4,7



Na podstawie 341 opinii
Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
179,45 zł
59 816,67 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
4h 17m 00s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Tusze do rzęs i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Serum wzmacniające rzęsy 3ml121 836,67 zł/1l
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
NUTRALASH Eyeliner z formułą do rzęs z formułą Nutra Peptide - 1,5 ml - čierna121 760,00 zł/1l
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
NUTRABROW Kształt brwi i wypełniacz - 4 ml - Żel do brwi jasny/jasny odcień włosów - ciemny34 230,00 zł/1l
136,92 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Wodoodporny tusz do rzęs NUTRALASH - rozmiar podróżny 3 ml22 780,00 zł/1l
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash

Nanolash Eyelash Serum odżywka przyspieszająca wzrost rzęs, 3ml
62 250,00 zł/1l
186,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml
273,99 zł/1kg
273,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

NUTRALASH maskara - 5 ml
18 240,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash

Eveline Cosmetics Variete Wydłużający tusz do rzęs Black, 10 ml
2 474,00 zł/1l
24,74 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Extension Volume – tusz do rzęs, precyzyjna aplikacja
1 943,00 zł/1l
19,43 zł
Sprzedawca: Katomix

RevitaLash Advanced, Odżywka do rzęs, Kobiety, 1 szt., Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte,..., 2 ml
13 750,00 zł/100ml
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

L'Oreal Paris Telescopic Classic Gold Wydłużający tusz do rzęs 01 Noir 8ml
5 387,50 zł/1l
43,10 zł
Sprzedawca: MANADA

Maybelline Lash Sensational Waterproof Mascara Wodoodporny tusz wydłużający i podkręcający rzęsy Black 9,4 ml
3 684,21 zł/1l
35,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Catrice Glam & Doll Wodoodporny tusz do rzęs Black, 10ml
2 764,00 zł/1l
27,64 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

M2 Beauté Serum aktywujące rzęsy 4 ml
15 908,00 zł/1kg
318,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ARTDECO Amazing Effect Mascara, Czarny, Odżywiający, Zwiększanie objętości, 6 ml, Kobiety, Paraben, AQUA (WATER), EUPHORBIA CERIFERA CERA (EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX), ACACIA...
5 728,33 zł/1l
34,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oral Paris Mega Volume Collagen 24h tusz do rzs (Extra Black) 9 ml
9 947,78 zł/1l
89,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lashcode Pielęgnujący tusz Black, 10ml
9 900,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Lavera Butterfly Effect Mascara, Czarny, Black, Zwiększanie objętości, 11 ml
5 219,09 zł/1l
57,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Maybelline Colossal 100% Black Mascara Pogrubiający tusz do rzęs, 10,7 ml
2 979,44 zł/1l
31,88 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Serum do rzęs od Aphro
Celina Aphro Celina to produkt, który służy do wzmocnienia rzęs i zapewnienia długotrwałego wzrostu rzęs. Efekt działania produktu jest niesamowity i można go osiągnąć w zaledwie 4-6 tygodni. Aplikacja jest prosta i nieskomplikowana i może być łatwo zintegrowana z wieczornym rytuałem demakijażu.
właściwości
AphroCelina Aphro Celina nakłada się jak eyeliner na dolną krawędź powieki, czyli bezpośrednio na "pień" rzęs. W przeciwieństwie do tuszu do rzęs, który tworzy jedynie iluzję większej gęstości, Aphro Celina odbudowuje i wzmacnia strukturę rzęs oraz wspomaga wzrost długości, dzięki czemu rzęsy otaczają oko niczym imponujący wieniec. Dodatkowym efektem, który jest często obserwowany, jest przyciemnienie rzęs, co oznacza, że stosowanie tuszu lub regularne farbowanie rzęs nie jest już konieczne.
oznacza to, że stosowanie produktu to nawet oszczędność czasu i pieniędzy!
nowe serum na porost rzęs Aphro Celina Eyelash to produkt, który nie zawiera parabenów. Przy pierwszym użyciu produktu należy pamiętać, że mogą wystąpić niewielkie skutki uboczne związane z reorganizacją skóry. Na przykład użytkownik może odczuwać lekkie mrowienie lub kłucie, które obserwuje się przez maksymalnie 5 dni. Po tym czasie obszar, w którym zastosowano serum do rzęs, jest całkowicie odczulony, a imponujący efekt zwiększonego wzrostu jest widoczny.
Jeśli jednak wystąpi zaczerwienienie, dalsze stosowanie produktu nie jest zalecane i należy natychmiast przerwać aplikację. Aplikacja
Aphro Celina Aphro Celina nakłada się tylko na górną linię rzęs. Jest to najlepszy sposób aplikacji serum, ponieważ produkt jest również automatycznie rozprowadzany na dolnej linii rzęs, gdy oczy są zamknięte.
Ponieważ serum do rzęs Aphro Celina jest bardzo wydajne, potrzebna jest tylko niewielka ilość, którą można nakładać cienką warstwą jak eyeliner.
Produkt nie powinien być stosowany po opalaniu, w czasie ciąży lub podczas chemioterapii. Produkt został przetestowany dermatologicznie, jest bezzapachowy i dlatego jest bardzo dobrze tolerowany przez większość użytkowników.
Oprócz gliceryny, Aphro Celina zawiera również rumianek i hialuronian sodu, sprawdzone substancje, które dobrze się uzupełniają. Made
Udowodniona skuteczność serum sprawiła, że stało się ono ulubieńcem niemieckich użytkowniczek, które bardzo chwalą produkt i podkreślają niezwykłą i szybką przemianę wyglądu swoich rzęs i oczywiście wyrazistość swoich oczu. Produkt Aphro Celina może być również stosowany na brwi, jeśli pożądany jest silniejszy wzrost brwi.
Ogólnie rzecz biorąc, serum to można opisać jako wysoce skuteczne i łatwe w użyciu, co doprowadziło do tego, że użytkownicy jednogłośnie opisują je jako niezbędnik, bez którego nie chcą się już obejść.Ilośćnapełnienia: 3,0 ml. Okres trwałości produktu wynosi 2 lata od daty zakupu. Butelkę należy zużyć w ciągu 12 tygodni od otwarcia. Testowany dermatologicznie - nie zawiera substancji zapachowych ani parabenów.
Aphro Celina Serum do rzęs Serum do rzęs 3ml
Serum do rzęs, Serum wspomagające wzrost pełnych rzęs Pełniejsze, dłuższe i grubsze rzęsy Zawartość 3 ml, wystarcza na ok. 70-90 dni
Otrzymasz (po ok. 8 tygodniach) znacznie dłuższe i pełniejsze rzęsyZawartość: 1x sztuka
Powiedz TAK wysokiej jakości serum do rzęs! Nakładaj raz dziennie, jak eyeliner, u nasady rzęs. Będziesz cieszyć się piękniejszymi rzęsami w ciągu zaledwie 4 do 6 tygodni. Tysiące klientów używa serum do rzęs od wielu lat i są bardzo zadowoleni. Zdjęcia przed i po od naszych klientów mówią same za siebie. Aphro Celina Eyelash jest wolna od okrucieństwa i wegańska. Numer artykułu: 4260294730014
Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 3 ml
- Składniki
- Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Chamomilla Recutitia Flower Extract Panthenol, PVP, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid Isopropyl Cloprostenate
- Producent
- Comair
- EAN
- 4260294730014
- Numer producenta
- Fach63/F
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 3 ml
- Składniki
- Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Chamomilla Recutitia Flower Extract Panthenol, PVP, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid Isopropyl Cloprostenate
- Producent
- Comair
- EAN
- 4260294730014
- Numer producenta
- Fach63/F
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Orphica Brow 4 ml Odżywka do brwi Serum na wzrost brwi
6 511,25 zł/100ml
309,34 zł
-48,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,45 zł
Sprzedawca: VISO

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml
273,99 zł/1kg
273,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Nanolash Eyelash Serum odżywka przyspieszająca wzrost rzęs, 3ml
62 250,00 zł/1l
186,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jinpoli ANION hula hoop z ćwiekami do masażu trener brzucha 105 cm fitness 0,85 kg
85,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Uniwersalna poduszka do karmienia z mikrogranulkami - szara
117,66 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 412,00 zł/1kg
270,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Narzędzie do liftingu rzęs K-Pro
33,67 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Bezprzewodowe żelazko parowe LEHMANN PARGO ze stacją bazową, regulacja temperatury i ilości pary, prasowanie w pionie, blokada kapania, Anti-Calc
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 149,60 zł/1l
414,96 zł
Sprzedawca: Sykz

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalny kabel do ładowania danych Apple 2m Lightning USB MD819ZM/A do iPhone iPod iPad
81,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ORYGINALNA ładowarka sieciowa Apple 20W adapter USB-C iPhone 11 12 13 14 PRO MAX
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSL-OnlineShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
... w przeciwnym razie nie zamówiłbym go ponownie
Z porównawczych zamówień mogę powiedzieć - dla mnie osobiście - że AphroCelina przyniosła najlepsze rezultaty! W "młodszym" wieku (byłam w wieku 30 lat i wypróbowałam ją po raz pierwszy, gdy pojawiła się na rynku), mogłam zobaczyć pierwsze rezultaty już od trzeciego tygodnia! To było niesamowite, jak długo rosły rzęsy, tydzień po tygodniu! Potem musiałam przestać z powodu ograniczeń finansowych. Finansowe wąskie gardła. Tak więc, jakiś czas później, zacząłem wszystko od nowa z tańszym produktem konkurencji, który podobno był numerem 1 w tym czasie! Czułem się jak wieczność, aż coś zaczęło się dziać i zdecydowałem się ponownie zamówić "tę" AphroCelinę i kontynuowałem ją natychmiast po tym, co na szczęście dobrze tolerowałem. W stosunkowo krótkim czasie radość wróciła na moją twarz! Z różnych powodów przestawałam, zaczynałam, przestawałam itd. Ale zdałem sobie również sprawę, że - jak myślę, kiedy się starzejesz - "rozwój" niestety trwa dłużej. Ale nie chcę się tym teraz martwić i dlatego zamówiłam dwa, żeby nie było przerwy, choćby najkrótszej! Liczy się wynik ... w przeciwnym razie nie zamówiłbym go ponownie i ponownie! Ale ... nie bądź zbyt ambitny, dostaniesz tylko czerwone oczy! - w każdym razie dla mnie. Powodzenia i ... pięknych oczu!
Oceniono dnia 7 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sukces gwarantowany!
To już szósty lub siódmy raz, kiedy zamawiam ten produkt, najpierw dla siebie, a teraz dla przyjaciół jako prezent. Rzęsy naprawdę rosną! Nie stają się grubsze ani ciemniejsze, ale znacznie dłuższe. W pracy zawsze pytano mnie, jakiego tuszu używam, który wydłuża rzęsy. Rzęsy nie wydłużają się w nieskończoność, w pewnym momencie przestają rosnąć i zaczyna się naturalny proces - pojedyncze włoski wypadają, ale nowe odrastają równie długie. Jeśli produkt nie będzie już używany, rzęsy z czasem odzyskają swoją pierwotną długość. Ani ja, ani moje koleżanki nie doświadczyły żadnych komplikacji czy skutków ubocznych. Z mojego punktu widzenia absolutnie godny polecenia ze 100% skutecznością.
Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony od lat
Używam tego produktu od lat i jestem bardzo zadowolona. Rzęsy są wyraźnie dłuższe. Na początku potrzeba kilku miesięcy przy codziennym stosowaniu, zanim cokolwiek będzie widać. Po osiągnięciu pożądanej długości przestawiłam się na stosowanie produktu co 2 dni. Działa świetnie, wymarzone rzęsy.
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Używam tego serum już od jakiegoś czasu i moje długie i gęste rzęsy są obiektem zazdrości wielu kobiet. Znalazłam je tutaj w najlepszej cenie, a dostawa była bardzo szybka - z chęcią użyję go ponownie
Oceniono dnia 13 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Aphro Celina Serum na rzęsy 3 ml – preparat na porost rzęs
Uwielbiam to… niesamowicie wydajne… wystarczy nakładać raz dziennie, a rzęsy rosną jak „chwasty”… to czyste szaleństwo Zdecydowanie polecam zakup
Oceniono dnia 13 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Jak dotąd jedyne serum do rzęs, które naprawdę działa. Już po 2 dniach zauważyłam, że moje rzęsy znów stają się dłuższe. Nie używałam tego produktu przez jakiś czas, aby przetestować inne, co było stratą czasu i pieniędzy. Aphro Celina jest warta każdego centa, nawet jeśli jest trochę droższa. Gorąco polecam jej zakup.
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Serum do rzęs
Zawsze chętnie je zamawiam – już po tygodniu widać pozytywne efekty. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega
Bardzo świetny produkt, spełnia swoje obietnice. Mam teraz mega długie rzęsy. Kupuję go ciągle.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Eveline Cosmetics Wonder Show – tusz do rzęs, długotrwały efekt, krycie – Karton 30 szt.
1 499,63 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
7 141,10 zł/1l

Eveline Cosmetics Volume Celebrities – tusz do rzęs, precyzyjna aplikacja, pielęgnacja – Karton 48 szt.
1 079,40 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
2 810,94 zł/1l

Eveline Cosmetics Celebrity – tusz do rzęs, długotrwały efekt, precyzyjna aplikacja – Karton 30 szt.
899,63 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
4 283,95 zł/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
273,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,99 zł/1kg

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(341)Liczba wystawionych ocen: 341
179,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
59 816,67 zł/1l

NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Serum wzmacniające rzęsy 3ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

NUVEGA maskara - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
18 240,00 zł/1l

NUTRALASH maskara - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
18 240,00 zł/1l

NUTRALASH Eyeliner z formułą do rzęs z formułą Nutra Peptide - 1,5 ml - čierna
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 760,00 zł/1l

NUTRABROW Kształt brwi i wypełniacz - 4 ml - Żel do brwi jasny/jasny odcień włosów - ciemny
136,92 zł
Sprzedawca: Nutralash
34 230,00 zł/1l

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 2 ml
136,92 zł
Sprzedawca: Nutralash
68 460,00 zł/1l

NUTRABROW Kształt brwi i wypełniacz - 4 ml - Żel do brwi jasny/jasne odcienie włosów - jasny
136,92 zł
Sprzedawca: Nutralash
34 230,00 zł/1l

Wodoodporny tusz do rzęs NUTRALASH - 5 ml
114,06 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 812,00 zł/1l

Wodoodporny tusz do rzęs NUTRALASH - rozmiar podróżny 3 ml
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 780,00 zł/1l

LiLash Purified Eyelash Serum 2 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
892,34 zł
Sprzedawca: VogueVista
446 169,98 zł/1l

M2 Beauté Serum aktywujące rzęsy 4 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
318,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 908,00 zł/1kg

Mary Kay Great Heights Waterproof Mascara - CZARNY
103,11 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Sisley Phyto-Noir, Brązowy, Deep Brown, Definicja, Odżywiający, Wzmacniający, Zwiększanie objętości, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
325,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
46 537,14 zł/1l

Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - wodoodporny tusz nadający rzęsom objętość



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
226,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
37 768,33 zł/1l

Tusz do rzęs Mary Kay Lash Love Fanorama, czarny
112,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
22 424,00 zł/1l