cytruliny (90 kaps)
486 363,63 zł/1kg
53,50 zł
Sprzedawca: Bionic

GymBeam - Arginina + Ornityna, 420 g, smak cytryna i limonka
506,02 zł/1kg
212,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BCAA + Glutamina xpress (300 g)
323 446,70 zł/1kg
142,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Scitec L-Glutamin 300g
321,57 zł/1kg
96,47 zł
Sprzedawca: VISO

Jabłczan cytruliny (200 g)
376,55 zł/1l
75,31 zł
Sprzedawca: Katomix

Peptyd glutaminy (180 kaps)
565 950,01 zł/1kg
113,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Ostrovit bcaa + glutamina BI9139
440,00 zł/1l
88,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Ostrovit glutamina BI9093
289,50 zł/1l
60,11 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,90 zł
Sprzedawca: Katomix

Glutamina zero (300g)
377,30 zł/1l
113,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

GymBeam – ASAP BCAA, 375 g, pomarańczowy
418,85 zł/1kg
157,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Forma dawkowania:
- Płynny
- Główne składniki:
- L-karnityna
- Smak:
- Pomarańczowy
- Ilość na paczkę:
- 20 szt.
- Wielkość porcji:
- 25 g
- Skład:
- Water, L-carnitine 12%, acid (citric acid), sweeteners (sucralose, acesulfame K), preservative (potassium sorbate), flavour, colour (sunset yellow FCF**) **May have an adverse effect on activity and in children
- Certyfikaty:
- Jak używać:
- Drink one serving of L-Carnitine 3000 once a day 20 minutes prior to your workout or other physical activity.
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 13 kcal
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 55 kJ
W 1 PORCJI
3000 mg bazy L-karnityny
- L-Carnitine 3000 to niezwykle doładowana płynna baza L-karnityny, źródło zapewniające 3000 mg L-karnityny w porcji. Została stworzona specjalnie dla profesjonalnych sportowców, aby pomóc im osiągnąć ich cele fitness. Podobnie jak wszystkie produkty BioTech USA, L-Carnitine 3000 mg jest wykonany w 100% z bezpiecznych i starannie dobranych składników odżywczych.
Smak cytrynowy: woda, L-karnityna 12%, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja słodząca (sukraloza, acesulfam K), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat, barwnik (żółcień pomarańczowa S**). **Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Niełatwe do połknięcia kapsułki? A gdyby Biotech USA zdecydował się zaoferować najlepszą formę L-karnityny w ultra-praktycznym formacie!25 ml shot z ultra skoncentrowaną dawką L-karnityny, tj. 3000 mg na dawkę.Wiadomo, że endogenna karnityna pomaga organizmowi wykorzystywać tłuszcz jako źródło energii, aby zwiększyć spalanie i pomóc spalić więcej.Przyjmowanie L-karnityny w postaci suplementu diety może być zatem bardzo przydatne, gdy jest spożywane w ramach aktywności fizycznej. Przyjmuj go 30 minut przed ćwiczeniami, aby uzyskać optymalną skuteczność, lub rano na czczo! Co więcej, formuła nie zawiera stymulantów, więc nie pobudza.Wersja płynna jest szybciej przyswajalna niż proszek lub kapsułki, a dzięki bardzo niskiej zawartości kalorii - zaledwie 13 kcal na shot - jest idealna dla dietetyków.Produkt doskonale nadaje się do kulturystyki lub odchudzania i jest bardzo łatwy do spożycia. w 2 owocowych smakach: cytrynowym i pomarańczowym.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem.
- Kolor
- Pomarańczowy
- Producent
- BioTech USA
- Waga
- 0.03 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Pomarańczowy
- Zawartość
- 25 ml
- Lista składników
- Składniki : Smak cytrynowy: woda, L-karnityna 12%, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), aromaty. Smak pomarańczowy: woda, L-karnityna 12%, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), aromaty, barwniki (tartrazyna, żółcień pomarańczowa FC-F).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Pić 1 trzecią (1/3 fiolki = 8,3 ml) dziennie. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Firma spożywcza
- Biotech USA
- Nazwa handlowa
- L-Carnitine
- EAN
- 5999076204496
- Numer producenta
- 179555
- Przechowywanie i użytkowanie
- Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem.
- Kolor
- Pomarańczowy
- Producent
- BioTech USA
- Waga
- 0.03 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Pomarańczowy
- Zawartość
- 25 ml
- Lista składników
- Składniki : Smak cytrynowy: woda, L-karnityna 12%, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), aromaty. Smak pomarańczowy: woda, L-karnityna 12%, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), aromaty, barwniki (tartrazyna, żółcień pomarańczowa FC-F).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Pić 1 trzecią (1/3 fiolki = 8,3 ml) dziennie. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
- Firma spożywcza
- Biotech USA
- Nazwa handlowa
- L-Carnitine
- EAN
- 5999076204496
- Numer producenta
- 179555
Pasuje również do tego

Wielofunkcyjna ławka do ćwiczeń Physionics, udźwig 200 kg
458,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

MOVIT Profesjonalny chromowany wałek 120 cm, 7,9 kg
41,64 zł/1kg
279,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

MOVIT zestaw obciążników do hantli z uchwytem - 1 kg, żeliwo
20,50 zł/1kg
82,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

adidas-Boxing Speed 50 Boxhandschuhe black/white 12
273,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Oral-B Junior 4210201202318, Dziecko, Obrotowa szczoteczka do zębów, Bateria, 1 szt.
583,94 zł/1kg
583,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

BioTechUSA L-Carnitine 3000, Napój sportowy, Koncentrat, Płynny, 1 szt., Cytryna, Pomarańczowy, 25 ml
426,00 zł/1l
10,65 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bosch 2 607 019 675, Wiertarka, 8 mm, 320 g, 15 szt.
43,26 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TurboTronic czajnik elektryczny – TT-LED01 – szklany czajnik 2200 W, pojemność 1,7 l, niebieskie oświetlenie LED wewnątrz, bez BPA
138,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Olimp Nutrition L-Carnitine 1500 Extreme, Kapsułka, L-karnityna, 120 szt., Stosuj 1 kapsułkę 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami. Przyjmować z dużą ilością wody., 48 kcal, 200,6 kJ
1,98 zł/1kg
237,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L-karnityna 100.000 w płynie (500ml)
286,88 zł/1l
143,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Biotech USA Tribooster 60 tabletek
434 450,01 zł/1kg
86,89 zł
Sprzedawca: VISO

L-karnityna 100.000 w płynie (500ml)
283,42 zł/1l
141,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
1 400,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Wielofunkcyjna ławka treningowa Physionics® - regulowana, półka, butterfly, lat pull-down, curl desk, leg extension, leg curler - stacja siłowa, stacja fitness, ławka treningowa, ławka fitness, stacja do dipów
860,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - jasnoszary, PAROS 05
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Bluetooth Głośnik multimedialny Subwoofer Pilot zdalnego sterowania Podświetlany PMPO 280W AUX USB Bluetooth Karta SD Radio LED Mp3
92,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Siłownia domowa HOMCOM z drążkiem do podciągania na drążku, drążkiem do podciągania na linkach, krótkim sztangą do bicepsów, prasą do klatki piersiowej, trenażerem nóg, maszyną do ćwiczeń motylkowych, ciężarkami 45 kg, wielofunkcyjną stacją fitness, kolor czarny
1 762,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

ESN Designer Whey Protein, worek 1000 g
327,46 zł/1l
340,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Półki Ścienne, 2 Szt., Czarne, 80 X 23,5 X 3,8 Cm, Mdf Lumarko!
140,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

ENERGETICS 66128001013, Standardowy, Żeliwny talerz obciążeniowy, 1,25 kg, Czarny, Okrągły, 2,5 kg
134,56 zł/1kg
168,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ławka do siadania Relaxdays składana, 5-krotnie regulowana, ławka do treningu brzucha, wyściełane mocowanie nóg, ławka treningowa, czarna
457,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsułka, L-Arginina, 360 szt, L-arginina HCl 750 mg 4500 mg jej L-Arginina Base 622,5 mg 3735 mg, Rano i wieczorem 2 kapsułki popijając wystarczającą ilością wody, najlepiej przed posiłkami. 30 minut ..., Przechowywać produkt nieotwarty, chłodny, suchy i niedostępny dla dzieci.
342,03 zł/1l
108,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - Czarny - smartwatch z paskiem - Rozmiar nadgarstka: 140-210 mm - Wyświetlacz 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
950,46 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Omega-3 - 400 kapsułek I olej rybny I olej rybny I kapsułki softgel I wysoko skoncentrowane EPA i DHA I dla prawidłowych lipidów krwi I metabolizm lipidów (cholesterolu) I dla prawidłowego ciśnienia krwi I prawidłowe funkcjonowanie serca I forma trójglicerydów I forma TG I wysoka biodostępność
423,44 zł/1l
232,89 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Smak Cytryna
Szybko i na najwyższym poziomie.
Oceniono dnia 24 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
1A wydajność cenowa
Smak Cytryna
Wyniki cenowe TOP
Oceniono dnia 3 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Smak Cytryna
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Supersonic Kolagen Rybi do Picia 5000 mg Tajskie Owoce 175 g 25 porcji
169,55 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Supersonic Kolagen Rybi do Picia 5000 mg Owoce Tropikalne 175 g
169,55 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Bcaa Hardcore (360G)
167,89 zł
Sprzedawca: FITADIUM
466,36 zł/1l

6PAK Nutrition Cytrulina w proszku Cytryna
92,16 zł
Sprzedawca: FIT1EU
204,80 zł/1l

Bcaa + Glutamine Xpress (600Gr)
201,55 zł
Sprzedawca: FITADIUM
287 928,58 zł/1kg

Bcaa + Glutamine Xpress (600Gr)
201,55 zł
Sprzedawca: FITADIUM
287 928,58 zł/1kg

OstroVit | Citrulline 4400 | Citrulline Malate Caps



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,95 zł
Sprzedawca: FIT1EU
516,25 zł/1l

L-Arginina (300G)
146,85 zł
Sprzedawca: FITADIUM
419 571,44 zł/1kg

BCAA + Glutamina xpress (300 g)
142,64 zł
Sprzedawca: FITADIUM
323 446,70 zł/1kg

BCAA + Glutamina xpress (300 g)
142,64 zł
Sprzedawca: FITADIUM
323 446,70 zł/1kg

BCAA + Glutamina xpress (300 g)
142,64 zł
Sprzedawca: FITADIUM
323 446,70 zł/1kg

Bcaa Zero (360G)
142,64 zł
Sprzedawca: FITADIUM
396,22 zł/1l

Bcaa Zero (360G)
142,64 zł
Sprzedawca: FITADIUM
285 279,99 zł/1kg

Glutamine Xplode w proszku (500 g)
128,29 zł
Sprzedawca: FITADIUM
183 271,44 zł/1kg

L-GLUTAMINA (300 gr)
117,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
293 475,01 zł/1kg

Peptyd glutaminy (180 kaps)
113,19 zł
Sprzedawca: FITADIUM
565 950,01 zł/1kg

100% l-leucyna instant (277g)
100,56 zł
Sprzedawca: FITADIUM
335 199,98 zł/1kg

Beta Alanina Biotech (90 Kaps)
92,15 zł
Sprzedawca: FITADIUM
460 750,01 zł/1kg

Nature's FinestPsyllium – proszek z siemienia babki płesznik, bogaty w błonnik, 100 g
34,00 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

BCAA 1100 Mega Caps (120 kapsułek)
79,53 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,38 zł
Sprzedawca: FITADIUM
115 633,33 zł/1kg