Waga:

74 g

Marabou Roll Mjölk Choklad praliny z mlecznej czekolady 74g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

54,22 zł

732,70 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 8 – wt. 13 października
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Alyan Dubai Style Coco Chocolate 100g (Turcja)
Alyan Dubai Style Coco Chocolate 100g (Turcja)
503,40 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
50,34 zł
Sprzedawca: Trade2u
Zdjęcie produktu dla Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
610,50 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w rożku ciemna czekolada 150g 11-pak
Nappo classic w rożku ciemna czekolada 150g 11-pak
873,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
130,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0
Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0
422,30 zł/1kg
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Marabou Suede Bites 145g
Marabou Suede Bites 145g
437,31 zł/1kg
63,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna Marabou z solonym lukrecją – tabliczka, opakowanie 170 g
Czekolada mleczna Marabou z solonym lukrecją – tabliczka, opakowanie 170 g
169,53 zł/1kg
28,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fazer Fazermint Chocolate Creams czekolada rozpływająca się w ustach 150g
Fazer Fazermint Chocolate Creams czekolada rozpływająca się w ustach 150g
161,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Marabou Bites Oreo
Marabou Bites Oreo
546,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
76,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
137,85 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
32,30 zł
-14%
27,57 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Trumpf Aero Delicate White Air Chocolate o delikatnym smaku waniliowym 100g
Trumpf Aero Delicate White Air Chocolate o delikatnym smaku waniliowym 100g
96,60 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Dark Milk Brezel Tof | Stück 180 Gramm
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Dark Milk Brezel Tof | Stück 180 Gramm
357,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,31 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
986,32 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,74 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
466,07 zł/1kg
69,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Premium Dubai Chocolate l 100 gr. Oryginalna Dubajska Czekolada Artystyczna l Nadzienie Pistacjowe i Kadayif l Domowej roboty l OFERTA!
Premium Dubai Chocolate l 100 gr. Oryginalna Dubajska Czekolada Artystyczna l Nadzienie Pistacjowe i Kadayif l Domowej roboty l OFERTA!
929,10 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 116
92,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Toblerone Tiny Minis 25 szt. 200 g
Toblerone Tiny Minis 25 szt. 200 g
251,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
50,22 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Tabliczka czekolady mlecznej Marabou – szwedzka rozkosz czekoladowa 170 g
Tabliczka czekolady mlecznej Marabou – szwedzka rozkosz czekoladowa 170 g
368,82 zł/1kg
62,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Milka & Daim Alpejska czekolada mleczna z kawałkami migdałowo-karmelowymi 100g
Milka & Daim Alpejska czekolada mleczna z kawałkami migdałowo-karmelowymi 100g
288,10 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
28,81 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
545,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
54,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Marabou Rolle Mjölk Choklad praliny z mlecznej czekolady 74 g

Delikatna mleczna czekolada, która rozpływa się w ustach. Ciesz się tym szwedzkim specjałem z przyjaciółmi lub w podróży. Czekolada posiada certyfikat Rainforest Alliance. Ten oznacza produkty pochodzące z gospodarstw spełniających rygorystyczne standardy Rainforest Alliance. Kupując ten produkt, aktywnie wspierasz ochronę środowiska i promujesz zrównoważoną produkcję.

Mondeléz Sverige
19486 Upplands Väsby (S)

Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KG Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Brema, Niemcy



Kolejna, ciekawa odsłona szwedzkiego klasyka. Kultowa czekolada mleczna Marabou w formie rolki składającej się z osobnych "dropsów" czekoladowych. Idealna do dzielenia, wydzielania sobie przyjemności, ale tak obłędna, że wciąga drops po dropsie.


Składniki:

cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, permeat serwatkowy (z MLEKA), emulgator (lecytyny SOJOWE), aromat. Czekolada mleczna zawiera: masa kakaowa minimum 30%. MOŻE ZAWIERAĆ ORZECHY I PSZENICĘ.


Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna: 2290 kJ / 550 kcal

Tłuszcz: 32 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 19,5 g

Węglowodany: 59 g

- w tym cukry: 58,5 g

Błonnik: 2 g

Białko: 4,6 g

Sól: 0,33 g



Pełnotłuste mleko Marabou (74 g bułki)
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, SŁODZONY MLEKO W PROSZKU, MLEKO W PROSZKU, CZYSTY TŁUSZCZ Z SERKA, produkt z serwatki (mleko), emulgator (LECYTYNA SOJOWA), aromat. Może zawierać orzechy i pszenicę
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 2290 kj Energia kcal 550 kcal Tłuszcz 32 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 19,5 gM Węglowodany 59 gM Węglowodany, w tym cukier 58,5 gM Białko 4,6 gM Sól 0,33 gM
Alergeny
Gluten
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Owoce łupinowe
Waga
74 g
Firma spożywcza
Genuport Trade GmbHGutenbergring 60, 22848 Norderstedt
Nazwa handlowa
Marabou Roll Mjölk Choklad praliny z mlecznej czekolady 74 g
Producent
Numer producenta
1945
EAN
7310510002122

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, SŁODZONY MLEKO W PROSZKU, MLEKO W PROSZKU, CZYSTY TŁUSZCZ Z SERKA, produkt z serwatki (mleko), emulgator (LECYTYNA SOJOWA), aromat. Może zawierać orzechy i pszenicę
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 2290 kj Energia kcal 550 kcal Tłuszcz 32 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 19,5 gM Węglowodany 59 gM Węglowodany, w tym cukier 58,5 gM Białko 4,6 gM Sól 0,33 gM
Alergeny
Gluten
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Owoce łupinowe
Waga
74 g
Firma spożywcza
Genuport Trade GmbHGutenbergring 60, 22848 Norderstedt
Nazwa handlowa
Marabou Roll Mjölk Choklad praliny z mlecznej czekolady 74 g
Producent
Numer producenta
1945
EAN
7310510002122
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Marabou Suede Bites 145g
Marabou Suede Bites 145g
437,31 zł/1kg
63,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
208,08 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bauli Pandoro Di Verona Włoskie ciasto drożdżowe z cukrem pudrem 500g
Bauli Pandoro Di Verona Włoskie ciasto drożdżowe z cukrem pudrem 500g
90,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
52,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Gold Czekolada Mleczna Bakalie 300 g
Lindt Gold Czekolada Mleczna Bakalie 300 g
365,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
109,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla Lindt & Sprüngli Alpine Whole Milk Nut 300g
Lindt & Sprüngli Alpine Whole Milk Nut 300g
183,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
54,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
162,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
153,94 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 315
585,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Mars - Cukierki Mars Reep 32x51 gramów | Display 32 sztuki
Mars - Cukierki Mars Reep 32x51 gramów | Display 32 sztuki
95,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
155,42 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna Marabou z solonym lukrecją – tabliczka, opakowanie 170 g
Czekolada mleczna Marabou z solonym lukrecją – tabliczka, opakowanie 170 g
169,53 zł/1kg
28,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, kawa, kapsułki z kawą, 16 kapsułek (8 porcji)
Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, kawa, kapsułki z kawą, 16 kapsułek (8 porcji)
236,36 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
66,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP
Zdjęcie produktu dla Jimmy's - Popcorn Słodki - 21 mini torebek
Jimmy's - Popcorn Słodki - 21 mini torebek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
50,95 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Toblerone Tiny Minis 25 szt. 200 g
Toblerone Tiny Minis 25 szt. 200 g
251,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
50,22 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Marabou Cookies Daim
Marabou Cookies Daim
334,40 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Tabliczka czekolady mlecznej Marabou – szwedzka rozkosz czekoladowa 170 g
Tabliczka czekolady mlecznej Marabou – szwedzka rozkosz czekoladowa 170 g
368,82 zł/1kg
62,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 1 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszne, ale drogie
Waga 0,078 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg