5,0



Na podstawie 23 opinii
Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant (Włosy normalne i przetłuszczające się) 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,53 zł
322,65 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kelual Squanorm Moisturizing Treatment Shampoo (szampon nawilżający), 400 ml176,50 zł/1l
70,60 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Vichy Dercos Szampon przeciwłupieżowy do wrażliwej skóry głowy, 200 ml334,95 zł/1l
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Więcej informacji o reklamie
Ducray Kelual Squanorm Szampon przeciwłupieżowy tłusty 400 ml246,62 zł/1kg
121,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo szampon wzmacniający przeciw łupieżowi do włosów suchych i farbowanych Refill 390 ml97 820,00 zł/1kg
97,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Vichy Dercos PSOlution Szampon keratolityczny, 200 ml
349,28 zł/1kg
87,32 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 200 ml
67 200,00 zł/1kg
67,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 200ml
82,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy - Dercos Kera-Solutions Resurfacing Shampoo - Szampon do włosów zniszczonych 250ml
314,74 zł/1kg
84,98 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml
238,16 zł/1kg
107,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Dercos Oil Control Advanced Action Shampoo szampon oczyszczący do tłustej skóry głowy 200 ml
479,90 zł/1kg
95,98 zł
Sprzedawca: Scentist

Vichy Dercos Oil Correct Szampon normalizujący sebum przetłuszczające się włosy i skóra głowy, 200 ml
491,55 zł/1l
98,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Vichy Dercos Neogenic Szampon 200 ml
347,49 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Dercos Densi-Solutions Szampon zwiększający objętość włosów, 250 ml
106 739,99 zł/1l
106,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Vichy Dercos, Szampon ultrakojący włosy tłuste, 200 ml
310,50 zł/1l
64,95 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nizoral Daily Care Szampon do włosów z tendencją do łupieżu, 200 ml
215,00 zł/1l
48,63 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Vichy Dercos Mineral Łagodny szampon wzmacniający do włosów, 400 ml
181,37 zł/1l
72,55 zł
Sprzedawca: MANADA

Layrite Daily Shampoo szampon do codziennego stosowania 946 ml
134,07 zł/1kg
140,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kallos Plex Bond Builder Shampoo wzmacniający szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
31,21 zł/1l
31,21 zł
Sprzedawca: Tersorte

Sulsena Anti-Dandruff Przeciwłupieżowy szampon-pasta do włosów, 75ml
333,33 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych oraz przetłuszczających się. Działa już od pierwszego użycia i przeciwdziała nawrotom łupieżu przez 6 tygodni, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu.
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE POD KONTROLĄ DERMATOLOGICZNĄ:
Eliminuje do 100% widocznego łupieżu*.
Badania kliniczne udowodniły 6-tygodniowe działanie przeciw nawrotom łupieżu**.
Skuteczność
Od pierwszego użycia eliminuje do 100% objawów widocznego łupieżu*. Łagodzi skórę głowy, by zmniejszyć podrażnienie i uczucie swędzenia. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni po zakończeniu stosowania**.
*Badanie konsumenckie - 2 tygodnie, 262 konsumentów.
**Badanie kliniczne - 6 tygodni, 32 pacjentów.
Sposób użycia:
Podczas pierwszego stosowania, nanieś szampon na włosy na 2 minuty, następnie spłucz. Przy kolejnych stosowaniach, wmasuj produkt we włosy, a następnie spłucz - kuracja 4-tygodniowa. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłucz je wodą.
Szampon zwalczający Vichy Dercos łupież tłustych 200 ml
Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy do włosów tłustych to skuteczna formuła, która zwalcza łupież i redukuje swędzenie skóry głowy, przywracając jej równowagę. Dzięki zaawansowanym składnikom aktywnym, takim jak dwusiarczek selenu i Cohesyl™, zapewnia natychmiastowe efekty, eliminując nawet uporczywy łupież od pierwszej aplikacji. Działa również profilaktycznie, zapobiegając nawrotom przez 6 tygodni, co zapewnia długotrwały komfort i zdrowy wygląd skóry głowy.
Kluczowe cechy
- Działanie od pierwszej aplikacji: Szybka eliminacja łupieżu i redukcja swędzenia.
- Formuła na bazie Selenu DS: Silny składnik aktywny, skutecznie zwalczający łupież.
- Cohesyl™: Cement międzykomórkowy, który wspiera regenerację i utrzymanie zdrowej bariery skóry głowy.
- Długotrwała kontrola: Efekty utrzymujące się do 6 tygodni po zakończeniu kuracji.
- Przeznaczony do włosów tłustych: Specjalna formuła dla skóry głowy z tendencją do przetłuszczania się.
Korzyści
- Długotrwała ochrona: Szampon zapewnia 6-tygodniową ochronę przed nawrotami łupieżu.
- Komfort i ukojenie: Redukcja swędzenia skóry głowy od pierwszej aplikacji.
- Zdrowy wygląd skóry głowy: Regularne stosowanie przywraca równowagę skóry głowy i redukuje nadmiar sebum.
Specjalne właściwości
- Dwusiarczek selenu: Składnik aktywny o silnym działaniu przeciwłupieżowym, atakuje przyczyny i objawy łupieżu, zapobiegając jego nawrotom.
- Cohesyl™: Wzmacnia barierę ochronną skóry głowy, co pomaga w regeneracji i odbudowie zdrowego naskórka.
- Bezpieczny dla skóry wrażliwej: Dermatologicznie testowany, odpowiedni nawet dla skóry skłonnej do podrażnień.
Zalecenia
- Sposób użycia: Podczas pierwszej aplikacji pozostaw szampon na włosach przez 2 minuty, a następnie dokładnie spłucz. Przy kolejnych myciach wmasuj szampon we włosy i od razu spłucz.
- Czas trwania kuracji: Zaleca się stosowanie przez 4 tygodnie w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.
- Środki ostrożności: Unikaj kontaktu z oczami oraz uszkodzoną skórą. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłucz je wodą.
Działanie
Vichy Dercos Szampon Przeciwłupieżowy działa od pierwszego zastosowania, natychmiast redukując łupież i swędzenie. Dzięki specjalnym składnikom aktywnym, takim jak dwusiarczek selenu i Cohesyl™, skutecznie eliminuje uporczywy łupież i zapobiega jego nawrotom, jednocześnie wzmacniając strukturę skóry głowy i utrzymując zdrową barierę ochronną.
Efekty
- Szybkie zmniejszenie łupieżu: Widoczne rezultaty już od pierwszego użycia.
- Trwały komfort: Skóra głowy pozostaje wolna od łupieżu i swędzenia do 6 tygodni.
- Zdrowsza skóra głowy: Zbalansowana skóra głowy, bez nadmiernego przetłuszczania się, dzięki czemu włosy zyskują świeży i zdrowy wygląd.
Vichy Dercos Szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się PZN: 11162616Skóra głowy odzyskuje zdrowie: usuwa łupież, reguluje swędzenie. Nawet uporczywy łupież można wyeliminować już po 1 aplikacji. Ochrona przed nawrotami do 6 tygodni po pierwszym zastosowaniu. Zmniejszone swędzenie już po pierwszym zastosowaniu. Skóra głowy znów jest całkowicie zdrowa: natychmiast oczyszczona i trwale odżywiona. Na początku: luźne komórki, łuszcząca się skóra głowy. Po 4 tygodniach: nowe komórki, zdrowa skóra głowy.
Dawkowanie i sposób użycia: Stosować jak zwykły szampon, kuracja 4-tygodniowa.
Składniki: Woda/woda - Sodium laureth sulphate - Ethylene glycol distearate - Cocobetaine - Glycerine - Dimethicone - Carbomer - Ci 19140 / Yellow 5 - Citric acid - Menthol - 2-Oleamido-1,3-octadecanediol - Ppg-5-Ceteth- 20 - Salicylic acid - Selenium sulphide - Sodium benzoate - Sodium chloride - Sodium hydroxide - Tocopheryl acetate - Perfume/perfume
- wysokiej jakości szampon leczniczy
- do pielęgnacji włosów i skóry głowy
- Roztwór do stosowania na skórę głowy
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH Oddział VICHY, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 11162591
Vichy Dercos Anti Dandruff Advanced Action Shampoo Szampon przeciwłupieżowy usuwa 100% widocznego łupieżu. Udowodniona skuteczność
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony Vichy z kolekcji Dercos zostały stworzone do włosów przetłuszczających się specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 200 ml.
Vichy - Dercos Anti-Pelliculaire Shampooing Traitant (Włosy normalne i przetłuszczające się) 200ml Kosmetyki. Dla kobiet.
Doświadcz natychmiastowej rewitalizacji włosów dzięki szamponowi, który dokładnie oczyszcza bez wysuszania - dla zauważalnie bardziej miękkich, lśniących i łatwiejszych do rozczesania włosów już po pierwszym zastosowaniu. Idealny do codziennej pielęgnacji, wspiera zdrową skórę głowy i wzmacnia naturalną witalność i odporność włosów. Zrównoważona formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów i sprawia, że rutynowa pielęgnacja jest prostym, niezawodnym krokiem w kierunku widocznie pięknych, zdrowych włosów.
Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych/tłustych Vichy Dercos
DERCOS Anti-Pelliculaire Grass Shampoo Treatment 200 ml
Vichy Dercos Szampon przeciwłupieżowy do tłustej skóry głowy 200 ml - Skład: Szampon - Temat: Pielęgnacja włosów
- Waga
- 240 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Vichy Dercos, Szampon przeciwłupieżowy, tłusty, 200 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 200 ml
- EAN
- 333787133028603337871330286
- Numer producenta
- 57135
- Waga
- 240 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Vichy Dercos, Szampon przeciwłupieżowy, tłusty, 200 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 200 ml
- EAN
- 333787133028603337871330286
- Numer producenta
- 57135
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Vichy Dercos, Szampon przeciwłupieżowy, suchy, 200 ml
286,54 zł/1kg
68,77 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Dercos PSOlution Szampon keratolityczny, 200 ml
349,28 zł/1kg
87,32 zł
Sprzedawca: MANADA

Ładowarka ścienna Xiaomi HyperCharge Combo USB-A 120 W + kabel USB-A do USB-C
98,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Fischer Faltschloss mit Halter (85852)
90,96 zł
Sprzedawca: TR8

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
247,53 zł/1l
37,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Daliya® QUBIX – podwyższenie do fotelika samochodowego i-Size dla dzieci o wzroście 125–150 cm z prowadnicą pasów, miękką wyściółką i zdejmowanym pokrowcem, podwyższenie do fotelika, fotelik samochodowy dla dzieci
107,23 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Adler AD 2923, Golarka foliowa, Czarny, Wysuwany, Bateria, Wbudowana bateria, 45 min
51,00 zł
Sprzedawca: avenido

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

4x dipos CC Samsung Galaxy S25
86,77 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: dipos

Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy włosy tłuste 390ml
236,67 zł/1l
92,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kołdra 200 x 220 cm – zimowa kołdra pikowana, oddychająca – kołdra nadająca się do prania – odpowiednia dla alergików – niemiecka jakość
224,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Vilde stojak na ociekacz do naczyń Stojak na ociekacz do naczyń w kolorze CZARNYM Ociekacz do naczyń 42,5x29,5x19 cm
59,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Szybka szafa z drzwiami przesuwnymi 125 cm biała
2 635,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo szampon wzmacniający przeciw łupieżowi do włosów suchych i farbowanych Refill 390 ml
97 820,00 zł/1kg
97,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Dercos Anti-Dandruff Normal To Oily Hair Dermatological Shampoo szampon oczyszczający przeciw łupieżowi do włosów normalnych i przetłuszczających się Refill 390 ml
94 780,00 zł/1kg
94,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Dercos Szampon przeciwłupieżowy do wrażliwej skóry głowy, 200 ml
334,95 zł/1l
66,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Vichy Dercos K, Szampon przeciwłupieżowy, 250 ml
285,81 zł/1kg
77,17 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Optymalny dla mnie
Zawartość 0,39 l
Używam Dercos Vichy od ponad 15 lat. Nic innego mi nie pomogło, tylko ten produkt. Działa dokładnie tak, jak opisano!
Oceniono dnia 24 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję bardzo, to jest prawdziwy szampon, który pomaga w walce z łupieżem.
Zawartość 0,2 l
Dziękuję, to jest prawdziwy szampon, który pomaga w walce z łupieżem.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,39 l
Oceniono dnia 24 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l