4,1



Na podstawie 12 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
228,31 zł
913 239,96 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Miody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g952,35 zł/1kg
523,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Miód Manuka Health MGO 850+, 250 g1 700,62 zł/1kg
712,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Pyłek pszczeli 1kg pszczelarstwo miodowe, Pasieka Słodka Kraina105,26 zł/1l
80,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

Więcej informacji o reklamie
Miód Akacjowy 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ71,88 zł/1l
64,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 500 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik
720,64 zł/1kg
413,09 zł
-52,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
360,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Larnac Miód Manuka MGO 300+, 250g
575,48 zł/1kg
143,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Manuka Health MGO 550+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 550 mg/kg, Słoik
1 221,84 zł/1kg
327,44 zł
-21,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Manuka Health Mgo 550+ Miód Manuka 500 g
1 563,52 zł/1kg
781,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Miód Manuka 100+1kg PROPHARMA
254,44 zł/1kg
348,75 zł
-72,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
275,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Czysta słodka rozkosz: 1 kg surowego i czystego miodu akacjowego Sweet Land Apiary
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary

Larnac - Aktywny Miód Manuka 600+ 500g - Nowa Zelandia
789,92 zł/1kg
394,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
79,48 zł/1kg
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pyłek kwiatowy ImkerPur, 500 g, całkowicie bez pozostałości, słodko-łagodny
466,30 zł/1kg
233,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Larnac Miód Manuka MGO 120+, 250g
329,96 zł/1kg
82,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Mid jukataski
218,00 zł/1kg
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Hoyer 4002029064014, Miód manuka, 96 g, Nowa Zelandia, Pudełko
58 300,00 zł/1kg
58,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Hoyer 4002029030538, 250 g, Słoik
91,00 zł/1kg
22,75 zł
Sprzedawca: taleoo

STEENS Miód Manuka MGO 400+ I UMF13+, 500g
811,44 zł/1l
405,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Pudełko upominkowe Atlas Honey - 18 kawałków włoskiego miodu, 630 g
309,52 zł/1l
195,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Miód manuka
- Zawartość:
- 250 g
- Kraj pochodzenia:
- Nowa Zelandia
- Zawartość metyloglioksalu (na 100 g):
- 400 mg/kg
- Rodzaj opakowania:
- Słoik
- Eco-score:
- B
- Klasyfikacja Nova:
- 2
Aktywny miód manuka o wszechstronnym działaniu jest naturalnym antybiotykiem, środkiem energetyzującym, eliksirem życia i lekarstwem. Pomaga również czworonożnym członkom rodziny z ranami i po operacjach.
Oprócz wielu minerałów, pierwiastków śladowych i witamin, miód manuka zawiera również methylglyoxal (MGO) - aktywny składnik, który skutecznie zwalcza bakterie odporne na antybiotyki. Jest on oznaczony zgodnie z ilością zawartego w nim MGO. MGO 400 oznacza, że jeden kilogram miodu zawiera 400 mg. Im wyższa liczba, tym wyższe stężenie MGO w miodzie i większa skuteczność miodu.
ZastosowanieMaorysi w Nowej Zelandii zawsze używali liści krzewu manuka (Leptospermum scoparium), a także miodu wyekstrahowanego z kwiatów jako tradycyjnego lekarstwa na stany zapalne, infekcje i przeziębienia. Oprócz zastosowania leczniczego jako opatrunek na rany, lokalni eksperci postrzegają zapalenie dziąseł i przewodu pokarmowego jako możliwy obszar zastosowania. A jeśli boli nas gardło, warto pozwolić łyżce najlepszej jakości miodu manuka rozpuścić się w ustach.
Jeden kilogram Miodu Manuka MGO 400+ zawiera już 400 mg tego naukowo udowodnionego składnika. Miód Manuka Health jest testowany pod kątem zawartości naturalnego methylglyoxalu, a także czystości i jakości.
MGO pozostaje skuteczny nawet po dodaniu do gorącego napoju, ponieważ w przeciwieństwie do innych miodów, aktywny MGO Manuka jest odporny na ciepło.
Jak stosować
Jeśli chcesz spożywać miód w czystej postaci, weź łyżeczkę Miodu Manuka MGO 400+ od Manuka Health 1 do 2 razy dziennie i pozwól mu powoli rozpuścić się w ustach.
Miody Manuka można również mieszać z gorącą herbatą lub mlekiem, ponieważ MGO™ jest w dużej mierze niewrażliwy na ciepło.
Wskazówki dotyczące spożycia: Podobnie jak inne surowe produkty spożywcze, miód nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.
Składniki
Miód manuka MGO 400
Wartości odżywcze i wyniki analizy na podstawie 100 g
| Energia: | 1400 kJ / 335 kcal |
| Tłuszcz: | < 0,1 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | < 0,1 g |
| Węglowodany: | 82 g |
| - w tym cukier: | 82 g |
| Białko: | 0,5 g |
| Sól: | < 0,01 g |
Manuka Health MGO 400+ Miód Manuka, 250 g
PZN: 15874851
- Zawartość
- 0.25 l
- Lista składników
- Miód Manuka. Alergeny: brak
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 1400 kJ/ 335 kcal Tłuszcz 0 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 82,1 g - w tym cukry 82,1 g Białko 0 g Sól 0,03 g Metyloglioksal > 40 mg
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 0.25 g
- Firma spożywcza
- Hager Pharma GmbH
- Nazwa handlowa
- Miód Manuka Health MGO 400+, 250 g
- Producent
- Manuka Health
- Pochodzenie
- Nowa Zelandia
- Numer producenta
- WH48
- EAN
- 942102362802509421023628025
- Zawartość
- 0.25 l
- Lista składników
- Miód Manuka. Alergeny: brak
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 1400 kJ/ 335 kcal Tłuszcz 0 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 82,1 g - w tym cukry 82,1 g Białko 0 g Sól 0,03 g Metyloglioksal > 40 mg
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 0.25 g
- Firma spożywcza
- Hager Pharma GmbH
- Nazwa handlowa
- Miód Manuka Health MGO 400+, 250 g
- Producent
- Manuka Health
- Pochodzenie
- Nowa Zelandia
- Numer producenta
- WH48
- EAN
- 942102362802509421023628025
Pasuje również do tego

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 500 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik
720,64 zł/1kg
413,09 zł
-52,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
360,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Manuka Health Mgo 550+ Miód Manuka 500 g
1 563,52 zł/1kg
781,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Larnac Miód Manuka MGO 300+, 250g
575,48 zł/1kg
143,87 zł
Sprzedawca: taleoo

60 cm listwa oświetleniowa LED pod szafką z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe ładowanie, 3 kolory światła, ściemniane oświetlenie szafki z czujnikiem, srebrne
90,57 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Generator wody wodorowej z technologią PEM-SPE, 330 ml ładowalna butelka wody wodorowej šC przenośny jonizator wody bogaty w wodór dla mężczyzn i kobiet, do domu, biura, podróży
222,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Vilde suszarka do ubrań Metalowa suszarka do ubrań wysuwana czarna XXL 110-189 cm
95,23 zł/1m
179,99 zł
Sprzedawca: Vilde

natural elements Bisglicynian magnezu – Chelatowany magnez – 180 kapsułek – 300 mg magnezu dziennie
1 475,19 zł/1kg
230,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

10x Tusz Do Epson Epson 603XL WF2835 2850 2830 DWF XP2100 2105 3100 4100 3105
34,22 zł
Sprzedawca: GP-TONER

Braun YK-81CEU, 70 - 100%, 3%, 2 bpm, OLED, Czarny, Stal nierdzewna, Bateria
99,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

wildtier liebe Edel Mehlwürmer suszone 800g I Suszone mączniki dla ptaków i jeży I Suszone mączniki, karma dla ptaków - pokarm owadzi dla ptaków ogrodowych
339,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Suplementy diety Kräuterhaus Sanct Bernhard cynk + witamina c (120 tabl.) 5011
30 850,00 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Irygator do jamy ustnej Bezprzewodowy elektryczny czyścik do zębów zapewniający optymalną pielęgnację zębów i dziąseł Akumulator USB typu C Flosser wodny IPX6 Retoo
130,46 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
98,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

MARINEX BioMarine (olej z wątroby rekina głębinowego) 100ml
294,00 zł/1l
147,00 zł
Sprzedawca: Katomix

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Silikonowe etui na telefon komórkowy Apple iPhone 13 z matową, czarną tylną obudową
34,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
1 417,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Medisana IN 500, Prąd przemienny, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
233,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana

KESPER Sofatablett Bambus natur
75,46 zł
Sprzedawca: MercatoTrade
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
17%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Miód manuka to cudowne lekarstwo.
Mała łyżeczka dziennie pomaga cudownie przy przeziębieniach i wielu innych dolegliwościach.
Oceniono dnia 17 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Miód manuka
Miód manuka jest bardzo dobry na przeziębienia
Oceniono dnia 27 stycznia 2017 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest świetne
wszystko świetnie - dziękuję
Oceniono dnia 2 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość
Ogólnie dobry, jedyna wada to plastikowe szkło (pojemnik)
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tak drogi miód w plastikowej butelce
To oburzające, że tak drogi miód podawany jest w plastikowej butelce. Toż to policzek!
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
523,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
952,35 zł/1kg

Miód Manuka Health MGO 850+, 250 g
712,56 zł
Sprzedawca: apohealth
1 700,62 zł/1kg

Miód Manuka 550+250g PROPHARMA
269,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
938,29 zł/1kg

Miód Manuka 100+500g PROPHARMA
199,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
362,35 zł/1kg

Miód akacjowy z plastrami 350 g
57,50 zł
Sprzedawca: eMarlenka
164,29 zł/1l

Pyłek pszczeli 1kg pszczelarstwo miodowe, Pasieka Słodka Kraina



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
80,00 zł
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary
105,26 zł/1l

Miód malina leśna 710 ml/1kg - Schronisko Bukowina
60,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,90 zł/1l

Miód lipowy duży 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,70 zł/1l

Miód akacjowy 710ml/1kg - Schronisko Bukowina
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
84,49 zł/1l

Miód faceliowy 710 ml/1kg -Schronisko Bukowina
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
82,94 zł/1l

Miód mniszkowy 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
65,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,26 zł/1l

Miód wielokwiatowy 700ml/1kg - Schronisko Bukowina
54,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,39 zł/1l

Miód gryczany duży - Schronisko Bukowina



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,45 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,46 zł/1l

Miód kwiatowy Fulmer 1000 g
45,96 zł
Sprzedawca: eMarlenka
45,96 zł/1l

Miód rioba saszetki Zestaw 50x15 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,00 zł/1l

MIÓD SPADZIOWY ZE SPADZI IGLASTEJ400 g - PASIEKA PUCER
79,66 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
199,15 zł/1kg

BREITSAMER HONIG 222801 BREITSAMER HONIG Imkergold cremig Honig, 120x 20,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
151,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
633,25 zł/1kg

Kanakis | Miód kwiatowy i leśny - 500 G - Produkt naturalny - Z Grecji
95,70 zł
Sprzedawca: GreekBox
227,86 zł/1l

Miód z propolisem 240 ml/315 gramów - Schronisko Bukowina



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
163,29 zł/1l

Miód wrzosowy 240ml/315g - Schronisko Bukowina
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
166,63 zł/1l